Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (10 μέλη και 52 επισκέπτες)

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Γνωρίζει καποιος απο εσας για μια Ελένη στη Νέα Σμύρνη; Ελαβα sms από αυτην ότι ηταν εκτος Αθηνων και τώρα επέστρεψε και δεχεται κανονικα στο χώρο της, αλλά το κινητό της δε μου θυμίζει κάτι

Φίλε πρόσεξε να μην είναι από τα sms που σου φουσκώνουν - αδειάζουν τον λογαριασμό του τηλεφώνου. Ειδικά αν είναι 5ψήφιο το νούμερο αποστολέα, φύγε για τον πάροχο σου και κάνε φραγή εισερχομένων για τέτοιου είδους μηνύματα. Ακόμα και αν δεν το ανοίξεις το μήνυμα, αν δεν κάνεις φραγή τότε το σύστημα της απατεωνιάς θεωρεί πως αποδέχεσαι την εβδομαδιαία (δήθεν) ενημέρωση και σου τα παίρνει κανονικά...
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
αν και δε γραφω σχεδον καθολου..
τους λογους τους εχω πει σε καποιον ''παλιο'' εδω μέσα σε πμ
αλλωστε πολυ παλια πριν κλειδωσει ο κωδικος μου εγραφα..πλεον τη σκυταλη σε νεοτερους και πιο ορεξατους

εν τουτοις θα πω στον ρεπορτερ :respect:..welcome back
απο τους πλεον αξιοπιστους, περιγραφικους και ουσιαστικο ''ρεπορταζ'' εδω μέσα
οτι λεει ισχυει στο 101% (αυτη ειναι η γνωμη μου)

ναστε καλα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.561
Πόντοι
1.056
Φίλε πρόσεξε να μην είναι από τα sms που σου φουσκώνουν - αδειάζουν τον λογαριασμό του τηλεφώνου. Ειδικά αν είναι 5ψήφιο το νούμερο αποστολέα, φύγε για τον πάροχο σου και κάνε φραγή εισερχομένων για τέτοιου είδους μηνύματα. Ακόμα και αν δεν το ανοίξεις το μήνυμα, αν δεν κάνεις φραγή τότε το σύστημα της απατεωνιάς θεωρεί πως αποδέχεσαι την εβδομαδιαία (δήθεν) ενημέρωση και σου τα παίρνει κανονικά...
Κανονκκο κινητο ειναι, πήρα μιλησα μαζί της, εχει χωρο στη Νεα Σμύρνη καιδεχεται 12 με 8 βραδυ με κοστος 60€
Ηταν λεει εκτος Αθηνων και τωρα που γυρισε στελνει s s να ενη,ερωσει οτι επέστρεψε όσιυς την είχαν καλέσει την περίοδο που έλειπε. Σπάω το κεφάλι μου να θυνηξω ποια είναι αλλά δεν μπορω με τίποτα. Όποιος θελει του στελνω πμ το κινητο της να το τσεκάρει στον καταλογο του πορνοκινητού του
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλημέρα σε όλους
Έχει κάποιος συναγωνιστής δοκιμάσει την Ροα από deluxe?
Θα μπορούσε κάποιος να στείλει πληροφορίες με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Ξέρει κανείς τι παίζει με την Κική απο velvetmassage ?
 

zooweil

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα μπορούσα να έχω μια πληροφορία για την Κική από Velvet;
 

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα! Έχει δοκιμάσει κάποιος απο clickformassage τη δημητρα? αν ναι ας στείλει πμ παρακαλω...
Για όποιον ενδιαφέρεται για ανταλλαγή πληροφοριών γενικά ξέρω για deluxe και Osmose
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
:hi:
Καλησπέρα σας φίλοι συναγωνιστές.
Εύχομαι να είστε καλά.
Αύριο σας ενημερώνω ότι θα έχω μέχρι το βράδυ νέο ''ρεπορτάζ''από  :orchestra:
Έρχεται...
:hi:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα! Έχει δοκιμάσει κάποιος απο clickformassage τη δημητρα? αν ναι ας στείλει πμ παρακαλω...
Για όποιον ενδιαφέρεται για ανταλλαγή πληροφοριών γενικά ξέρω για deluxe και Osmose

:hi:
Kαλησπέρα φίλε.
ΜΟΝΟ μασάζ λέει το ''ρεπορτάζ'' και μάλιστα αυστηρό με πετσέτα και εσώρουχο.
Μόνο κουβέρτα δεν ζητάει.
:hi:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
αν και δε γραφω σχεδον καθολου..
τους λογους τους εχω πει σε καποιον ''παλιο'' εδω μέσα σε πμ
αλλωστε πολυ παλια πριν κλειδωσει ο κωδικος μου εγραφα..πλεον τη σκυταλη σε νεοτερους και πιο ορεξατους

εν τουτοις θα πω στον ρεπορτερ :respect:..welcome back
απο τους πλεον αξιοπιστους, περιγραφικους και ουσιαστικο ''ρεπορταζ'' εδω μέσα
οτι λεει ισχυει στο 101% (αυτη ειναι η γνωμη μου)

ναστε καλα


:hi: :hi: :hi:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Να προσθέσω κι εγώ λίγη γνώση στην ωραία παρέα μας δοκιμή προ λίγων ημερών απο yourmassage το νεότερο νομίζω κορίτσι Αγγελική λίγα δυστυχώς έχω να πω αποκλειστικά και ΜΟΝΟ μασαζ ( λίγο άνω του μετρίου στην καλύτερη) όπου πήρα καταδρομικά το πρόγραμμα των 70ε 1,5 ώρα. Δε ξέρω απο απο το συγκεκριμένο site καποιος έχει καλύτερη εμπειρία αλλα νομίζω κάποιος είχε ρωτήσει για τη συγκεκριμένη και κατά την εμπειρία μου είναι στα ΔΕΝ.

Καλή συνέχεια σε όλους :)
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Θα με ενδιέφερε κι εμένα η κική απο velvet αν ειναι ευκολο να με ενημερώσει κι εμένα ο φίλτατος rigasan (ακόμα δε μπορώ να στείλω pm)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.918
Πόντοι
456
Ο rigasan σώζει κόσμο,τίποτα δεν ξεφεύγει απο τα τσακάλια του σάιτ,ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom