Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ειναι η γνωστη Σμαρα κοντα στη Δελφων...γυρω στα 50,bbw, με βυζια 5+ (οι φωτος συνηθως ψευτικες)...εχει μεγάλο cup...δεχεται στο χωρο της...μέτριες υπηρεσιες για τα 60 που ζηταει...

Πρόσωπο όμορφο ή άσχημο; έχει μπυροκοιλια;
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
84
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες μήπως εχει κανένας και τα τηλέφωνα,απο τις άλλες τις σαύρες στην ώλενου???
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Καλη Βυζοχρονια να εχουμε!

Βυζοπουλες CG:
Σε οποιον περισσευουν 200€ μπορει να τσεκαρει στον Γκούγκλη τον Αη Βασιλη "Μiss Emanuella big boops"


 

Συνημμένα

  • Εμμανουελα.jpg
    Εμμανουελα.jpg
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 29

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Φαινεται δυνατη. Να ειναι φυσικα αραγε; Σε λιγες μερες φευγει για Ντουμπαι μπαι μωρο μου μπαι.
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Φυσικά είναι η γνωστή εμανουέλλα εχει δουλέψει σε διάφορα ιδρύματα.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Φυσικά είναι η γνωστή εμανουέλλα εχει δουλέψει σε διάφορα ιδρύματα.

Προφανως αναφερεται σ' αυτην εδω... Που τωρα ψαχνοντας βλεπω οτι επαιζε κ στο Βουρβαχη και στο Σπ.Πατση 40...


Δυστυχως, απ' τις φωτο που ειχε δεν καταλαβα ποια ειναι, γιατι ειναι σχετικα γνωστη παρουσια, που την εχω μεγαλο αχτι...
Κι ετσι, καθως μενω Θσ/νικη, δεν κανονισα να την ψαξω σε καποια απ΄τις επισκεψεις μου στην Αθηνα... Νομιζα οτι προκειται για καποια μπαμπατσικη σαν την Ρομπερτα, που επισης δεν εχω δει απο κοντα, αλλα ετσι μου φαινεται...
Κι απορω, οτι παρολο που 'χει αναφερθει στο θρεντ καποιες φορες, συνηθως υπηρχαν πολυ αντιφατικα κι οχι πολυ ενθουσιωδη σχολια...
Θεωρω οτι ειναι στο στυλ της Αντρεεα- Σελενα κι ακομα καλυτερη εμφανησιακα, κι αν ειχα παρει χαμπαρι ποια ηταν θα 'χα ρθει με τα μπουνια...
Τωρα τα 200 ειναι αρκετα...
Ξερει κανεις αν θα ξαναεπιστρεψει σε στουντιο, οποτε να περιμενουμε λιγο..;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
4
Like
1.630
Πόντοι
266
Προφανως αναφερεται σ' αυτην εδω... Που τωρα ψαχνοντας βλεπω οτι επαιζε κ στο Βουρβαχη και στο Σπ.Πατση 40...


Δυστυχως, απ' τις φωτο που ειχε δεν καταλαβα ποια ειναι, γιατι ειναι σχετικα γνωστη παρουσια, που την εχω μεγαλο αχτι...
Κι ετσι, καθως μενω Θσ/νικη, δεν κανονισα να την ψαξω σε καποια απ΄τις επισκεψεις μου στην Αθηνα... Νομιζα οτι προκειται για καποια μπαμπατσικη σαν την Ρομπερτα, που επισης δεν εχω δει απο κοντα, αλλα ετσι μου φαινεται...
Κι απορω, οτι παρολο που 'χει αναφερθει στο θρεντ καποιες φορες, συνηθως υπηρχαν πολυ αντιφατικα κι οχι πολυ ενθουσιωδη σχολια...
Θεωρω οτι ειναι στο στυλ της Αντρεεα- Σελενα κι ακομα καλυτερη εμφανησιακα, κι αν ειχα παρει χαμπαρι ποια ηταν θα 'χα ρθει με τα μπουνια...
Τωρα τα 200 ειναι αρκετα...
Ξερει κανεις αν θα ξαναεπιστρεψει σε στουντιο, οποτε να περιμενουμε λιγο..;

Ρε δεν πανε στο διαολο...200 ναναι οι ωρες της.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Mην ασχολείστε με την γνωστή αυτή κυρία -Τελευταία δούλευε στο  Κηφ 30-  Από τα ΚΤΕΛ > στα 200e/ h ... :rolleyes:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Mην ασχολείστε με την γνωστή αυτή κυρία -Τελευταία δούλευε στο  Κηφ 30-  Από τα ΚΤΕΛ > στα 200e/ h ... :rolleyes:

Ναι, αλλα τοτε δεν λεγατε τιποτα... Εγω την εχω αχτι αυτην και δεν ηξερα ποια ειναι...
Παλια την ειχα "φιλη" στο fb και προσπαθουσα να την ψησω να βρεθουμε, οταν κατεβαινα στην Αθηνα, εχει εμφανιστει κ στην τηλεοραση...
Κλαιγομαστε οτι δεν υπαρχουν βυζαρουδες στα στουντιο κ τα δελα, αλλα οταν εμφανιζεται καποια ανταξια των βυζαρουδων πορνοσταρ που βλεπουμε στις τσοντες, την απαξιωνετε...
Δεν μπορω να καταλαβω... Μονο την Βικτωρια μπορω να σκεφτω με μεγαλυτερες βυζαρες, χωρις να 'ναι χαλια εμφανησιακα και χοντρη... Αλλα αυτη ειναι πιο καλη εμφανησιακα και πιο καυλιαρα κατα την γνωμη μου.. Κι η Βικτωρια βασικα, μονο ισπανικο και στοματικο μου εκανε εμενα, τιποτα αλλο...

Εχετε πληροφορηση οτι μετα το τουρ στο Ντουμπαϊ θα επιστρεψει παλι σε στουντιο..;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Επισης τα 200 ειναι πολλα λεφτα βεβαια κι εχω πολλα χρονια να δωσω τοσο πολλα, αλλα στο προγραμμα περιλαμβανονται σχεδον τα παντα, εκτος απο πρωκτικο κ golden shower, που εμενα ουτως ή αλλως δεν μ' ενδιαφερουν... Μεχρι κι οτι τα καταπινει γραφει..!


Αυτο δεν το 'χει κανει ποτε εσκορτ που 'χω παρει και μ' ιντριγκαρει..!
Αν τα παρεις ολα αυτα σε προγραμμα σε στουντιο, το ιδιο θα σου βγει, αν κι εγω παντα την πρωτη φορα παιρνω το απλο κι αν αξιζει επανερχομαι...
Και τα γλωσσοφιλα δεν ειναι σε κανενα προγραμμα νομιζω κι ειναι ελαχιστες αυτες που δινουν, απ' τη δικη μου εμπειρια...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Προφανως αναφερεται σ' αυτην εδω... Που τωρα ψαχνοντας βλεπω οτι επαιζε κ στο Βουρβαχη και στο Σπ.Πατση 40...


Δυστυχως, απ' τις φωτο που ειχε δεν καταλαβα ποια ειναι, γιατι ειναι σχετικα γνωστη παρουσια, που την εχω μεγαλο αχτι...
Κι ετσι, καθως μενω Θσ/νικη, δεν κανονισα να την ψαξω σε καποια απ΄τις επισκεψεις μου στην Αθηνα... Νομιζα οτι προκειται για καποια μπαμπατσικη σαν την Ρομπερτα, που επισης δεν εχω δει απο κοντα, αλλα ετσι μου φαινεται...
Κι απορω, οτι παρολο που 'χει αναφερθει στο θρεντ καποιες φορες, συνηθως υπηρχαν πολυ αντιφατικα κι οχι πολυ ενθουσιωδη σχολια...
Θεωρω οτι ειναι στο στυλ της Αντρεεα- Σελενα κι ακομα καλυτερη εμφανησιακα, κι αν ειχα παρει χαμπαρι ποια ηταν θα 'χα ρθει με τα μπουνια...
Τωρα τα 200 ειναι αρκετα...
Ξερει κανεις αν θα ξαναεπιστρεψει σε στουντιο, οποτε να περιμενουμε λιγο..;
Δεν νομιζω να ειναι αυτη.
Η μια ειναι Κυπρια και η αλλη Ρουμανα χωρις να ξερει την ελληνικην διαλεκτο.
Η Κυπρια φαινεται ψηλη με μαυρισμενο δερμα και η αλλη ειναι ασπρουλιαρα..
Συν οτι ο βυζος ειναι πιο καθοδικος της Ρουμανας και πιο σαγκι λογο μεγεθους..
Βεβαια δεν ειμαι και σιγουρος μη λεω μαλακιες, αν την ξερει καποιος φατσικα την Κυπρια μπορει να μας πει..
 

Milky73

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους.
Η Εμμανουέλα είναι η γνωστή "Κύπρια" που δούλευε Κηφισού 60, Θησέως, Βούρβαχη, Σπύρου Πάτση και τελευταία στο Κηφισού δίπλα από τα ΚΤΕΛ.
Προσωπικά για μένα, είναι μακράν ότι καλύτερο ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ (το τονίζω) σαν σύνολο έχω δει με τέτοιο μέγεθος στήθους σε μπουρδέλο, studio και μασάζ.
Ούτε χοντρή, ούτε αδύνατη. Κανονικό προς τσουπωτό (ελαφρώς) κορμί και ΠΕΤΡΑ! Πολύ σφιχτό κορμί!
Πιστέυω ότι αν μπορούσα να "φτιάξω" το ίδανικό κορμί για σεξ θα το έκανα ακριβώς ίδιο (αν και μάλλον θα έκανα πιο πεταχτό τον κώλο της  :dancing:).
Απο κει και πέρα το πως είναι στο δωμάτιο, αυτό είναι ένα άλλο θέμα. Παίζουν πολλά πράγματα ρόλο.
Όταν όμως μέχρι πριν ένα 6μηνο έδινες ένα 50αρι και τώρα πρέπει να σκάσεις 200... έχει να κάνει αποκλειστικά με την τσέπη του καθενός.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους.
Η Εμμανουέλα είναι η γνωστή "Κύπρια.
Προσωπικά για μένα, είναι μακράν ότι καλύτερο ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ (το τονίζω) σαν σύνολο έχω δει με τέτοιο μέγεθος στήθους σε μπουρδέλο, studio και μασάζ.
Ανωτερη απο Βικτωρια;
 

Milky73

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
"Ποια Βικτώρια' ρε φιλαράκι...??? Πολύ πιο όμορφη, ωραιότερο κορμί, πιο σφιχτό... Προσωπικά μεγάλη διαφορά! Σαν τσόντα!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους.
Η Εμμανουέλα είναι η γνωστή "Κύπρια" που δούλευε Κηφισού 60, Θησέως, Βούρβαχη, Σπύρου Πάτση και τελευταία στο Κηφισού δίπλα από τα ΚΤΕΛ.
Προσωπικά για μένα, είναι μακράν ότι καλύτερο ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ (το τονίζω) σαν σύνολο έχω δει με τέτοιο μέγεθος στήθους σε μπουρδέλο, studio και μασάζ.
Ούτε χοντρή, ούτε αδύνατη. Κανονικό προς τσουπωτό (ελαφρώς) κορμί και ΠΕΤΡΑ! Πολύ σφιχτό κορμί!
Πιστέυω ότι αν μπορούσα να "φτιάξω" το ίδανικό κορμί για σεξ θα το έκανα ακριβώς ίδιο (αν και μάλλον θα έκανα πιο πεταχτό τον κώλο της  :dancing:).
Απο κει και πέρα το πως είναι στο δωμάτιο, αυτό είναι ένα άλλο θέμα. Παίζουν πολλά πράγματα ρόλο.
Όταν όμως μέχρι πριν ένα 6μηνο έδινες ένα 50αρι και τώρα πρέπει να σκάσεις 200... έχει να κάνει αποκλειστικά με την τσέπη του καθενός.
Ελπίζω να βοήθησα.

Ρε φιλε για αυτο παω να σκασω..! Γιατι την γουσταρω τρελα την τυπισα, εδω και χρονια και τωρα μαθαινω κατοπιν εορτης, οτι εδω και 3 και βαλε χρονια επαιζε σε στουντιο του 50ρικου..!
Παρακολουθω τακτικα αυτο το θρεντ κι εχω επισκεφτει αρκετες απ' τις κοπελες, που 'χουν αναφερθει, οποτε κατεβαινω Αθηνα 1-2 φορες το χρονο...
Η Εμμανουελα ομως περασε κατω απ' το ρανταρ δυστυχως, καθως κι οι γνωμες εδω ηταν ψιλομετριες, αλλα ουτε κριτικες ειχα διαβασει.. Ψαχνοντας τωρα βρηκα μια ή δυο μονο νομιζω, αλλα οχι με καμια φοβερη βαθμολογια...
Και κυριως καθως ειμαι μακρια και δεν μπορω να κανω τσαρκα σ' ολες οσες αναφερονται, επηρρεαζομαι πολυ απ' τις φωτο...
Στο γκρις λεϊντις εκαναν μπαμ οτι ηταν ψευτικες, οποτε ηταν σα να μην υπηρχαν, ενω στις φωτο που υπαρχουν στο Κηφισου 60, ειτε την αδικουν παρα πολυ, ή δεν ειναι δικες της...

Παντως, ο ινδιανος τσεγιεν, που 'ναι ο κορυφαιος αξιολογητης, ειδα οτι αναφερει οτι την συναντησε τρεις φορες με θετικες εντυπωσεις, κατι που επισης δεν ειχα προσεξει...
Οπως και να 'χει, τα 200 ειναι πολλα και δεν ξερω τι θα κανω...
Ελπιζω να επιστρεψει και στα στουντιο και να μην μεγαλοπιαστει στο Ντουμπαϊ τωρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: juve66

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom