Νέα

Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Κωλο πηρα σε δευτερο ραντεβου με μια γκομενα που πηγα σπιτι της,την ωρα που της εγλυφα τη μουναρα ειδα οτι το κωλοτρυπιδι ειχε τη σωστη διαστολη κι ετσι εκει που της γαζωνα τη μουνοτρυπα στον καναπε τον βγαζω και τον χωνω απο πισω.Μορφαξε λιγο αλλα δεν ειπε οχι,συνεχισα στην αρχη αργα και μετα με λυσσα την εδωσα το κωλαντερο στο χερι.εχυσα μεσα κι οταν τον εβγαλα κοιταξα για μερεντα αλλα ευτυχως ηταν καθαρος.Μπηκαμε για ντουζακι και συνεχισαμε εκει.Την αλλη μερα εστειλα μηνυμα σε φιλο ντι τζει για αφιερωση και ειπε απο το μικροφωνο"στον φιλο μου Luka που περασε καλα χτες βραδυ,παντα τετοια!

Να  σας ευχαριστήσω θερμά για την συμβολή σας, και να ευχηθώ και εγώ ομοίως ¨πάντα τέτοια" κ. Μπαρτζώκα μου. :)
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Υπήρξατε παραστατικότατος και σας ευχαριστούμε.

Είστε όμως ελαφρώς εκτός θέματος. Εδώ καταθέτουμε τις εμπειρίες μας από το πρώτο μας κωλογαμήσι. :)

2 δευτερολεπτα κρατησε, πεταχτηκε μεχρι το ταβανι
απροειδοποιητα βεβαια στο ιεραποστολικο οπως γαμουσα μουνι τον εβγαλα και στοχευσα λιγο χαμηλοτερα
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Μια φορα πολλα χρονια πισω, μου ζητησε γκομενα να την παρω απο κωλο. Μου επεσε με τη μια. Ειχα πολλες μαρτυριες φιλων για παρασημα και δεδομενου οτι ποδαριλες, μασχαλιλες κλπ με κανουν και τρεχω, ειχε μπει black list. Αν τον εβγαζα με καμια πιπερια τυλιγμενη γυρω, θα ηταν η τελευταια φορα που θα εκανα σεξ. Ιδια αντιδραση εοχα με την πρωτη μου σχεση πιτσιρικας, που επειδη φοραγε εσπαντριγιες μου ηρθε μια ελαφρια ποδαριλα. Ετρεχα και δεν εφτανα.και μιλαμε για πεντακαθαρη κοπελα γενικα, απλα παπουτσι κλειστο χωρις καλτσα.... Ειναι x.  
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
Ήταν το μακρινό 1979!
8 χρόνια από το έπος του Γουέμπλευ το δικό μου πουλί θα έγραφε το δικό του έπος...

Είμασταν ακόμη πολύ μικροί...
Αυτή ήταν τότε νομίζω 16, άγουρη δεσποινίς αλλά με μεγάλη όρεξη να τον φάει...
Το ίδιο κι εγώ, ένα χρόνο νομίζω μικρότερος αλλά με τιτάνια γενετήσια δίψα.

Το μουνί της το είχα πάρει επιβεβαιόνοντας ότι είμαι πλέον άνδρας κι αυτή γυνή χωρίς υμένα.
Σειρά λοιπόν είχε το μεγάλο τρόπαιο, η ανεκτίμητος οπή, η παραβίασις του ταμπού. Ταμπού περισσότερο για τον άνδρα, για την γυναίκα κατάλαβα αργότερα ότι ήταν ταμπού με κολοκύθια ρίγανη...

Δεν θυμάμαι πολλά αλλά νομίζω ότι την πήρα στις σκάλες που οδηγούσαν στην ταράτσα του σπιτιού της, βράδυ, οι γονείς της είχαν φύγει αλλά και να επέστρεφαν δεν θα  έπιαναν την κόρη τους να κάνει το αλογάκι...τουλάχιστον άμεσα.
Αφού την γάμησα από το μουνί, της ζήτησα να κάνουμε κάτι καινούργιο...
Δηλαδή;
Θέλω..θα μου άρεσε να δούμε πως είναι από πίσω..
Μήπως πονάει; Θα πονέσω;
Που να ξέρω; Δεν νομίζω..πρέπει να είναι πιό ωραία από το...
Που το ξέρεις;
Εεεε...έλα κάτσε...γύρνα...
Μπράβο αγάπη μου!

Η βύθισις του πέους στο πολυπόθητο αγίασμα του διαβόλου εγένετο...
Η ψυχή, η ψωλή φτερουγούσε αριστερά δεξιά ωσάν τους νεοσσούς που πρωτοπετάν...

Έκτοτε το γαμήσι από τον κώλο αναρριχήθηκε και παρέμεινε στην πρώτη θέση στις απολαύσεις που τυραννούν το κορμί μου...

ΥΓ Οι διάλογοι δεν είναι αυθεντικοί αλλά θα πρέπει να ήταν κάπως έτσι...

 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Μια φορα πολλα χρονια πισω, μου ζητησε γκομενα να την παρω απο κωλο. Μου επεσε με τη μια. Ειχα πολλες μαρτυριες φιλων για παρασημα και δεδομενου οτι ποδαριλες, μασχαλιλες κλπ με κανουν και τρεχω, ειχε μπει black list. Αν τον εβγαζα με καμια πιπερια τυλιγμενη γυρω, θα ηταν η τελευταια φορα που θα εκανα σεξ. Ιδια αντιδραση εοχα με την πρωτη μου σχεση πιτσιρικας, που επειδη φοραγε εσπαντριγιες μου ηρθε μια ελαφρια ποδαριλα. Ετρεχα και δεν εφτανα.και μιλαμε για πεντακαθαρη κοπελα γενικα, απλα παπουτσι κλειστο χωρις καλτσα.... Ειναι x.  

Κρίνοντας από την "υπογραφή" σας, μου προξενεί εντύπωση η τοποθέτησή σας. Ίσως μετά τις τρείς τελείες που ακολουθούν τα "όρια" θα πρέπει να προσθέσετε: Εξαιρούνται οι οσμές. :)

Ευχαριστώ πολύ πάντως, για την συμμετοχή σας. :)
 

aaleks

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Μεγάλη αδυναμία το anal, το ζητάω πάντα και σας πληροφορώ ότι οι γυναίκες ακόμα και να μην το έχουν τολμήσει ποτέ το φαντασιώνονται σαν τρελές. Την αίσθηση του σφιχτού κωλαντερου και της στιγμής που τα πετάω μέσα δεν την αλλάζω με τίποτα. Πόσο μάλλον ότι μετά από την πράξη οι γκόμενες είναι παραδομενες. Μου έχει τύχει γκόμενα που ενώ την έπαιρνα κάθε φορά κωλο, στα καπάκια τον έπαιρνε στο στόμα. Τέτοια λύσσα. Σας προτείνω λοιπόν να το ζητάτε από όλες γιατί δεν θα μας σηκώνεται για πάντα. Απολαύστε το σεξ στα όρια όσο είναι νωρίς!
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Ήταν το μακρινό 1979!
8 χρόνια από το έπος του Γουέμπλευ το δικό μου πουλί θα έγραφε το δικό του έπος...

Είμασταν ακόμη πολύ μικροί...
Αυτή ήταν τότε νομίζω 16, άγουρη δεσποινίς αλλά με μεγάλη όρεξη να τον φάει...
Το ίδιο κι εγώ, ένα χρόνο νομίζω μικρότερος αλλά με τιτάνια γενετήσια δίψα.

Το μουνί της το είχα πάρει επιβεβαιόνοντας ότι είμαι πλέον άνδρας κι αυτή γυνή χωρίς υμένα.
Σειρά λοιπόν είχε το μεγάλο τρόπαιο, η ανεκτίμητος οπή, η παραβίασις του ταμπού. Ταμπού περισσότερο για τον άνδρα, για την γυναίκα κατάλαβα αργότερα ότι ήταν ταμπού με κολοκύθια ρίγανη...

Δεν θυμάμαι πολλά αλλά νομίζω ότι την πήρα στις σκάλες που οδηγούσαν στην ταράτσα του σπιτιού της, βράδυ, οι γονείς της είχαν φύγει αλλά και να επέστρεφαν δεν θα  έπιαναν την κόρη τους να κάνει το αλογάκι...τουλάχιστον άμεσα.
Αφού την γάμησα από το μουνί, της ζήτησα να κάνουμε κάτι καινούργιο...
Δηλαδή;
Θέλω..θα μου άρεσε να δούμε πως είναι από πίσω..
Μήπως πονάει; Θα πονέσω;
Που να ξέρω; Δεν νομίζω..πρέπει να είναι πιό ωραία από το...
Που το ξέρεις;
Εεεε...έλα κάτσε...γύρνα...
Μπράβο αγάπη μου!

Η βύθισις του πέους στο πολυπόθητο αγίασμα του διαβόλου εγένετο...
Η ψυχή, η ψωλή φτερουγούσε αριστερά δεξιά ωσάν τους νεοσσούς που πρωτοπετάν...

Έκτοτε το γαμήσι από τον κώλο αναρριχήθηκε και παρέμεινε στην πρώτη θέση στις απολαύσεις που τυραννούν το κορμί μου...

ΥΓ Οι διάλογοι δεν είναι αυθεντικοί αλλά θα πρέπει να ήταν κάπως έτσι...

Εκτός από ταλαντούχος ζωγράφος, είστε και προικισμένος ρομαντικός συγγραφεύς.

Εύγε! :)
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Μεγάλη αδυναμία το anal, το ζητάω πάντα και σας πληροφορώ ότι οι γυναίκες ακόμα και να μην το έχουν τολμήσει ποτέ το φαντασιώνονται σαν τρελές. Την αίσθηση του σφιχτού κωλαντερου και της στιγμής που τα πετάω μέσα δεν την αλλάζω με τίποτα. Πόσο μάλλον ότι μετά από την πράξη οι γκόμενες είναι παραδομενες. Μου έχει τύχει γκόμενα που ενώ την έπαιρνα κάθε φορά κωλο, στα καπάκια τον έπαιρνε στο στόμα. Τέτοια λύσσα. Σας προτείνω λοιπόν να το ζητάτε από όλες γιατί δεν θα μας σηκώνεται για πάντα. Απολαύστε το σεξ στα όρια όσο είναι νωρίς!

Ευχαριστούμε για την συμβουλή σας. Μήπως ενθυμείστε την πρώτη σας φορά; :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Επειδή βλέπω πως υπάρχουν κάποιες "αναστολές" στο να καταθέσετε τις εμπειρίες σας, θα ξεκινήσω πρώτος εγώ.


Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο, ήταν με μια "φιλεναδίτσα", κόρη στρατιωτικού. Ήθελε να μείνει παρθένα και γι΄αυτό μου έκανε μόνον πίπες. Όταν την στρίμωξα για κάτι πιο "ουσιαστικό", ενέδωσε και μου έδωσε τον κώλο της. Θυμάμαι ακόμα την σφιχτή και θερμή αίσθηση θαλπωρής που ένοιωθα μέσα της, καθώς και τα πηχτά υγρά  που έβγαιναν σε γενναίες ποσότητες από το αιδοίο της, και έλουζαν  τους όρχεις μου. :)

:worship:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Είχε γίνει εξόρμηση σε κωλόμπαρο σχεδόν στο κλείσιμο, μετά από 2-3 ποτά φορτώθηκε τίμια μιλφάρα και οδηγηθήκαμε σε ξενοδοχείο.
Την ώρα που πηδούσα μου είπε ότι θέλει να την πάρω και από κώλο. Τα ζουμιά από το μουνί είχαν ήδη μουλιάσει την εν λόγω περιοχή.
Χρειάστηκε λίγο σάλιωμα ακόμα και ο κώλος σκίστηκε όπως άξιζε.
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Μου αρέσει που στο τίτλο διευκρινίζεται "Γυναικείο"
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Μου αρέσει που στο τίτλο διευκρινίζεται "Γυναικείο"

Το διευκρινίζω διότι οι πιπαλέκοι κάτι τέτοιες αφορμές ψάχνουν για να ποστάρουν τις εμπειρίες τους με τις "προβοσκίδες".  :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Πολυ λαος στο νημα :heavymetalbig:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.289
Πόντοι
33.598
Θέμα: Η πρώτη φορά που πήδηξα γυναικείο κώλο.  (Αναγνώστηκε 1102 φορές)
49 μέλη και 108 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

:headbang2:

Πιστεύω αν δεν διαχωρίζατε το θέμα για γυναικείο κώλο αποκλειστικά, η συμμετοχή των μερακλήδων μελών θα έδινε διπλάσια ώθηση στο νήμα...
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Μια και παρατηρώ ότι υπάρχει ζωηρό ενδιαφέρον.

Θυμίστε μου την επόμενη Κυριακή, να ανοίξω νήμα με θέμα: Ίχνη τροφών και διάφορα υπολείμματα που "κόσμησαν" την βάλανο μας, μετά από πρωκτικό. :)

:2funny: :2funny: :kneel: :kneel:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom