Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Συμφωνω απόλυτα. Ωραιες γκομενες και κλασσάτες (για τα δεδομενα τους, σαφως). Και περήφανες.
δηλ ρε οργιο εδω ειναι πιο κλασσατες «απο τισ σερβες?
που δηλ?στο μπουρναζι η στη σολωνος κ μασαλιας??
 

doctoras61

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Για οσους δεν ξερουν Βουλγαρικα - και ποσοι ειναι αυτοι που ξερουν ??? να ενα εργαλειο για μεταφραση σε Αγγλικα η Ελληνικα  , επιλεγεις απο Bulgarian σε ....
  βεβαια οι φωτο ειναι αυτες που κρινουν τα παντα ... και οχι οι σαλτσες οποτε τουλαχιστον η παραγγελιες να ανταποκρινονται στις παραδοσεις , επιτυχιες σε οσους
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ.ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 16-17/1/09.
ΘΕΜΑ 1ο.ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΑΡΚΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8+ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ AMUR.H MONH ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΗΤΑΝ Η ΤΣΑΤΣΑ,ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΤΑΝ ΓΥΦΤΙΣΣΕΣ.ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ AIDA ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ.ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΠΙΤΙ!.ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΒΟΝΙΤΑ.ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ELF24,ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ 2.ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ SILVANA 100 ΕΥΡΩ/3 ΩΡΕΣ . ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ-ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ , ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΟΥΡΟ-ΓΚΑΒΛΑ ΟΝΟΜΑΤΙ ΤΕΡΡΥ.
ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ,ΦΤΙΑΓΜΕΝΕΣ ΜΕ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ.ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΤΕ.ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ,ΧΟΥΦΤΩΝΕΣ,ΕΓΛΥΦΕΣ ΒΥΖΙΑ,ΕΒΑΖΕΣ ΔΑΧΤΥΛΟ,ΟΣΟ ΗΘΕΛΕΣ,ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΕΠΤΟ.(ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ,ΤΙΣ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΞΕΡΑΝΕ ΑΓΓΛΙΚΑ)

ΘΕΜΑ 2ο ΔΙΑΜΟΝΗ ΠΡΟΤΗΜΗΣΤΕ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΤΩΝ 45-60 ΕΥΡΩ,ΠΑΡΑ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΩΝ 20-30ΕΥΡΩ.ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΤΕΛ ΟΡΛΝΑΝΤΟ
3ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΤΩΝ ΤΡΑΙΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ.ΕΞΤΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ 25-30 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ ΡΕΣΕΠΣΙΟΝ!!S.O.S. ΤΑ ΤΑΧΙ ΣΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ.ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΤΕ Η ΤΑΡΙΦΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ 0.60 ΛΕΒΑ+0.60/ΚΜ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Η 0.70 ΝΥΧΤΑ.ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ . Α Π Ο Φ Υ Γ Ε Τ Ε ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ "ΟΚ".

ΘΕΜΑ 3ο ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΤΟΥ ΟΣΕ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΠΡΩΙ 07-30,ΜΕ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ,ΑΦΙΞΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΣΤΙΣ 12-50.ΠΡΟΣΟΧΗ-Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ.
ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΤΑΡΙΦΑΣ ΣΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ.

ΘΕΜΑ 4ο ΦΑΓΗΤΟ ΚΛΠ. ΕΙΔΑΜΕ 2 ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ.ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΑΤΟΝ,ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΚΤΙΡΙΟ,ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΣ,ΚΑΦΕ,ΤΡΑΠΕΖΑ,ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ,ΚΛΠ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟ THE SOFIA MALL.4 OΡΟΦΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΤΙΡΙΟ-ΚΟΣΜΗΜΑ.ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΡΜΕΣ ΣΕ ΕΝΔΥΣΗ,ΦΑΓΗΤΟ,ΚΤΛ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΛΙΝΚ.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Που να τρέχετε τώρα στην Βουλγαρία...

mirena2xi9.jpg


ΤΟ… ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙ ΤΗΣ ΜΙΡΕΝΑ ΣΤΟΪΑΝΟΒΑ

ΜΟΙΡΑ         
IΔΙΑΙΤΕΡΗ     
ΡΙΣΚΑΡΩ
ΕΥΧΗ
ΝΥΧΤΑ
ΑΣΤΕΡΙ

ΣΤΟΧΟΣ  (Η γνωστή προοδευτική εφημερίδα προφανώς)
ΤΥΧΗ     
ΟΜΟΡΦΙΑ
ΙΣΣΟΡΟΠΗΜΕΝΗ  (¨Αψογη ορθογραφία)
ΑΓΑΠΑΗ        (¨Αψογη ορθογραφία ΙΙ) 
ΝΙΩΘΩ        (κάτι να φουσκώνει κάτω από το καβάλο μου)
ΟΝΕΙΡΟ
ΒΗΜΑ          (Μόνο το κυριακάτικο αξίζει...)
ΑΓΝΟ          (Βιομηχανία Γάλακτος και χορηγός της τέλειας διαφήμισης με Nick Galis)


ΜΙΡΕΝΑ ΣΤΟΪΑΝΟΒΑ (Μιρένα, Μιρένα με την πούτσα μου γίνε ένα...)

mirena7vz3.jpg


Τα ελληνικά της δεν είναι τόσο καλά, καθώς έχει μόλις δύο χρόνια που ήρθε στη χώρα μας από τη Βουλγαρία για να εργαστεί ως μοντέλο, ωστόσο -αλήθεια- ποιος χρειάζεται τα πολλά λόγια όταν υπάρχουν τόσο… ομιλητικές φωτογραφίες; Η Μιρένα Στοϊάνοβα έβγαλε τα… περιττά ρούχα και με πόζες που «βγάζουν μάτια» ανάβει… φωτιές με την εμφάνιση της! Περισσότερα από την ίδια…

Μιρένα, πού και πότε γεννήθηκες;
«Γεννήθηκα στη Βουλγαρία, 29 Νοεμβρίου 1987».
Και οι «ρίζες» σου είναι…
«Ο πατέρας μου είναι Έλληνας και η μητέρα μου Βουλγάρα».
Στην Ελλάδα πόσο καιρό μένεις;
«Λίγο περισσότερο από δύο χρόνια».
Πως και πήρες την απόφαση να έρθεις;
«Τελείωσα το σχολείο στη Βουλγαρία και ήρθα. Κι εδώ, άλλωστε, είναι πατρίδα μου…»
Με το μόντελινγκ πόσο καιρό ασχολείσαι;
«Περίπου έξι με επτά μήνες. Δεν είναι πολύς καιρός».
Έχεις πάει σε καλλιστεία;
«Όχι».
Σκοπεύεις;
«Δεν ξέρω, θα δούμε…»
Μέχρι στιγμής, έχεις ασχοληθεί με κάποιο άλλο επάγγελμα;
«Όχι, μόνο με μόντελινγκ».
Ένα μοντέλο που θαυμάζεις πολύ;
«Θα πω μια ηθοποιό που θαυμάζω, η οποία και βγαίνει εξίσου καλή στις φωτογραφήσεις: Τη Νικόλ Κίντμαν».
Με τα σπορ ποια είναι η σχέση σου;
«Έχω κάνει λίγο μπάσκετ, αλλά και λίγο… μπάντμιντον».
Πλέον, αθλείσαι καθόλου;
«Μόνο γυμναστήριο πηγαίνω…»
Τί ομάδα είσαι;
«Παρακολουθώ ποδόσφαιρο, μου αρέσει πολύ, αλλά δεν υποστηρίζω κάποια ομάδα».
Για τον Ολυμπιακό τι ξέρεις;
«Δεν γνωρίζω πολλά, αλλά θα ήθελα να πάω να δω την ομάδα. Έχω ακούσει τα καλύτερα και θέλω να βιώσω την εμπειρία του Καραϊσκάκη».
Δεν έχεις πάει ποτέ στο γήπεδο;..
«Στη Βουλγαρία μόνο. Στη Βάρνα».
Πως σου φάνηκε η εμπειρία;
«Ωραία ήταν…»
Τι είναι αυτό που σου αρέσει περισσότερο στη χώρα μας;
«Τα πάντα, ιδίως η νυχτερινή ζωή… Έχει κι ωραίους άνδρες» (σ.σ.. γελάει).
Πιο ωραίος λαός οι Έλληνες, ε;
(σ.σ., το σκέφτεται) «…».
Τα έχεις με Βούλγαρο μάλλον…
(σ.σ. χαμογελάει) «Ναι. Στην Ελλάδα μένει».
Ήρθε εδώ για σένα;
«Όχι, είχε έρθει πριν από εμένα».
Γνωριζόσασταν από πριν ή εδώ «έδεσε το γλυκό»;
«Εδώ τον γνώρισα».
Και πόσο καιρό είστε μαζί;
«Ούτε ένα χρόνο…»
Τί είναι αυτό που εκτιμάς σε έναν άνδρα;
«Τον χαρακτήρα του. Να είναι καλός μαζί μου. Δεν με πειράζει αν είναι όμορφος ή άσχημος, αυτό έρχεται δεύτερο και δεν το λέω… έτσι. Αν μπορεί να σε καταλαβαίνει, τίποτα άλλο δεν χρειάζεται».
Στους Έλληνες, τί είναι αυτό που σου έχει κάνει τη μεγαλύτερη εντύπωση;
«Είναι καλύτεροι από τους Βούλγαρους ως άνθρωποι. Καταλαβαίνουν το πρόβλημα σου, νοιάζονται περισσότερα για σένα».
Μελλοντικά πως φαντάζεσαι το ιδανικό σενάριο καριέρας;
«Θα ήθελα να έχω μια πετυχημένη καριέρα στο χώρο της μόδας. Είμαι όμως 21 χρονών και δεν ξέρω τι θα φέρει το αύριο. Προς το παρόν αυτό μου αρέσει πολύ».
Έχεις δεχθεί καμιά… μυστήρια πρόταση μέχρι στιγμής;
«Όχι, όλα καλά. Είμαι όμως λίγο καιρό και μάλλον δεν έχω δει τίποτα ακόμα… (σ.σ. χαμογελάει).
Ωραιότερο και χειρότερο φλερτ που έχεις να θυμάσαι;
«Το ωραιότερο είναι κάποια σχόλια για που μου έχουν πει για το σώμα μου. Άσχημο δεν θυμάμαι κάτι…»
Αν σου αρέσει κάποιος, κάνεις το «πρώτο βήμα»;
«Ναι, κανονικά! Δεν ξέρω γιατί…» (σ.σ. γελάει δυνατά)
Πως ακριβώς;
«Πάω, του συστήνομαι, τον ρωτάω πως περνάει…»
Πως σου αρέσει να περνάς τον ελεύθερο σου χρόνο;
«Μου αρέσει να πηγαίνω για ψώνια με τις φίλες μου».
Η οικογένεια σου είναι στην Ελλάδα;
«Ναι, είχαν έρθει πριν από εμένα. Είναι έξι χρόνια τώρα…»
Στη Βουλγαρία ζούσες μόνη;
«Όχι, με τον αδερφό μου, ο οποίος ήρθε μαζί μου και δουλεύει πλέον μαζί με τον πατέρα μου».
Το αγαπημένο σου χρώμα;
«Το πράσινο μου αρέσει πολύ, αλλά δεν μου πάει. Το κόκκινο μου πηγαίνει περισσότερο. Εσείς τι λέτε»;

mirena9uf8.jpg


 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ.ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 16-17/1/09.

Καλώς ήρθες στο Forum κι ευχαριστούμε για την ενημέρωση... ομως ΔΙΑΒΑΣΕ τους Κανόνες Λειτουργίας, απαγορεύεται αυστηρά η ΜΟΝΙΜΗ ΧΡΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ. Τα κεφαλαία τα χρησιμοποιείτε για να ΤΟΝΙΣΕΤΕ κάτι μέσα στο υπόλοιπο κανονικό κείμενο. Διαφορετικά είναι σα να ΦΩΝΑΖΕΤΕ επί μονίμου βάσεως.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ρε παιδια ας πει καποιος λιγο τι παιζει στο πλοβντιβ μη παω ξεκρεμαστος αμαρτια ειναι!
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ...ΜΑΡΕΣΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.....ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΩΡΑ...??ΠΟΣΩ ΠΑΝΕ Η ΤΙΜΕΣ....??ΠΟΥ ΤΗΣ ΒΡΗΣΚΕΙΣ....??ΚΑΙ ΑΝ Η ΤΙΜΕΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΣ ΑΠΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...??ΠΟΣΩ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑ ΗΟΤΕΛ??? ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ??ΣΑΝ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ε....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
και αν μπορεις και εχεις την δυνατοτητα γραφε με μικρα και οχι με κεφαλαια
στα λεω εγω, πριν ξυπνησουν τα "παλιοπαιδα" οι mods :2funny: :2funny:
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολουσ....ειμαι νεοσ εδω...και μαρεσε το σαιτ και μπηκα...συζηταω με ενα φιλαρακι να παμε βουλγαρια ..δεν ξερουμε την τυφλα μασ...θα ηθελα να με βοηθεισετε..οσοι ξερουν..τι παιζουν απο τιμεσ ξενοδοχειων τωρα??οταν ακουω 60ε για δωματιω θεωρω οτι ειναι πανακριβα...φυσικα θα υπαρχουν και ποιο φτυνα...και λογικα αυτα τον 60 θα ειναι υπερπολυτελιασ μαλλον...ασ πουμε δεν υπαρχουν σχετικα καλα με 20??..επομενο θεμα...πρεπει να κλεισεισ χοτελ η θα βρεισ οταν πασ??τι ειναι καλυτερο??μετα αφου πασ απο οτι καταλαβα σχετικα στο να βρεισ κοπελεσ περνεισ ενα ταξι ακι του λεσ τι ψαχνεισ και σε παει αυτοσ...??αμα εγω θελω να παω σε ενα στριπτιτζαδικο και κατσω 2 ωρεσ αυτοσ θα περιμενη?η θα παρω αλλο μετα?παραδιγμα δινω....απο οτι καταλαβα υπαρχουν σπιτια με κοπελεσ..και στριπτιτζαδικα...αυτα θα μασ τα διξει λογικα ο ταξιτσηησ...η τιμεσ πωσ ειναι τωρα πανω...??..μου φενονται πολυ ακρυβεσ...παιδια...απο οτι καταλαβα ειναι 50ε την ωρα και κανα 100ε για ολη νυχτα...??150??...αυτεσ η τιμεσ ειναι για μοντελα??δηλαδη γκομεναρεσ...??δεν υπαρχουν ποιο φτυνεσ...??μια νορμαλ εμφανισεισ και γυρω στα 35 ασ πουμε ποσω θα εχει για ολοι νυχτα η 6 ωρεσ..?? 100...???..εδω αυτη δουλευουν για να παρουν 100 το μηνα....πολλα μου ακουγονται...επισεισ...ποιεσ περιοχεσ ειναι σχετικα φτηνεσ και δεν πανε ολοι η ξενη οστε να υπαρχει πολυ ζητησει και να σκωτωνουν στα ακριβα...??..λογικα θα υπαρχουν και ποιο νορμαλ και καλα μερη...απλα υποθεσεισ κανω γιατι δεν ξερω την τυφλα μου...απλα θελω να μου ανοιξετε τα ματια....καλημερα....!!!
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
οκ ειδη εγραψα στο αλλο με μικρα....θα το δεισ...εκει που λεει βουλγαρια επειγιοσ παραδισωσ....καλημερα...!!
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Προς το παρον καθησε εκει που εισαι.
Τα συνορα στον Προμαχωνα ειναι κλειστα.
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολουσ....ειμαι νεοσ εδω...και μαρεσε το σαιτ και μπηκα...συζηταω με ενα φιλαρακι να παμε βουλγαρια ..δεν ξερουμε την τυφλα μασ...θα ηθελα να με βοηθεισετε..οσοι ξερουν..τι παιζουν απο τιμεσ ξενοδοχειων τωρα??οταν ακουω 60ε για δωματιω θεωρω οτι ειναι πανακριβα...φυσικα θα υπαρχουν και ποιο φτυνα...και λογικα αυτα τον 60 θα ειναι υπερπολυτελιασ μαλλον...ασ πουμε δεν υπαρχουν σχετικα καλα με 20??..επομενο θεμα...πρεπει να κλεισεισ χοτελ η θα βρεισ οταν πασ??τι ειναι καλυτερο??μετα αφου πασ απο οτι καταλαβα σχετικα στο να βρεισ κοπελεσ περνεισ ενα ταξι ακι του λεσ τι ψαχνεισ και σε παει αυτοσ...??αμα εγω θελω να παω σε ενα στριπτιτζαδικο και κατσω 2 ωρεσ αυτοσ θα περιμενη?η θα παρω αλλο μετα?παραδιγμα δινω....απο οτι καταλαβα υπαρχουν σπιτια με κοπελεσ..και στριπτιτζαδικα...αυτα θα μασ τα διξει λογικα ο ταξιτσηησ...η τιμεσ πωσ ειναι τωρα πανω...??..μου φενονται πολυ ακρυβεσ...παιδια...απο οτι καταλαβα ειναι 50ε την ωρα και κανα 100ε για ολη νυχτα...??150??...αυτεσ η τιμεσ ειναι για μοντελα??δηλαδη γκομεναρεσ...??δεν υπαρχουν ποιο φτυνεσ...??μια νορμαλ εμφανισεισ και γυρω στα 35 ασ πουμε ποσω θα εχει για ολοι νυχτα η 6 ωρεσ..?? 100...???..εδω αυτη δουλευουν για να παρουν 100 το μηνα....πολλα μου ακουγονται...επισεισ...ποιεσ περιοχεσ ειναι σχετικα φτηνεσ και δεν πανε ολοι η ξενη οστε να υπαρχει πολυ ζητησει και να σκωτωνουν στα ακριβα...??..λογικα θα υπαρχουν και ποιο νορμαλ και καλα μερη...απλα υποθεσεισ κανω γιατι δεν ξερω την τυφλα μου...απλα θελω να μου ανοιξετε τα ματια....καλημερα....!!!
ήσε Θαιώς
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολουσ....ειμαι νεοσ εδω...και μαρεσε το σαιτ και μπηκα...συζηταω με ενα φιλαρακι να παμε βουλγαρια ..δεν ξερουμε την τυφλα μασ...θα ηθελα να με βοηθεισετε..οσοι ξερουν..τι παιζουν απο τιμεσ ξενοδοχειων τωρα??οταν ακουω 60ε για δωματιω θεωρω οτι ειναι πανακριβα...φυσικα θα υπαρχουν και ποιο φτυνα...και λογικα αυτα τον 60 θα ειναι υπερπολυτελιασ μαλλον...ασ πουμε δεν υπαρχουν σχετικα καλα με 20??..επομενο θεμα...πρεπει να κλεισεισ χοτελ η θα βρεισ οταν πασ??τι ειναι καλυτερο??μετα αφου πασ απο οτι καταλαβα σχετικα στο να βρεισ κοπελεσ περνεισ ενα ταξι ακι του λεσ τι ψαχνεισ και σε παει αυτοσ...??αμα εγω θελω να παω σε ενα στριπτιτζαδικο και κατσω 2 ωρεσ αυτοσ θα περιμενη?η θα παρω αλλο μετα?παραδιγμα δινω....απο οτι καταλαβα υπαρχουν σπιτια με κοπελεσ..και στριπτιτζαδικα...αυτα θα μασ τα διξει λογικα ο ταξιτσηησ...η τιμεσ πωσ ειναι τωρα πανω...??..μου φενονται πολυ ακρυβεσ...παιδια...απο οτι καταλαβα ειναι 50ε την ωρα και κανα 100ε για ολη νυχτα...??150??...αυτεσ η τιμεσ ειναι για μοντελα??δηλαδη γκομεναρεσ...??δεν υπαρχουν ποιο φτυνεσ...??μια νορμαλ εμφανισεισ και γυρω στα 35 ασ πουμε ποσω θα εχει για ολοι νυχτα η 6 ωρεσ..?? 100...???..εδω αυτη δουλευουν για να παρουν 100 το μηνα....πολλα μου ακουγονται...επισεισ...ποιεσ περιοχεσ ειναι σχετικα φτηνεσ και δεν πανε ολοι η ξενη οστε να υπαρχει πολυ ζητησει και να σκωτωνουν στα ακριβα...??..λογικα θα υπαρχουν και ποιο νορμαλ και καλα μερη...απλα υποθεσεισ κανω γιατι δεν ξερω την τυφλα μου...απλα θελω να μου ανοιξετε τα ματια....καλημερα....!!!
Τα δικά μας μάτια πάντως τα τύφλωσες ( χωρίς παρεξήγηση )
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
φιλαρακι ειμαι νεοσ στο θεμα υπολογιστησ και δεν γραφω σωστα...παντοσ το προσπαθω...!!πιστευω καταλαβεσ τι ελεγα..??
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τα συνορα ειναι κλειστα...??..για ποσο καιρο...? ενταξει δεν θα παμε και αυριο...σε κανα 2μηνω...απλα θελω πληροφοριες..ευχαριστω που απαντησες...!!
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
δηλαδη να μπω και να παρω ταξι μετα..?..χειαζομαι διαβατηριο..για βουλγαρια...?..σε ρωταω γιατι δεν ξερω...τι ειναι καλυτερα να παω με τρενο?..με πουλμαν..? εγω απο αθηνα ειμαι...σαντασκι δεν παω ειναι πολυ ακριβα...εχεισ καμια ιδεα εκτοσ απο σοφια...?..πρεπει λογικα να υπαρχουν και μερη που δεν πανε πολυ...τουριστες και αν ειναι πολυ κατω η τιμεσ..?...τι τιμεσ πεζουν τωρα..ξερεις?..η εχεισ να πας καιρο....
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
αδερφε δεν χρειαζετε διαβατηριο απλως να εχεις ταυτοτητα απο τις καινουργιες.καλυτερα να πας με ενα τουριστικο γραφειο αφου ειναι πρωτη φορα και να πληρωσεις μια τιμη πακετο για ολα μεταφορικα και διαμονη.και καλυτρα να πας σοφια για πρωτη φορα να δεις και τη παιζει εκει.απο εκει και περα οποιον ταξιτζη και αν ρωτησης θα σου βρει βιζιτα.αλλα καλο ειναι να παζαρεψεις την τιμη και να μην πεσεις κατευθειαν,στη σοφια υπαρχει υπερπροσφορα απο πουτανες αυτο το καιρο.
Eίναι η εποχή τους φαίνεται :think: :think: :think:
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
:rockon: :rockon:ωραια...καλη η ενημερωση σου...μπραβω...να ρωτησω...κατι...θα μου βγει ποιο φτυνα αν παω με κρουπ..?..και αν παω με κρουπ θα μπωρω οταν φτασω να πηγαινω οπου θελω...?..η θα πρεπει να ακολουθαω ολο το κρουπ..? και το βασικοτερο η τιμεσ για κοπελεσ ποσω ειναι περιπου για ολη νυχτα..??..θελω να μαθω και για τησ ωραιες πολυ...αλλα και για τησ μετριες...?..απο που ξεκινανε δηλαδη...? ποσο περνουν η ταριφεσ...? κανονηζεις απ την αρχη μια τιμη...?..η γραφει το κοντερ...? αμα χρειαστη να περιμενουν να μασ παρουν καθονται..η οχι...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom