Νέα

Eurostat: Εκτίναξη κατα 138% όσοι πήραν την ελληνική ιθαγένεια το 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
τον εαυτο του μπορει να τομ μισει οσο θελει την μανα του τον πατερα του την οικογενεια του
αυτος ομως μισει την πατριδα μου και τον λαο μου και κοιταει να του κανει κακο
αυτον δεν τον θελω να ερθει μαζι μου να μετανοησει να γινει καλος ανθρωπος και λοιπα γελοια χριστιανουλικα
θελω να τον εξοντωσω να τον εξολουθρευσω να τον λιωσω με λυσσασμενο ιερο μισος γιατι θελει να καταστρεψει αυτο που αγαπαω εγω πανω απολα
ετσι πρεπει να σκεφτεστε αστικοπατριωτες και οχι χριστιανοδεξιουλικα αστουλικα μεσαιοχωρουλικα'
εξοντωνουμε τον εχθρο δεν καθομαστε να του εξηγησουμε να τον πεισουμε οτι ειμαστε καλοι ανθρωπακιδες οτι κανει λαθος και να ερθει μαζι μας
πρεπει να μαθετε να μισειτε θανασιμα τον εχθρο καταλαβες αστουλι???????
και λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει

αριστεριζων-λιμπεραλιζων-πουστιζων ειναι
εχθρος και greekhater anyway...
Και ποιος είναι αυτός που θα αποφασίσει ποιόν θα εξοντώσουμε και ποιόν όχι τύπε?
Καλό παιδί είσαι αλλά συγνώμη τέτοια εξουσία δεν θέλω να σου δώσω.
 

Επισκέπτης
τον εαυτο του μπορει να τομ μισει οσο θελει την μανα του τον πατερα του την οικογενεια του
αυτος ομως μισει την πατριδα μου και τον λαο μου και κοιταει να του κανει κακο
αυτον δεν τον θελω να ερθει μαζι μου να μετανοησει να γινει καλος ανθρωπος και λοιπα γελοια χριστιανουλικα
θελω να τον εξοντωσω να τον εξολουθρευσω να τον λιωσω με λυσσασμενο ιερο μισος γιατι θελει να καταστρεψει αυτο που αγαπαω εγω πανω απολα
ετσι πρεπει να σκεφτεστε αστικοπατριωτες και οχι χριστιανοδεξιουλικα αστουλικα μεσαιοχωρουλικα'
εξοντωνουμε τον εχθρο δεν καθομαστε να του εξηγησουμε να τον πεισουμε οτι ειμαστε καλοι ανθρωπακιδες οτι κανει λαθος και να ερθει μαζι μας
πρεπει να μαθετε να μισειτε θανασιμα τον εχθρο καταλαβες αστουλι???????
και λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει

αριστεριζων-λιμπεραλιζων-πουστιζων ειναι
εχθρος και greekhater anyway...

Και καιρο ειχε να εμφανιστει στο φορουμ τοσο αρωστο ατομο οσο εσυ. Εισαι για δεσιμο τυπε.

 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Ο ΟΡΙΣΜΟΣ της μισαλλοδοξίας και του φασισμού. Γαμήσου σκουπίδι. Και φυσικά εγώ ΠΟΤΕ δεν θα ψήφιζα αριστερά.  :uglystupid:
Αφού πριν δέκα λεπτά είπες πως θα ψηφίσεις κίνημα αλλαγής ρε τρελέ.
Αποφάσισε ρε μαλάκα  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αφού πριν δέκα λεπτά είπες πως θα ψηφίσεις κίνημα αλλαγής ρε τρελέ.
Αποφάσισε ρε μαλάκα  :2funny:

Εννοώ ΣΥΡΙΖΑ ή ΚΚΕ. Ζήτω η ΕΕ, οι πουτάνες, οι πρόσφυγες και ο καπιταλισμός. Κάτω οι φασίστες και τα κομμούνια.  :rockon:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16

Σωστά άλλά μήν άφήνεις έξω ΠΑΣΟΚ καί ΝΔ άπό τήν έξίσωση. Έχουν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ εύθύνες...

Δέν θέλω νά πιστεύω ότι ύπάρχουν άτομα πού νομίζουν ότι νίκη τής ΝΔ στίς έπόμενες έκλογές είναι στροφή τής χώρας πρός τά δεξιά καί έθνική πολιτική.

Τραγικό...
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
ο έρωτας δεν κοιτάει καταγωγή
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.352
Κριτικές
15
Like
5.902
Πόντοι
1.496
Οι γιουνανηδες αλβανοι και τουρκοι ειναι ..... καμια σχεση με τους ευρωπαιους ...... τι μου λες τωρα ?  ανοιξε τα ματια σου και δες .... ο Ιερωνυμος ο αρχιεπισκοπος Αλβανος ειναι , μιλαει τα αλβανικά καλυτερα απο τα ελληνικα - Λιάπης τονομα του δηλαδη απατεωνας ...
ο Παυλόπουλος σου φαινεται ναναι τι ? Τουρκος - γυφτος και βαλε ..... ο Καραμανλης Τουρκος απο το Κιουπκοι .... τι μου λες τωρα ..... αλβανοι και τουρκοι οι κατοικοι εδω και ας μην το παραδεχονται
Αυτα τα λενε κατι ναζι Τσαμηδες που σκουζουν σαν τις πουτανες επειδη σας διωξαμε απο την Ηπειρο και ακομα κλαιτε. Θα τη ξαναπαρετε τη Τσαμουρια; πως το βλεπεις; Κοιτα να παρεις πρωτα τη Βορειο Ηπειρο καημενε που ειναι ολα ελληνικα εκει και μετα ξαναελα με το κηδεμονα σου τον Ερντογαν. Εναν ηρωα εχετε κι εσεις τον Γεωργιο Καστριωτη και αυτος ηταν Ελληνας που εσφαζε αραδα Τουρκαλβανους σαν και σενα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.599
Κριτικές
1
Like
30.312
Πόντοι
8.006
Οι γιουνανηδες αλβανοι και τουρκοι ειναι ..... καμια σχεση με τους ευρωπαιους ...... τι μου λες τωρα ?  ανοιξε τα ματια σου και δες .... ο Ιερωνυμος ο αρχιεπισκοπος Αλβανος ειναι , μιλαει τα αλβανικά καλυτερα απο τα ελληνικα - Λιάπης τονομα του δηλαδη απατεωνας ...
ο Παυλόπουλος σου φαινεται ναναι τι ? Τουρκος - γυφτος και βαλε ..... ο Καραμανλης Τουρκος απο το Κιουπκοι .... τι μου λες τωρα ..... αλβανοι και τουρκοι οι κατοικοι εδω και ας μην το παραδεχονται
Mαλλον το αντιθετο συμβαινει τύπε, οι τουρκοι και οι αλβανοι ειναι Ελληνες και δεν το ξερουν, αστο καλυτερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.599
Κριτικές
1
Like
30.312
Πόντοι
8.006
Όπως βλέπετε εσείς τους Πακιστανούς, έτσι βλέπουν εμάς οι ακροδεξιοί Άγγλοι και Σουηδοί. Σαν μαύρους γύφτους.  :uglystupid:
Εσυ τυπε πώς νιωθεις? Σαν Αλβανος ή σαν Τουρκος?
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Τελειωμένος λαός...

:wanker: :wanker: :wanker:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ρε τύπε, ασχολησου με τα θεματα σου και ασε τα εθνολογικα στην ακρη.

Γιατί τύπε; Σε χαλάει να ακούς την αλήθεια; Ήσουν ένα με τους Τούρκους για 500 χρόνια; Ναι ή όχι; Πιστεύεις αλήθεια στην καθαρότητα της φυλής των Ελλήνων μετά από τόσους αιώνες σκλαβιάς; Έλεος ρε.  :uglystupid:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πήγαινε ρώτα μαλάκα την Παπαρίζου και την Πασχαλίδου αν τις έβλεπαν για Ευρωπαίες στη Σουηδία και ύστερα μίλα.  :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.599
Κριτικές
1
Like
30.312
Πόντοι
8.006
Α μαλιστα, οι Σουηδοι μισουν τους Ελληνες αλλά λατρευουν τους Αραβες και εχουν γεμισει μελαμψους σε ολη τους την επικρατεια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.599
Κριτικές
1
Like
30.312
Πόντοι
8.006
Σε χαλάει να ακούς την αλήθεια;

Ήσουν ένα με τους Τούρκους για 500 χρόνια;

Πιστεύεις αλήθεια στην καθαρότητα της φυλής των Ελλήνων μετά από τόσους αιώνες σκλαβιάς;
Οχι.
Οχι.
Ναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom