Νέα

Marina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marina Pappa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
541
Πόντοι
301
Εμένα μου απάντησε πάντως..80ευρω για μία ώρα με δύο εκτονωσεις και μασάζ..πρωκτικό δεν κάνει και έρχεται παντού..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
εχει παρει κανεις;αξιζει;
η κρυβεται κανα γραφειο απο πισω;
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
χαιρετε....λοιπον συναντηση πριν λιγο με τη μαρινα....80 ευρω 2 εκτονωσεις και μασαζ...απο εμφανηση...ειναι μελαχρινη γυρω  1.65 υψος με ωραιο αδυνατο κορμακι γυμνασμενο...μικρο βυζακι και μικρο ετσι πεταχτο κωλαρακι...στον αγωνα πολυ καλη...ωραια πιπα και γενικα ενα καλο και ευχαριστο κοριτσι που αν φερθεις ευγενικα και με σεβασμο θα εχεις μια ωραια συνεδρια...κανει διπλο και μσ τη φιλη της τη μονικα....ελπιζω ν σας καλυψα...ευχαριστω μαρινακι
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
χαιρετε....λοιπον συναντηση πριν λιγο με τη μαρινα....80 ευρω 2 εκτονωσεις και μασαζ...απο εμφανηση...ειναι μελαχρινη γυρω  1.65 υψος με ωραιο αδυνατο κορμακι γυμνασμενο...μικρο βυζακι και μικρο ετσι πεταχτο κωλαρακι...στον αγωνα πολυ καλη...ωραια πιπα και γενικα ενα καλο και ευχαριστο κοριτσι που αν φερθεις ευγενικα και με σεβασμο θα εχεις μια ωραια συνεδρια...κανει διπλο και μσ τη φιλη της τη μονικα....ελπιζω ν σας καλυψα...ευχαριστω μαρινακι

Thanks παίχτη. Από προσωπάκι?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
χαιρετε....λοιπον συναντηση πριν λιγο με τη μαρινα....80 ευρω 2 εκτονωσεις και μασαζ...απο εμφανηση...ειναι μελαχρινη γυρω  1.65 υψος με ωραιο αδυνατο κορμακι γυμνασμενο...μικρο βυζακι και μικρο ετσι πεταχτο κωλαρακι...στον αγωνα πολυ καλη...ωραια πιπα και γενικα ενα καλο και ευχαριστο κοριτσι που αν φερθεις ευγενικα και με σεβασμο θα εχεις μια ωραια συνεδρια...κανει διπλο και μσ τη φιλη της τη μονικα....ελπιζω ν σας καλυψα...ευχαριστω μαρινακι
ωραιος παιχτη!!!!....
 

orallover

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
241
Like
294
Πόντοι
21
χαιρετε....λοιπον συναντηση πριν λιγο με τη μαρινα....80 ευρω 2 εκτονωσεις και μασαζ...απο εμφανηση...ειναι μελαχρινη γυρω  1.65 υψος με ωραιο αδυνατο κορμακι γυμνασμενο...μικρο βυζακι και μικρο ετσι πεταχτο κωλαρακι...στον αγωνα πολυ καλη...ωραια πιπα και γενικα ενα καλο και ευχαριστο κοριτσι που αν φερθεις ευγενικα και με σεβασμο θα εχεις μια ωραια συνεδρια...κανει διπλο και μσ τη φιλη της τη μονικα....ελπιζω ν σας καλυψα...ευχαριστω μαρινακι
Τα ειπες ολα νομιζω.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.148
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336

Καύλα το Μαρινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
7
Like
2.854
Πόντοι
736
Η Μαρίνα μου έβγαζε πολύ θετικό vibe και παρά το ότι δεν υπάρχουν αρκετές κριτικές ώστε να καθιστούν την επιλογή πιο ασφαλή, αποφάσισα στο χρόνο που είχα διαθέσιμο σήμερα (και που δεν είναι εύκολο να βρεθεί για πολλούς από μας) να κλείσω ραντεβού μαζί της.
Φευ.
Από νωρίς επικοινώνησα μαζί της μέσω viber και τηλεφώνου ώστε να οριστικοποιήσουμε ώρα και υπηρεσίες.
Παρότι ζήτησα καλό μασάζ και b2b την άκουσα απρόθυμη αφού "κάνει βασικά relax, ανάμεσα στις 2 εκτονώσεις, δεν είμαι επαγγελματίας".
Αλλά υπάρχει πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα που περιλαμβάνει τα ανωτέρω αλλά "αφού τα περιλαμβάνει, κοστίζει +40€".
ΟΚ λοιπόν, μιας και τα ξεκαθαρίσαμε πάμε να βρεθούμε. "Στείλε μου μήνυμα μια ώρα πριν ναμαι σίγουρη".
Έφτασε λοιπόν η μια ώρα πριν, φεύγει μήνυμα αλλά "έχω και μια άλλη δουλειά, θες να σου στείλω μια φίλη";
Όχι κοπελιά, εσένα βλέπω εδώ, δική σου φωτό έχω δει, μαζί μιλήσαμε, τι να την κάνω τη φίλη, να σφουγγαρίσει;
"Καλά κάτσε να δω μήπως προλάβω".
Απάντησα βέβαια, όχι ευχαριστώ.

Είπαμε, πρέπει να είμαστε ευγενικοί, υπομονετικοί, σοβαροί και μετρημένοι.
Αυτό δε σημαίνει πως απλά ψάχνουμε μια τρύπα.
Κρίμα...
 
OP
OP
Marina Pappa

Marina Pappa

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Η Μαρίνα μου έβγαζε πολύ θετικό vibe και παρά το ότι δεν υπάρχουν αρκετές κριτικές ώστε να καθιστούν την επιλογή πιο ασφαλή, αποφάσισα στο χρόνο που είχα διαθέσιμο σήμερα (και που δεν είναι εύκολο να βρεθεί για πολλούς από μας) να κλείσω ραντεβού μαζί της.
Φευ.
Από νωρίς επικοινώνησα μαζί της μέσω viber και τηλεφώνου ώστε να οριστικοποιήσουμε ώρα και υπηρεσίες.
Παρότι ζήτησα καλό μασάζ και b2b την άκουσα απρόθυμη αφού "κάνει βασικά relax, ανάμεσα στις 2 εκτονώσεις, δεν είμαι επαγγελματίας".
Αλλά υπάρχει πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα που περιλαμβάνει τα ανωτέρω αλλά "αφού τα περιλαμβάνει, κοστίζει +40€".
ΟΚ λοιπόν, μιας και τα ξεκαθαρίσαμε πάμε να βρεθούμε. "Στείλε μου μήνυμα μια ώρα πριν ναμαι σίγουρη".
Έφτασε λοιπόν η μια ώρα πριν, φεύγει μήνυμα αλλά "έχω και μια άλλη δουλειά, θες να σου στείλω μια φίλη";
Όχι κοπελιά, εσένα βλέπω εδώ, δική σου φωτό έχω δει, μαζί μιλήσαμε, τι να την κάνω τη φίλη, να σφουγγαρίσει;
"Καλά κάτσε να δω μήπως προλάβω".
Απάντησα βέβαια, όχι ευχαριστώ.

Είπαμε, πρέπει να είμαστε ευγενικοί, υπομονετικοί, σοβαροί και μετρημένοι.
Αυτό δε σημαίνει πως απλά ψάχνουμε μια τρύπα.
Κρίμα...
έχεις δίκιο καλό μου αλλά μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα σορι
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
ωραίο κωλαράκι για γλύψιμο
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
13
Like
1.622
Πόντοι
1.191
Το ντουετακι εμφανίζετε κάπου? πληροφορίες κ τιμές με pm Μαρίνα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom