Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (10 μέλη και 60 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Errikos77 μαλλον καποιο λαθος κανεις.....εγω αν θες μπορω να σου δωσω δουλεια , να βρω παντως δεν ψαχνω. Καπου μπερδευτηκες !
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Τεσπα αφου δε θελει τσαμπα πληκτρα βαραμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλημερα ! ξερει καποιος αν εχει καποιες καινουργιες κοπελες το deluxe μετα την αποχωρηση της Αντζελας , και πως μπορω να τις δω.
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
την Αντζελα πως την βρίσκουν???
Αν σε ενδιαφερει μπορω να σου δωσω πληροφοριες για την Αντζελα. Παρεπιπτοντως θελω να ενημερωσω ολους τους φιλους που ειναι παρα πολλοι και  μου ζητησαν πληροφοριες για αυτο το κοριτσι οτι θα απαντησω το γρηγοροτερο δυνατον !
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
ας μεινει μ αυτους τοτε τι εγραψε ο προμοτορας
Της για το τηλ της σιγα μην τη παρακαλεσουμε κιολας να της δωσουμε λεφτα ελεος
Δεν ειμαι προμοτορας της Αντζελας λεβεντια μου , δηλαδη αν εσυ γουσταριζες την δουλεια που κανει ενα κοριτσι και το ελεγες στους φιλους θα ησουν προμοτορας δηλαδη ? Παρατηρω μια εχθρικη σταση του Banksy και του Errikos77 γιατι ρε παιδια ? Την εχετε παρει και δεν σας καθισε?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Αν σε ενδιαφερει μπορω να σου δωσω πληροφοριες για την Αντζελα. Παρεπιπτοντως θελω να ενημερωσω ολους τους φιλους που ειναι παρα πολλοι και  μου ζητησαν πληροφοριες για αυτο το κοριτσι οτι θα απαντησω το γρηγοροτερο δυνατον !

Ναι θα ήθελα να μάθω, για πές......
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
καλημερα ! ξερει καποιος αν εχει καποιες καινουργιες κοπελες το deluxe μετα την αποχωρηση της Αντζελας , και πως μπορω να τις δω.
αν στειλεις μυνημα στο viber θα σου στειλουν φωτο λογικα
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
αυτο λετε ?>
στελνουν ομορφες ?
 

Agamemnon

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Like
35
Πόντοι
0
ionas38 έχεις pm αν θες και έχεις χρόνο απαντάς, ευχαριστώ!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.557
Πόντοι
1.056
Δεν ειμαι προμοτορας της Αντζελας λεβεντια μου , δηλαδη αν εσυ γουσταριζες την δουλεια που κανει ενα κοριτσι και το ελεγες στους φιλους θα ησουν προμοτορας δηλαδη ?
Δυστυχώς αυτή η ρετσινιά κολλάει πολύ εύκολα εδω μέσα. Αν λες καλα λογια, είσαι προμότορας, αν την "θάβεις" τότε είσαι ο νταβατζής του απέναντι μαγαζιού που δεν έχει πελατεία.
 

Spni

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες μπορει να μου στειλει καποιος πληροφορίες για Δάναη απο delux με pm.ευχαριστω πολυ
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Δεν ειμαι προμοτορας της Αντζελας λεβεντια μου , δηλαδη αν εσυ γουσταριζες την δουλεια που κανει ενα κοριτσι και το ελεγες στους φιλους θα ησουν προμοτορας δηλαδη ? Παρατηρω μια εχθρικη σταση του Banksy και του Errikos77 γιατι ρε παιδια ? Την εχετε παρει και δεν σας καθισε?

Ψηλέ (μια και αναφέρθηκες σε μένα) όταν έγραψα "πες της να μη φάει πολύ γιατί έχει και γλαροσουπα για συνοδευτικό" δεν απευθύνθηκα σε εσένα αλλά στην Αντζελα.Αλλα απάντησες λες και είσαι η Αντζελα.
Οπότε...Τί σε κόφτει για τη γλαροσουπα της άλλης;Στο στομάχι σου θα πάει;

ΥΓ: 20 στα 26 ποστ (τρομερή ευστοχία...) προσπαθείς να μας πείσεις για την Λαίδη Αντζυ πόσο σεμνή,ταπεινή,πρόθυμη και υπακουη είναι...
Κι εκεί που έκανες τη δουλίτσα σου,στο "χάλασε" ο άλλος λέγοντας "η Λαίδη θα δει,θα το σκεφτεί,θα μελετήσει και θα αποφασίσει"...
Συνεννοηθείτε ρε παιδιά μη χαλάτε (μαζί με τη γλαροσουπα και) τη μανεστρα.Αμαρτια είναι.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
  • Like
Αντιδράσεις: atakis

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Ψηλέ (μια και αναφέρθηκες σε μένα) όταν έγραψα "πες της να μη φάει πολύ γιατί έχει και γλαροσουπα για συνοδευτικό" δεν απευθύνθηκα σε εσένα αλλά στην Αντζελα.Αλλα απάντησες λες και είσαι η Αντζελα.
Οπότε...Τί σε κόφτει για τη γλαροσουπα της άλλης;Στο στομάχι σου θα πάει;

ΥΓ: 20 στα 26 ποστ (τρομερή ευστοχία...) προσπαθείς να μας πείσεις για την Λαίδη Αντζυ πόσο σεμνή,ταπεινή,πρόθυμη και υπακουη είναι...
Κι εκεί που έκανες τη δουλίτσα σου,στο "χάλασε" ο άλλος λέγοντας "η Λαίδη θα δει,θα το σκεφτεί,θα μελετήσει και θα αποφασίσει"...
Συνεννοηθείτε ρε παιδιά μη χαλάτε (μαζί με τη γλαροσουπα και) τη μανεστρα.Αμαρτια είναι.
να αγιασει το στομα σου
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
Έχει πάρει κανείς Εμμανουέλα από osmose?? Αν ναι στείλτε π.μ. καμία πληροφορία... Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom