Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
οχι απλος αυτο το καιρο η αλλες πολεις της βουλγαριας δεν εχουν κοσμο πολυ και εχουν μαζευτει ολες στην πρωτευουσα.
Α συγνώμη δε το ήξερα, εσωτερική μετανάστευση σα να λέμε?
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
:rockon: :rockon:ωραια...καλη η ενημερωση σου...μπραβω...να ρωτησω...κατι...θα μου βγει ποιο φτυνα αν παω με κρουπ..?..και αν παω με κρουπ θα μπωρω οταν φτασω να πηγαινω οπου θελω...?..η θα πρεπει να ακολουθαω ολο το κρουπ..? και το βασικοτερο η τιμεσ για κοπελεσ ποσω ειναι περιπου για ολη νυχτα..??..θελω να μαθω και για τησ ωραιες πολυ...αλλα και για τησ μετριες...?..απο που ξεκινανε δηλαδη...? ποσο περνουν η ταριφεσ...? κανονηζεις απ την αρχη μια τιμη...?..η γραφει το κοντερ...? αμα χρειαστη να περιμενουν να μασ παρουν καθονται..η οχι...?
Καλύτερα με KRUPS TRAVEL  :headbang: :headbang: :headbang:
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
σε ρωταω γιατι σε κατι γκροθπ που ειδα λεει τι μια μερα θα παμε εκει..την αλλη εκει..την παραλη εκει...αμα ειναι να πηγαινουμε γυρω γυρω...αστο..εγω θελω να ειμαι μονο σοφια...και να πηγαινω..οπου θελω ολη μερα...η τιμη αξιζει με κροθπ η μονος...?...η τιμες στα ταξι...?ενοειτε οτι θα τησ βλεπω πρωτα.....απλα εμενα με ενδιαφερει να ειναι καλη μεσα...και ασ μην ειναι μουναρος...να βγαζει γουστα μεσα...δηλαδη απο 80 ξεκινανε...οκ..
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
για το τι μαρεσει εμενα δεν ηταν ερωτηση προς εσενα...ειπα απλα τι μαρεσει...για το κρουπ σε ρωταω γιατι δεν εχω παει και δεν ξερω...και εσυ ειπες οτι το βραδυ παω οπου θελω...δηλαδη την υπολυπη μερα παω οπου θελουν αυτοι...??...μαλακιεσ λες εσυ...για το ταξι ρωτησα...και δεν απαντασ..αμα δεν ξερεισ η δεν μπορεισ να βοηθησεισ αστο φιλαρακι...να πει κανενας αλλος...εγω ειπα δεν ξερω...δεν κανω τον μαγκακο...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αρχιζεις και ρωτας μαλακιες.θα παρεις γκρουπ που παει στην σοφια,οχι αυτο που κανει το γυρο της βουλγαριας.οσο για τα αλλα που ρωτας αλλη φορα βιζιτα δεν εχεις παρει?
Τί προσπαθείς να βοηθήσεις??Από πάνω στην λεει κιολας που θελησες να βοηθησεις...
Εγώ λέω να ξεκινήσει από φυλής ή στούντιο και μετά βλέπει για βουλγαρία....
Α και λιονταρι28...Το σαντάνσκι είναι για φτηνά και η σόφια για καλά(και ακριβότερα),όπως λένε οι συναγωνιστές.Άμα έχεις το σαντανσκι για ακριβο,δεν υπαρχει κατι άλλο....
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
ρε φιλε ρωτας μερικα πραγματα που ειναι αυτονοητα.εννοειτε οτι αν θελεις ακουλουθεις το προγραμμα του γκρουπ.τα ταξι ειναι φθηνα.σου λεω επειδη πας πρωτη φορα πανε με γκρουπ για να μην φας και τα μουτρας σου μονος.βουλγαρικα δεν ξερεις, και μην νομιζεις ολοι οι βουλγαροι ξερουν αγγλικα.και δεν σου κανω το εξυπνο να ξερεις.καταρχην τι ηλικια εχεις΄?
Ψυχραιμία μην αρπαχτείτε κιόλας
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ε αφού πηδάς τις οικιακές βοηθούς,ρωτησέ τις πόσο έχουν τα ταξι και τα ξενοδοχεία στη χωρα τους(αφού οι περισσοτερες οικιακοι βοηθοι ειναι βουλγαρες κ' αλβανιδες...).
Τί νόημα εχει το παιχνίδι των 150 ερωτήσεων??Δεν ξέρεις κατι?Ρωτα το...αλλά τα μισά ειναι ηδη απαντημενα στις τελευταιες 5-10 σελιδες του θρεντ,τα υπόλοιπα ας τα ρωτούσες!!!
Με το ύφος σου πάντως να επιτιθεσαι σε ολους μην νομιζεις να παρεις καμια πληροφορία πο εδω μεσα,με τις οικιακες βοηθους θα παραμεινεις...
 

TSM

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ας γραψω και εγω την εμπειρια μου στην Σοφια........Πηγα για μια μερα(Σαββατο πρωι και εφυγα Κυριακη πρωι)και για 1η φορα...Καθησα στο Hotel Dedeman-Princess....ελεγε οτι ηταν 4 αστερων αλλα δεν μου φανηκε για 4 αστερων!!!Τελος παντων.........Το Απογευματακι μια βολτα στο Tsum(Εμπορικο κεντρο).....Ωραιο εμπορικο κεντρο.....οι τιμες ιδια με Ελλαδα

Επιστροφη στο Ξενοδοχεio.......κατα τις 11 το βραδυ προσπαθουσα να βρω κατι "καλο" μεσω ιντερνετ αλλα τζιφος........Ολα "κλεισμενα".......Γαμω την ατυχια μου......Σαββατο βραδυ δεν υπαρχει τιποτα διαθεσιμο!!!!Αν θελετε να παρετε τηλεφωνο πιο νωρις!!!
Η μονη επιλογη ηταν το καζινο του ξενοδοχειου......Κατεβηκα κατω.....Πριν προλαβω να πω κατι με πλησιασε ο security του καζινο και με σπαστα ελληνικα και λιγο αγγλικα με ρωτησε αν θελω γυναικα...Του ειπα σε λιγακι γιατι ηθελα λιγο να χαζεψω στο καζινο........Μην σε δουν παντως μονο σου!!!Κατευθειαν σου μιλανε.......Τελος παντων
Μετα απο λιγο του κανω νοημα και του λεω να φερει καποια...εκεινος μου λεει οτι σε 10 λεπτα θα φερει....Μετα απο 15 λεπτα μου κανει νοημα και βγαινουμε ΕΞΩ απ'το ξενοδοχειο.....στην επομενη γωνια ηταν 1 ταξι και ειχε μεσα 2 κοπελλες.......αλλα δεν μ'αρεσαν(ηταν κοντες και λεπτες για τα γουστα μου).....του εξηγησα οτι θελω καποια με πλουσιο στηθος και μου ειπε να περιμενω...ξαναπηγα μεσα στο καζινο.......μετα απο 10 λεπτα ηρθε η Tanya.......Ψηλη,ξανθια,με στηθος στα γουστα μου και γενικως συμπαθητικη αλλα μου φανηκε μεγαλουτσικη......αλλα με τις καβλες που ειχα,την πηρα........120 λεβα για 1 ωρα.......πηγαμε στο ξενοδοχειο και πληρωσα ...ποσο ηταν???Δεν θυμαμαι ακριβως......μου φαινεται 20 ευρω.......
και πηγαμε πανω

Περασα πολυ καλα.......πολυ καλη ανταποκριση στο κρεβατι και γενικως μου φανηκε "ντομπρα"......οταν εφευγε τις εδωσα και 20 λεβα για το ταξι

Θελω να πω μπραβο στους συναγωνιστες που μας ενημερωνουν..Να'στε καλα παιδια
Και να κανονισουμε κανα ταξιδακι προς τα πανω.......ολοι μαζι,παρεα!!!Πιστευω θα περασουμε υπεροχα
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Λιοντάρι μην ξαναγράψεις με κεφαλαία.
Απαγορεύονται και ενοχλούνε.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Ελατε παιδια, κουλαρετε λιγακι. Μην το γαματε το θρεντ.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
λοιπον λιονταρι για να μην τρελενεσαι,κατσε διαβασε τις τελευταιες 15 περιπου σελιδες του θρεντ,θα μαθεις αρκετα χρησιμα πραγματα.μετα συγκεντρωσε τις αποριες και σιγουρα θα σου απαντησουν τα παιδια που ξερουν.
απλα ειναι λιγο υπερβολη να μπαινεις σε ενα θρεντ με 50-60 σελιδες και αντι να τις διαβασεις να θες να σου πουνε απο την αρχη για τα παντα.
υπομονη και εμεις εδω ειμαστε
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ας γραψω και εγω την εμπειρια μου στην Σοφια........Πηγα για μια μερα(Σαββατο πρωι και εφυγα Κυριακη πρωι)και για 1η φορα...Καθησα στο Hotel Dedeman-Princess....ελεγε οτι ηταν 4 αστερων αλλα δεν μου φανηκε για 4 αστερων!!!Τελος παντων.........Το Απογευματακι μια βολτα στο Tsum(Εμπορικο κεντρο).....Ωραιο εμπορικο κεντρο.....οι τιμες ιδια με Ελλαδα

Επιστροφη στο Ξενοδοχεio.......κατα τις 11 το βραδυ προσπαθουσα να βρω κατι "καλο" μεσω ιντερνετ αλλα τζιφος........Ολα "κλεισμενα".......Γαμω την ατυχια μου......Σαββατο βραδυ δεν υπαρχει τιποτα διαθεσιμο!!!!Αν θελετε να παρετε τηλεφωνο πιο νωρις!!!
Η μονη επιλογη ηταν το καζινο του ξενοδοχειου......Κατεβηκα κατω.....Πριν προλαβω να πω κατι με πλησιασε ο security του καζινο και με σπαστα ελληνικα και λιγο αγγλικα με ρωτησε αν θελω γυναικα...Του ειπα σε λιγακι γιατι ηθελα λιγο να χαζεψω στο καζινο........Μην σε δουν παντως μονο σου!!!Κατευθειαν σου μιλανε.......Τελος παντων
Μετα απο λιγο του κανω νοημα και του λεω να φερει καποια...εκεινος μου λεει οτι σε 10 λεπτα θα φερει....Μετα απο 15 λεπτα μου κανει νοημα και βγαινουμε ΕΞΩ απ'το ξενοδοχειο.....στην επομενη γωνια ηταν 1 ταξι και ειχε μεσα 2 κοπελλες.......αλλα δεν μ'αρεσαν(ηταν κοντες και λεπτες για τα γουστα μου).....του εξηγησα οτι θελω καποια με πλουσιο στηθος και μου ειπε να περιμενω...ξαναπηγα μεσα στο καζινο.......μετα απο 10 λεπτα ηρθε η Tanya.......Ψηλη,ξανθια,με στηθος στα γουστα μου και γενικως συμπαθητικη αλλα μου φανηκε μεγαλουτσικη......αλλα με τις καβλες που ειχα,την πηρα........120 λεβα για 1 ωρα.......πηγαμε στο ξενοδοχειο και πληρωσα ...ποσο ηταν???Δεν θυμαμαι ακριβως......μου φαινεται 20 ευρω.......
και πηγαμε πανω

Περασα πολυ καλα.......πολυ καλη ανταποκριση στο κρεβατι και γενικως μου φανηκε "ντομπρα"......οταν εφευγε τις εδωσα και 20 λεβα για το ταξι

Θελω να πω μπραβο στους συναγωνιστες που μας ενημερωνουν..Να'στε καλα παιδια
Και να κανονισουμε κανα ταξιδακι προς τα πανω.......ολοι μαζι,παρεα!!!Πιστευω θα περασουμε υπεροχα

πολυ καλος
ελπιζω την επομενη να ανεβεις level οπως και ολοι μας ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δοκιμάστε και εδώ την τύχη σας
Αστέρι 3ΑΑΑ δοκιμασμενο καταπληκτικό, Και εκτός club.

ρε αδερφε σορρυ κιολας αλλά τηλ. δεν έχει σε κανένα σάιτ που βάζεις.
Και η δική μου εμπειρία είναι πως τα ε-μαιλ δεν τα απαντούνε παρά μετά από 2-3 μέρες άρα χαμένος κόπος.
Αν ξέρεις τηλ. όλα καλά.
Επίσης, η προσωπική μου εμπειρία ειναι πως οι Βουλγάρες πουτάνες είναι κρύες στο κρεβάτι. Τα περιμένουνε όλα από εσένα. Δηλαδή είναι φτηνά γιατί από σέρβις γαματα...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ρε αδερφε σορρυ κιολας αλλά τηλ. δεν έχει σε κανένα σάιτ που βάζεις.
Και η δική μου εμπειρία είναι πως τα ε-μαιλ δεν τα απαντούνε παρά μετά από 2-3 μέρες άρα χαμένος κόπος.
Αν ξέρεις τηλ. όλα καλά.
Επίσης, η προσωπική μου εμπειρία ειναι πως οι Βουλγάρες πουτάνες είναι κρύες στο κρεβάτι. Τα περιμένουνε όλα από εσένα. Δηλαδή είναι φτηνά γιατί από σέρβις γαματα...

οχι με ε-μαιλ  μόνο τηλ. και έχουν τηλέφωνα όλες οι διαφιμίσεις.
η συγκεκριμένη ήταν η  vip -Darina  εδώ και δύο μέρες αλλαξε και ώς  vip angel.
έχω τα τηλεφωνά της καί φώτο  αλλα μπορείς και συ μέσω τα τηλεφωνά τους είναι κάτω δεξιά.
τρανσλατορ  απο βουλγαρικα΄ σε αγγλικά ή Ελληνικά σε αν θέλεις σου στέλνω  σε ΡΜ τηλ. ονόματα. καλή επιτυχία.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Vip_Darina Дата 24.01.2009 18:34:28 
Текст Предлагам компания и стандартни секс услуги на платежоспособни
100лв на час
2h.-200lv.
3h.-250lv.
6h.-400lv.
На 24 години съм.172см.55кг
Работя след 17 00h. на ваш терен. TeL.0893920259

παρε και την μετάφραση

Vip_Darina Date 24.01.2009 18:34:28
Text and standard company offering sex services to creditworthy
100 BGN per hour
2h.-200lv.
3h.-250lv.
6h.-400lv.
24 years old sam.172sm.55kg
Work after 17 00h. in your area. TeL.0893920259

 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Δείτε πόσο γρήγορα αλλάζουν οι τιμές η συγκεκριμένη χρέωνε έως την νέα χρονιά

Hello! I am 22 years 170.50 kg.Ne am pro. Combined with a good time financially podpomaganePredlagam standard sex of your terenVazmozhnost for French without prezervativtsenata for 2 hours 150lv; 3-200 6-300Seriozna and discrete I ask the same from you.

-------------------------------------------------------------------------

VIP Дата 16.01.2009 22:27:08 
Текст предлагам стандартни секс услуги
2 часа-200лв
3часа-250лв
на 22 години съм 170 55кг
тел 0893 92 02 59
на смс и скрити номера не отговарям




 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχεις δοκιμάσει κάτι που να μπορείς να το προτείνεις αδερφέ αλαντάλλων;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom