Νέα

Να την κυνηγησω ή οχι ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα funkyxxxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
Χρονια πολλα. Χριστος Ανεστη. Σχετικα προσφατα γνωρισα μια πολυ ωραια γυναικα στον επαγγελματικο μου χωρο. Την εξυπηρετησα 4 φορες και το ενδιαφερον μου γι'αυτην κορυφωθηκε την 3η και 4η φορα. Ενας φιλος μου εμαθε απο την ιδια οτι ειναι ελευθερη. Την 5η φορα που την ειδα ,αρχισα να την φλερταρω αλλα μου ειπε οτι ειναι με εναν τυπο πολυ καιρο, αλλα λογω βαρβαρων ωραριων δεν βλεπονται τακτικα με αποτελεσμα να νιωθει σαν να μην ειναι μαζι. Με ευχαριστησε που ημουν πολυ ευγενικος μαζι της, και φευγοντας με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον χωρο που μιλαγαμε. Υποψην αυτος ο χωρος ειναι ο εργασιακος μου χωρος. Η πειρα μου, μου λεει οτι επαιξε αμυνα και θελει κυνηγητο. Εσεις τι λετε ? Θα χαρω πολυ να ακουσω τις γνωμες σας. Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Χρονια πολλα. Χριστος Ανεστη. Σχετικα προσφατα γνωρισα μια πολυ ωραια γυναικα στον επαγγελματικο μου χωρο. Την εξυπηρετησα 4 φορες και το ενδιαφερον μου γι'αυτην κορυφωθηκε την 3η και 4η φορα. Ενας φιλος μου εμαθε απο την ιδια οτι ειναι ελευθερη. Την 5η φορα που την ειδα ,αρχισα να την φλερταρω αλλα μου ειπε οτι ειναι με εναν τυπο πολυ καιρο, αλλα λογω βαρβαρων ωραριων δεν βλεπονται τακτικα με αποτελεσμα να νιωθει σαν να μην ειναι μαζι. Με ευχαριστησε που ημουν πολυ ευγενικος μαζι της, και φευγοντας με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον χωρο που μιλαγαμε. Υποψην αυτος ο χωρος ειναι ο εργασιακος μου χωρος. Η πειρα μου, μου λεει οτι επαιξε αμυνα και θελει κυνηγητο. Εσεις τι λετε ? Θα χαρω πολυ να ακουσω τις γνωμες σας. Ευχαριστω προκαταβολικα.

Από την στιγμή που υπάρχει ανταπόκριση δίχως δεύτερη σκέψη!
 
OP
OP
funkyxxxxx

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
Από την στιγμή που υπάρχει ανταπόκριση δίχως δεύτερη σκέψη!
Ευχαριστω μαν  :hi:
Αυτο λεει και η δικη μου πειρα.
Γιατι στο τελος ρωτησε αν θα με ξαναδει, αφου ξερει οτι εκει δουλευω ?
Ξερεις οτι οι γυναικες αλλα σκεφτονται και αλλα λενε.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αυτο λεει και η δικη μου πειρα.
Γιατι στο τελος ρωτησε αν θα με ξαναδει, αφου ξερει οτι εκει δουλευω ?
Ξερεις οτι οι γυναικες αλλα σκεφτονται και αλλα λενε.

Έτσι ακριβώς!
Οπότε παίξε μπαλίτσα.
 
OP
OP
funkyxxxxx

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
Έτσι ακριβώς!
Οπότε παίξε μπαλίτσα.
Την επομενη φορα που θα την δω, εντελως διακριτικα θα της πω οτι ακομα περιμενω να πιουμε ενα καφε εμεις οι δυο να τα πουμε, για να δω αντιδρασεις και να πραξω αναλογα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Την επομενη φορα που θα την δω, εντελως διακριτικα θα της πω οτι ακομα περιμενω να πιουμε ενα καφε εμεις οι δυο να τα πουμε, για να δω αντιδρασεις και να πραξω αναλογα.

ζητα τηλεφωνο τυπε απλα και ωραια
δεν χρειαζονται πολλα πολλα
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Γραφτην στ αρχιδια σου θα ερθει μονη της!! αυτη η συνταγη δε χανει ποτε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Την επομενη φορα που θα την δω, εντελως διακριτικα θα της πω οτι ακομα περιμενω να πιουμε ενα καφε εμεις οι δυο να τα πουμε, για να δω αντιδρασεις και να πραξω αναλογα.

:thumbsup:
 

sim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μεγαλη σημασια στην προσεγγιση εχει το ηλικιακό γκρουπ στο οποιο ανηκει. Η καθε ηλικία εχει διαφορετικη εμπειρια, διαφορετικη αντιδραση και προσδοκια. Φυσικα και ο χωρος εργασιας αν και προσφέρεται για τετοιου είδους γνωριμιες παιζει τον ρολο του, (π.χ. αν εργαζεστε μαζι / κοντα / η περιπου στο ίδιο αντικείμενο)
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
24
Like
2.328
Πόντοι
2.420
Λες ότι τη φλέρταρες. Πώς την φλέρταρες; Ήσουν σαφής ώστε να δώσεις να καταλάβει ότι γουστάρεις; Ή αερολογίες κ ήσουν απλά φιλικός;
Αν ήσουν σαφής κ σου είπε ότι έχει γκόμενο, τότε μάλλον άστο. Ή τέλος πάντων άσε να κάνει εκείνη την επόμενη κίνηση, μιας κ εσύ ανοίχτηκες κ έδωσες να καταλάβει ότι γουστάρεις.
Αν ήσουν απλά φιλικός με αερολογίες τότε χώσου πιο έντονα την επόμενη φορά..
 
OP
OP
funkyxxxxx

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
Λες ότι τη φλέρταρες. Πώς την φλέρταρες; Ήσουν σαφής ώστε να δώσεις να καταλάβει ότι γουστάρεις; Ή αερολογίες κ ήσουν απλά φιλικός;
Αν ήσουν σαφής κ σου είπε ότι έχει γκόμενο, τότε μάλλον άστο. Ή τέλος πάντων άσε να κάνει εκείνη την επόμενη κίνηση, μιας κ εσύ ανοίχτηκες κ έδωσες να καταλάβει ότι γουστάρεις.
Αν ήσουν απλά φιλικός με αερολογίες τότε χώσου πιο έντονα την επόμενη φορά..
Ημουν σαφης αλλα στον φιλο μου (παντρεμενος) ειχε πει οτι ειναι ελευθερη.
Το 3ημερο της 25ης Μαρτιου και στον φιλο μου και σε εμενα (στην αρχη για να σπασει ο παγος πριν ορμηξω ευγενικα παντα)ειπε οτι δεν εκανε τιποτα. Ειναι δυνατον 3 ημερες αργια και να μην δει τον φιλο της ?
Και γιατι στο τελος με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον εργασιακο μου χωρο ?
Αφου θα με ξαναδει καποια στιγμη.
Και γιατι αργησε να μου απαντησει στην ερωτηση (ποιος αντρας σε χαιρεται εσενα ?) κανοντας με να της πω οτι δεν μου απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα και κοιταγε προς αλλη κατευθυνση και γελαγε ?
Εδω σε θελω......
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Ημουν σαφης αλλα στον φιλο μου (παντρεμενος) ειχε πει οτι ειναι ελευθερη.
Το 3ημερο της 25ης Μαρτιου και στον φιλο μου και σε εμενα (στην αρχη για να σπασει ο παγος πριν ορμηξω ευγενικα παντα)ειπε οτι δεν εκανε τιποτα. Ειναι δυνατον 3 ημερες αργια και να μην δει τον φιλο της ?
Και γιατι στο τελος με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον εργασιακο μου χωρο ?
Αφου θα με ξαναδει καποια στιγμη.

απο την 25 μαρτιου περασε ενας μηνας
αργεις και θα τον πιεις
 
OP
OP
funkyxxxxx

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
Παντως σας ευχαριστω πολυ για την αναταποκριση μαγκες.
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
24
Like
2.328
Πόντοι
2.420
Ημουν σαφης αλλα στον φιλο μου (παντρεμενος) ειχε πει οτι ειναι ελευθερη.
Το 3ημερο της 25ης Μαρτιου και στον φιλο μου και σε εμενα (στην αρχη για να σπασει ο παγος πριν ορμηξω ευγενικα παντα)ειπε οτι δεν εκανε τιποτα. Ειναι δυνατον 3 ημερες αργια και να μην δει τον φιλο της ?
Και γιατι στο τελος με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον εργασιακο μου χωρο ?
Αφου θα με ξαναδει καποια στιγμη.
Και γιατι αργησε να μου απαντησει στην ερωτηση (ποιος αντρας σε χαιρεται εσενα ?) κανοντας με να της πω οτι δεν μου απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα και κοιταγε προς αλλη κατευθυνση και γελαγε ?
Εδω σε θελω......
Το ότι σας είπε ότι δεν έκανε τίποτα, δε σημαίνει ότι δε βρέθηκε με τον δικό της. Σιγά μη σας έλεγε ότι γαμιόταν 3 μέρες..
Οι γυναίκες σου λένε μόνο όσα θέλουν να ξέρεις.
Από τη στιγμή που μου λες ότι ήσουν σαφής στο φλερτ, συμπεραίνω ότι μάλλον δε γουστάρει. Μακάρι να κάνω λάθος.
Εγώ θα συνέχιζα να είμαι φιλικός κ θα περίμενα από εκείνη να πετάξει το επόμενο μπαλάκι, αν γουστάρει.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Κυνηγητό δεν θέλει καμία.Μπορεί όντως να έχει γκόμενο πολύ καιρό και να τον έχει βαρεθεί,μπορεί να είναι ελεύθερη αλλά να μην της άρεσες,μπορεί να παίζει με πολλούς ταυτόχρονα,άσε.

Εγώ είμαι της άποψης,άμα γουστάρει κάποια απ'την αρχή,της προτείνεις να βγείτε και αν αρνηθεί,άντε γεια.Με θέλει,δε με θέλει κλπ ας τα σκέφτονται οι μουνόδουλοι.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.277
Κριτικές
1
Like
4.931
Πόντοι
1.756
Χρονια πολλα. Χριστος Ανεστη. Σχετικα προσφατα γνωρισα μια πολυ ωραια γυναικα στον επαγγελματικο μου χωρο. Την εξυπηρετησα 4 φορες και το ενδιαφερον μου γι'αυτην κορυφωθηκε την 3η και 4η φορα. Ενας φιλος μου εμαθε απο την ιδια οτι ειναι ελευθερη. Την 5η φορα που την ειδα ,αρχισα να την φλερταρω αλλα μου ειπε οτι ειναι με εναν τυπο πολυ καιρο, αλλα λογω βαρβαρων ωραριων δεν βλεπονται τακτικα με αποτελεσμα να νιωθει σαν να μην ειναι μαζι. Με ευχαριστησε που ημουν πολυ ευγενικος μαζι της, και φευγοντας με ρωτησε αν θα με ξαναδει στον χωρο που μιλαγαμε. Υποψην αυτος ο χωρος ειναι ο εργασιακος μου χωρος. Η πειρα μου, μου λεει οτι επαιξε αμυνα και θελει κυνηγητο. Εσεις τι λετε ? Θα χαρω πολυ να ακουσω τις γνωμες σας. Ευχαριστω προκαταβολικα.
το σαητ εχει γινει χειροτερο και απο κοσμοπολιταν

σε σχεση με το αλλο θεμα περι 10ριου εσυ που ειχες και διαλογο και απευθειας συνδεση επρεπε ηδη να της κανεις 3 παιδια ηδη.

παρολα αυτα αν δεν επιασες το υποννοουμενο της τυπισσας, πας για βραβειο στοκμαν 2019. η απλα σε παιζει για να δει αν τσιμπησεις. δικο σου θεμα η κινηση πλεον. παιζουν τα μαυρα και κανουν ματ σε 2 κινησεις
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
αν δεχτω οτι τα πραγματα εγιναν οπως τα λες και δεν ειναι τα περισσοτερα μερος ενος φανταστικου σεναριου τοτε η κοπελα σου εδωσε πασα και την εχασες

οταν σε ρωτησε ααν θα σε ξαναδει στον εργασιακο σου χωρο επρεπε να της πεις "μπορουμε να τα πουμε και αλλου,τι θα ελεγες να παμε για ενα καφε το απογευμα;"
η κοπελα (συμφωνα παντα με τα οσα λες) εκει σου εκανε πασα για γκολ και εσυ δεν σκοραρες
 
OP
OP
funkyxxxxx

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
1
Like
3.028
Πόντοι
456
αν δεχτω οτι τα πραγματα εγιναν οπως τα λες και δεν ειναι τα περισσοτερα μερος ενος φανταστικου σεναριου τοτε η κοπελα σου εδωσε πασα και την εχασες

οταν σε ρωτησε ααν θα σε ξαναδει στον εργασιακο σου χωρο επρεπε να της πεις "μπορουμε να τα πουμε και αλλου,τι θα ελεγες να παμε για ενα καφε το απογευμα;"
η κοπελα (συμφωνα παντα με τα οσα λες) εκει σου εκανε πασα για γκολ και εσυ δεν σκοραρες
Στις 10 το βραδυ ενω δουλευε απο το πρωι ?
Δυσκολο. Δεν βολευε εκεινη την ωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom