Νέα

Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
350
Like
873
Πόντοι
81
Η πρώτη φορά ε??
Ηταν φθινόπωρο 2009 όπου και είχα κατεβει Πάτρα για πσκ να δω κάτι φιλαράκια...βγαινουμε λοιπόν τις πρώτες πρωινές ώρες σε μαγαζί στο Ρίο ύστερα από άφθονη κατανάλωση χυμών κριθαριού όπου και πετυχαίνω τη πρώην που σπούδαζε εκεί να χορεύει σάντουιτς ανάμεσα σε 2 τύπους... Μπρος πίσω κολλητά τώρα...τελοσπαντων με βλέπει τη βλέπω και συνεχίζει να σπάει το κορμάκι της ριχνωντας μου κλεφτες ματιές...με το που βρίσκω ευκαιρία τη πλησιάζω και της λέω περνάς καλά βλέπω... Ε τι να κάνουμε λέει τώρα που είμαστε μικροί... Λέμε κάνα 2 μαλακιες ακόμα αρχίζει μου τριβεται άσχημα και με χει καυλωσει τόσο που της λέω πάμε τώρα στο αμάξι να σε γαμησω δεν αντέχω άλλο... Νταξει αυτό ήταν...βγαζω το καλαμάρι έξω τον πιάνει τον ρουφάει για λίγο και σκαρφαλώνει πάνω μου ωσάν λεμούριος...βαλτο μέσα καριόλη φωνάζει και τον πιάνει και τον χώνει στο κωλοσουφρίδι της έτσι στεγνό ακαποτο... Παραλίγο να ουρλιαξω απ το πόνο... 3-4 πουτσιες ύστερα όλα είχαν πάρει το δρόμο τους και ανεβοκατεβαινε σαν να μην υπάρχει αύριο μέχρι που εχυσα μέσα της ύστερα από 10 λεπτά περίπου ... Απίστευτο γαμησι..ύστερα από αυτό δεν ξαναμιλήσουμε ποτέ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.234
Πόντοι
22.785
:rose:
Τώρα έχω δύο κυρίες..67 καί 65... Τίς παίρνω και τις δύο μαζί ταυτόχρονα... Τίς έχω στημένες καί τίς δύο στα τέσσερα γαμμμμαω από κώλο την  Βίκυ ξεκινάω να χύνω .. χύνω λίγο την Βίκυ ...βγαίνω και τον βάζω γρήγορα στο κωλαρακι της Ελένης.. βέβαια θέλει γρηγοραδα το σκηνικό..
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Η πρώτη φορά ε??
Ηταν φθινόπωρο 2009 όπου και είχα κατεβει Πάτρα για πσκ να δω κάτι φιλαράκια...βγαινουμε λοιπόν τις πρώτες πρωινές ώρες σε μαγαζί στο Ρίο ύστερα από άφθονη κατανάλωση χυμών κριθαριού όπου και πετυχαίνω τη πρώην που σπούδαζε εκεί να χορεύει σάντουιτς ανάμεσα σε 2 τύπους... Μπρος πίσω κολλητά τώρα...τελοσπαντων με βλέπει τη βλέπω και συνεχίζει να σπάει το κορμάκι της ριχνωντας μου κλεφτες ματιές...με το που βρίσκω ευκαιρία τη πλησιάζω και της λέω περνάς καλά βλέπω... Ε τι να κάνουμε λέει τώρα που είμαστε μικροί... Λέμε κάνα 2 μαλακιες ακόμα αρχίζει μου τριβεται άσχημα και με χει καυλωσει τόσο που της λέω πάμε τώρα στο αμάξι να σε γαμησω δεν αντέχω άλλο... Νταξει αυτό ήταν...βγαζω το καλαμάρι έξω τον πιάνει τον ρουφάει για λίγο και σκαρφαλώνει πάνω μου ωσάν λεμούριος...βαλτο μέσα καριόλη φωνάζει και τον πιάνει και τον χώνει στο κωλοσουφρίδι της έτσι στεγνό ακαποτο... Παραλίγο να ουρλιαξω απ το πόνο... 3-4 πουτσιες ύστερα όλα είχαν πάρει το δρόμο τους και ανεβοκατεβαινε σαν να μην υπάρχει αύριο μέχρι που εχυσα μέσα της ύστερα από 10 λεπτά περίπου ... Απίστευτο γαμησι..ύστερα από αυτό δεν ξαναμιλήσουμε ποτέ

Μπράβο σας!
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
:rose:
Τώρα έχω δύο κυρίες..67 καί 65... Τίς παίρνω και τις δύο μαζί ταυτόχρονα... Τίς έχω στημένες καί τίς δύο στα τέσσερα γαμμμμαω από κώλο την  Βίκυ ξεκινάω να χύνω .. χύνω λίγο την Βίκυ ...βγαίνω και τον βάζω γρήγορα στο κωλαρακι της Ελένης.. βέβαια θέλει γρηγοραδα το σκηνικό..

Είσθε ΜΕΤΡ του είδους. Υποκλίνομαι.  :worship:
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Η 1η φορά ήταν με μια γυμνάστρια σκέτο τούμπανο πριν καμιά 35ριά χρόνια. Ήταν τόσο σφιχτό το κολαράκι της και το έβαλα με ζόρι. Καταπληκτική εμπειρία γιατί μου πήρε μισή ώρα να μπαίνει αργά αργά στην τρύπα της. Ήταν σαν να το κάναμε σε slow motion. Σκέτη καύλα με τον πούτσο μου να έχει γίνει πέτρα με την πίεση. Μετά έμεινα μέσα της για πολύ ώρα σχεδόν ακίνητος γιατί πονούσε και σιγά σιγά με απαλές κινήσεις έφτασα να χύσω μέσα της. Από τότε γούσταρε και που και που αφού έπινε ποτά και φτιαχνόταν γούσταρε να της σκίζω και το κολαράκι στο ίδιο στυλ. Απαλά και με τρόπο.:)
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
:rose:
Τώρα έχω δύο κυρίες..67 καί 65... Τίς παίρνω και τις δύο μαζί ταυτόχρονα... Τίς έχω στημένες καί τίς δύο στα τέσσερα γαμμμμαω από κώλο την  Βίκυ ξεκινάω να χύνω .. χύνω λίγο την Βίκυ ...βγαίνω και τον βάζω γρήγορα στο κωλαρακι της Ελένης.. βέβαια θέλει γρηγοραδα το σκηνικό..

Έχω την υποψία οτι ο πρωκτικός σφιγκτήρ σε αυτές τις ηλικίες δεν θα πρέπει να σας δίνει και την καλύτερη αίσθηση
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.234
Πόντοι
22.785
Είσθε ΜΕΤΡ του είδους. Υποκλίνομαι.  :worship:
... μερικές φορές αγαπητέ κύριε άγιε νομίζω όταν γαμμμμαω κώλο βρίσκομαι στην εποχή τού ιμπρεσιονισμού καί ο κωλος είναι καμβάς του Μονέ γεμάτος από χρώματα φωτεινά τής υπαίθρου..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.234
Πόντοι
22.785
Έχω την υποψία οτι ο πρωκτικός σφιγκτήρ σε αυτές τις ηλικίες δεν θα πρέπει να σας δίνει και την καλύτερη αίσθηση
.... στοχευμένη η παρατηρησή σας... ακούστε και κάτι όμως στα 18 μου που γαμμμμουσα το Σοφάκι ο μικρός ήτανε σίδερο.. τώρα είναι μελλλλατος...βγάλτε συμπέρασμα λοιπόν ΧΑ ΧΑ ΧΑ...τι να τον κάνω πλέον τον σφικτο σφικτηρα?? ΧΑ ΧΑ χα
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
510
Like
1.902
Πόντοι
206
... μερικές φορές αγαπητέ κύριε άγιε νομίζω όταν γαμμμμαω κώλο βρίσκομαι στην εποχή τού ιμπρεσιονισμού καί ο κωλος είναι καμβάς του Μονέ γεμάτος από χρώματα φωτεινά τής υπαίθρου..
Αγαπητέ συναγωνιστή είσθε αληθινός καλλιτέχνης!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
:rose:
Τώρα έχω δύο κυρίες..67 καί 65... Τίς παίρνω και τις δύο μαζί ταυτόχρονα... Τίς έχω στημένες καί τίς δύο στα τέσσερα γαμμμμαω από κώλο την  Βίκυ ξεκινάω να χύνω .. χύνω λίγο την Βίκυ ...βγαίνω και τον βάζω γρήγορα στο κωλαρακι της Ελένης.. βέβαια θέλει γρηγοραδα το σκηνικό..

Είστε περφεξιονίστας, ένας Μπουκόφσκι του είδους!
Μπράβο για την τεχνική σας κ. Αμτζίκ!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Η πρώτη φορά κώλο ήταν όταν πήρα μία τρανσέξουαλ σε χώρα της Βόρειας Ευρώπης. Δεν είχα κι άλλη επιλογή, μία τρύπα όλη κι όλη.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
δεν θεωρείται δα και γυναικείος κώλος (η τρανσεξουαλ), αλλά εμένα σαν γυναίκα μου φάνηκε.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
δεν τη γλυτωσαμε τη προβοσκιδα  :S
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.510
Like
46.303
Πόντοι
6.256
πρωτη φορα πιτσιρικας εγω και η κοπελα...
δεν την γλυτωσα λιγη μερεντουλα βεβαια :grin:
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
95 % εγκεφαλική απόλαυση
5 %  σωματική απόλαυση
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Πρεπει να ημουν 19 και η τοτε σχεση μου 16-17... την πρωτη φορα πηδηχτηκαμε σε αυτοκινητο. Λιγη ωρα αφου ξεκινησαμε μου λεει: γαμα μου τον κωλο! Οπως κι εγινε.
Αρκετα χρονια αργοτερα ηταν η πρωτη φορα που συναντησα μερεντα κτλ σε ακαποτο πηδημα κωλου και απο τοτε πηδαω κωλο μονο με καποτα!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.724
Κριτικές
61
Like
40.234
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

. επειδή λοιπόν οι περισσότεροι κύριοι γαμμμμμαμε ακαποτα κώλο κ μουνακι καλό θα είναι άμεσα πλύσιμο με ένα καλό αντισηπτικό..
Το τηρώ χρόνια τώρα καί δόξα τό Θεό μέχρι τώρα δεν υπήρξε λυπηρό συμβάν.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΌ..
Η ΆΜΥΝΑ ΜΑΣ.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.510
Like
46.303
Πόντοι
6.256
:rose: :rose:

. επειδή λοιπόν οι περισσότεροι κύριοι γαμμμμμαμε ακαποτα κώλο κ μουνακι καλό θα είναι άμεσα πλύσιμο με ένα καλό αντισηπτικό..
Το τηρώ χρόνια τώρα καί δόξα τό Θεό μέχρι τώρα δεν υπήρξε λυπηρό συμβάν.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΌ..
Η ΆΜΥΝΑ ΜΑΣ.
πλυσιμο η πρωτη μου δουλεια :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom