Νέα

Eurostat: Εκτίναξη κατα 138% όσοι πήραν την ελληνική ιθαγένεια το 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.092
Like
2.898
Πόντοι
506
Μια χαρα τις τρωνε τις πακιστανοψωλες οι Άγγλοι. Βγαλανε και Πακιστανο δημαρχο, ολα καλα. Τι να μας πουνε τα σκουπίδια. Κατα τ αλλα τους χαλασε η ΕΕ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όπως βλέπετε εσείς τους Πακιστανούς, έτσι βλέπουν εμάς οι ακροδεξιοί Άγγλοι και Σουηδοί. Σαν μαύρους γύφτους.  :uglystupid:
πρόβλημα τους που δεν μας ενοχλεί γιατι δεν μενουμε στην αγγλια και στην σουηδια.
πρόβλημα μας οι σκουροι που μενουν εδώ και αυξανουν τα προβλήματα μας.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Σωστά, για Τούρκοι μοιάζουν. 500 χρόνια μας γαμούσαν τις γυναίκες. Ξυπνήστε.  :hi:
Φυσικά και γαμούσαν τις γυναίκες , αλλά τα παιδιά από αυτά τα γαμήσια είναι τώρα Τούρκοι λόγω των κανόνων του Ισλάμ.
Στην Κρήτη που γνωρίζω καλύτερα την ιστορία της οι Έλληνες μιας κάποιας μακρινής Τουρκικής καταγωγής είναι τόσο σπάνιοι που οι οικογένειες τους το ξέρουν μέχρι σήμερα.
Είναι περιπτώσεις σπανιότατες, γυναίκες που δραπέτευσαν, γυναίκες που πέθανε ο Τούρκος άντρας τους και γύρισαν σπίτι τους πριν καταλάβουν οι συγγενείς του ότι ήταν έγκυες .... Περιπτώσεις μια στο εκατομμύριο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
The Third Man ζήσε στην πλάνη σου αγόρι μου. Μία φάτσα, μία ράτσα με τους Τούρκους είμαστε. 500 ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΜΕ.  :uglystupid:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Λάθος βλάκα. Δεν είμαστε κατώτεροι από τους Σουηδούς αλλά δεν είμαστε και ανώτεροι από τους Αλβανούς, τους Τούρκους και τους Πακιστανούς. ΕΣΥ είσαι ο ρατσιστής.  :uglystupid:
Είπα εγώ ότι είμαστε ανώτεροι ρε καθυστερημένο?
Απλά λέω ότι όπως ο Σουηδός είναι Σουηδός και ο Πακιστανός είναι Πακιστανός (με επιμιξίες όπως όλοι οι λαοί της γης φυσικά) έτσι και εσύ είσαι Έλληνας.
Ούτε Πακιστανός, ούτε Τούρκος , ούτε Αλβανός . ΕΛΛΗΝΑΣ.
Έχεις το δικαίωμα να είσαι το έθνος σου, όπως κάθε έθνος της γης χωρίς να πρέπει να αποδείξεις σε κομπλεξικους ρατσιστές ότι δεν είσαι ελέφαντας
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
The Third Man ζήσε στην πλάνη σου αγόρι μου. Μία φάτσα, μία ράτσα με τους Τούρκους είμαστε. 500 ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΜΕ.  :uglystupid:
Φυσικά και μοιάζεις με Τούρκο περισσότερο από ότι με Σουηδό.
Οι Τούρκοι κατέκτησαν μια Ελληνική αυτοκρατορία και δεν τους έσφαξαν, τους έκαναν Τούρκους (οι περισσότεροι έκαναν την μετάβαση με ευχαρίστηση, το Βυζάντιο ήταν μια κακή για τον λαό της αυτοκρατορία) . Τράβα στο βάθος της Τουρκίας και αν μου πεις ότι μοιάζουμε να μου τρυπήσεις την μύτη!
Οι Τούρκοι... Τούρκοι είναι μογγολική φυλή και δεν μοιάζουμε καθόλου. Μοιάζεις με τους μεσογειακούς των παραλίων μαλάκα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.494
Πόντοι
5.060
Φυσικά και γαμούσαν τις γυναίκες , αλλά τα παιδιά από αυτά τα γαμήσια είναι τώρα Τούρκοι λόγω των κανόνων του Ισλάμ.
Στην Κρήτη που γνωρίζω καλύτερα την ιστορία της οι Έλληνες μιας κάποιας μακρινής Τουρκικής καταγωγής είναι τόσο σπάνιοι που οι οικογένειες τους το ξέρουν μέχρι σήμερα.
Είναι περιπτώσεις σπανιότατες, γυναίκες που δραπέτευσαν, γυναίκες που πέθανε ο Τούρκος άντρας τους και γύρισαν σπίτι τους πριν καταλάβουν οι συγγενείς του ότι ήταν έγκυες .... Περιπτώσεις μια στο εκατομμύριο.
Και τι γίνεται με τους "Έλληνες" μικρασιάτες που ήρθαν κατά την ανταλλαγή πληθυσμού;
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Είπα εγώ ότι είμαστε ανώτεροι ρε καθυστερημένο?
Απλά λέω ότι όπως ο Σουηδός είναι Σουηδός και ο Πακιστανός είναι Πακιστανός (με επιμιξίες όπως όλοι οι λαοί της γης φυσικά) έτσι και εσύ είσαι Έλληνας.
Ούτε Πακιστανός, ούτε Τούρκος , ούτε Αλβανός . ΕΛΛΗΝΑΣ.
Έχεις το δικαίωμα να είσαι το έθνος σου, όπως κάθε έθνος της γης χωρίς να πρέπει να αποδείξεις σε κομπλεξικους ρατσιστές ότι δεν είσαι ελέφαντας

δεν ειναι ελληνας ρε φιλε ειναι αναρχοκομουνιστης
δεν θελει να ειναι ελληνας δεν το καταλαβαινεις?
με το ζορι θα τον κανεις ελληνα αφου μισει την ελλαδα τον ελληνικο λαο που του ξεφτιλισε οτι ειχε και δεν ειχε το 49 στο γραμμο βιτσι
για μια ρεβανς για μια εκδικιση ζει ποτε θα σφαξει τα νηπια και τα βρεφη των αστων(του ελληνικου λαου δηλαδη)
αντε μπειτε στο νημα και σταματηστε να παρακαλατε τον μισητο εχθρο επιτελους αστικοπατριωτες....
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Και τι γίνεται με τους "Έλληνες" μικρασιάτες που ήρθαν κατά την ανταλλαγή πληθυσμού;
Τι έγινε με αυτούς τύπε?
Ήταν Έλληνες που ζούσαν στην Οθωμανική αυτοκρατορία όπως οι δικοί σου πρόγονοι, απλά σε άλλη περιοχή.
Στις περισσότερες των περιπτώσεων είχαν και ειδικά προνόμια σε σχέση με τους δικούς σου προγόνους. Σε σχέση με εμάς στην Ελλάδα είχαν λιγότερη καταπίεση και άρα λιγότερες πιθανότητες επιμειξίας. Ήταν οι προνομιούχοι Έλληνες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
δεν ειναι ελληνας ρε φιλε ειναι αναρχοκομουνιστης
δεν θελει να ειναι ελληνας δεν το καταλαβαινεις?
με το ζορι θα τον κανεις ελληνα αφου μισει την ελλαδα τον ελληνικο λαο που του ξεφτιλισε οτι ειχε και δεν ειχε το 49 στο γραμμο βιτσι
για μια ρεβανς για μια εκδικιση ζει ποτε θα σφαξει τα νηπια και τα βρεφη των αστων(του ελληνικου λαου δηλαδη)
αντε μπειτε στο νημα και σταματηστε να παρακαλατε τον μισητο εχθρο επιτελους αστικοπατριωτες....

Φιλελεύθερος είμαι βλάκα. Εσύ με βλέπεις για κομμούνι και τα κομμούνια με βλέπουν για φασίστα.  :uglystupid:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
δεν ειναι ελληνας ρε φιλε ειναι αναρχοκομουνιστης
δεν θελει να ειναι ελληνας δεν το καταλαβαινεις?
με το ζορι θα τον κανεις ελληνα αφου μισει την ελλαδα τον ελληνικο λαο που του ξεφτιλισε οτι ειχε και δεν ειχε το 49 στο γραμμο βιτσι
για μια ρεβανς για μια εκδικιση ζει ποτε θα σφαξει τα νηπια και τα βρεφη των αστων(του ελληνικου λαου δηλαδη)
αντε μπειτε στο νημα και σταματηστε να παρακαλατε τον μισητο εχθρο επιτελους αστικοπατριωτες....
Δεν είναι αναρχοκομμουνιστης, απλά λόγω προσωπικού κόμπλεξ έχει ενστερνιστεί τις θέσεις τους.
Οι Εβραίοι έχουν μια φράση που περιγράφει αυτή την κατάσταση, ο Εβραίος που μισεί τον εαυτό του.
Πρέπει και εμείς να αναγνωρίσουμε την ψυχοπαθολογία αυτή για να την αντιμετωπίσουμε. Να την απομακρύνουμε από ιδεολογίες και να την δούμε ως αυτό που είναι, άνθρωποι που μισούν τους εαυτούς τους.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν είναι αναρχοκομμουνιστης, απλά λόγω προσωπικού κόμπλεξ έχει ενστερνιστεί τις θέσεις τους.
Οι Εβραίοι έχουν μια φράση που περιγράφει αυτή την κατάσταση, ο Εβραίος που μισεί τον εαυτό του.
Πρέπει και εμείς να αναγνωρίσουμε την ψυχοπαθολογία αυτή για να την αντιμετωπίσουμε. Να την απομακρύνουμε από ιδεολογίες και να την δούμε ως αυτό που είναι, άνθρωποι που μισούν τους εαυτούς τους.

Απλά είστε άσχετοι από τη φιλελεύθερη ιδεολογία. Νομίζετε ότι η ΝΔ και η Δεξιά αντιπροσωπεύουν τον φιλελευθερισμό.  :uglystupid:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.092
Like
2.898
Πόντοι
506
Απλά είστε άσχετοι από τη φιλελεύθερη ιδεολογία. Νομίζετε ότι η ΝΔ και η Δεξιά αντιπροσωπεύουν τον φιλελευθερισμό.  :uglystupid:
Aντιπροσωπευει οτι την βολεύει όπως και ο συριζα
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Απλά είστε άσχετοι από τη φιλελεύθερη ιδεολογία. Νομίζετε ότι η ΝΔ και η Δεξιά αντιπροσωπεύουν τον φιλελευθερισμό.  :uglystupid:
Καμία ιδεολογία δεν μπορεί να περιγράψει το κόμπλεξ σου. Μην πας να κρυφτείς εκεί.
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Δεν είναι αναρχοκομμουνιστης, απλά λόγω προσωπικού κόμπλεξ έχει ενστερνιστεί τις θέσεις τους.
Οι Εβραίοι έχουν μια φράση που περιγράφει αυτή την κατάσταση, ο Εβραίος που μισεί τον εαυτό του.
Πρέπει και εμείς να αναγνωρίσουμε την ψυχοπαθολογία αυτή για να την αντιμετωπίσουμε. Να την απομακρύνουμε από ιδεολογίες και να την δούμε ως αυτό που είναι, άνθρωποι που μισούν τους εαυτούς τους.

τον εαυτο του μπορει να τομ μισει οσο θελει την μανα του τον πατερα του την οικογενεια του
αυτος ομως μισει την πατριδα μου και τον λαο μου και κοιταει να του κανει κακο
αυτον δεν τον θελω να ερθει μαζι μου να μετανοησει να γινει καλος ανθρωπος και λοιπα γελοια χριστιανουλικα
θελω να τον εξοντωσω να τον εξολουθρευσω να τον λιωσω με λυσσασμενο ιερο μισος γιατι θελει να καταστρεψει αυτο που αγαπαω εγω πανω απολα
ετσι πρεπει να σκεφτεστε αστικοπατριωτες και οχι χριστιανοδεξιουλικα αστουλικα μεσαιοχωρουλικα'
εξοντωνουμε τον εχθρο δεν καθομαστε να του εξηγησουμε να τον πεισουμε οτι ειμαστε καλοι ανθρωπακιδες οτι κανει λαθος και να ερθει μαζι μας
πρεπει να μαθετε να μισειτε θανασιμα τον εχθρο καταλαβες αστουλι???????
και λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει

αριστεριζων-λιμπεραλιζων-πουστιζων ειναι
εχθρος και greekhater anyway...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
θελω να τον εξοντωσω να τον εξολουθρευσω να τον λιωσω με λυσσασμενο ιερο μισος γιατι θελει να καταστρεψει αυτο που αγαπαω εγω πανω απολα

Ο ΟΡΙΣΜΟΣ της μισαλλοδοξίας και του φασισμού. Γαμήσου σκουπίδι. Και φυσικά εγώ ΠΟΤΕ δεν θα ψήφιζα αριστερά.  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom