Νέα

Γυριζοντας την Ευρωπη με το αυτοκινητο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγώ δεν μιλάω για αυτους γιατί δεν τους ξέρω, λέω απλά ότι όταν έχω κάνει σερί 2000 χλμ σε 13 ώρες 07.00 ξεκίνησα από dusseldorf και έφτασα στο Μπάρι 20.15 περίπου ,τεχνικά είναι εφικτό εάν έχεις βέβαια την τρέλα και καλό αυτοκίνητο.και σε εμένα μερικοί είπαν είσαι τρελός δεν γίνεται αυτό που λες και όμως το έχω κάνει.!

αυτη που περιγραφεις ειναι αλλη διαδρομη, μην ξεχνας οτι στη διαδρομη λονδινο-θεσσαλονικη εχει υποθαλασια συραγγα μεταξυ αγγλιας-γαλλιας για να περασεις απεναντι στην γαλλια και χρειαζεται αρκετο χρονο να σπαταλησεις στο περιμενε, βαλε και τους ελεγχους στα συνορα ποσο χρονος χρειαζεται γιατι περνας απο πολλες χωρες, εσυ περασες μονο τρεις χωρες απο την γερμανια ως την ιταλια στο μπαρι που πηγες. συν του οτι ειπε οτι περασε απο κοσοβο στην διαδρομη της για την ελλαδα που ειναι μεγαλο ψεμα δεν χρειαζεται απο σερβια να περασεις απο κοσοβο πας κατευθειαν Σερβια-ΠΓΔΜ στο κεντρικο οδικο δυκτιο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αυτη που περιγραφεις ειναι αλλη διαδρομη, μην ξεχνας οτι στη διαδρομη λονδινο-θεσσαλονικη εχει υποθαλασια συραγγα μεταξυ αγγλιας-γαλλιας για να περασεις απεναντι στην γαλλια και χρειαζεται αρκετο χρονο να σπαταλησεις στο περιμενε, βαλε και τους ελεγχους στα συνορα ποσο χρονος χρειαζεται γιατι περνας απο πολλες χωρες, εσυ περασες μονο τρεις χωρες απο την γερμανια ως την ιταλια στο μπαρι που πηγες. συν του οτι ειπε οτι περασε απο κοσοβο στην διαδρομη της για την ελλαδα που ειναι μεγαλο ψεμα δεν χρειαζεται απο σερβια να περασεις απο κοσοβο πας κατευθειαν Σερβια-ΠΓΔΜ στο κεντρικο οδικο δυκτιο.

για να δεις οτι η τυπισσα λεει ψεματα, εγω εχω παει τρεις φορες με το αυτοκινητο στην Σλοβακια, ποτε δεν περασα απο κοσοβο, δλδ να κανω παρακαμψη για παραπανω χιλιομετρα  ποσο μαλακας θα πρεπει να ειμουν αν το εκανα αυτο. απο σκοπια κατευθειαν στα σερβικα συνορα.

απο εκει να καταλαβεις οτι τυπισσα πουλαει παπά
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
όλο το θέμα μια τρολιά από την πρώτη ως και την τελευταία λέξη του αρχικού ποστ.

είσαι ένα τεράστιο σούργελο και βλήμα.

Θα πλασαριστείς πολύ ψηλά στην κατάταξη μαλακας 2018 , εύγε!
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Σάλτα σε κανα χαντάκι και ψόφα μωρή γαμόσπιτη αγάμητη ανέραστη μπουχέσα, που πήγες και στη Μακεδονία, με τη μακεδονική γλώσσα και τον γυφτοαλβανό γκόμενο σου. Τράβα στο Θερμαϊκό και πέσε μέσα με τα υπόλοιπα σκατά σαν εσένα. Έπρεπε στα σύνορα να βάλουν στάμπα πάνω σε εσένα, όχι στο διαβατήριο. Παλιοκουράδα του κερατά... :vomit:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :hi: :hi: :kneel: :kneel:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
μαλλον εισαι χειροτερη κι απο εμενα στη γεωγραφια, συμφωνα με τις παρατηρησεις του συμφορουμιτη στην αρχη....
παντως
οι σερβοι ειναι κλεφτες και γυφτοι και ντρεπεσαι για τη χωρα σου, μιλας ''λιγα '' αλβανινικα, και περασες απο μακεδονια, δλδ φυρομ ''λολ''
μαλιστα.....
το θετικο τουλαχιστον ειναι οτι ο φιλος σου μαλλον  σε γαμαει καλα για να προσπαθεις τοσο πολυ να πεισεις, ειδικα εδω μεσα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Χωρίς να ξέρω εάν αυτά που γράφει η κορασίδα είναι αλήθεια ή ψέματα το ταξίδι όμως μπορεί να γίνει σερί, εγώ έχω κάνει dusseldorf - Bari και μέσω Μονάχου Ίνσμπρουκ κιολας που είναι 2.000 χλμ περίπου, χωρίς στάση σε 13 ώρες με σούπερ αυτοκίνητο όμως και σταματούσα μόνο για βενζινα και τσισα. Εάν είχε σούπερ οδηγό ίσως και να το έκανε.

Aυτο ακριβωςς ο φιλος μ ειναι απιστευτος στην οδηγηση!
Επισης μπορει να οδηγει για ωρες αυπνος πινοντας redbull καφεδες και καπνιζοντας με λιγο ανοιχτο το παραθυρο να τον χτυπαει ο αερας κ μετα οταν φτανει στο σπιτι του κοιμαται για 2 μερες σχεδον
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αυτη που περιγραφεις ειναι αλλη διαδρομη, μην ξεχνας οτι στη διαδρομη λονδινο-θεσσαλονικη εχει υποθαλασια συραγγα μεταξυ αγγλιας-γαλλιας για να περασεις απεναντι στην γαλλια και χρειαζεται αρκετο χρονο να σπαταλησεις στο περιμενε, βαλε και τους ελεγχους στα συνορα ποσο χρονος χρειαζεται γιατι περνας απο πολλες χωρες, εσυ περασες μονο τρεις χωρες απο την γερμανια ως την ιταλια στο μπαρι που πηγες. συν του οτι ειπε οτι περασε απο κοσοβο στην διαδρομη της για την ελλαδα που ειναι μεγαλο ψεμα δεν χρειαζεται απο σερβια να περασεις απο κοσοβο πας κατευθειαν Σερβια-ΠΓΔΜ στο κεντρικο οδικο δυκτιο.

οπως ηδη γραφω στην ιστορια μ πηγαμε κοσοβο για να δει κατι φιλους του
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Aυτο ακριβωςς ο φιλος μ ειναι απιστευτος στην οδηγηση!
Επισης μπορει να οδηγει για ωρες αυπνος πινοντας redbull καφεδες και καπνιζοντας με λιγο ανοιχτο το παραθυρο να τον χτυπαει ο αερας κ μετα οταν φτανει στο σπιτι του κοιμαται για 2 μερες σχεδον

Τρομερό σχέδιο ταξιδιού να κρατιέσαι άυπνος με  red bull και καφέδες,ώστε απλά να καταλήξεις να κοιμάσαι σα ζωο δύο μέρες..

Να το πατεντάρει μην του το κλέψουν..

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
οπως ηδη γραφω στην ιστορια μ πηγαμε κοσοβο για να δει κατι φιλους του

αυπνος ο τυπος για 3 μερες και ειχε ορεξη να κανει και παρακαμψεις σε πολεις για να καυλαντισει μαζι σου και προς στο τελος της διαδρομης ειπε ας περασω και μια βολτα να δω τα φιλαρακια μου τους ουτσεκαδες στο κοσσοβο.

ρε συ που τα πουλας αυτα, μυτιες τραβουσε ο φιλος σου ο Ουτσεκας

τουλαχιστον ελπιζω να εβαλες καποτα, γιατι δεν χρωσταει σε τιποτα κανενας φουκαρας ελληνας που θα παει μαζι σου να κολλησει ηπατητιδα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τρομερό σχέδιο ταξιδιού να κρατιέσαι άυπνος με  red bull και καφέδες,ώστε απλά να καταλήξεις να κοιμάσαι σα ζωο δύο μέρες..

Να το πατεντάρει μην του το κλέψουν..


:2funny: :2funny: :2funny:

ας ειναι καλα το κοκορετσι φιλτατε, οι Ουτσεκαδες εχουν την πρωτια στα βαλκανια στη διακινηση κοκορετσιου
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

Τρομερό σχέδιο ταξιδιού να κρατιέσαι άυπνος με  red bull και καφέδες,ώστε απλά να καταλήξεις να κοιμάσαι σα ζωο δύο μέρες..

Να το πατεντάρει μην του το κλέψουν..

αυτο το κανει οταν ταξιδευει μονος οπου δε σταματαει και παει σερι σε 2 μερες
μαζι ομως σταματουσε καναμε βολτες κοιμοταν λιγες ωρες κ μετα παλι δρομο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αυτο το κανει οταν ταξιδευει μονος οπου δε σταματαει και παει σερι σε 2 μερες
μαζι ομως σταματουσε καναμε βολτες κοιμοταν λιγες ωρες κ μετα παλι δρομο

εξετασεις τελευταια φορά για ΣΜΝ  hiv και ηπατητηδες πότε εκανες;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.058
Πόντοι
606

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
κανω καθε 6 μηνες. εσυ?

παω στοχημα οτι εχεις κολλησει αρκετες φορές χαλμυδια, ουρεοπλασμα και λοιπες λοιμωξεις οπως τριχομοναδες κ.α....

τα χοντρα ηπατητηδες και hiv πιστευω τα γλιτωσες ξυστα, αλλά αν συνεχισεις μ' αυτο το ρυθμο να παιρνεις ολους εκεινους που εχουν παραβατικη συμπεριφορα και βρισκονται στο περιθωριο κοινωνικα τοτε η νοσος θα σου χτυπησει την πορτα πολυ συντομα.

φιλικα παντα σου το λεω και με ολη την καλη διαθεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom