Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (5 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά δεν διάβασα αν έχει αναφερθεί παρά πίσω αλλά το osmose massage μάλλον έκλεισε γιατί έμαθα η κοπέλα Μαγιά η ιδιοκτήτρια από ότι ξέρω σκοτώθηκε σε τροχαίο κρίμα νέα κοπέλα
 

KRONOS1935

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Αγνή. Ενα υπέροχο παιδί για το οποίο θέλω να σας μεταφέρω την εμπειρία μου. Χθεσινή συνάντηση μαζί της. Ενας ευχάριστος άνθρωπος με φοβερό χιούμορ και όρεξη για όλα. Υπέροχο μασάζ και φοβερή συμμετοχή σε όλα τα υπόλοιπα. Το δυνατό της ατού εκτός των άλλων,  είναι το σφικτό, μεγάλο,στητό, φυσικό στήθος της.  Προσαρμόστηκε στις ανάγκες μου και έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος, σε μία λογική τιμή για το service και την ώρα. Αν θέλετε και social time, προτιμήστε δίωρο μαζί της. Αξίζει. Εαν όμως ψάχνετε μία θεά, ψηλή ξανθιά, δεν συνίσταται.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
παιδια εχω μαθει κατι απο το πρωι και εχω στεναχωρηθει... δεν ξερω ποσοι ειχαν κανει απο osmosemassage με την μαγια.... σκοτωθηκε σε τροχαιο προχθες... εχω στεναχωρηθει πολυ... ηταν γυρω στα 30... κριμα να φευγουν νεοι ανθρωποι!!!

κριμα το κοριτσι ρε φιλε. δεν τη γνωρισα αλλα κριμα να φευγει ετσι νεα κοπελλα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
το osmosemassage προσφερε φραπε η κατι παραπανω ;
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.935
Like
4.821
Πόντοι
1.706
Είπε αν κάνει κάτι άλλο, εκτός από λαδομαλαξη;
Είπε αν κάνει κάτι άλλο, εκτός από λαδομαλαξη;
Την εχεις δει;
βαλε το τηλ στο google κ σε γνωστο site αγγελιων εχει φωτο
..κ μετα δεν θα ρωτησεις ξανα
χαχα
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
333
Πόντοι
36

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Η γνωστή Εύη από παλιά από την υπογα.  Αν είναι να πληρώσει κάποιος και ξενοδοχείο δε νομίζω πως αξίζει.  Τώρα τα άλλα 2 χέρια είναι ένας γρίφος χαχα
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Η γνωστή Εύη από παλιά από την υπογα.  Αν είναι να πληρώσει κάποιος και ξενοδοχείο δε νομίζω πως αξίζει.  Τώρα τα άλλα 2 χέρια είναι ένας γρίφος χαχα
Την εχεις δει;
βαλε το τηλ στο google κ σε γνωστο site αγγελιων εχει φωτο
..κ μετα δεν θα ρωτησεις ξανα
χαχα

εμπειρια δεν ειχε κανεις να μας πει 2 λογια?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Μασάζ μέτριο.  Βυζαρες τις οποίες δεν είχα πιάσει ούτε τις είχε βγάλει άλλωστε.  Στο τέλος εκτόνωση. 
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Μασάζ μέτριο.  Βυζαρες τις οποίες δεν είχα πιάσει ούτε τις είχε βγάλει άλλωστε.  Στο τέλος εκτόνωση. 
Thanks , για μενα δεν αξιζει αφου ουτε καν δεν εχει χουφτωμα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αγνή. Ενα υπέροχο παιδί για το οποίο θέλω να σας μεταφέρω την εμπειρία μου. Χθεσινή συνάντηση μαζί της. Ενας ευχάριστος άνθρωπος με φοβερό χιούμορ και όρεξη για όλα. Υπέροχο μασάζ και φοβερή συμμετοχή σε όλα τα υπόλοιπα. Το δυνατό της ατού εκτός των άλλων,  είναι το σφικτό, μεγάλο,στητό, φυσικό στήθος της.  Προσαρμόστηκε στις ανάγκες μου και έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος, σε μία λογική τιμή για το service και την ώρα. Αν θέλετε και social time, προτιμήστε δίωρο μαζί της. Αξίζει. Εαν όμως ψάχνετε μία θεά, ψηλή ξανθιά, δεν συνίσταται.

Σε ευχαριστουμε και καλως μας ηρθες
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μιλάτε για την Αγνή που το κινητό της λήγει σε 6588? Αν ναι οποιος θελει ας μου στείλει πμ με πληροφορίες
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
601
Πόντοι
3.230
Μιλάτε για την Αγνή που το κινητό της λήγει σε 6588? Αν ναι οποιος θελει ας μου στείλει πμ με πληροφορίες
Μαλλον για αυτη μιλαει..πολυ καλο μασαζ ..κοντουλα με τεραστιο στηθοϛ αλλωστε φενεται..εγω θα στην προτεινα να την δοκιμασειϛ στο διωρο αρκει να μην περιμενειϛ κανενα μοντελο και να ξερειϛ οτι ειχε καποια τατου τα οποια εσβησε αλλα εχουν αφησει σημαδια αμα τα προσεξειϛ.. εμενα δεν με ενοχλησαν αλλα καποιουϛ αλλουϛ τουϛ χαλασανε παλιοτερα..
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλο προσον το τεραστιο στηθος, ελπίζω να μην ειναι και τα υπολοιπα μερη του σώματος εξίσου τεραστια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom