Νέα

Marina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marina Pappa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
μαλακα μου βγήκε το μάτι , τι κωλάρα είναι αυτή?

Π
 

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21
Για το ντουετάκι που προσφέρουν, εδώ η αγγελία:
Αν τώρα ρωτήσετε για τις φωτο που έχουν  :idiot: :idiot: :idiot: (απλώς ενημερωτικά):
- -
 

Συνημμένα

  • 79If7Mq.jpg
    79If7Mq.jpg
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 81

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
έχεις δίκιο καλό μου αλλά μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα σορι
αν κ δεν με ενδιαφέρει για ραντεβού συμβουλευτικά θα σου πω ότι ΟΧΙ δεν είναι στο πρόγραμμα αυτά όταν κανονίζεις ένα ραντεβού κ βάζεις κάποιον σε διαδικασία να σου κάνει την τιμη να κανονίσει να βρει έστω κ λόγο χρόνο γιατί σε πολλούς από εμάς είναι δυσεύρετος να σε επισκευτεί κ κανονίζεις ώρα κτλ  δεν τον κρέμας κ λες είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα... Αν θες να είσαι σωστή κρατάς ένα αρχείο με τα ραντεβού κ πριν κλήσεις το επόμενο κάνεις τους υπολογισμούς σου... Εάν γίνει κάτι σοβαρό τότε στέλνεις ένα μύνημα κ λες μου έτυχε κάτι απρόοπτο το κάνουμε αργότερα... Αύριο... Η οπότε μπορείς...  Κ το στέλνεις νωρίτερα όχι τελευταία στιγμή... Δεν σου φταίει κανείς να μείνει ξεκρεμαστος... Η να χρεωθεί ξενοδοχείο αν έχει πάει με την προϋπόθεση το ραντεβού είναι κλεισμένο...η ακόμα χειρότερα εάν κάποιος είναι εκτος Αθήνας κ κάνει ολη την διαδρομή μόνο για εσένα κ μείνει ξεκρεμαστος... Γιατί υπάρχουμε κ εμείς που δεν μένουμε Αθήνα... Οπότε δεν υπάρχει το όλα είναι στο πρόγραμμα... Ξέρω ότι από την μια θα μπουν από την άλλη θα βγουν αυτά που σου είπα γιατί κοροηδευομαστε υπάρχουν πολλοί κουτοί... Αλλά κ μόνο από την απάντηση σου πίστεψε με πολλοί στραβωσαν όπως εγώ...  Κάνεις μια δουλειά... Πληρώνουμε γιαυτην την δουλειά οφείλεις να σέβεσαι τον πελάτη όπως απαιτεις σεβασμό... Δεν μας κάνεις χάρη που δέχεσαι τα χρήματα του καθενός... Ειλικρινά λυπάμαι που ακόμα κ μετά από αυτήν την στάση σου βρέθηκαν να σου κάνουν κομπλιμέντα.... Γιατί έπρεπε να στα πουν αυτά όλοι όσοι νοιάζονται για ραντεβού όχι εγώ...
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
322
Like
190
Πόντοι
1
αν κ δεν με ενδιαφέρει για ραντεβού συμβουλευτικά θα σου πω ότι ΟΧΙ δεν είναι στο πρόγραμμα αυτά όταν κανονίζεις ένα ραντεβού κ βάζεις κάποιον σε διαδικασία να σου κάνει την τιμη να κανονίσει να βρει έστω κ λόγο χρόνο γιατί σε πολλούς από εμάς είναι δυσεύρετος να σε επισκευτεί κ κανονίζεις ώρα κτλ  δεν τον κρέμας κ λες είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα... Αν θες να είσαι σωστή κρατάς ένα αρχείο με τα ραντεβού κ πριν κλήσεις το επόμενο κάνεις τους υπολογισμούς σου... Εάν γίνει κάτι σοβαρό τότε στέλνεις ένα μύνημα κ λες μου έτυχε κάτι απρόοπτο το κάνουμε αργότερα... Αύριο... Η οπότε μπορείς...  Κ το στέλνεις νωρίτερα όχι τελευταία στιγμή... Δεν σου φταίει κανείς να μείνει ξεκρεμαστος... Η να χρεωθεί ξενοδοχείο αν έχει πάει με την προϋπόθεση το ραντεβού είναι κλεισμένο...η ακόμα χειρότερα εάν κάποιος είναι εκτος Αθήνας κ κάνει ολη την διαδρομή μόνο για εσένα κ μείνει ξεκρεμαστος... Γιατί υπάρχουμε κ εμείς που δεν μένουμε Αθήνα... Οπότε δεν υπάρχει το όλα είναι στο πρόγραμμα... Ξέρω ότι από την μια θα μπουν από την άλλη θα βγουν αυτά που σου είπα γιατί κοροηδευομαστε υπάρχουν πολλοί κουτοί... Αλλά κ μόνο από την απάντηση σου πίστεψε με πολλοί στραβωσαν όπως εγώ... Κάνεις μια δουλειά... Πληρώνουμε γιαυτην την δουλειά οφείλεις να σέβεσαι τον πελάτη όπως απαιτεις σεβασμό... Δεν μας κάνεις χάρη που δέχεσαι τα χρήματα του καθενός... Ειλικρινά λυπάμαι που ακόμα κ μετά από αυτήν την στάση σου βρέθηκαν να σου κάνουν κομπλιμέντα.... Γιατί έπρεπε να στα πουν αυτά όλοι όσοι νοιάζονται για ραντεβού όχι εγώ...
Πέστα χρυσόστομε...πολύ κακή νοοτροπία απο την κοπέλα και αρνητική διαφήμιση για αυτήν παρόλα τα εμφανιζόμενα καλά σωματικά της προσόντα. Δυστυχώς η στάση της δεν δείχνει υπευθυνότητα και αμοιβαίο σεβασμό.  :hi:  
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
αν κ δεν με ενδιαφέρει για ραντεβού συμβουλευτικά θα σου πω ότι ΟΧΙ δεν είναι στο πρόγραμμα αυτά όταν κανονίζεις ένα ραντεβού κ βάζεις κάποιον σε διαδικασία να σου κάνει την τιμη να κανονίσει να βρει έστω κ λόγο χρόνο γιατί σε πολλούς από εμάς είναι δυσεύρετος να σε επισκευτεί κ κανονίζεις ώρα κτλ  δεν τον κρέμας κ λες είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα... Αν θες να είσαι σωστή κρατάς ένα αρχείο με τα ραντεβού κ πριν κλήσεις το επόμενο κάνεις τους υπολογισμούς σου... Εάν γίνει κάτι σοβαρό τότε στέλνεις ένα μύνημα κ λες μου έτυχε κάτι απρόοπτο το κάνουμε αργότερα... Αύριο... Η οπότε μπορείς...  Κ το στέλνεις νωρίτερα όχι τελευταία στιγμή... Δεν σου φταίει κανείς να μείνει ξεκρεμαστος... Η να χρεωθεί ξενοδοχείο αν έχει πάει με την προϋπόθεση το ραντεβού είναι κλεισμένο...η ακόμα χειρότερα εάν κάποιος είναι εκτος Αθήνας κ κάνει ολη την διαδρομή μόνο για εσένα κ μείνει ξεκρεμαστος... Γιατί υπάρχουμε κ εμείς που δεν μένουμε Αθήνα... Οπότε δεν υπάρχει το όλα είναι στο πρόγραμμα... Ξέρω ότι από την μια θα μπουν από την άλλη θα βγουν αυτά που σου είπα γιατί κοροηδευομαστε υπάρχουν πολλοί κουτοί... Αλλά κ μόνο από την απάντηση σου πίστεψε με πολλοί στραβωσαν όπως εγώ...  Κάνεις μια δουλειά... Πληρώνουμε γιαυτην την δουλειά οφείλεις να σέβεσαι τον πελάτη όπως απαιτεις σεβασμό... Δεν μας κάνεις χάρη που δέχεσαι τα χρήματα του καθενός... Ειλικρινά λυπάμαι που ακόμα κ μετά από αυτήν την στάση σου βρέθηκαν να σου κάνουν κομπλιμέντα.... Γιατί έπρεπε να στα πουν αυτά όλοι όσοι νοιάζονται για ραντεβού όχι εγώ...
ακριβως ετσι ειναι.και εν προκειμενω,εφοσον εγινε με τον συναδελφο,θα γινει και με αλλους.οποτε καλλυτερα στα στανταρακια μαγγες μου,για να μην λεμε πολλα και κουραζομαστε.δεν σεβονται ορισμενες ουτε βαζουν μυαλο.
 

GIORGOSPRIV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
950
Like
1.714
Πόντοι
216
ακριβως ετσι ειναι.και εν προκειμενω,εφοσον εγινε με τον συναδελφο,θα γινει και με αλλους.οποτε καλλυτερα στα στανταρακια μαγγες μου,για να μην λεμε πολλα και κουραζομαστε.δεν σεβονται ορισμενες ουτε βαζουν μυαλο.
μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασμα για την νεαρα, περιμενω απαντηση της να την συναντησω αμεσα, και θα την παω εκει που εβγαλε τη φωτο της... στο μπανιο του πριβε.Οι πληροφοριες είναι καλες.... παντως.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασμα για την νεαρα, περιμενω απαντηση της να την συναντησω αμεσα, και θα την παω εκει που εβγαλε τη φωτο της... στο μπανιο του πριβε.Οι πληροφοριες είναι καλες.... παντως.
γιωργη,ολο καινουργιες-καινουργιες,θα την φας την φολα,απο τις πολλες φορες.αφου εχεις καλα στανταρακια,τι τα θελεις τα πολλα και τα νεα ?.εκτος και αν σου αρεσει να βαδιζεις στο αγνωστο.μανια που την εχεις αδερφακι μου.
 

GIORGOSPRIV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
950
Like
1.714
Πόντοι
216
γιωργη,ολο καινουργιες-καινουργιες,θα την φας την φολα,απο τις πολλες φορες.αφου εχεις καλα στανταρακια,τι τα θελεις τα πολλα και τα νεα ?.εκτος και αν σου αρεσει να βαδιζεις στο αγνωστο.μανια που την εχεις αδερφακι μου.
τι να κάνω , όλα τα έκαναν η φωτο στο πριβέ στο αγαπημένο μου δωμάτιο, μαζί με ένα όμορφο κολαρακι ! Εκεί τις περνάω casting !
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
7
Like
2.854
Πόντοι
736
Είναι προς τιμή της Μαρίνας που παραδέχτηκε πως έκανε λάθος.
Κάποιες άλλες στη θέση της το παίζουν μουγκοφόν ή σε βγάζουν τρελό.
Ελπίζω να κατάλαβε και να το αντιμετωπίζει πιο προσεκτικά από δω και πέρα το όλο θέμα.
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
322
Like
190
Πόντοι
1
μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασμα για την νεαρα, περιμενω απαντηση της να την συναντησω αμεσα, και θα την παω εκει που εβγαλε τη φωτο της... στο μπανιο του πριβε.Οι πληροφοριες είναι καλες.... παντως.
Μπορεί και να έχεις δίκιο Γιώργο γιατί όλοι άνθρωποι είμαστε και πάντα κάτι απρόοπτο μπορεί να συμβεί αλλά δεν κάνει καλή εντύπωση για μια κοπέλα που τώρα ξεκινά, η κακή διαχείριση των ραντεβού της. Κατά τα άλλα νομίζω οι φωτογραφίες της μιλούν από μόνες τους... Άντε και καλό βόλι...   :worship: :)  
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
αν κ δεν με ενδιαφέρει για ραντεβού συμβουλευτικά θα σου πω ότι ΟΧΙ δεν είναι στο πρόγραμμα αυτά όταν κανονίζεις ένα ραντεβού κ βάζεις κάποιον σε διαδικασία να σου κάνει την τιμη να κανονίσει να βρει έστω κ λόγο χρόνο γιατί σε πολλούς από εμάς είναι δυσεύρετος να σε επισκευτεί κ κανονίζεις ώρα κτλ  δεν τον κρέμας κ λες είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα... Αν θες να είσαι σωστή κρατάς ένα αρχείο με τα ραντεβού κ πριν κλήσεις το επόμενο κάνεις τους υπολογισμούς σου... Εάν γίνει κάτι σοβαρό τότε στέλνεις ένα μύνημα κ λες μου έτυχε κάτι απρόοπτο το κάνουμε αργότερα... Αύριο... Η οπότε μπορείς...  Κ το στέλνεις νωρίτερα όχι τελευταία στιγμή... Δεν σου φταίει κανείς να μείνει ξεκρεμαστος... Η να χρεωθεί ξενοδοχείο αν έχει πάει με την προϋπόθεση το ραντεβού είναι κλεισμένο...η ακόμα χειρότερα εάν κάποιος είναι εκτος Αθήνας κ κάνει ολη την διαδρομή μόνο για εσένα κ μείνει ξεκρεμαστος... Γιατί υπάρχουμε κ εμείς που δεν μένουμε Αθήνα... Οπότε δεν υπάρχει το όλα είναι στο πρόγραμμα... Ξέρω ότι από την μια θα μπουν από την άλλη θα βγουν αυτά που σου είπα γιατί κοροηδευομαστε υπάρχουν πολλοί κουτοί... Αλλά κ μόνο από την απάντηση σου πίστεψε με πολλοί στραβωσαν όπως εγώ...  Κάνεις μια δουλειά... Πληρώνουμε γιαυτην την δουλειά οφείλεις να σέβεσαι τον πελάτη όπως απαιτεις σεβασμό... Δεν μας κάνεις χάρη που δέχεσαι τα χρήματα του καθενός... Ειλικρινά λυπάμαι που ακόμα κ μετά από αυτήν την στάση σου βρέθηκαν να σου κάνουν κομπλιμέντα.... Γιατί έπρεπε να στα πουν αυτά όλοι όσοι νοιάζονται για ραντεβού όχι εγώ...
ωπα..
Στραβωσαμε???
Εσυ που νουθετεις εμενα να χαλαρωσω ξαφνου κωλοτουμπιαζεις ???
Δασκαλε που διδασκες κ νομον δεν εκρατεις..
ΒΡΕ-ΒΡΕ-ΒΡΕ..
Κ μαλιστα πριν ο αλεκτωρ λαλησει τρεις..
ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ???
Καραμουζα κ τουμπεκα λεμε..
Το τραβαει ο οργανισμος σας ρε τυπαρες..
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΑΛΙ???
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
ωπα..
Στραβωσαμε???
Εσυ που νουθετεις εμενα να χαλαρωσω ξαφνου κωλοτουμπιαζεις ???
Δασκαλε που διδασκες κ νομον δεν εκρατεις..
ΒΡΕ-ΒΡΕ-ΒΡΕ..
Κ μαλιστα πριν ο αλεκτωρ λαλησει τρεις..
ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ???
Καραμουζα κ τουμπεκα λεμε..
Το τραβαει ο οργανισμος σας ρε τυπαρες..
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΑΛΙ???
εγω τουλάχιστον μεγαλε που θα μας κανεις κ μαθηματα τροπων ουτε βριζω, ουτε προσβαλω, ουτε κοιταω να ξεφτυλισω, ουτε κατεβαζω ότι βρισιες  εχει το λεξικο, ουτε δημιουργω καινούριες... στα καλα καθουμενα... το χαλαρωσε παει στις βρισιες κ τις προσβολες... όχι στο να μην μιλας... αλλα θελει κ μυαλο να το καταλάβεις μαλλον αυτό... εγω αναφερθηκα σε συγκεκριμενο παραπτωμα κ εσυ εχεις παρει σβαρνα τα θρεντ κ ξεκατινιάζεις τους παντες κ τα παντα κ μιλας για ολες... ακομα κ για κοπελες που εχουν σταματησει... δεν συγκρινομαστε με τιποτα... εγω μιλαω για το τωρα κ εσυ κατινιαζεις ...οποτε ναι φταις... κ το θελει ο οργανισμος σου να σου πουν χαλαρωσε... κ αφου ισουν τοσο μαγκας που τις επαιρνες με το 50ρικο που ανεφερες σε άλλο θεμα...
γιατι δεν εβγαινες να τις κανεις γνωστες τοτε?
γιατι βγαινεις τωρα κ μιλας ακομα κ για ατομα που εχουν αποσυρθεί...?
εσενα τι σε ετσουξε στα ξαφνικα...?
σταματησε το τσιμπολόγημα..?
λοιπον χαλαρωσε...
 
OP
OP
Marina Pappa

Marina Pappa

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
εγω τουλάχιστον μεγαλε που θα μας κανεις κ μαθηματα τροπων ουτε βριζω, ουτε προσβαλω, ουτε κοιταω να ξεφτυλισω, ουτε κατεβαζω ότι βρισιες  εχει το λεξικο, ουτε δημιουργω καινούριες... στα καλα καθουμενα... το χαλαρωσε παει στις βρισιες κ τις προσβολες... όχι στο να μην μιλας... αλλα θελει κ μυαλο να το καταλάβεις μαλλον αυτό... εγω αναφερθηκα σε συγκεκριμενο παραπτωμα κ εσυ εχεις παρει σβαρνα τα θρεντ κ ξεκατινιάζεις τους παντες κ τα παντα κ μιλας για ολες... ακομα κ για κοπελες που εχουν σταματησει... δεν συγκρινομαστε με τιποτα... εγω μιλαω για το τωρα κ εσυ κατινιαζεις ...οποτε ναι φταις... κ το θελει ο οργανισμος σου να σου πουν χαλαρωσε... κ αφου ισουν τοσο μαγκας που τις επαιρνες με το 50ρικο που ανεφερες σε άλλο θεμα...
γιατι δεν εβγαινες να τις κανεις γνωστες τοτε?
γιατι βγαινεις τωρα κ μιλας ακομα κ για ατομα που εχουν αποσυρθεί...?
εσενα τι σε ετσουξε στα ξαφνικα...?
σταματησε το τσιμπολόγημα..?
λοιπον χαλαρωσε...
επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... Και τα λίγα ντροπή ας απολαύσουμε την ηδονή καλύτερα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Ρε παιδια γινεται να μην χαλασετε και αυτο το νημα? Οτι εχετε να πειτε ας ειναι με πμ! Κατι καλο για την Μαρινα εχει καποιος να πει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom