Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες η Ίρις ούτε εμένα με τρέλενε... Και δεν είχε και όρεξη στο δωμάτιο... Μέχρι να αρπάξει το καβλί στο χέρι ήταν η όρεξη της... Μετά γεια σας...
-μη βγαίνεις όσο με γαμάς...
-μη πιάνεις ρώγα...
-μη ζουλάς βυζί...
-μη βαράς σφαλιάρες στα κωλομέρια...
-μη το να μη τ αλλο...

Ε εντάξει... Να γαμήσουμε πάμε... Αν είναι όλα με ένα απαγορευτικό Χ παντού γάμα το.... :P
αυτο ακριβώς ρε φιλε....η ξενερα στο μεγαλειο της....μονο η λιλι πηδιεται ετσι που πρεπει...αμα φυγει και αυτη μετα καληνύχτα ηράκλειο
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Ναι ρε φίλος τι είναι αυτες οι απαιτήσεις τελοςπάντων ....
Φαντάσου να μην πλήρωνες κιόλας!!!! :)

Σε λίγο θα μας λένε πως αν αργήσουμε πέρα απο το κλασσικο 10λεπτο θα πληρώνουμε και πρόστιμο χαχαχαχα!


αυτο ακριβώς ρε φιλε....η ξενερα στο μεγαλειο της....μονο η λιλι πηδιεται ετσι που πρεπει...αμα φυγει και αυτη μετα καληνύχτα ηράκλειο

Αυτή η Λιλή ρε μάστορα που λες που είναι...? Δε μου λέει κάτι το όνομα.... :/
 

loverider67

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λόγω εργασίας έρχομαι 4-5 φορές μέσα στο χρόνο στη Κρήτη. Καλά και καθαρά studio ποιά είναι στο Ηράκλειο και στα Χανιά;
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Σε λίγο θα μας λένε πως αν αργήσουμε πέρα απο το κλασσικο 10λεπτο θα πληρώνουμε και πρόστιμο χαχαχαχα!


Αυτή η Λιλή ρε μάστορα που λες που είναι...? Δε μου λέει κάτι το όνομα.... :/
η λιλι ειναι κάτω στον παραλιακο....οπως τα κοιτας το αριστερο σπιτάκι, στο δεξιο ειναι η εμμανουελα....η λιλι απο εμφανιση δεν ειναι καμια κουκλαρα αλλα οχι και μπαζο, απο σωμα εχει μικρο βυζί σφιχτο αλλα εχει γαλαξιακη κωλαρα...στο πήδημα η τύπισσα ειναι μακραν οτι καλύτερο....κανει απίστευτο πήδημα σε σημειο να θες να πληρωσεις αλλα 30 να την γαμήσεις στο καπακι και δεύτερη φορα...και η εμμανουελα απο διπλα πολύ καλη και αυτή...
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
586
Like
422
Πόντοι
26
η λιλι ειναι κάτω στον παραλιακο....οπως τα κοιτας το αριστερο σπιτάκι, στο δεξιο ειναι η εμμανουελα....η λιλι απο εμφανιση δεν ειναι καμια κουκλαρα αλλα οχι και μπαζο, απο σωμα εχει μικρο βυζί  σφιχτο αλλα εχει γαλαξιακη κωλαρα...στο πήδημα η τύπισσα ειναι μακραν οτι καλύτερο....κανει απίστευτο πήδημα σε σημειο να θες να πληρωσεις αλλα 30 να την γαμήσεις στο καπακι και δεύτερη φορα...και η εμμανουελα απο διπλα πολύ καλη και αυτή...
φίλε λες για δίπλα πιο κάτω από τα ΚΤΕΛ? Εκεί λες?
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Τι ώρες την βρίσκουμε την λίλι φίλος??Μου αρέσουν οι κωλάρες και λέω να πάω!Σε ποιά βάρδια την πέτυχες?
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Τη κωλάρα αυτή τη δίνει φίλος η Λιλή?
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Τη κωλάρα αυτή τη δίνει φίλος η Λιλή?
δεν δινει κωλο ρε φιλε δυστυχώς...
Τι ώρες την βρίσκουμε την λίλι φίλος??Μου αρέσουν οι κωλάρες και λέω να πάω!Σε ποιά βάρδια την πέτυχες?
τι να σου πω ρε φιλε για βαρδιες ξερω οτι μια βδομαδα ειναι πρωι μια βραδυ...κανε μια βολτα απο εκει και ρωτα....
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Ρε παιδες η Αντζελα απο την παραλιακη εχει σταματησει για διακοπες ή εντελως;
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Διακοπές πηγε αδερφε , αδεια πηρε να στανιαρει
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
και η Λιλι απο το αριστερο σπιτακι οπως βλεπουμε σε παραλιακη πηγε διακοπες, γυρναει τον αλλο μήνα...εχει τωρα μια Αννα απο Γεωργία....μελαχρινή ωραιο προσωπάκι αδύνατη, βυζι ανύπαρκτο κωλαρακι ωραιο αλλα, κρεβατι χαλια ρε παιδια...οκ δεν βιαζεται κανει οτι τηςς πεις αλλα μυριζε άσχημα ρε γαμώτο και με της στασεις δεν το εχει καν...δεν την συνιστώ και φυσικα δεν ξαναπαω....στο δεξια εκει που ειναι η Άντζελα εχει μια μαρια τωρα ψηλη ωραια σωματαρα βυζι ψευτικο αλλα οκ παλευετε και στο κρεβατι πολυ καλη, εκει άξιζαν τα 30...σε 10 μερες θα φυγει, οποτε οσοι προλάβετε θα περασετε καλα...αυτα απο μενα...αν εχει καποιος αλλος ρε παιδια κατι νεο ας το γραφει εδω να ξερουμε τι γινεται, μην δινουμε τα 30 ετσι και τα κλαιμε μετα
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Ρε μαγκες προχθες εκανα βολτες στο Ηράκλειο γιατί είμαι από αλλού και επεσα τυχαία στην οδηγητριας 21,και στεναχωρηθηκα που είναι έρημο  και δεν το προλαβα ποτέ, να δω τι μαγαζί είναι,μονο στην αινικολιωτη εχω πάει.
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Ξερει κανεις μεχρι ποτε θα εχει αδεια η Αντζελα στην παραλιακη;
 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
:happy:Καλησπερα παιδια.. η Αθηνουλα λεει τπτα εχει παει κανεις;; καλο μωρο φαίνεται απο τις φωτο
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
ποια αθηνουλα τυπε? για δωσε infos
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Που μπορούμε να βλέπουμε φωτογραφίες με τις κοπέλες απο τα μπουρδέλα μας ρε παιδιά?
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
215
Like
273
Πόντοι
21

Ωραίο σώμα βυζι ίσα που φαίνεται και πολύ μικρή συμμετοχή και λίγο απότομη (έλα πες τι θες να κάνουμε κτλ) δεν ξέρω βέβαια αν φταίει που τη συνάντησα αργά τελευταίο ραντεβού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom