Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μας συγκίνησες ρε παγιδευμένε mind.
Συμπάσχουμε απο καρδιάς

Ευχαριστώ για τη συμπάθεια !! :grin: :grin: :grin:

Αφιερωμένες οι φωτό !! Αν και στο 1,76 που είναι η φιλοξενούμενή μου μάλλον δεν θα σου αρέσει !! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 20190801_182012.jpg
    20190801_182012.jpg
    110,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 20190801_183255.jpg
    20190801_183255.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 26

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
να φανταστώ ταυλανδή ε; :2funny:
Όχι !! Σκλάβα καθαρόαιμη είναι.

Αλλά πλέον και στη Ταϊλάνδη βρίσκεις κοπέλες πάνω από 1,70.

Και εννοώ γυναίκες όχι ladyboys ( μακριά από εμάς ).

Αν βρώ χρόνο θα ποστάρω κάποιες φωτογραφίες δικές μου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • 20160807_125354.jpg
    20160807_125354.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 20160807_130254.jpg
    20160807_130254.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 23

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αυτή είναι κοντή !!

1,72 !!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 20140805_145513.jpg
    20140805_145513.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 51
  • 20140805_151750.jpg
    20140805_151750.jpg
    663,8 KB · Εμφανίσεις: 57
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
1,72 η νεαρά !!

Εψαχνα να βρώ ένα γαμημένο ελάττωμα στο σώμα της, έτσι για να δικαιώσω τον τίτλο του παράξενου στον εαυτό μου !!

Δεν βρήκα !! Πραγματικό Αγαλμα στα 22 της !!

Κορμί Σλάβας, φάτσα Ταιλανδής, συμπεριφορά Ταιλανδής καψουρεμένης !!

Να δοκιμάζει τα ψυχικά μου όρια !!

Τα οποία όπως καλά ξέρεις έχουν δοκιμαστεί σε 74 μέχρι στιγμής χώρες, και έχουν αντέξει  !! :grin: :grin: :grin:

Καλά όχι πάντα, στη μπογκοτά έσπασα. Αλλά λέμε τώρα !! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 20141220_163117.jpg
    20141220_163117.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 70
  • 11034622_1574234559520484_146945958_o (2).jpg
    11034622_1574234559520484_146945958_o (2).jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 68
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Δεν θυμάμαι το ύψος της !! Πάντως πάνω απο 1,70 !!

Το κρεβάτι όπως βλέπεις  το γέμιζε πάντως !!

Να ποστάρω και άλλες ή φτάνει ?? :grin: :grin: :grin:

Σταματάω γιατί πρέπει να γράψω κριτική για τη Ρόξυ του Glamour !! :grin: :grin:

Πήξαμε στις Σλάβες γαμώ το κέρατό μου μέσα !!  :grin: :grin:

Πότε θα περάσει το 19 να πάω Ασία ?? Υπομονή !!
 

Συνημμένα

  • 20150429_150130.jpg
    20150429_150130.jpg
    94,7 KB · Εμφανίσεις: 37

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Επειδή με προκαλείς Σλαβόπληκτε !!

Πάρε μια γευση !!

Γύρω στο 1,73 η κοπέλα !!

Δεν αου αρέσει ε ??? :grin: :grin:
ρε επιδειξια....σιγα τις γκομενες
ασε που τις ιδιες τις εχεις ποσταρει πολλες φορες
εγω οτι ειπα το απεδειξα
και το τεστ με τα νυχια κατα κλαματα
εγω ειμαι ολυμπιακος ομαδα τσουλου
εσυ βαζελος παιζεις σε μικρες κατηγοριες
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ρε επιδειξια....σιγα τις γκομενες
ασε που τις ιδιες τις εχεις ποσταρει πολλες φορες
εγω οτι ειπα το απεδειξα
και το τεστ με τα νυχια κατα κλαματα
εγω ειμαι ολυμπιακος ομαδα τσουλου
εσυ βαζελος παιζεις σε μικρες κατηγοριες

Επιδειξίας ?? Μοι επιδειξίας ??  :grin:

Πρώτα με προκαλείς και μετά επιδειξίας ???
Ζηλεύεις κουφάλα γιατί μου έχουν κόψει τα νύχια όλες οι γυναικείες φυλές της γής !!  :grin: :grin:
Για τα κλάματα δεν μιλάω γιατί είμαι ευαίσθητος χαρακτήρας !!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Σλαβόπληκτε Γάβρε ζΟΥλιάρη !! Να δω τί θα κάνετε χωρίς Φορτούνη φέτος !! Μετά τη κατάργηση του ουέφα δεν έχετε ελπίδα !! :grin: :grin:

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Στο Κο Σαμουι όλο και κάτι θα βρεις. Στο Κο Ταο δύσκολο, αν και σαν νησί είναι καλή επιλογή,  ειδικά αν σ' αρέσουν οι καταδύσεις.

Ας γράψω και δυο λόγια για Παταγια για να μη γκρινιάζει ο mind.  :sunglasses:
Έτσι όπως έχει πάει το ευρώ (σήμερα 34,24) τα μόνα value for money πράγματα που έχει να σου δώσει πια η Ταϊλάνδη είναι τα ξενοδοχεία και το φαγητό.
Στο «δικό μας θέμα» η φάση είναι κομματάκι αστεία. Ο αφρός που θα βρεις στη Walking street barfine 2000B +4000B shortime ή 6-7000 long time + 150B ένα ποτό της πλάκας +200Β lady drink είναι πάρα πολλά λεφτά. Γιατί είναι και Ταιλανδεζικος αφρός Πατάγιας.
Εναλλακτικές είναι το soi 6 (1300)short time που είναι η συνηθέστερη δική μου επιλογή, η παραλιακή (800-1000) τα μασατζιδικα (800-1300), τα μπαρ που δεν ξέρω τιμές γιατί δε σύχνάζω και το insomnia που δεν μ' αρεσει.
Δεν είναι τυχαίο ότι οι Ευρωπαίοι πελάτες και ειδικά οι πιο νέοι γίνονται όλο και λιγότεροι  Σε κάποια φάση μου την έπεσε μια χορεύτρια σε go go και απόρησα. Μετά κατάλαβα ότι στα 64 μου ήμουν ο πιο νέος στο μαγαζί!
Από την άλλη για ποιο λόγο η Ταιλανδεζα να κάθεται να ταλαιπωρείται σε ένα μπαρ ή γκογκο όταν είναι πολύ πιο εύκολο να αποκτήσει εκατονταπλάσια πελατεία με ένα λογαριασμό στο Thai friendly; Τραβάει και δυο ρετους στις φωτογραφίες να δείχνει μουνάρα και «ανοίξαμε και σας περιμένουμε». Απ' ότι φαίνεται σε λίγο καιρο η όλη φάση θα διακινείται πια μέσα από το Internet και κάτι τύποι σαν κι εμένα που τους αρέσει να γυρνάνε τα βράδια έξω από μαγαζί σε μαγαζί απλά θα εξαφανιστούν. Δεν λέω ότι είναι απίθανο να σου καθίσει μια καταπληκτική φάση από το internet, λέω ότι δεν είναι η δική μου φάση.    
Παρ' όλα αυτά κάποια μαγαζιά ημέρα Τρίτη στη Walking street ήταν γεμάτα κυρίως από Κινέζους, λιγότερους Ιάπωνες κι ακόμα λιγότερους Ευρωπαίους.
Οι γκόμενες λίγα πράγματα. Η νέα γενιά γίνεται όλο και πιο χοντρή και ο κλασσικός Ταιλανδέζικος σωματότυπος όλο και πιο σπάνιος. Πολύ πλαστικό βυζί και πολλά τατού συμπληρώνουν την ασχήμια. Φυσικά στη Μπανγκόκ η κατάσταση είναι πολύ καλύτερη, αλλά ο μόνος λόγος που παω Παταγια είναι το ατελείωτο παρτυ και ο χαβαλές με τα γκομενακια. Αν αυτά γίνουν ένα chat στο internet  μάλλον θα καθίσω σπίτι μου.
Σκεφτηκα να γραψω εντυπωσεις απο το φετινο ταξιδι μιας και μολις γυρισα..
Στη πορεια συνειδητοποιησα πως δε χρειαζεται.Ο φιλος Suadam ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΑ σε αυτο το ποστ.
ΑΥΤΗ ειναι η Πατταγια 2019..Και τα πραγματα καθε χρονο και χειροτερα.

Να συμπληρωσω τα περι insomnia και ibar...Η αληθεια ειναι πως βρισκεις να φορτωσεις.
Εγω δεν εχω παραπονο.Χτυπησα πολυ καλα πιπινακια 21-23 χρονων.Ομως οι τιμες εχουν παρει την ανηφορα.Το στανταρ ειναι 3χιλιαρο αν θες πιπινι απο το πανω ραφι,αν και σε καποιες περιπτωσεις η δουλεια γινεται και με 2-2.5 χιλιαρικα.
Σε αυτα ομως πρεπει να προσθεσεις και τα "εξοδα παραστασεως"..Το οτι πρεπει να εισαι μπουκαλατος σε τραπεζι για να παιξεις καλυτερη μπαλα,καθως και να κερασεις και το γκομενακι οτι πινει.

Με αυτα και με αυτα,καταληγω στο ιδιο συμπερασμα με Suadam.
Το πιο value for money πηδημα,ειναι στα μασατζιδικα και στα δωματιακια πανω απο τα μπαρ του soi 6...(Παρεπιμπτοντως,φετος το soi 6,ειχε το καλυτερο line up που εχω δει οσα χρονια παω Ταυλανδη.Τοσα καλα μωρα μαζεμενα δε θυμαμαι ξανα.)

Υ.Γ:Αυτο το Pin Up agogo στη walking,εχει μαζεψει ολη την αφροκρεμα.Συνισταται χωρις δευτερη κουβεντα στους απανταχου πιπινολατρες..Κολαση μεσα..Ο απολυτος ΑΦΡΟΣ.
Ομως μπαρφαιν 1500,το σορτ 3000 και το λονγκ 5000..Και ΔΥΣΤΥΧΩΣ,ΔΕΝ φορτωνονται ολες..Ενα απιστευτα θεικο πλασμα που σταμπαρα και θα εδινα οσα-οσα ζηταγε,δεν εκανε μπαρφαιν.Μονο ποτα δουλευε..Και δεν ηταν και το μονο που δε φορτωνοταν.
Το μαγαζι βεβαια τιγκα στους γιαπωνεζους..Που απο οτι εβλεπα,δεν ειχαν κανενα προβλημα να τα σκασουν για να φορτωσουν.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
734
Πόντοι
96
Αυτά το 2109
Σκεφτηκα να γραψω εντυπωσεις απο το φετινο ταξιδι μιας και μολις γυρισα..
Στη πορεια συνειδητοποιησα πως δε χρειαζεται.Ο φιλος Suadam ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΑ σε αυτο το ποστ.
ΑΥΤΗ ειναι η Πατταγια 2019..Και τα πραγματα καθε χρονο και χειροτερα.

Να συμπληρωσω τα περι insomnia και ibar...Η αληθεια ειναι πως βρισκεις να φορτωσεις.
Εγω δεν εχω παραπονο.Χτυπησα πολυ καλα πιπινακια 21-23 χρονων.Ομως οι τιμες εχουν παρει την ανηφορα.Το στανταρ ειναι 3χιλιαρο αν θες πιπινι απο το πανω ραφι,αν και σε καποιες περιπτωσεις η δουλεια γινεται και με 2-2.5 χιλιαρικα.
Σε αυτα ομως πρεπει να προσθεσεις και τα "εξοδα παραστασεως"..Το οτι πρεπει να εισαι μπουκαλατος σε τραπεζι για να παιξεις καλυτερη μπαλα,καθως και να κερασεις και το γκομενακι οτι πινει.

Με αυτα και με αυτα,καταληγω στο ιδιο συμπερασμα με Suadam.
Το πιο value for money πηδημα,ειναι στα μασατζιδικα και στα δωματιακια πανω απο τα μπαρ του soi 6...(Παρεπιμπτοντως,φετος το soi 6,ειχε το καλυτερο line up που εχω δει οσα χρονια παω Ταυλανδη.Τοσα καλα μωρα μαζεμενα δε θυμαμαι ξανα.)

Υ.Γ:Αυτο το Pin Up agogo στη walking,εχει μαζεψει ολη την αφροκρεμα.Συνισταται χωρις δευτερη κουβεντα στους απανταχου πιπινολατρες..Κολαση μεσα..Ο απολυτος ΑΦΡΟΣ.
Ομως μπαρφαιν 1500,το σορτ 3000 και το λονγκ 5000..Και ΔΥΣΤΥΧΩΣ,ΔΕΝ φορτωνονται ολες..Ενα απιστευτα θεικο πλασμα που σταμπαρα και θα εδινα οσα-οσα ζηταγε,δεν εκανε μπαρφαιν.Μονο ποτα δουλευε..Και δεν ηταν και το μονο που δε φορτωνοταν.
Το μαγαζι βεβαια τιγκα στους γιαπωνεζους..Που απο οτι εβλεπα,δεν ειχαν κανενα προβλημα να τα σκασουν για να φορτωσουν.

Αυτά το 2007 από το συναγωνιστή ΚώσταΦ16.

ενημερωνω μετα απο 8 μερες στην pattaya , στο αεροδρομιο ολες κοντες και μελαχροινες και αδυνατες παραδεισος δηλαδη, βρηκαμε ξενοδοχειο μ 3αστερο  με 24 ευρο το δικλινο, πισινες κτλ.  λοιπον το παιχνιδι γινεται στην walking street το βραδυ, εχειπολλα κλαμπ με απειρα μουνακια ελαχιστους αντρες και ειναι δυσκολο να επιλεξεις γιατι ειναι ολα ωραια, εκει ψωνιζονται ολα αλλα αμα δε σε γουσταρει δεν ερχεται μαζι σου, ενα χαμογελο αρκει για το πλησιασμα, αν πατε να θυμασται οτι πρεπαι να χαμογελατε, εκει γελουν ολοι, ειναι ολα περιποιημενα αψογα και κοντα, σχιστα ματακια φουσκωτα χειλακια, και μερικα εχουν και βυζακι μεγαλουτσικο για το μεγεθος τους, απο 20 ως 30 ευρο το πολυ τις παιρνεις στο δωματιο γαμας οσο θες και αν εισαι λιγο καλος μαζι της και γουσταρεις την κρατας ολη μερα, την ταιζεις τρωνε ελαχιστα λιγο ρυζι και βλαστους  ολα πικαντικα, δεν εχουν ιχνος λιπους πανω τους η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα...  συνεχιζω γαμιουνται τρελλα σε ολες τις στασεις χυνουν εχουν πολυ μικρα μουνια με απολυτη εφαρμογη, οταν πας να βγεις το κεφαλι φρακαρει στην ακρη, τελεια αισθηση,  κ@λο δεν ζητησα, δε μαρεσει, παντως κ@λοτρυπιδα δεν μπορεις καν να τη δεις(φορουσα παντα φακους επαφης} τα κορμακια τους ειναι πολυ μικρα . υπαρχουν και τα a gogo bars ειναι πασαρελα με μπαρα καθετη και το καθε μουνακι χορευει γυμνο, στεγνο παντα και καυλιαρικο, σε ενα που πηγα με μια ταυλανδεζα gfe to dollhousepattaya.com βρηκαμε ενα πιπινι απο την ιδια πολη με τη δικια μου 17 χρονων σκετη καυλα, πανο τρεμανε τα ποδια μου οταν εκατσε διπλα μου και της επιασα τη μεση, poui τη λεγανε, εκει εδινες 10 ευρο στο μαγαζι και 50 στην κοπελα και την επαιρνες για .... κρατηθειτε 24 ωρες,  ειχε και μεγαλα μπαρ με μικροτερα μεσα στα οποια ειχε πολλα κοριτσια που φωναζανε να πλησιασεις ολα πολυ καλα, εκει εδινες 7 ευρο στο μαγαζι και 15 στην κοπελα και την επαιρνες, η καλυτερη φαση ηταν ομως τα κλαμπ,    χαλαρη αισθησε gfe  συνεχιζω...
συνεχιζω,  ειχε μπαρ με τα γνωστα lady boys εγχειρισμενα εμφανισημα που λενε οτι κανουν καλες πιπες και sex,  δεν θα παρω... ειχε και gay boys κατι κοιλαραδες αμερικανοι τα τιμουσαν δεοντως,
καθε ωρα εβρισκες να γαμησεις παντου ακομα και το πρωι ηταν ομως κατωτερες εμφανισιακα χωριατισες κακοντυμενες, μου αρεσαν ηταν κοντες, με 10 ευρο τη γαμαγες 3 ωρες, δεν πηρα, το βραδυ στα κλαμπ χαζευες... σε ενα κλαμπ ειδαμε μαναδες με τις κορες τους, μαλλον τις πασαρανε, 14 με 15 χρονων, οι μαναδες μας χαμογελουσαν,  ελεος... στους δρομους ειχε πινακιδες οτι απαγορευεται το sex με παιδια, βεβαια αν εψαχνες εβρισκες και παρθενα με 1000 ευρο εστω και απο 4η παρθενοραφη, συνεχιζω...
ξεχασα να αναφερω 10 μερες με το ταξιδι, 1400 ευρο, αεροπορικα μεσα , ανετα ομως περναγες πολυ καλα και με 300 ευρο λιγοτερα, αν κλεισεις ξεν. θα ειναι ποιο φθηνο, εμεις δεν θελαμε τσιγγουνιες και τα γαμησαμε γενικως, αστακους πολλα κερασματα, αφου πηγαιναμε με τις ταυλ. για φαγητο και συναντουσαν φιλες τους στο δρομο και τις παιρναμε και αυτες μαζι για φαγητο, ψυχικο κανεις ομως, μονο που σου γελανε γλυκα και σου λενε ευχαριστω με υποκλιση και τις παλαμες ενωμενες στο σαγονι, ειναι ολα τα λεφτα, μην ξεχνατε οτι ζουμε σε χωρα που δεν υπαρχει χαμογελο και ευχαριστω

Πως αλλάζουν οι καιροί.Μήπως πια είναι καλύτερα Φιλιππίνες , Ινδονησία και Βιετνάμ και για κορίτσια και για πιο οικονομικά; :huh:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
ενημερωνω μετα απο 8 μερες στην pattaya , στο αεροδρομιο ολες κοντες και μελαχροινες και αδυνατες παραδεισος δηλαδη, βρηκαμε ξενοδοχειο μ 3αστερο  με 24 ευρο το δικλινο, πισινες κτλ.

Χμμ...Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ στοιχειο του ποστ,που τα πραγματα δεν εχουν αλλαξει πολυ..Αντι για 24 ευρω,βρισκεις με 30-35..

λοιπον το παιχνιδι γινεται στην walking street το βραδυ, εχειπολλα κλαμπ με απειρα μουνακια ελαχιστους αντρες και ειναι δυσκολο να επιλεξεις γιατι ειναι ολα ωραια,

Ελαχιστοι αντρες???...Ψωλαρια ολε εχει καταντησει και φουλ στα Πακια..

την ταιζεις τρωνε ελαχιστα λιγο ρυζι και βλαστους  ολα πικαντικα, δεν εχουν ιχνος λιπους πανω τους η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα...

Ρυζι και βλαστους??..Ρε παει το δυτικο φαι συννεφο..Μια μου ζητησε να φαει "Ριμπ αι στεικ" και μια αλλη ειχε ψυχωση με τη καρμποναρα!
Και η κυτταριτιδα ΦΟΥΛ...Οι 9 στις 10 εχουν και μπολικη μαλιστα..

βρηκαμε ενα πιπινι απο την ιδια πολη με τη δικια μου 17 χρονων σκετη καυλα

Τωρα ΠΑΣ ΦΥΛΑΚΗ.

εκει εδινες 10 ευρο στο μαγαζι και 50 στην κοπελα και την επαιρνες για .... κρατηθειτε 24 ωρες,


Τωρα δινεις 45-60 ευρω στο μαγαζι και στη κοπελα 150 ευρω για 8-10 ωρες το πολυ.

ειχε και μεγαλα μπαρ με μικροτερα μεσα στα οποια ειχε πολλα κοριτσια που φωναζανε να πλησιασεις ολα πολυ καλα, εκει εδινες 7 ευρο στο μαγαζι και 15 στην κοπελα και την επαιρνες,

Τωρα δινεις 15-30 στο μαγαζι και 60 ευρω στη κοπελα.

ξεχασα να αναφερω 10 μερες με το ταξιδι, 1400 ευρο, αεροπορικα μεσα , ανετα ομως περναγες πολυ καλα και με 300 ευρο λιγοτερα, αν κλεισεις ξεν. θα ειναι ποιο φθηνο, εμεις δεν θελαμε τσιγγουνιες και τα γαμησαμε γενικως, αστακους πολλα κερασματα, αφου πηγαιναμε με τις ταυλ. για φαγητο και συναντουσαν φιλες τους στο δρομο και τις παιρναμε και αυτες μαζι για φαγητο,

Τωρα για να κανεις αυτη τη ζωη,με χαιλικια,αστακους,κερασματα σε φιλες και φορτωματα καθε μερα απο αγκογκο...Θες για πλακα 4-5 χιλιαδες ευρω για ενα 10ημερο.


Οσον αφορα τις Φιλιππινες...ΕΑΝ ο σκοπος ειναι αποκλειστικα και μονο το ΣΕΞ ΤΡΙΠ,δηλαδη το πηδημα και μονο..Τοτε σε σχεση με Πατταγια,το Ανχελες ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.
Ομως εαν θες να συνδιασεις διακοπες..βολτουλες..καλο φαι..εκδρομες και μπανακια...Οι Φιλιππινες και συγκεκριμενα το Ανχελες που ειναι αντιστοιχο της Πατταγια,απεχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο το να θεωρηθει εναλλακτικη της Πατταγιας.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.201
Like
3.043
Πόντοι
506
Kαλα η πατταγια δεν ειναι και κανας σοβαρός προορισμός για μπανια. Σαν τη λουτσα με φοινικες ειναι.
Στο Ανγκελες παιζει να πας και κανα Subic Bay
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
734
Πόντοι
96
παιρνω taxi μηχανακι και με παει στο  p p massage, μπαινω μεσα καθομαι σε καναπε και απεναντι ηταν το ονειρο, σε αμφιθεατρο με πολυ φως ειχε πολλες ταυλανδ. ολες μουναρες απιστευτες, διαλεξα τρελλο μωρο 1.50 σιγουρα με σιδερακια στα δοντια... καυλα.παμε στο δωματιο, με ξαπλωνει σε στρωμα φουσκωτο με πλενει και με λαδια αρχιζει να τριβεται με το σωμα της παντου, σε καποια φαση ειχε αγκαλιασει με ολο της το σωμα το ενα μου ποδι και τριβοταν,υστερα γλειψιμο παντου, απο την κορφη ως τα νυχια, μετα απο ολα αυτα  στο μεγαλο κρεβατι τρελλο πηδημα με κοκκινη καποτα για 45 λεπτα, ονειρικο πηδημα...μετα φωτογραφιες που ολες γουσταραν τρελλα, ολα αυτα 2 ωρες και 54 ευρο, πανακριβα...ο ταξιτζης περιμενε απο κατω να με γυρισει στο ξενοδοχειο, πηρε μαζι με το μπουρμπουαρ 2 ευρο, δεν του επιασα τον κωλο....αν ηθελα ομως...  συνεχιζω...

Ξέχασα να αναρτήσω και αυτό από τον ίδιο συνγωνιστή.Ισχύει ακόμη ; :huh:
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές.ειμαι νέο μέλος στη παρέα σας,και ελπίζω να είστε επιεικείς μαζί μου. Στο θέμα μας τώρα.έχω κλεισει εισητηρια για πουκετ 16-29 νοεμβριου με scoot airways μαζι με ενα φιλο. ειναι η πρωτη φορα μας στη ταιλανδη και θα ηθελα τις γνωσεις σας σχετικα με σεξ-μασαζ με σεξ και γενικως οτι βοηθεια μου δωσετε,ειναι καλοδεχουμενη.ευχαριστω εκ των προτερων,καλα ταξιδια ευχομαι σε ολους και παντα ορθια  :tn04:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
κοιταξτε σιγουρα υπαρχουν διαφορες με τα χρονια ... αλλωστε παλιοτερα ηταν ενας προορισμος που δεν τον ξεραν και τοσο πολλοι συγκριτικα με σημερα !

βαλτε και τους απανταχου πιρφορους και αγαπουληδες που πηγαν και πιρφορισαν με αποτελεσμα ναι να κοιτανε να τσιμπησουν και 2000μπατ ακομη και για σορταδακι οι κορασιδες!

βεβαιως ομως με ενα μπατζετ λιγο παραπανω απο αυτο που ειχες και παλιοτερα μπορεις ακομη να περασεις αξιοπρεπες !

και οπως και να εχει δεν συγκρινετε το τι θα κανεις ενα 10ημερο εκει απο το να πας σε ενα ελληνικο προορισμο με το ιδιο μπατζετ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom