Νέα

Γυριζοντας την Ευρωπη με το αυτοκινητο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
παω στοχημα οτι εχεις κολλησει αρκετες φορές χαλμυδια, ουρεοπλασμα και λοιπες λοιμωξεις οπως τριχομοναδες κ.α....

τα χοντρα ηπατητηδες και hiv πιστευω τα γλιτωσες ξυστα, αλλά αν συνεχισεις μ' αυτο το ρυθμο να παιρνεις ολους εκεινους που εχουν παραβατικη συμπεριφορα και βρισκονται στο περιθωριο κοινωνικα τοτε η νοσος θα σου χτυπισει την πορτα πολυ συντομα.

φιλικα παντα σου το λεω και με ολη την καλη διαθεση

δεν εχω κολλησει ποτε τιποτα! :)
το μουνακι μ ειναι ευωδιαστο και μυρωδατο..αλλα δε θα το μαθεις ποτε αυτο γτ ποτε δε θα παω μαζι σου ακομα κ εισαι ο μονος ζωντανος στο γαλαξιααα μαςς

ευχαριστω για τη συμβουλη ;)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
το μουνακι μ ειναι ευωδιαστο και μυρωδατο.

445313990.jpg
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
δεν εχω κολλησει ποτε τιποτα! :)
το μουνακι μ ειναι ευωδιαστο και μυρωδατο..αλλα δε θα το μαθεις ποτε αυτο γτ ποτε δε θα παω μαζι σου ακομα κ εισαι ο μονος ζωντανος στο γαλαξιααα μαςς

ευχαριστω για τη συμβουλη ;)

εμενα με ρωτησες αν θελω να παω μαζι σου  :vomit:

μην μπερδευεις τις συμβουλες που σου δινω να μην παιρνεις ακαποτα τον καθε ινδοπακιστανο χλεμπονιαρη, γιατι δειχνω συμπονεια προς τους ελληνες αντρες του λονδινου που δεν σε ξερουν  τι καμωματα εχεις κανει, διοτι μπορει να ειναι ηπιων τονων ατομα που δεν εχουν καν τη γνωση του site.

δεν θελω τα ελληνοπουλα που ζουν εκει να τα γεμισεις εσυ χλαμυδιες και τριχομοναδες απο τα ακοποτα σου γαμισια με τους ''σκουπιδιαριδες'' του βορειου λονδινου
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
εμενα με ρωτησες αν θελω να παω μαζι σου  :vomit:

μην μπερδευεις τις συμβουλες που σου δινω να μην παιρνεις ακαποτα τον καθε ινδοπακιστανο χλεμπονιαρη, γιατι δειχνω συμπονεια προς τους ελληνες αντρες του λονδινου που δεν σε ξερουν  τι καμωματα εχεις κανει, διοτι μπορει να ειναι ηπιων τονων ατομα που δεν εχουν καν τη γνωση του site.

δεν θελω τα ελληνοπουλα που ζουν εκει να τα γεμισεις εσυ χλαμυδιες και τριχομοναδες απο τα ακοποτα σου γαμισια με τους ''σκουπιδιαριδες'' του βορειου λονδινου

βασικα το βορειο Λονδινο ειναι γεματο ελληνες! Αλλα μην ανησυχεις δε παω με ελληνες, δε μου αρεσουν!
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Σαυτο το κτιριο με τους ροζ προβολεις ειχε γρασιδι μπροστα κ ολοι καθοντουσαν καταχαμα σε πηγαδακια και μεσα γινοταν το παρτι. Ειχε πολυ ωραια ατμοσφαιρα κ συγνωμη που πρεπει να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας. Ουστ απο δω!

Ρε σαβούρα με σκοπιανό μαιμου ,πηγες στην ευρωπη
;
Ποσο σαβούρα εισαι ρε σαβούρα ;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
βασικα το βορειο Λονδινο ειναι γεματο ελληνες! Αλλα μην ανησυχεις δε παω με ελληνες, δε μου αρεσουν!

ευτυχως για τα παλικαρια γιατι δεν χρωστανε σε τιποτα να τους κολησεις εσυ χλαμυδια και τριχομοναδες απο τα πολλα παρασημα που κολλησες απο τα ινδοπακια σκουπιδια του λονδινου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ρε σαβούρα με σκοπιανό μαιμου ,πηγες στην ευρωπη
;
Ποσο σαβούρα εισαι ρε σαβούρα ;

εδω και αρκετα χρονια εχει δηλωσει εδω στο site οτι ειναι σκουπιδογαμα ακα (σαβουρογαμα) δλδ οτι παρακμιακος σκουπιδιαρης κυκλοφορει στο λονδινο τον εχει παρει απο πισω και απο μπρος.

εξαλλου η ιδια τα ομολογει χωρις φοβο και παθος πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογιου.

εγω την ξεσκεπασα πριν 1 χρονο λογο οτι ειναι γνωστη με μια κοπελα που ξερω
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αυτο π κραζετε με ποιους παω ενω εσεις γαματε πουτανεςπου πανε με τα παντα καθημερινα με ξεπερναει!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
αυτο π κραζετε με ποιους παω ενω εσεις γαματε πουτανεςπου πανε με τα παντα καθημερινα με ξεπερναει!

Το κράξιμο το τρως πρωτίστως γιατί όταν μπήκες εδώ,πήγες να το παίξεις μουνάρα και ντίβα,αλλά γελοιοποιήθηκες όταν postαρες τη φωτό σου εκείνο το μοιραίο βράδυ.

Καμία έκπληξη που μια ελληνίδα μετανάστρια γιουβαρλάκι πηδιέται με πάκια και μαύρους,αυτό είναι το ταβάνι σου.

Μην ανησυχείς πάντως,δεν είσαι η μόνη φαντασμένη εδώ μέσα.
Θα σας στείλουμε πακέτο στον ψυχίατρο.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Το κράξιμο το τρως πρωτίστως γιατί όταν μπήκες εδώ,πήγες να το παίξεις μουνάρα και ντίβα,αλλά γελοιοποιήθηκες όταν postαρες τη φωτό σου εκείνο το μοιραίο βράδυ.

Καμία έκπληξη που μια ελληνίδα μετανάστρια γιουβαρλάκι πηδιέται με πάκια και μαύρους,αυτό είναι το ταβάνι σου.

χαχα το οτι φωτογραφια ποσταρω η οτι γραφω το παιρνεται ντεφακτο με απογειωνει!

Και ναι εννοειται οτι ειμαι κ μουναρα και ντιβα και υπερθεα!!
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
267
Κριτικές
4
Like
329
Πόντοι
281
Aυτο ακριβωςς ο φιλος μ ειναι απιστευτος στην οδηγηση!
Επισης μπορει να οδηγει για ωρες αυπνος πινοντας redbull καφεδες και καπνιζοντας με λιγο ανοιχτο το παραθυρο να τον χτυπαει ο αερας κ μετα οταν φτανει στο σπιτι του κοιμαται για 2 μερες σχεδον
Ααααααα μπράβο
Και τι μας νοιάζει εμάς ;;;
Στην πουja μας λοιπόν εσύ ο γκόμενος και το ταξίδι σου ....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το κράξιμο το τρως πρωτίστως γιατί όταν μπήκες εδώ,πήγες να το παίξεις μουνάρα και ντίβα,αλλά γελοιοποιήθηκες όταν postαρες τη φωτό σου εκείνο το μοιραίο βράδυ.

Καμία έκπληξη που μια ελληνίδα μετανάστρια γιουβαρλάκι πηδιέται με πάκια και μαύρους,αυτό είναι το ταβάνι σου.

εγω τυχαια εντελως την ξεσκεπασα οταν διαβαζα στο φορουμ που εγραφε πιο προσωπικα πραγματα γι' αυτην οπως π.χ. τι δουλεια κανει στο λονδινο ποσο χρονων ειναι απο που καταγεται απο την ελλαδα ολος τυχαιως την κοπελα που γνωριζω ηταν με τον αντρα της στην αθηνα και βρεθηκαν με την 5γιω οταν ολος τυχαιως ηταν και πενταγιωτισσα εκεινη την περιοδο στη αθηνα και συνατηθηκε με την φιλη μου που ειναι παντρεμενη και ειναι φιλες με την 5γιω γιατι μου ελεγε οτι εχει 1 φιλη στο λονδινο με τα ιδια χαρακτηριστικα που εχει η 5γιω.

επειτα ζητησα απο την φιλη μου να μου δειξει το προφιλ της 5γιω στο fb και οταν την ειδα αμεσως καταλαβα οτι ειναι η 5γιω απο την φοτο που ειχε ποσταρει μια φορα εδω στο μπου.

εμαθα και απο τον αντρα της φιλης μου κατι κουτσομπολια για την 5γιω, εκανε πεσιμο στον αντρα της φιλης μου ενα καλοκαιρι που ηταν διακοπες με τη γυναικα του στη ροδο και με την 5γιω μαζι γιατι απο τη ροδο ειναι η καταγωγη της 5γιω. αυτος φυσικα τη εκλασε κανονικα γιατι δεν ηθελε να χαλασει το σπιτι του για ενα μπαζο που οπως μου ομολογησε ο ιδιος μετα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
χαχα το οτι φωτογραφια ποσταρω η οτι γραφω το παιρνεται ντεφακτο με απογειωνει!

Και ναι εννοειται οτι ειμαι κ μουναρα και ντιβα και υπερθεα!!

εχε χαρη που ειμαι σωστο ατομο και τιμαω τα παντελονια που φοραω αν δεν ειχα μπεσα θα εδινα φορα παρτιδα το fb σου
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
φυσικα και δεν το κανω γιατι σου ειπα τα τιμαω τα παντελονια που φοραω πουστιες δεν κανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom