Νέα

Eurostat: Εκτίναξη κατα 138% όσοι πήραν την ελληνική ιθαγένεια το 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.114
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Ξεκαβαλήστε επιτέλους το καλάμι και δείτε την πραγματικότητα για το πώς μας βλέπουν στην Ευρώπη.  :uglystupid:
Κι εσυ πού ξερεις πώς μας βλεπουν στην Ευρωπη ρε τύπε, που το μεγαλυτερο ταξιδι που εχεις κανει στη ζωη σου ειναι μεχρι το Μεταξι?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξεκαβαλήστε επιτέλους το καλάμι και δείτε την πραγματικότητα για το πώς μας βλέπουν στην Ευρώπη.  :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.114
Κριτικές
1
Like
29.795
Πόντοι
8.006
Όχι, όπως βλέπουν τους Άραβες βλέπουν και τους Έλληνες - ένας γελοίος λαός που κάνει το σταυρό του όποτε περνά μπροστά από εκκλησία, που δεν πληρώνει τους φόρους του και που οι παντρεμένοι άντρες πάνε στα μπουρδέλα.  :jerking:
Τι λες βρε παιδι μου. Μιλαμε οτι μολυνουμε τον πλανητη δηλαδη. Θα μας καψει ο θεος.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Α μαλιστα, οι Σουηδοι μισουν τους Ελληνες αλλά λατρευουν τους Αραβες και εχουν γεμισει μελαμψους σε ολη τους την επικρατεια.

Όχι, όπως βλέπουν τους Άραβες βλέπουν και τους Έλληνες - ένας γελοίος λαός που κάνει το σταυρό του όποτε περνά μπροστά από εκκλησία, που δεν πληρώνει τους φόρους του και που οι παντρεμένοι άντρες πάνε στα μπουρδέλα.  :jerking:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κι εσυ πού ξερεις πώς μας βλεπουν στην Ευρωπη ρε τύπε, που το μεγαλυτερο ταξιδι που εχεις κανει στη ζωη σου ειναι μεχρι το Μεταξι?

Έχω ζήσει ένα χρόνο Αγγλία και έχω πάει σε άλλες 4 χώρες. Αλλά κυρίως δεν είμαι λαμόγιο και ελληναράς όπως εσύ.  :birdman:
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Ξεκαβαλήστε επιτέλους το καλάμι και δείτε την πραγματικότητα για το πώς μας βλέπουν στην Ευρώπη.  
Το πως μας βλέπουν στην Ευρώπη φαίνεται απο τα κλεμμένα αρχαιοελληνικά έργα τεχνης
που κοσμούν τα μουσεία τους, γιατί δικά τους αρχαία δεν έχουν.
Και ως γνωστόν, όποιος δεν έχει ιστορία κλέβει ή αντιγράφει ιστορία.
Και το από το επιστημονικό ελληνικό δυναμικό που στελεχώνει σχεδόν τα πάντα, στις χώρες τους.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Σε επιπεδο εθνοτικου στερεοτυπου ο «ελληνας» στην προηγμενη ευρωπη αντιμετωπιζεται με χειροτερη προκαταληψη απο οτι ο «αλβανος» στην ελλαδα.

Με ορους δε αγορας εργασιας ειναι σε σαφως δυσμενεστερη θεση απο οποιονδηποτε ευρωπαιο ιδιων προσοντων ανταγωνιστη του ...

Οσοι υποστηριζουν το αντιθετο ειναι ή ανιδεοι ή ψευτες.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Παλιά μέχρι το 1940 μπορεί..  Αλλά όχι σήμερα..
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Κάνω το σταυρό μου οταν περνάω απο εκκλησία και αναρωτιέμαι αν πρέπει να αισθάνομαι άσχημα που με πρόσβαλε ενας τύπος που δεν έχει γαμήσει ούτε θρυλικό λάμα εκτός μπουρδέλου και έχει άβαταρ τη σκαφοφατσα του σε site με πουτάνες. Μάλλον δε χρειάζεται.
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Mαλλον το αντιθετο συμβαινει τύπε, οι τουρκοι και οι αλβανοι ειναι Ελληνες και δεν το ξερουν, αστο καλυτερα.

Ασε τους να ζούν το νεοταξικο ψεμα. Τους δίνει νόημα στην ύπαρξη τους.

Αν πανε οι Αυστριακοί και κατακτήσουν την Ινδία σε 500 χρόνια "οι Ινδοί θα είναι Αυστριακοσποροι". Τα νούμερα δεν έχουν σημασία, σημασία εχει το νεοταξικο ψέμα που φαντάζονται, αρα είναι λογικό στα δικά τους μυαλα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Έχω γαμήσει 6 γκόμενες. Μίλησε ο τύπος που έχει σε ένα site για πουτάνες τη φωτογραφία του πρώην Αρχιεπίσκοπου.  :2funny:

Πικερ το στρωσες το κρεβατακι να κοιμηθεις? Η ακομη ξεστρωτα ειναι τα σεντονακια?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάνω το σταυρό μου οταν περνάω απο εκκλησία και αναρωτιέμαι αν πρέπει να αισθάνομαι άσχημα που με πρόσβαλε ενας τύπος που δεν έχει γαμήσει ούτε θρυλικό λάμα εκτός μπουρδέλου και έχει άβαταρ τη σκαφοφατσα του σε site με πουτάνες. Μάλλον δε χρειάζεται.

Έχω γαμήσει 6 γκόμενες. Μίλησε ο τύπος που έχει σε ένα site για πουτάνες τη φωτογραφία του πρώην Αρχιεπίσκοπου.  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σε επιπεδο εθνοτικου στερεοτυπου ο «ελληνας» στην προηγμενη ευρωπη αντιμετωπιζεται με χειροτερη προκαταληψη απο οτι ο «αλβανος» στην ελλαδα.

Με ορους δε αγορας εργασιας ειναι σε σαφως δυσμενεστερη θεση απο οποιονδηποτε ευρωπαιο ιδιων προσοντων ανταγωνιστη του ...

Οσοι υποστηριζουν το αντιθετο ειναι ή ανιδεοι ή ψευτες.

Πες τα γιατί ζούνε στον κόσμο τους. Το μόνο έθνος στην Ευρώπη που νηστεύει. Τι να λέμε τώρα για τους ταλιμπάν;  :idiot:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Σε επιπεδο εθνοτικου στερεοτυπου ο «ελληνας» στην προηγμενη ευρωπη αντιμετωπιζεται με χειροτερη προκαταληψη απο οτι ο «αλβανος» στην ελλαδα.

Με ορους δε αγορας εργασιας ειναι σε σαφως δυσμενεστερη θεση απο οποιονδηποτε ευρωπαιο ιδιων προσοντων ανταγωνιστη του ...

Οσοι υποστηριζουν το αντιθετο ειναι ή ανιδεοι ή ψευτες.

Μου το χει πει ακριβώς το ίδιο φίλος που ζει και εργάζετε στο Μόναχο..
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Έχω γαμήσει 6 γκόμενες. Μίλησε ο τύπος που έχει σε ένα site για πουτάνες τη φωτογραφία του πρώην Αρχιεπίσκοπου.  :2funny:

Έχεις γαμήσει η σε έβαλαν δαχτυλακι στο πακιστανικό σου κωλο?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πικερ για πες μας τι λενε στην αγορα εργασιας στην Ευρωπη για τους Ελληνες ? Νομιζω εισαι ο πλεον ειδικος και καταλληλος να μας διαφωτισει σχετικα
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Πες τα γιατί ζούνε στον κόσμο τους. Το μόνο έθνος στην Ευρώπη που νηστεύει. Τι να λέμε τώρα για τους ταλιμπάν;  :idiot:


Δε περιμένω τίποτα καλύτερο απο πρώην μίστερ μαλακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom