Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
γιατι επειδει ειχα βαλει ενα ονομα πριν ποσο καιρο πο εφτιαξα τον λογαριασμο μου παει να πει οτι δεν γινοταν να μου σπασει η καποτα?
χαλαρωσε τυπε....ολα θα πανε καλα, θα ταλαιπωρηθεις λιγο διαστημα αλλα ολα οκ.......
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.892
Κριτικές
125
Like
21.742
Πόντοι
28.900
Αδερφέ ψαξου και για άλλες ασθένειες.
Δεν είναι μόνο το aids αλλά και η ηπατίτιδα και η σιφυλη
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
αν το σκεφτεις τα αλλα ολα κολλανε ακομα και με στοματικο που ολοι κανουν ακαποτα και δεν εχουν παθει κατι, το HPV κολλαει και με το δερμα
Εξαρτάται απο το strain αλλά για τη περίπτωση σου παίζει και αυτό.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Αδερφέ χαλάρωσε.
Πολύ πιθανό και η κοπέλα να ήταν υγιής και να μην έχεις κάτι.
Αλλά και ας υποθέσουμε ότι δεν ήταν και πάλι οι πιθανότητες είναι υπέρ σου να μην εχεις κολλήσει κάτι. Ειδικά για HIV αν και είναι η πιο δύσκολη ασθένεια από τα ΣΜΝ ευτυχώς  μεταδίδεται δύσκολα.
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...

Γεια σε ολους! Νεο μελος, χρονια μπουρδελιαρης και "επισκεπτης" στο Bou!!

Βασικα γραφω γιατι εμενα μου εχει σπασει 2 φορες η καποτα! Σε κολπικη επαφη παντα, τελευταια φορα περσι τον Ιουνιο με πολυ γνωστη κοπελα στη φυλης που οι περισσοτεροι ξερουν κ εχουν παρει, και ξερω οτι ο φιλος τωρα εχει ψιλοφρικαρει!

Δικε μου για να εχεις κολλησει HIV πρεπει προφανως να επεσες σε κοπελα που ειναι φορεας και εχει ανιχνευσιμο ιικο φορτιο, να επαληθευτει μια πιθανοτητα γυρω στο 0,6% (μεταδοση HIV μεσω ενεργητικης πρωκτικης επαφης) και να μην δουλεψει η προφυλακτικη αγωγη (PEP) που θα παρεις, η οποια εχει υπολογιστει οτι εχει πιθανοτητες επιτυχιας πανω απο 80%! Μιλαμε τωρα οτι πρεπει να σου κατσει τρελη κεντα..... Χιλιες φορες πιο πιθανο ειναι να σε πατησει κανενα αμαξι αυριο (χτυπα ξυλο) πηγαινοντας στο νοσοκομειο και να μας γραφεις.... ή κανενας κεραυνος παρα να εχεις κολλησει HIV!Χαλαρωσε!! Στη χειροτερη να εχεις κολλησει τπτ μυκητες η κανενα μικροβιο και να παρεις αντιβιωση για λιγες μερες/βδομαδες!!

Λογικα θα στο πει κ ο γιατρος αλλα μια που θα πας στο νοσοκομειο χτυπα ενα πακετακι εξετασεων για ολα τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα!

Αυτα! Να σε καλα!!


 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Καλησπέρα τύποι, ποσο επικίνδυνο είναι να πάει κάποιος μόνος στο Chiang Mai?  Βασικά μιλάω με ένα ladyboy από badoo (μικρή, στην ηλικία μου)  πολύ γυναικια εμφάνιση με πουτσα και θέλω να πάω εκεί να την ξεσκισω, λογικά θα με φιλοξενήσει και σπίτι της. Επίσης υπάρχουν πολλά προβλήματα,όπως το οικονομικό κομμάτι για εισιτήρια κτλ, αν πχ ήθελα να πάω εκεί για γυναίκες θα πήγαινα με φίλους μου αλλά όχι για ladyboy παρόλο που μοιάζει τελείως γυναίκα. Κανείς που να του έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?
Υ.Γ σορρυ να είμαι off topic δεν ήξερα αν έπρεπε να ανοίξω νέο thread.

Ο τυπος ειναι 20 χρονων γαμαει μια φορα στο εξαμηνο και αν και ρωταει για να παει sex tour στην ταυλανδη μονος του για συναντησει τραβελι ...

Να δω τι θα κανεις στην ταυλανδη οταν σου σπασει η καποτα η οποια δεν θα ειναι και durex  :grin:




 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Ο τυπος ειναι 20 χρονων γαμαει μια φορα στο εξαμηνο και αν και ρωταει για να παει sex tour στην ταυλανδη μονος του για συναντησει τραβελι ...

Να δω τι θα κανεις στην ταυλανδη οταν σου σπασει η καποτα η οποια δεν θα ειναι και durex  :grin:

Τραβάς κανένα ζόρι;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Ο τυπος ειναι 20 χρονων γαμαει μια φορα στο εξαμηνο και αν και ρωταει για να παει sex tour στην ταυλανδη μονος του για συναντησει τραβελι ...

Να δω τι θα κανεις στην ταυλανδη οταν σου σπασει η καποτα η οποια δεν θα ειναι και durex  :grin:
το οτι θα του σπασει η καποτα ειναι το προβλημα η οτι θα ξυπνησει σε μια μπανιερα φτηνου ξενοδοχειου γεματη παγο με πονοκεφαλο κι ενα νεφρο λιγοτερο;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16

Για να είμαι ειλικρινής έχω αρχίσει να ενοχλούμαι κάπως με το συνεχές "πέσιμο"/ειρωνία που κάνεις στον profylaktika. Εντάξει, το άγχος του δεν είναι λογικά θεμελιωμένο, αλλά ποιος από μας θα σκεφτόταν με βάση τη λογική αν του τύχαινε ένα τέτοιο περιστατικό;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Παίζει να έχεις μεγάλο πρόβλημα δεν εξηγείται αλλιώς, αμκα μου ζήτησαν όταν πάω να μου δώσουν την θεραπεία ή βιβλιαριο ,είναι επιγοντα εκεί που πήγα δεν έχει κανείς μαζί του βιβλιαριο από τον κόσμο που περίμενε, δεν έχεις πάει μάλλον και δεν ξέρεις

Καλα εδω δεν ρωτουσες πριν λιγο αν χρειαζεται βιβλιαριο για να σου δωσει θεραπεια ?? Το ρωτουσες στο φορουμ αντι να το ρωτησεις στον γιατρο,ασε που θα στο ελεγε ο ιδιος ... ποσο ψευτης εισαι ρε πουστη. :grin:

Ενω γαμησες απο τον κολο πιθανα τραβελι αν κρινω απο αυτα που γραφεις που σημαινει οτι εχεις αυξημενο κινδυνο να εχεις κολλησει ο γιατρος σου ειπε ελα μετα απο 2 μερες ??







 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τελικά μάλλον μας λες μαλακίες και είναι κρίμα, γιατί το θέμα είναι σοβαρό.
Λυπάμαι που μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω.
Καλό θα ήταν να σβηστούν τα προηγούμενα posts .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Πήγα σήμερα στο συγγρου με το χαρτί του γιατρού, περίμενα καμιά ώρα,ήρθε η σειρά μου, μπαίνω στο γράφε με ρωτάει τι έγινε, του εξηγώ έσπασε το προφυλακτικό,του λέω ήταν πρωκτική επαφή  μου λέει πως το κατάλαβες ότι έσπασε, του λέω έμεινα μέσα της για κάνα λεπτό, μπορεί να έσπασε όταν μπήκα μπορεί λίγο αργότερα, του λέω αυτή ήταν από αγγελίες, με ρωτάει Ελληνίδα, ναι του λέω και μου λέει φυγε δεν χρειάζεσαι θεραπεία οι πιθανότητες είναι πάρα πολύ μικρές, μετά του λέω αν ήταν άντρας, για να δω αν θα μου τις γράψει και μου λέει και παλι δεν χρειάζεσαι, δεν χρειάζεται να φοβάσαι.
Δηλαδή του είπες αν πηδιόσουνα με άντρα τι θα γινόταν;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
8
Like
1.425
Πόντοι
216
Τελικά μάλλον μας λες μαλακίες και είναι κρίμα, γιατί το θέμα είναι σοβαρό.
Λυπάμαι που μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω.
Καλό θα ήταν να σβηστούν τα προηγούμενα posts .

Ναι ρε τον ψευταρο,τον μυθομανη,μπηκε για να τρολαρει και θα παρει κανεναν στον λαιμο του ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ναι ρε τον ψευταρο,τον μυθομανη,μπηκε για να τρολαρει και θα παρει κανεναν στον λαιμο του ...

Θα πρότεινα καταγγελία των posts από όλους, ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ.
Είναι επικίνδυνα.

Προσωπικά επειδή είχα πάει και ο ίδιος και φίλοι , η εμπειρία, όπως την περιγράφει , δεν έχει καμία σχέση .
Προσωπικά θεωρώ όσα γράφει 100% ψευδή και δεν πρόκειται να εμπλακώ ποτέ ξανά σε διάλογο μαζί του.

Άλλα θέματα, ίσως σηκώνουν χαβαλέ. ΑΥΤΟ ΟΧΙ. ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Είσαι τόσο βλάκας που και για να τρολαρεις δεν το κάνεις ούτε αυτό σωστά . Ψάξουμε πρώτα και μετά μπες και τρολαρεις αν και το θέμα υγείας δεν περνάει τρολαρισμα .
Και να ισχύουν τα όσα γράφεις ποιος γιατρός θα σου έδινε χάπια ενώ δεν είναι σίγουρος από το τι μπορεί να έχεις κολλήσει??? Ένας σοβαρός γιατρός σε βάζει να κάνεις πρώτα αιματολογικές εξετάσεις ώστε να εξαλείψει και την παραμικρή πιθανότητα ειδικά όταν βρίσκεσαι στην ηλικία που λες ( νέος).
Ημαρτον διαβάζουν και άλλοι άνθρωποι και θα πάρεις κανένα στο λαιμό σου .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom