Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (9 μέλη και 234 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ωραια η Τανια στο Πιπινου 118.Δεν προλαβαινει να μαζευει λεφτα απο τα συνεχομενα δωματια.Ετιμηθει επροχτες.Αντιθετως δε,το μοντελακι Χριστινα βλεπει δωματια με το ντουφεκι και εκτος αυτου,εξακολουθει να ειναι ξεπετα ολικης.Την εφαγα την φολα μου προ ολιγου.Μαλακισμενη νοοτροπια.Αντι να γινουν ανταγωνιστικες και να προσπαθουν να εχουν δωματια,τεινουν να γινονται ξεπετες και φολες για να μην τις πλησιαζουν ουτε οι σκυλοι.Αυτα τα ολιγα.

Τόσο χάλια υπηρεσίες η Χριστίνα τελικά;;
Σε ρωτάω διότι αύριο σκόπευα να περάσω δωμάτιο..!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Ένας ανέφερε ότι δούλευε σε ένα μπουρδέλο στο Μεταξουργείο..Γιατί άκουσα κάτι για 10 ευρώ..

Και σε εσάς τέτοια έλεγε ;

Μου θύμισε μια κυρία σε ένα στούντιο στη Κασσάνδρας που ξέρω εγώ με πίεζε να μπω σε δωμάτιο,μιλώντας σαν εγκαστρύμυνθος και μιλούσε περίεργα,ενώ εγώ ήμουν έτοιμος να φύγω.

τα ιδια ελεγε οπως και τα ιδια λενε ολες τωρα.
στην αρχη εσκαγες στα γελια, αλλα μετα απο 3-4 φορες, απλα περναγε απαρατηρητη.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
τα ιδια ελεγε οπως και τα ιδια λενε ολες τωρα.
στην αρχη εσκαγες στα γελια, αλλα μετα απο 3-4 φορες, απλα περναγε απαρατηρητη.

Κλασική ατάκα σε όλα τα μπουρδέλα :
<<Ελεύθερο στοματικό,ελεύθερα πιασίματα,69,ισπανικό 20 ευρώ.Είναι πολύ καλή στο δωμάτιο,περάστε..τα περάσετε πολύ καλά>>
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Κλασική ατάκα σε όλα τα μπουρδέλα :
<<Ελεύθερο στοματικό,ελεύθερα πιασίματα,69,ισπανικό 20 ευρώ.Είναι πολιέ καλιέ στου ντουμάτιου..τα περάσετε πολύ καλά>>

οχι ρε c.
δεν εννοω αυτα... αυτα ειναι δεδομενα ετσι κι αλλιως.
για τα βυδωτο, καρεκλατο, τουρλοκωλιαστο και τα αλλα κουφα που ελεγε εννοω.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
οχι ρε c.
δεν εννοω αυτα... αυτα ειναι δεδομενα ετσι κι αλλιως.
για τα βυδωτο, καρεκλατο, τουρλοκωλιαστο και τα αλλα κουφα που ελεγε εννοω.

Χχαχαχα,αυτά ήταν κορυφαία..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Χχαχαχα,αυτά ήταν κορυφαία..

παλια που γενικως ηταν αλλες εποχες, υπηρχε αλλη διαθεση απο ολες τις πλευρες.
και απο τσατσαδες και απο τις κοπελες, αλλα και απο τους πελατες.
καμια σχεση με τις τωρινες που ψειριζουν τη μαϊμου ολοι.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
παλια που γενικως ηταν αλλες εποχες, υπηρχε αλλη διαθεση απο ολες τις πλευρες.
και απο τσατσαδες και απο τις κοπελες, αλλα και απο τους πελατες.
καμια σχεση με τις τωρινες που ψειριζουν τη μαϊμου ολοι.

Πριν από το 2010 γαμούσαμε σαν άνθρωποι ενώ τώρα γαμάμε σαν σκύλοι !!!
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.407
Κριτικές
6
Like
10.551
Πόντοι
3.936
Πριν από το 2010 γαμούσαμε σαν άνθρωποι ενώ τώρα γαμάμε σαν σκύλοι !!!
Είναι ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Τότε δεν είχε τόσους λάθρο πελάτες. Τώρα που γεμίσαμε.. και έσπασαν τα ταμπού τύπου 'όνλι γκρίκ'. Έπεσε η ποιότητα στο σέρβις γιατί οι ξένοι ενδιαφέρονται μόνο για κομοδινίσια τρύπα νά 'ναι.. και ότι νά 'ναι, με κοκκορίσιους χρόνους :S
 

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
Μαγκεσ εχει περασει κανεισ απο Φ 200? Τις τελευταιεσ μερες ειναι ανοιχτα τα πρωινα κ το μεσημερι.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.461
Κριτικές
41
Like
7.415
Πόντοι
1.936
Τόσο χάλια υπηρεσίες η Χριστίνα τελικά;;
Σε ρωτάω διότι αύριο σκόπευα να περάσω δωμάτιο..!

πεταμενο εικοσαρικο.Ωραιο κορμι μονο.Κρατα σειρα και περνα με Τανια καλυτερα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.461
Κριτικές
41
Like
7.415
Πόντοι
1.936
γεια σας συναδελφοι στη καβλα

εγω θελω απλα να αναφερω οτι δοκιμασα την ρουμπι ουγγαρεζα κατα δηλωση της στο 86β απογευμα και βραδυ
και εχω να πω οτι η κοπελα ειναι παντα με χαμογελα σαλονι και δωματιο. η πιπα δεν ειναι τιποτα οπως γενικα
σε φυλης και μεταξι αν και πηγαινω σε συγκεκριμενα  1 2 δελα εκει, ειτε βαριουνται να κανουν πιπα
ή καποιος γκουρου τυ ερωτα τους εχει πει οτι η πουτσα δεν ειναι απο σαρκα αλλα απο ατσαλι του γουλβεριν
και πρεπει να της φερονται με ιδιαιτερη αγριοτητα και δυναμη !!!
κατα τα αλλα ειναι υπομονετικη με πολυ ωραιο δερμα και διαθεση να σε ικανοποιησει.
για μενα το καλυτερο σερβις αυτη τη στιγμη (αν σας αρεσει η εμφανιση ) ειναι η αλεξανδρα χωματιανου.
ετσι πρεπει να ειναι το σερβις για να αξιζει το εικοσαρι και οχι να κοιτανε ρολοι πριν το τεταρτο.
γενικα απογοητευση στην πιατσα καλες γενικα (εμφανισιακα ) παρουσιες αλλα το σερβις ειναι κατω του μετριου και θελει ψαξιμο και ιδρωτα .... για 10 λεπτα ηδονης....
ηθελα να ρωτησω για την αναστασια απο Διδυμου 27 και ελλης που ηταν παλια νταρντανοχοντρη. και αν εχει κανεις νεο για την καβλουσκα νικη απο κολωνου υπογα ... ο ουκρανος τσατσος μου λεει  πως εχει εξαφανιστει και δεν σηκωνει τηλεφωνα αλλα ετσι εκανε και πριν τα χριστουγεννα για κανα μηνα και ξαναρθε!!!
α να ξεχασα να σας αναφερω για ενα νεο 19 χρονο αλβανακι μελαχρινο που βρηκα στο 74 φ δεξια μετα τα μεσανυχτα την προηγουμενη παρασκευη και ηταν συνεργασημο αλλα λιγο παγωμενο και φοβοταν αν δεν εβαζα καποτα.... αυτα τα ολιγα...

η καβλουσκα καθαριζει παπουδια.Σκαλωνουν μαζι της και τους εχει και τους βυζαινει ωσπου να τελειωσουν τα λεφτα.Μετα ξαναβγαινει στην πιατσα.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
παλια που γενικως ηταν αλλες εποχες, υπηρχε αλλη διαθεση απο ολες τις πλευρες.
και απο τσατσαδες και απο τις κοπελες, αλλα και απο τους πελατες.
καμια σχεση με τις τωρινες που ψειριζουν τη μαϊμου ολοι.

Μεταξουργείο ήταν 20 ευρώ πριν καμιά δεκαριά χρόνια ;;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Ναι έχεις δίκιο. Είναι καλές ή θα πικραθουμε από τις υπηρεσίες?

σαν παρουσια η ΣΑΡΑ ειναι πιο ωραια, αλλα απο service ειναι πιο απλο και απο το υπεραπλο σαν ορος. βεβαια αυτο εξαρταται και απο το τι σου αρεσει και τι γουστα εχεις. πιο παλια, οταν ειχε πρωτοσκασει, ειχα κανει περιγραφη αναλυτικη για την κοπελα οσον αφορα το service της. με λιγα λογια... πιπα δευτερολεπτων και μονο το κεφαλι, στασεις μηδαμινες και αυτες μισες, ιδιως αν εχεις πουτσα πανω απο το μεσο ορο (κλαφτα). κοιταει να σε ξεπεταξει οσο πιο γρηγορα γινεται κανοντας τα λιγοτερα-σχεδον τιποτα. ειναι απλα για τα χοντρα και για τιποτα παραπανω, κοινως για μια φορα ετσι για το παλμαρε λογω παρουσιαστικου.
η δε ΡΟΞΥ προσωπικα μου βγαζει μια απιστευτη ξεπετοφολα τοσες φορες που την εχω δει σε διαφορα σπιτια που γυρνοβολαει ανα καιρους και δεν εχω περασει μαζι της ακομα. και ουτε προκειται νομιζω.
αν δε βαριεσαι πανε καμποσες σελιδες πισω και ψαξε για ενημερωση-καταθεσεις μου για περισσοτερες λεπτομερειες για την ΣΑΡΑ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Μεταξουργείο ήταν 20 ευρώ πριν καμιά δεκαριά χρόνια ;;;

μεταξουργειο εχω να παω πανω απο 10 χρονια (μπορει και 15) και οι τιμες ηταν οι ιδιες παντου θυμαμαι. δηλαδη σταθερα στα 20. επισης μεταξουργειο ειχε ωραια μουνια τοτε σε φαση φυλης. αλλα ολα αυτα ομως πριν σκασουν οι μεταναστες και το πεσιμο της τιμης, που εριξε και την ολη ποιοτητα σχετικα οπως ειναι και το αναμενωμενο.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Ρε μάγκες η Τατιάνα από διδύμου 8, πρωί,ψηλή με κωλαρα και χαλιά πρόσωπο αξίζει;έχει κανείς πρόσφατη ανταπόκριση γτ οι κριτικές είναι παλιες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.619
Πόντοι
45.465

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Φ200 προ ολίγου

Μπέτι, η γνωστή από Τροφωνίου.
Μιλφ, ξανθή, βυζιά 3,5άρια, πολύ καλά διατηρημένη.
Η Μπέτυ κάνει ότι μπορεί για να διατηρήσει το Κεφάλαιο που της χάρισε η ζωή: Τη φυσική ομορφιά με την οποία βιοπορίζεται.
Είναι φανερό ότι προσέχει πολύ τον εαυτό της, κάνοντας καλή εξωγηπεδική ζωή.
Της παραχώρησα μια αναμνηστική ψωλή.
Η Μπέτι κάποτε με αγαπούσε, ενώ τώρα δεν με θυμόταν (ή υποκρίθηκε ότι δεν με θυμόταν).
Μια κακή συνήθεια που έχει η Μπέτι, είναι ότι εδώ και χρόνια χρησιμοποιεί κάτι καπότες - ζαντολάστιχα...

Για την οποιαδήποτε γυναίκα που στα νιάτα της ήταν όμορφη (πόρνη ή μη), το πέρασμα των χρόνων της στοιχίζει πολύ περισσότερο από ότι σε κάποια εμφανισιακά μέτρια ή άσχημη.
Μετά από χρόνια, η τέως όμορφη συνειδητοποιεί ότι έχασε ΟΛΟ το Κεφάλαιο (την ομορφιά) και μονολογεί "γιατί ρε γμτ, αφού το πρόσεξα, το τίμησα, δεν το κακομεταχειρίστηκα, γιατί να το χάσω ΟΛΟ;".

 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Φ200 προ ολίγου

Μπέτι, η γνωστή από Τροφωνίου.
Μιλφ, ξανθή, βυζιά 3,5άρια, πολύ καλά διατηρημένη.
Η Μπέτυ κάνει ότι μπορεί για να διατηρήσει το Κεφάλαιο που της χάρισε η ζωή: Τη φυσική ομορφιά με την οποία βιοπορίζεται.
Είναι φανερό ότι προσέχει πολύ τον εαυτό της, κάνοντας καλή εξωγηπεδική ζωή.
Της παραχώρησα μια αναμνηστική ψωλή.
Η Μπέτι κάποτε με αγαπούσε, ενώ τώρα δεν με θυμόταν (ή υποκρίθηκε ότι δεν με θυμόταν).
Μια κακή συνήθεια που έχει η Μπέτι, είναι ότι εδώ και χρόνια χρησιμοποιεί κάτι καπότες - ζαντολάστιχα...

Για την οποιαδήποτε γυναίκα που στα νιάτα της ήταν όμορφη (πόρνη ή μη), το πέρασμα των χρόνων της στοιχίζει πολύ περισσότερο από ότι σε κάποια εμφανισιακά μέτρια ή άσχημη.
Μετά από χρόνια, η τέως όμορφη συνειδητοποιεί ότι έχασε ΟΛΟ το Κεφάλαιο (την ομορφιά) και μονολογεί "γιατί ρε γμτ, αφού το πρόσεξα, το τίμησα, δεν το κακομεταχειρίστηκα, γιατί να το χάσω ΟΛΟ;".
Μιλφ η κυρία Οξαπωδέ; Τι ηλικίας; Ελπίζω αρκετά νεαρότερη από εσένα :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom