Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (5 μέλη και 199 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια live


Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα καστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 13 αριστερά Αλεξάνδρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι μπουτου , απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 17α  Παολα καστανοξανθη νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β  κλειστό.

Φωκαιας 19 κλειστό Τζούλια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β  Αθηνά ξανθιά σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Χριστίνα ξανθιά νταρντανα με μαλλί μέχρι τους ώμους, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ρίτα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Δυστυχώς, στο Κνίδου -18 παίζουν αβέρτα τα ακάποτα. Φίλος που είχε πάει πριν κανά χρόνο με μια gilf, είχε άσχημη εμπειρία, αφού χωρίς να τον ρωτήσει, πήγε να τον βάλει ακα στο μουνί της.  :vomit: Ευτυχώς την έκοψε έγκαιρα, και όταν της την είπε, του απάντησε ότι οι πιο πολλοί που πάνε εκεί επιζητούν ακα γαμήσι  :jerking: :jerking: Έχουν πάντως τόσο θράσος, που σε όλες τις αγγελίες τους για τον συγκεκριμένο οίκο στο kanesex, δείχνουν εντελώς χύμα φωτο με κρεμπιέδες  :headbang: :headbang: :headbang: Τα σχόλια είναι περιττά... :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Φίλε burjeria είσαι από τους πιο Δυνατούς εδώ μέσα να ζήσεις εσύ και τα πορνο-μιλφιδια!!!!!!!!
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες το μιλφ η αλιονα απο δυδυμου 27 που εχει χαθει? Εχω παει δυο φορες κυριακη και και δευτερα και ειχε δυο αλλες.
 

kostasgr56

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
παντως τωρα  στα  μπουρδελα εχουν  της  πιο  καλες  milf
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ξέρει κανείς αν επέστρεψε η Ραμόνα από Διδύμου;
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
Δυστυχώς, στο Κνίδου -18 παίζουν αβέρτα τα ακάποτα. Φίλος που είχε πάει πριν κανά χρόνο με μια gilf, είχε άσχημη εμπειρία, αφού χωρίς να τον ρωτήσει, πήγε να τον βάλει ακα στο μουνί της.  :vomit: Ευτυχώς την έκοψε έγκαιρα, και όταν της την είπε, του απάντησε ότι οι πιο πολλοί που πάνε εκεί επιζητούν ακα γαμήσι  :jerking: :jerking: Έχουν πάντως τόσο θράσος, που σε όλες τις αγγελίες τους για τον συγκεκριμένο οίκο στο kanesex, δείχνουν εντελώς χύμα φωτο με κρεμπιέδες  :headbang: :headbang: :headbang: Τα σχόλια είναι περιττά... :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
αν ειναι δυνατον ρε μαλακες!
πατε και γαματε ακαποτα τις πουτανες!
δεν καταλαβαινετε οτι ειναι επιχειρηση αυτοκτονιας?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
γεια σας συναδελφοι στη καβλα

εγω θελω απλα να αναφερω οτι δοκιμασα την ρουμπι ουγγαρεζα κατα δηλωση της στο 86β απογευμα και βραδυ
και εχω να πω οτι η κοπελα ειναι παντα με χαμογελα σαλονι και δωματιο. η πιπα δεν ειναι τιποτα οπως γενικα
σε φυλης και μεταξι αν και πηγαινω σε συγκεκριμενα  1 2 δελα εκει, ειτε βαριουνται να κανουν πιπα
ή καποιος γκουρου τυ ερωτα τους εχει πει οτι η πουτσα δεν ειναι απο σαρκα αλλα απο ατσαλι του γουλβεριν
και πρεπει να της φερονται με ιδιαιτερη αγριοτητα και δυναμη !!!
κατα τα αλλα ειναι υπομονετικη με πολυ ωραιο δερμα και διαθεση να σε ικανοποιησει.
για μενα το καλυτερο σερβις αυτη τη στιγμη (αν σας αρεσει η εμφανιση ) ειναι η αλεξανδρα χωματιανου.
ετσι πρεπει να ειναι το σερβις για να αξιζει το εικοσαρι και οχι να κοιτανε ρολοι πριν το τεταρτο.
γενικα απογοητευση στην πιατσα καλες γενικα (εμφανισιακα ) παρουσιες αλλα το σερβις ειναι κατω του μετριου και θελει ψαξιμο και ιδρωτα .... για 10 λεπτα ηδονης....
ηθελα να ρωτησω για την αναστασια απο Διδυμου 27 και ελλης που ηταν παλια νταρντανοχοντρη. και αν εχει κανεις νεο για την καβλουσκα νικη απο κολωνου υπογα ... ο ουκρανος τσατσος μου λεει  πως εχει εξαφανιστει και δεν σηκωνει τηλεφωνα αλλα ετσι εκανε και πριν τα χριστουγεννα για κανα μηνα και ξαναρθε!!!
α να ξεχασα να σας αναφερω για ενα νεο 19 χρονο αλβανακι μελαχρινο που βρηκα στο 74 φ δεξια μετα τα μεσανυχτα την προηγουμενη παρασκευη και ηταν συνεργασημο αλλα λιγο παγωμενο και φοβοταν αν δεν εβαζα καποτα.... αυτα τα ολιγα...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Στο Φωκαιας 25 δουλευει η Αθηνα πειραιωτισσα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.248
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΠΟΡΔΕΛΙΑΡΙΔΕΣ :grouphug:

Ολοι γνωριζουμε οτι πολλες φορες τα φαινομενα απατουν :smiley6600:
Αυτο συναιβει με εμενα κ την Σασα Φυλ22 την οποια :fuck2: δοκιμασα χθες Σαβ στις 7+ το βραδυ.
Σε παλαιοτερες βολτες την ειχα δει+ειναι γεγονος πως εχει τελειο σωμα :kissass: :kissass2:αλλα ηταν λιγο αποτομη στο σαλονι γεγονος που με προβληματιζε :undecided:
Σημερα αποφασισα να το ρισκαρω+ειναι γεγονος πως πηρα μια πολυ σωστη αποφαση :headbaning1:
Το μωρο στο δωματιο απλα δεν παιζεται,γουσταρει αγκαλιτσες+προκατ δινει+δεχεται φιλακια,ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,παιρνει πιπαρα κανοντας deepthroat :pipa3: :worship: ενω εχει+σφιχτους κοιλιακους :rockon:
Ξαπλωσε ανασκελα εχοντας πρωτα βαλει durex gel στο στενο της μουνακι+με τα ποδια της στους ωμους μου μπηκα με φορα κατι που την πονεσε :undecided:συνεχισαμε με εντονο σφυροκοπημα :headbaning1:με την θεα να βογκαει απο καυλα+πονο ενω καποια στιγμη μου προσεφερε+τα λεπτορευστα διαφανη κοπλικα υγρα της :respect: :rose:
Λιγο πριν το τελος μου :coolcondom:αρχισα τις πατωτες,παλι φωνες οχι ομως νευρα :thumbsup: ενιωθα πραγματικα να ανοιγω το μουνακι της :wanker:πραγμα που μου προκαλεσε εναν πλουσιο οργασμο :cum:
Μια απιστευτη σφιχτοκορμη petite γυναικαρα με παρθενο πρωκτουλι κοσμει την Φυλης :wanker: προσφεροτας μονο απλο προγραμμα :birdman:
Ειμαι υποχρεωμενος να την ξαναδω συντομα :smitten: :smitten:
Αν αντεχε+τις πατωτες,το Φυλ72 θα ταν παραρτημα του παραδεισου :happy:
Μαζι της αλλη μια νεαρη μελαχρινη Ρωσιδα,ενω την Παρασκευη η  :afro:ηταν για μια+μονο εμφανιση συμφωνα με την Σασα.
Τα μονοψηφια της Φωκ ηταν ανοιχτα αλλα+το Φυλ66Αριστερα.
Στην πλ.Βικτ βρισκονταν λιγοι απο τους γνωστους θαμωνες :new_shocked: :boff: λογω ψυχους.

Αυτα τα λιγα παιδια,καλα να περνατε. :television:

                                 :hi: :hi: :hi:

                                                               :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Με αυτά που ακούω ούτε απ έξω δεν πάω έχω κλείσει 27 μέρες χωρίς να πάω μπουρδελα είμαι 27 από τα 19 άρχισα και τέρμα... τη ζωή μου την αγαπώ...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστες, μιας και φτασαμε ως εδω και το γυριζουμε γυρω γυρω, μηπως κανας παλιος του σαητ εχει να μας στειλει κανα νημα με το εξτραδικ και τα σχετικα ματζουνια, για να μαθουμε Η θα μεινουμε μονο στην φαντα?
Αραγε οι Μυστες επιβιωσαν η ειναι με τις 40 παρθενες?
Ξερω οτι ρωταω, κατι που δεν θα απαντηθει, αλλα λεω μηπως...!
Υπογραφη, Ενας Τριπλοκαποτακιας Αντισηπτικακιας
φωνή βοώντος εν τη ερήμω
ps.
968 εισαι πορνοποιητης
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
10
Like
457
Πόντοι
311
:respect: Καλησπέρα η Αλιόνα από δίδυμού 27  Και Αχαρνών 85 που την βρίσκουμε τώρα  ;
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημέρα καλη Κυριακή σε όλους.

Γενικά τον τελευταιο καιρό  εχω κανει καποιες γρήγορες τσάρκες στην Μεταξένια γειτονειά.
Τα αποτελεσματα δεν ειναι καθόλου αθσιοδοξα οι κοπέλες όλες σχεδον κατω του μετρίου οι καποιες ιδιες και ίδιες.
Χθες ανέβηκα τα σκαλοπάτια στην Ιάσωνος 20β η τσατσα μου ειπε πως εχει μια καλη πιτσιρικα την ειδα κοντουλα μελαχρηνη με στητο κορμακι καλοσχηματησμενο αλλα, αεράτη. Η τσατσα μου ειπε εμπιστευσουμε ειναι πολυ καλη (το εννοουσε). Εδωσα το δεκαυερο κ ηρθε η μικρη απο "ρουμανια" που την φωνάζουν Λίζα. Βαζει προφυλακτικό σε πεσμένη πουτσα και αρχιζει μια πιπα σφηχτη επιμονη με καργα δόντι. Την παρατηρούσα για τριαντα δευτερα στα σαραντα δευτερα ανοιγω το στομα μου και τις λεω σταματα τσακισου και φυγε. Με κοιταζει απορριμένη διχως να χασει το υπεροπτικο της υφος και περιμενε μηπως αλλαξω γνωμη. Της ξαναλεω τσακισου κ φυγε για εμενα δεν αξιζεις. Σηκωθηκε εφυγε. Βγαινοντας η τσατσα την ρωτουσσ επιμονα τι εγινε καιαυτη ψελιζε τις μαλακιες της.
Υπεροπτικό κοντοπουτανο η Λίζα το οποιο εχει παρει αξία διχως να αξιζει μία  απο ολους τους ταλαιπωρους της πλασης ετούτης.

Συνέχεισα την βολτα στην Ιασωνος τα ιδια και τα ιδια.

Ετσι μου ηρθε η αναλαμπη να δοκιμάσω για πρωτη φορα την Μαριάννα εκει στο μετερίζι της κορφής  του ιερου αυτου δρόμου της αμαρτίας. Ευτυχισα απολαυσα  ηδονη κ καυλα μετα απο καιρό στα χερια στην αγκαλία αυτης της υπεροχης γυναίκας. Η επιδερμίδα της η γλώσσα της τα χαδια της αξιζουν πολλα παραπανω απο δεκα ευρω για δεκα λεπτα.

Άξια η Μαριάννα μπράβο της. Έχει τον σεβασμό μου κυρία σεμνή καθάρια στον βούρκο της αμαρτίας.

Αυτά απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους

Υ.Γ. θα ξσναδοκιμάσω καινουρια άφηξη οταν ο jon Smith θα αφιερώσει παλι YouTubeαρικο ασμα σε νέο  γκομενάκι και όχι στον στον ουσιαστικό κ μέγα ενημερωτή n.smirni. Εως τοτε αναμονη.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Καλημέρα καλη Κυριακή σε όλους.

Γενικά τον τελευταιο καιρό  εχω κανει καποιες γρήγορες τσάρκες στην Μεταξένια γειτονειά.
Τα αποτελεσματα δεν ειναι καθόλου αθσιοδοξα οι κοπέλες όλες σχεδον κατω του μετρίου οι καποιες ιδιες και ίδιες.
Χθες ανέβηκα τα σκαλοπάτια στην Ιάσωνος 20β η τσατσα μου ειπε πως εχει μια καλη πιτσιρικα την ειδα κοντουλα μελαχρηνη με στητο κορμακι καλοσχηματησμενο αλλα, αεράτη. Η τσατσα μου ειπε εμπιστευσουμε ειναι πολυ καλη (το εννοουσε). Εδωσα το δεκαυερο κ ηρθε η μικρη απο "ρουμανια" που την φωνάζουν Λίζα. Βαζει προφυλακτικό σε πεσμένη πουτσα και αρχιζει μια πιπα σφηχτη επιμονη με καργα δόντι. Την παρατηρούσα για τριαντα δευτερα στα σαραντα δευτερα ανοιγω το στομα μου και τις λεω σταματα τσακισου και φυγε. Με κοιταζει απορριμένη διχως να χασει το υπεροπτικο της υφος και περιμενε μηπως αλλαξω γνωμη. Της ξαναλεω τσακισου κ φυγε για εμενα δεν αξιζεις. Σηκωθηκε εφυγε. Βγαινοντας η τσατσα την ρωτουσσ επιμονα τι εγινε καιαυτη ψελιζε τις μαλακιες της.
Υπεροπτικό κοντοπουτανο η Λίζα το οποιο εχει παρει αξία διχως να αξιζει μία  απο ολους τους ταλαιπωρους της πλασης ετούτης.

Συνέχεισα την βολτα στην Ιασωνος τα ιδια και τα ιδια.

Ετσι μου ηρθε η αναλαμπη να δοκιμάσω για πρωτη φορα την Μαριάννα εκει στο μετερίζι της κορφής  του ιερου αυτου δρόμου της αμαρτίας. Ευτυχισα απολαυσα  ηδονη κ καυλα μετα απο καιρό στα χερια στην αγκαλία αυτης της υπεροχης γυναίκας. Η επιδερμίδα της η γλώσσα της τα χαδια της αξιζουν πολλα παραπανω απο δεκα ευρω για δεκα λεπτα.

Άξια η Μαριάννα μπράβο της. Έχει τον σεβασμό μου κυρία σεμνή καθάρια στον βούρκο της αμαρτίας.

Αυτά απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους

Υ.Γ. θα ξσναδοκιμάσω καινουρια άφηξη οταν ο jon Smith θα αφιερώσει παλι YouTubeαρικο ασμα σε νέο  γκομενάκι και όχι στον στον ουσιαστικό κ μέγα ενημερωτή n.smirni. Εως τοτε αναμονη.

[/quoteΑξιότιμε συναγωνιστά,ποιά είναι η διεύθυνση τού ευαγούς αυτού ιδρύματος, όπου αγωνίζεται η Μαριαννα? καί ποιό τό ωράριο τής εργαζομένης?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αλκιβιάδου 16γ & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16α Μαρία μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί σώμα με πιασίματα πεταχτώ κωλο 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδυμου 27 Βικτόρια καστανή νταρντανα με 2.5αρι βυζι και Μαρία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2- 2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ καθώς και λεσβιακο με 50 ευρώ.

Διδύμου 22 ισόγειο Μαριάννα ξανθοκαστανη λεπτή με μικρό βυζι και Γιολαντα ξανθιά με κοντό μαλλί νταρντανα με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 Αλινα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια κοιλίτσα 1.5αρι βυζι και Όλγα καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Ντιανα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Αναστασία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8β Ελένη ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και Βερόνικα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α Τατιάνα ξανθοκαστανη σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7β & 7α κλειστά.

Φυλής 54α Λίζα ξανθιά κοπέλα με πολύ ωραίο μοντελε κορμί το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλης 54β Γιαννα μιλφ με κάστανο σκούρο  μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Νανσί ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραίο κωλο, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 66α Ναταλι/Ειρήνη καστανή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι στητο με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ κλειστό.

Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι και Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι,Αμφισα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι και Ηλιανα ξανθιά στρογγυλοπρωσοπη μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ και λεσβιακο με 50 ευρώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom