Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.456
Κριτικές
178
Like
40.325
Πόντοι
21.896
Αγαπητέ φίλε δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Οι περισσότεροι που κατεβαίνουν εκεί σκέφτονται μόνο με το κάτω κεφάλι.
Οι δυτικές πρεσβείες πλημμυρίζουν με αγράμματες μπαρόβιες που νομίζοντας ότι βρίσκοντας ένα μαλάκα πχ Ευρωπαίο έβγαλαν διαβατήριο για τον παράδεισο. Τι γινεται αν το αθώο γκομενάκι όταν έρθει εδώ αποδειχθεί αδίστακτο καριολάκι; Φυσικά και θα το γραψεις στα αρχίδια σου και θα δημιουργήσεις ένα πρώτης τάξεως θύμα του trafficking. Και εννοείται δεν μιλάω προσωπικα αλλά από μαλάκες ωα φανε και οι κότες. Εχω μιλήσει με μερικές που είχαν την φαϊνή ιδέα να πάνε στο Ντουμπάι η σε καποιες ευρωπαϊκές πόλεις και τις είχαν κλειδωμένες καμιά δεκαρία σε ένα δωμάτιο και βγαίναν μόνο για να τις πηδήξει ο κάθε βρωμιάρης.
Δυστυχώς μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά αλλά καλύτερα έτσι παρά αυτόπου περιέγραψα. Εσύ πχ μπορείς να έχεις τις καλύτερες προθέσεις για την κοπέλα αλλά οι πρεσβείες πάνε να πιάσουν τον κανόνα και όχι την εξαίρεση.
όταν έχει πτυχίο πανεπιστημίου σύμβαση δουλειάς με εταιρία εισόδημα 7000 ευρώ ,itr ετήσιο εισόδημα ,ασφάλεια ενσήμων κ ο φίλος της είναι πχ Έλληνας με υπεύθυνη δήλωση φιλοξενίας σε ιδιόκτητο σπίτι και κατάθεση 1800 ευρώ σε λογαριασμό τότε είναι γελοίο από μεριάς πρεσβείας να αρνηθεί την τουριστική βίζα κ προσβάλει το κοινωνικό αίσθημα του Έλληνα πολίτη που βλέπει αφγανούς Πακιστανούς να εισβάλλουν απρόκλητα στην Ελλάδα κ να φιρολογουμαστε και για τα επιδόματα τους
έλεος
για αυτές τις ταυλανδες μιλώ κ όχι για τις μπαροβιες
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
όταν έχει πτυχίο πανεπιστημίου σύμβαση δουλειάς με εταιρία εισόδημα 7000 ευρώ ,itr ετήσιο εισόδημα ,ασφάλεια ενσήμων κ ο φίλος της είναι πχ Έλληνας με υπεύθυνη δήλωση φιλοξενίας σε ιδιόκτητο σπίτι και κατάθεση 1800 ευρώ σε λογαριασμό τότε είναι γελοίο από μεριάς πρεσβείας να αρνηθεί την τουριστική βίζα κ προσβάλει το κοινωνικό αίσθημα του Έλληνα πολίτη που βλέπει αφγανούς Πακιστανούς να εισβάλλουν απρόκλητα στην Ελλάδα κ να φιρολογουμαστε και για τα επιδόματα τους
έλεος
για αυτές τις ταυλανδες μιλώ κ όχι για τις μπαροβιες

Αγαπητέ φίλε χωρίς να αμφισβητώ καθόλου τα όσα λές έχω μόνο μία ερώτηση.
Παίρνει η κοπέλα visa για άλλη χώρα που συμμετέχει στην " Συνθήκη Σέγκεν";
Αν ναι τότε είναι σίγουρα μαλακία της δικής μας Πρεσβείας.
Αυτό μόνο χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.456
Κριτικές
178
Like
40.325
Πόντοι
21.896
Αγαπητέ φίλε χωρίς να αμφισβητώ καθόλου τα όσα λές έχω μόνο μία ερώτηση.
Παίρνει η κοπέλα visa για άλλη χώρα που συμμετέχει στην " Συνθήκη Σέγκεν";
Αν ναι τότε είναι σίγουρα μαλακία της δικής μας Πρεσβείας.
Αυτό μόνο χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
η Ελλάδα δεν έχει δική της βίζα αλλά μόνο Σένγκεν δηλαδή μια κοινή βίζα για όλες τις χώρες της Σένγκεν area
οι νομοθεσία είναι κοινή για χορήγηση βίζας σεγκεν για όλες τι χώρες που ανήκουν σε αυτή αλλά υπάρχει μια παράγραφος του άρθρου 8 που λέει,,,ο σκοπός της επίσκεψης και διαμονής δεν είναι ξεκάθαρος και εξαρτάται από την διακριτική ευκαιρία του κάθε προξένου

Στις βόρειες χώρες  παίρνουν πολύ πιο εύκολα βίζα σεγκεν οι Ασιάτες ενώ στην Ελλάδα πολύ δύσκολα και καλά για να δείξουμε πρόσωπο σχετικά ότι κόκαλα σταματάμε την παράνομη μετανάστευση ενώ οι πρόσφυγες μπαίνουν ελεύθερα χωρίς να τους περιορίζει η Ελλάδα κ αυτό διότι οι MKO τρων χρημα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.757
Κριτικές
36
Like
35.606
Πόντοι
18.565
Και εγω, εκ πείρας παντρεμένου φίλου, με Ταυλανδεζα, θα ήθελα να πω για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ένας παντρεμένος Έλληνας στην Ταυλανδη.
Ενώ εδώ στην Ελλάδα η γυναίκα του έρχεται κανονικά, και έχει ιατροφαρμακευτική  περιθαλψη, στην Ταυλανδη ο φίλος πρέπει να πληρώνει για βίζα, και δεν έχει καμμία ιατροφαρμακευτική κάλυψη. Να μου πεις, εδώ δεν έχουν οι Ταυλανδοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.757
Κριτικές
36
Like
35.606
Πόντοι
18.565
Από την άλλη, φυσικό είναι όταν πηγαίνει ο Θανάσης (βλέπε Αρλεκιν νο.1 του Λυστ) με το ξεκωλο που γνώρισε πριν μια εβδομάδα στο μπαρ της walking street, στην πρεσβεια, για να το φέρει στην Ελλάδα, και συνεπώς στην Ευρώπη, οι νόμοι να προσπαθούν να αποτρέψουν αυτό το ταξίδι.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.416
Like
738
Πόντοι
96
Έτσι είναι .Τη χώρα πρέπει να την κατοικήσουν μουσουλμάνοι για να μπορεί εύκολα μετά να αφομοιωθεί από την Τουρκία.Αυτό είναι το σχέδιο των διεθνών καθικιών σε συνεργασία με τις Ελλαδικές κυβερνήσεις κυρίως του ΣΥΡΙΖΑ αλλά και οι υπόλοιποι δεν πάνε πίσω(ΠΑΣΟΚ , ΝΔ).Γιατί δεν κάνεις ότι κάνουν και οι άλλοι.Να μπει παράνομα στη χώρα η κοπέλα , να αιτηθεί άσυλο , να της δώσουν λεφτά και κάρτα προσωρινής παραμονής κτλπ μέχρι να πάρει δικαιώματα! :uglystupid:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.416
Like
738
Πόντοι
96
Άλλη λύση.Πας σε μια από τις πολλές ΜΚΟ (έμποροι ψυχών και σωμάτων)τους δίνεις κάτι για τον κόπο τους και θα σου πούνε αυτοί πως θα βάλεις την κοπέλα μέσα.Καθαρές δουλειές!  :idiot:
 

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Λαβετε υπ οψην σας και τον ρόλο της επισημης κρατικης θρησκειας της χώρας.
Απο τις ομοδοξες χωρες Αρμενια Γεωργια ειναι πιο ευκολη η εκδοση βίζας παρα απο τις Φιλιππινες που εχουν θρησκεια τον καθολικισμό:
Λαβετε υπ οψην σας και τις χιλιαδες ανυπανδρες μεγαλοκοπελες των υπουργειων προξενειων κλπ.
Τους πατεραδες και τις μαναδες που εχουν ανυπαντρα κοριτσια και κανουν αμαν και πως να τα κουκουλωσουν.
Αν ο καθενας μας εισαγει μια κοπελιτσα απο Τάι και Φιλ. ζήτω που καηκανε οι ντοπιες.
Οι ντοπιες κοπελες ειναι πολλες, ανυπανδρες, και ψηφίζουν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.456
Κριτικές
178
Like
40.325
Πόντοι
21.896
ρε παιδιά μιλώ για φίλη σοβαρή όχι μπαροβια που τη γουστάρεις κ θέλεις να έρθει εδώ για να περάσεις καλά κ να πάρει τουριστική βίζα κ δεν μιλώ για γαμους
 

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Κι εγω για σοβαρή, μιλάω και μαλιστα σχεση,
επαγγελματικη.
Χρειαζομαι μια γυναικα για τις δουλειες του σπιτιου,
εκανα μια ερευνα και ειδα πως οι πιο τιμιες και καλου χαρακτηρα ειναι οι κυριες απο τις Φιλιππινες.
Υπαρχουν πολλα σαιτ που μπορεις να ερθεις σε επαφή αλλα η εκδοση βιζας, μονο τουριστικη για 6 μηνες ειναι σχεδον αδύνατη.
Διαβασα ολοκληρη τη νομοθεσία,
λες και το κανουν επιτηδες.
Πριμοδοτουν τα Βαλκανια τον Καυκασο και χωρες μαφίας.
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους Σήμερα ήρθα εμείνα για πρώτη βραδιά στο ruamchitt hotel πάνω από το thermae caffe.παρεπιμπωντος το thermae πολύ το διασκέδασα κατέβηκα πήρα μπύρα και άρχισα να κάνω βόλτες και να συστηνομε στα κοριτσα.σε όλες την έπεφτα .πολύ πλάκα.η ελλα δα ούτε ξέρουν που είναι στο χάρτη.τεσπα όλες λέγανε 2000 1 ώρα 5000 όλο το βράδυ.τες πα
Λέω 2000 Μπατ 3 ώρες.no no λέγανε
Think about it.ελεγα και πήγαινα σε άλλη.σε κάποια φάση μου λέει μια οκ και την ανεβάζω απάνω.
Δασκάλα γιόγκα μου πε πως ήταν.
Μη στα πολύ λέω μετά το δεύτερο γκολ ..μου λέει its up to you for all the night 5000 or i must go.
Της λέω .συμφωνήσαμε 3 ώρες 2000 Μπατ .τεσ πα επειδή από το ολοήμερο περπάτημα ήμουν λίγο off της έδωσα 2000. Και έφυγε.
Από σένα θα ήθελα να μου πεις που αλλού να πάω να φορτώσω
 

spintex

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
27
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Αν κάποιος εχει ταξιδεψει με scoot για BKK ας ενημερώσει γιατι η διαφορά στις
τιμές ειναι καπου €200 τις ημερομηνίες που ψάχνω

Ευχαριστω
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδια !! εχετε ακουσει αν θα υπαρξει απευθειας πτηση σε ταυλανδη? Ευχαριστω
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
Την άλλη μέρα μέρα μετά την παρότρυνση του καλού φίλου πήγα στο soi 4 στο δρόμο του Νανά plaza.μπηκα στο Νανά . είναι ένας τριόροφος πολυχώρος με α) στο ισόγειο είναι ποταδικα.στο πρώτο και στο δεύτερο όροφο είναι gogo στριπτίζ και έχει και τα rainbow που είναι ladyboys.οπως περνάς από μπροστά τους σε σταματάνε και στο πιάνουν για μπεις μέσα.για να πω την αλήθεια έκανα μια πέρασα και από τους τρεις ωροφους και έφυγα.
Όπως πήγαινα προς τα κάτω πέφτω πάνω σεια freelancer πως σε λένε τι γίνεται κτλ. Πήγαμε σε μια μπυραρία απέναντι και κερασα ένα ποτό.ηταν από ότι μου πε από το ΛΑΟΣ.τι ρωτάω πες μου το δώρο σου ..λέει εσύ είσαι το δώρο μου.ξανα ρωτάω λέει θα τα βρούμε....αμέ στο καλό λέω .για γκόμενα.τη πάω στο ξενοδοχείο αρχίζει τα παράξενα.ξερεις θέλω 2000 σορτ και πέντε λογκ.λεω άμα θες αφού σε φερά και αύριο φεύγω για Καμπότζη..να σου δώσω ένα φ να σε γαμησω αλλιώς άνοιξε την μπόρτα και οξω.λεει οκ..( καλύτερα είχα να ανοίξει την πόρτα,γιατί σπαστικα αλλά τες πα.) Εκεί που περνε πίπα μου λέει μπορείς να γαμισεις....ε λέω τώρα θα δεις μωρη τελιωμενη.και την αρχίζω στα γρήγορα.....take it easy...easy baby... Την πωγαμισα και συκωθηκε και έφυγε.
Προς τιμήν τους η ρεσεψιόν μόλις έφυγε με πήρε τηλέφωνο και ρώτησε αν όλα οκ?? (Grand bussiness hotel soi 5,η 7δε θυμάμαι.
Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω μείνει ικανοποιημένος από τη μπαγκοκ.ειναι και αυτή η βοθριλα που δεν παλεύεται....
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Επειδή διαβάζω, άσχετα εάν δεν απαντώ να διευκρινίσω, κάποια πράγματα .
Βίζα τουριστική Ταϊλανδής:
Εάν πληρεί τις προϋποθέσεις που θέτει η Σένγκεν την  παίρνει.
Μην μπερδεύστε με κάποιες χώρες Σκανδιναβικές η Βρετανία που έχουν και βίζα αρραβωνιαστικιάς.
Για οικιακή βοηθό δεν υπάρχει τουριστική βίζα. Αλλά επαγγελματική όπως παντού. Υπάρχουν κανόνες και προϋποθέσεις πληροφορίες στον ΟΑΕΔ και την Περιφέρεια  της περιοχής διαμονής
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Καλησπέρα

Αν κάποιος εχει ταξιδεψει με scoot για BKK ας ενημερώσει γιατι η διαφορά στις
τιμές ειναι καπου €200 τις ημερομηνίες που ψάχνω

Ευχαριστω

Ισχύει η Scoot δε δίνει ούτε νερό free? Πρέπει να πληρώσεις
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπερα στους λατρεις της σχιστοματικης φυλης! Λοιπον κανω και εγω το ντεμπουτο μου στην ταυλανδη μεσα στον αυγουστο. 2 βδομαδες θα μεινω, αλλα ακομα δεν εχω καταστρωσει ακριβες πλανο. Λεω να κλεισω ξενοδοχειο για 1 βδομαδα παταγια στην αρχη και αναλογως πως θα εξελιχθουν τα πραγματα, τη 2η βδομάδα λεω να μεινω μπανγκοκ. Εχουμε καποια προταση σε ξενοδοχειο για παταγια?
Ψαχνοντας εχω δει το paragon grand resort και το classroom hotel pattaya.

Κυριος γνωμονας ειναι οτι εχουν καλες κριτικες και μπορω να τα κλεισω απο το μπουκινγκ χωρις να τα προπληρωσω, ή χρεωση ακυρωσης.

Υπαρχει καποια αλλη προταση?
Να κλεισω καποιο με προπληρωμη οπου οι επιλογες ειναι περισσοτερες?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.271
Κριτικές
1
Like
33.379
Πόντοι
6.256
Να μην κλεισεις τιποτα ρε μπουρδελιάρη, να πας να δεις και όπως κάτσει, όσο κάτσει και όπου κάτσει,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom