Νέα

Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Η πρώτη φορά που πηδήξατε γυναικείο κώλο.

Το κάνατε με επαγγελματία ή ερασιτέχνισσα;

Συναισθήματα κι εντυπώσεις...
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
ολοκληρωμενο κωλογαμησι η αν τον βαλαμε  στα πεταχτα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.707
Κριτικές
36
Like
35.482
Πόντοι
18.565
Η πρώτη φορά που πηδήξατε γυναικείο κώλο.

Το κάνατε με επαγγελματία ή ερασιτέχνισσα;

Συναισθήματα κι εντυπώσεις...
:kneel:

Ήμουνα νιος και γέρασα. Καταραμένο Αλτσχάιμερ.
 

manosman2311

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
με ερασιτεχνισσα Saint γουσταρε πολυ να το δοκιμασει και εγινε
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
δινεις νοημα στις Κυριακες μας Παναγιωτατε  :headbaning1:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Επειδή βλέπω πως υπάρχουν κάποιες "αναστολές" στο να καταθέσετε τις εμπειρίες σας, θα ξεκινήσω πρώτος εγώ.


Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο, ήταν με μια "φιλεναδίτσα", κόρη στρατιωτικού. Ήθελε να μείνει παρθένα και γι΄αυτό μου έκανε μόνον πίπες. Όταν την στρίμωξα για κάτι πιο "ουσιαστικό", ενέδωσε και μου έδωσε τον κώλο της. Θυμάμαι ακόμα την σφιχτή και θερμή αίσθηση θαλπωρής που ένοιωθα μέσα της, καθώς και τα πηχτά υγρά  που έβγαιναν σε γενναίες ποσότητες από το αιδοίο της, και έλουζαν  τους όρχεις μου. :)

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
Επειδή βλέπω πως υπάρχουν κάποιες "αναστολές" στο να καταθέσετε τις εμπειρίες σας, θα ξεκινήσω πρώτος εγώ.


Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο, ήταν με μια "φιλεναδίτσα", κόρη στρατιωτικού. Ήθελε να μείνει παρθένα και γι΄αυτό μου έκανε μόνον πίπες. Όταν την στρίμωξα για κάτι πιο "ουσιαστικό", ενέδωσε και μου έδωσε τον κώλο της. Θυμάμαι ακόμα την σφιχτή και θερμή αίσθηση θαλπωρής που ένοιωθα μέσα της, καθώς και τα πηχτά υγρά  που έβγαιναν σε γενναίες ποσότητες από το αιδοίο της, και έλουζαν  τους όρχεις μου. :)
καμια κουραδα,βγηκε?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
Επειδή βλέπω πως υπάρχουν κάποιες "αναστολές" στο να καταθέσετε τις εμπειρίες σας, θα ξεκινήσω πρώτος εγώ.


Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο, ήταν με μια "φιλεναδίτσα", κόρη στρατιωτικού. Ήθελε να μείνει παρθένα και γι΄αυτό μου έκανε μόνον πίπες. Όταν την στρίμωξα για κάτι πιο "ουσιαστικό", ενέδωσε και μου έδωσε τον κώλο της. Θυμάμαι ακόμα την σφιχτή και θερμή αίσθηση θαλπωρής που ένοιωθα μέσα της, καθώς και τα πηχτά υγρά  που έβγαιναν σε γενναίες ποσότητες από το αιδοίο της, και έλουζαν  τους όρχεις μου. :)



Ήσαστε εξαπανέκαθεν έτσι γλαφυρός και αισΤηματίας;;;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.749
Κριτικές
97
Like
47.121
Πόντοι
17.311
ποτε δεν ημουν fan του κωλου ως προς να τον γαμησω σε μια γκομενα.
να τον χα'ι'δεψω, να τον φιλισω, να τον σφαλιαρισω ναι.
οπως δε θελω να μου πειραζουν το δικο μου την ωρα του γαμησιου, ετσι χωρις τη θεληση της κοπελας δεν τον πειραζω και εγω π.χ. δαχτυλο στον κωλο.
το ειχα κανει σε μια πριν 10 χρονια+ και πηγε να μου βαλει και αυτη και της το ξεκοψα. στα καπακια μου ειχε πει οτι αφου δε σου αρεσει και σενα, μη βαζεις και σε μενα. απο τοτε μου εχει μεινει αυτο.
στις σχεσεις που ειχα καμια δε μου τον εδωσε, παρολο που ειχα κανει κινηση για δοκιμη, λογω μεγεθους.
ετσι λοιπον το "κακο" εγινε κατα τυχη, πρωτα με την ΕΙΡΗΝΗ απο το φωκαιας 9, αλλα οταν δουλευε στο φωκαιας 7 υπογειο δεξια, πριν αρκετα χρονια πισω δηλαδη.
χωρις να της πω κατι, μου τον πηρε και τον εβαλε στον κωλο της μονη της μετα απο αρκετη ωρα μουνογαμησιου.
2η περιπτωση ηταν η ΑΛΙΟΝΑ απο αχαρνων 85 που εκανε και αυτη το ιδιο, τον εβαλε μονη της δηλαδη χωρις να της το ζητησω και αυτη.
το αποτελεσμα ειναι οτι δεν τρελαθηκα ωστε να το αναζητω δηλαδη και εχω μεινει λατρης του μουνιου οπως ημουν απο κουνια.
τωρα αν κατσει και μια μου το ζητησει, εξαρταται την περιπτωση που θα εχω μπροστα μου παντα, δε νομιζω να την απογοητευσω.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
τη δευτερη?βγηκες με τσοφλι απο φακες στο πουτσοκεφαλο?


Μια και παρατηρώ ότι υπάρχει ζωηρό ενδιαφέρον.

Θυμίστε μου την επόμενη Κυριακή, να ανοίξω νήμα με θέμα: Ίχνη τροφών και διάφορα υπολείμματα που "κόσμησαν" την βάλανο μας, μετά από πρωκτικό. :)
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.325
Πόντοι
2.356
Μια και παρατηρώ ότι υπάρχει ζωηρό ενδιαφέρον.

Θυμίστε μου την επόμενη Κυριακή, να ανοίξω νήμα με θέμα: Ίχνη τροφών και διάφορα υπολείμματα που "κόσμησαν" την βάλανο μας, μετά από πρωκτικό. :)
Να θυμηθω να φαω ελαφρα την επομενη Κυριακη μην εχει πολυ δυναμη η ρουκετα :vomit:
 

gantzos(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2016
Μηνύματα
2.446
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
316
Η πρώτη φορά που πηδήξατε γυναικείο κώλο.

Το κάνατε με επαγγελματία ή ερασιτέχνισσα;

Συναισθήματα κι εντυπώσεις...
Κυριακατικα θεματα του κωλου Παναγιοτατε  :think:
Μας κωλαζετε   :happy:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606
Μια και παρατηρώ ότι υπάρχει ζωηρό ενδιαφέρον.

Θυμίστε μου την επόμενη Κυριακή, να ανοίξω νήμα με θέμα: Ίχνη τροφών και διάφορα υπολείμματα που "κόσμησαν" την βάλανο μας, μετά από πρωκτικό. :)
να τα λεμε κ αυτα.
οχι μονο "τα υγρα της πλημμυρισαν τον ουρανισκο μου" και αλλα τετοια ρομαντικα  :gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom