Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Επίσης είδα ότι η Έλενα δουλεύει Τετάρτη 2000 με 06000.
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Όσο για την Nicole την πιτσιρίκα είδατε που σας έλεγα!  Έκανε αρπαχτή και εξαφανιζολ!  Σιγά μην ξανάρθει!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Να πας Σία. Μοντελάκι, καθαρή και ερωτική. Θα γράψω κριτική.





Παιδιά η Σία είναι μούναρος για πασαρέλα. Πιτσιρίκα 21 χρονών μοντελάκι. Πολύ αισθησιακή, πεντακάθαρη και μου είπε ότι άμα ξαναπάω και αισθανθεί πιο άνετα θα κάνει και squirting. Γλωσσόφιλα δεν έδωσε αλλά κόντεψε. Είναι πιστεύω θέμα επανάληψης επισκέψεων. Γλείψιμο αρχιδιών, είχαμε και σπαρτάρισμα στο γλειφομούνι που σημαίνει ότι έχυσε. Πίπα με καπάκι και συνολικά 20 με 25 λεπτά στο δώμα 60 €.  70€ για ακαπάκοτη πίπα. Βυζάκια πολύ μικρά αλλά με ρώγες τέλειες. 
Πολύ καλή εμπειρία!  Θα ξαναπροτιμηθεί
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Μάγκες και τώρα λίγα λόγια για Nadia Ελληνίδα καινούρια. Επίσκεψη προ ημερών στον Παράδεισο 2.  Στο σαλόνι πολλά υποσχόμενη, με τσαχπινιά, ματιές και καυλαντίσματα.  Εφάγαμεν παπά κύριοι!  Μάλιστα παπά!  Αυτόν τον πληθωρικό με τα πλουμιστά άμφια ρε μάγκες μέσα  στις τραπουλες. Ρε για δες ρε πως την πατάμε!
Λοιπόν η γκόμενα ψηλή προς το νταρντανέ ίσως λίγα κιλάκια παραπάνω για τα γούστα μου. Αλλά ας όψεται το καυλάντισμα που έφαγα. Αναπνοή λίγο τσιγαρίλα, γενικά καθαρή. Δεν μοσχοβολούσε κιόλας. Είπα και εγώ Ελληνιδα και τέλεια...  Στο δια ταύτα μη και μα και μου!  Το συγκλονιστικό είναι ότι για πρόγραμμα με φουλ έξτρα ζήτησε πόσα λέτε; 150€ ΜΟΝΟ!  Παρακαλώ και ολογράφως: ΕΚΑΤΟΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!
Συνήλθατε μπουρδελιάρηδες μου; 150Ευρώ. Ξέρετε και κάτι; Χωρίς γλωσσόφιλα κιόλας!  Θα μου έκανε λέει αυταρχικό σε εμένα. Βρε ουστ δεν γουστάρω να με πηδάνε να πηδήξω ήρθα!  Συγγνώμη για την αναστάτωση!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Μάγκες και τώρα λίγα λόγια για Nadia Ελληνίδα καινούρια. Επίσκεψη προ ημερών στον Παράδεισο 2.  Στο σαλόνι πολλά υποσχόμενη, με τσαχπινιά, ματιές και καυλαντίσματα.  Εφάγαμεν παπά κύριοι!  Μάλιστα παπά!  Αυτόν τον πληθωρικό με τα πλουμιστά άμφια ρε μάγκες μέσα  στις τραπουλες. Ρε για δες ρε πως την πατάμε!
Λοιπόν η γκόμενα ψηλή προς το νταρντανέ ίσως λίγα κιλάκια παραπάνω για τα γούστα μου. Αλλά ας όψεται το καυλάντισμα που έφαγα. Αναπνοή λίγο τσιγαρίλα, γενικά καθαρή. Δεν μοσχοβολούσε κιόλας. Είπα και εγώ Ελληνιδα και τέλεια...  Στο δια ταύτα μη και μα και μου!  Το συγκλονιστικό είναι ότι για πρόγραμμα με φουλ έξτρα ζήτησε πόσα λέτε; 150€ ΜΟΝΟ!  Παρακαλώ και ολογράφως: ΕΚΑΤΟΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!
Συνήλθατε μπουρδελιάρηδες μου; 150Ευρώ. Ξέρετε και κάτι; Χωρίς γλωσσόφιλα κιόλας!  Θα μου έκανε λέει αυταρχικό σε εμένα. Βρε ουστ δεν γουστάρω να με πηδάνε να πηδήξω ήρθα!  Συγγνώμη για την αναστάτωση!
Θα ακολουθήσει και κριτική.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Μάγκες και τώρα λίγα λόγια για Nadia Ελληνίδα καινούρια. Επίσκεψη προ ημερών στον Παράδεισο 2.  Στο σαλόνι πολλά υποσχόμενη, με τσαχπινιά, ματιές και καυλαντίσματα.  Εφάγαμεν παπά κύριοι!  Μάλιστα παπά!  Αυτόν τον πληθωρικό με τα πλουμιστά άμφια ρε μάγκες μέσα  στις τραπουλες. Ρε για δες ρε πως την πατάμε!
Λοιπόν η γκόμενα ψηλή προς το νταρντανέ ίσως λίγα κιλάκια παραπάνω για τα γούστα μου. Αλλά ας όψεται το καυλάντισμα που έφαγα. Αναπνοή λίγο τσιγαρίλα, γενικά καθαρή. Δεν μοσχοβολούσε κιόλας. Είπα και εγώ Ελληνιδα και τέλεια...  Στο δια ταύτα μη και μα και μου!  Το συγκλονιστικό είναι ότι για πρόγραμμα με φουλ έξτρα ζήτησε πόσα λέτε; 150€ ΜΟΝΟ!  Παρακαλώ και ολογράφως: ΕΚΑΤΟΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!
Συνήλθατε μπουρδελιάρηδες μου; 150Ευρώ. Ξέρετε και κάτι; Χωρίς γλωσσόφιλα κιόλας!  Θα μου έκανε λέει αυταρχικό σε εμένα. Βρε ουστ δεν γουστάρω να με πηδάνε να πηδήξω ήρθα!  Συγγνώμη για την αναστάτωση!
Τιμή συνεύρεσης 50Ευρώ για 20λεπτά περίπου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ενω εκανα την οικονομικοτεχνικη αναλυση κανατε λες και δεν την διαβάσατε.

Ταξιδι αθηνα προφανως δεν αξιζει ο
χρονος και το χρημα για ενα γαμησι(110€). Αξιζει σιγουρα για 3 γαμησια και πανω(180ευρω με 3 κωλους και 3 ακαποτες πιπες αντι για 180-240€ στην Θεσσαλονίκη για τα ιδια με λιγοτερες επιλογες). Οποτε αν εχετε διακοπές ή θελετε να γαμησετε πανω απο 2 φορές το σαββατοκυριακο τραινακι και γαματε πιο ομορφες με περισσοτερα εξτρα ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΩΝ ΕΙΣΗΤΗΡΊΩΝ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟΥ ΧΟΣΤΕΛ.

Το εκανα την προηγουμενη εβδομάδα δεν ειναι λογια του αέρα.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Αξιζει να πας μια φορα στο 6μηνο μια φορα στον χρονο, τωρα εγω και οπως αλλοι που θελουμε να γαμαμε καθε μηνα 2-3 φορες, τι θα κανουμε.?? 1000km καθε μηνα για να λεμε οτι γαμισαμε με 20€ ευκαιρια.??? μαζεμενα γαμισια σε μια μερα.??? και τις αλλες μερες.?? σφεντονα.??? ενταξει η Αθηνα ειναι μπροστα και σε ποιοτητα, εκει εχει 300 μπουρδελα/στουντιο, τι να λεμε. Αλλα εχει γινει κουραστικο να διαβαζεις συνεχεια, ...μην πας στα 40αρια...μην πληρωνεις στα 50αρια...μην πας σε αυτην...μην πας στην αλλη...να πας αθηνα με 20€ στην φιλης...να πας στο μεταξι με 10€...κτλ, λες και βαλαμε συνεταιρο στην τσεπη μας ο καθενας στην τελικη ο καθενας τα ακουμπαει οπου θελει, κανεις δεν σου ειπε εσενα μην πας αθηνα, σου ειπε κανεις.??? Πανε φαε τα λεφτα σου οπως θελεις, πες την γνωμη σου τι παιζει Αθηνα να ξερουν οι συναθλητες, και θα πραξει αναλογα ο καθενας, οχι να κατακρινει ο καθενας, γιατι δινει 50€ εδω και στην αθηνα γαμας με 20€, χερω πολυ...

Και στα λεω, εχοντας παει Αθηνα 5-6 φορες, τις 2 τελευταιες μονο φιλης. Τι επρεπε να βγω και να γραψω οτι ολοι εδω ειναι μαλακες που πληρωνουν 40αρια και να πανε φιλης 1000km μακρυα με 20€ φουλ προγραμμμα, για να μην τον ποιανουν μαλακα.???
Οπως τα λες, εχεις δικιο,δεν θα μετακομισουμε κιολας για να γαμισουμε φθηνα.Ηφθηνεια τρωει τον παρα αλλωστε.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
εγω εχω μια απορια...
οτι και σε δευτερο σπιτακι της πολης παιζουν δυο κοπελες μαζι (δεν ξερω αν κανουν παρτουζα γιατι μονο η μια μου αρεσε) δεν το ειδε κανεις για να ενημερωσει?
οσο τραγικες ειναι οι επιλογες στην πολη, τοσο τραγικοι ειμαστε κι εμεις σε αυτο το thread.
κι επειδη εχετε αναλωθει σε αθηνα vs θεσσαλονικη θα απαντησω μονο σε παλιους παιχτες με pm αν ενδιαφερει καποιον.
συνεχιστε την κοντρα σας, παιρνω ποπκορν και παρακολουθω.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.302
Κριτικές
169
Like
8.435
Πόντοι
10.326
εγω εχω μια απορια...
οτι και σε δευτερο σπιτακι της πολης παιζουν δυο κοπελες μαζι (δεν ξερω αν κανουν παρτουζα γιατι μονο η μια μου αρεσε) δεν το ειδε κανεις για να ενημερωσει?
οσο τραγικες ειναι οι επιλογες στην πολη, τοσο τραγικοι ειμαστε κι εμεις σε αυτο το thread.
κι επειδη εχετε αναλωθει σε αθηνα vs θεσσαλονικη θα απαντησω μονο σε παλιους παιχτες με pm αν ενδιαφερει καποιον.
συνεχιστε την κοντρα σας, παιρνω ποπκορν και παρακολουθω.
:tooth: :tooth: :tooth:
Για το Μινώταυρου με Νικ. Ουρανού γωνία λες!  :grin:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
:tooth: :tooth: :tooth:
Για το Μινώταυρου με Νικ. Ουρανού γωνία λες!  :grin:
νατος ο παιχτης...γι αυτο το λογο υπαρχει το thread. χθες λοιπον ειχε μεσα την Ηρα και Τζουλια. αν θελετε να ενημερωνετε καλως, αλλιως μαλακιστειτε σε αλλα thread. φιλικα παντα. Επισης στο free house ανια και τζαστιν, αλλα η ανια πλεον ειναι ερωτηματικο αν ειναι καλη οπως παλια και η τζαστιν ως γνωστον δεν αξιζε και δεν αξιζει.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Για μπουρδελακια του 20ευρου λένε απλά παρέχουν πλήρης υπηρεσίες σε σχέση με εδώ που είναι τις περισσοτερες φορές ξεπέτα στα 30ευρα
Και στην Αθηνα θα τα ξοδεψεις και στη θεσ/νικη.Το 30αρι και εδω καποιες κοπελες το τιμουν ειδικα εαν εισαι τακτικος(1 εως 2 τη βδομαδα),γαμας ολο το μηνα με 240!οσα ο nik1410 σε 3 μερες στην Αθηνα.Προσωπικα μια χαρα περναω στην πολη μας,με λυμενο το σεξουαλικο τα τελευταια 40 χρονια.Υποψιν πως μια γκαρσονιερα για εξωσυζυγικο απαραιτητο πηδημα θελει κανα 300αρι νοικι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.237
Like
1.308
Πόντοι
266
Παιδιά η Σία είναι μούναρος για πασαρέλα. Πιτσιρίκα 21 χρονών μοντελάκι. Πολύ αισθησιακή, πεντακάθαρη και μου είπε ότι άμα ξαναπάω και αισθανθεί πιο άνετα θα κάνει και squirting. Γλωσσόφιλα δεν έδωσε αλλά κόντεψε. Είναι πιστεύω θέμα επανάληψης επισκέψεων. Γλείψιμο αρχιδιών, είχαμε και σπαρτάρισμα στο γλειφομούνι που σημαίνει ότι έχυσε. Πίπα με καπάκι και συνολικά 20 με 25 λεπτά στο δώμα 60 €.  70€ για ακαπάκοτη πίπα. Βυζάκια πολύ μικρά αλλά με ρώγες τέλειες. 
Πολύ καλή εμπειρία!  Θα ξαναπροτιμηθεί
κωλαρακι σαν την ελενα γλυφει;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.671
Πόντοι
7.636
Ρε παιδιά όποτε περάω από την Φρίξου Sex and the city μία Νατάσα σφιχτό και νεαρό κορίτσι είναι πάντα κλεισμένη...τόσο καλή είναι?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Ενω εκανα την οικονομικοτεχνικη αναλυση κανατε λες και δεν την διαβάσατε.

Ταξιδι αθηνα προφανως δεν αξιζει ο
χρονος και το χρημα για ενα γαμησι(110€). Αξιζει σιγουρα για 3 γαμησια και πανω(180ευρω με 3 κωλους και 3 ακαποτες πιπες αντι για 180-240€ στην Θεσσαλονίκη για τα ιδια με λιγοτερες επιλογες). Οποτε αν εχετε διακοπές ή θελετε να γαμησετε πανω απο 2 φορές το σαββατοκυριακο τραινακι και γαματε πιο ομορφες με περισσοτερα εξτρα ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΩΝ ΕΙΣΗΤΗΡΊΩΝ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟΥ ΧΟΣΤΕΛ.

Το εκανα την προηγουμενη εβδομάδα δεν ειναι λογια του αέρα.

Δεν καταλαβαινεις οτι δεν ειναι θεμα τιμης, αλλα θεμα οτι στην Αθηνα θα ριξεις 4 γαμισια σε 2 μερες και τις υπολοιπες 28 μερες θα τον παιζεις πανω κατω, ενω εδω θα ριξεις 4 γαμισια ενα καθε βδομαδα. Αθηνα να το κανεις μια φορα στο τοσο για αλλαγη, αν ειναι να κατεβενω καθε μηνα Αθηνα, κουραση πανε ελα, εεε γαμισε με...
Τωρα αν θες να το κανεις εσυ και μπορεις να το κανεις, και οποιος μπορει να το κανει να κατεβαινει 1000Km για το μουνι,  μαγκια σου και μαγκια του...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
εγω εχω μια απορια...
οτι και σε δευτερο σπιτακι της πολης παιζουν δυο κοπελες μαζι (δεν ξερω αν κανουν παρτουζα γιατι μονο η μια μου αρεσε) δεν το ειδε κανεις για να ενημερωσει?
οσο τραγικες ειναι οι επιλογες στην πολη, τοσο τραγικοι ειμαστε κι εμεις σε αυτο το thread.
κι επειδη εχετε αναλωθει σε αθηνα vs θεσσαλονικη θα απαντησω μονο σε παλιους παιχτες με pm αν ενδιαφερει καποιον.
συνεχιστε την κοντρα σας, παιρνω ποπκορν και παρακολουθω.

Ποιος να ενημερωσει ρε.??? Εδω πανε γαμανε στα 40αρια που κραζουνε και μουγκα...ποσες γκομενες εχουν ερθει στις βιλες και δεν υπαρχει αναφορα.??? Φοβουνται να πουνε οτι δωσανε 40€...
 

HardcoreGr

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
το θέμα Αθήνα είναι πολύ απλό, είτε επιλέγεις να μετακομίσεις μόνιμα Αθήνα, είτε κατεβαίνεις 1 φορα καθε 1.5-2 μήνες και τον υπόλοιπο καιρό βρίσκεις γκόμενα στη θεσσαλονίκη για τζάμπα σεξ ακόμα και μπαζάκι να ειναι
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
το θέμα Αθήνα είναι πολύ απλό, είτε επιλέγεις να μετακομίσεις μόνιμα Αθήνα, είτε κατεβαίνεις 1 φορα καθε 1.5-2 μήνες και τον υπόλοιπο καιρό βρίσκεις γκόμενα στη θεσσαλονίκη για τζάμπα σεξ ακόμα και μπαζάκι να ειναι
Κάνεις δεν γαμάει τζάμπα εκτός αν βρεις καμμια κόρη επιχειρηματία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom