Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μωρέ έχω κάτι καύλες ο πούστης.......αλλά όλα είναι μακριά μου γαμώτο....καμιά πουτάνα ή τραβέλλι που να είναι νότια προάστια με άνεση χρόνου θέλω......δεν θέλω να πάω στούντιο θέλω πολύ ώρα εγώ όχι μαλακίες.......θέλω συζήτηση μπλα μπλα με το μαλακό και μετά να καρφώσω στο φιλέ... :happy:
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
110
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπερα στην ομοδα γνωριζει κανενας παθητικη  trans στην Πατρα !!!!!!!!!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλημέρα.θελω να πω όταν δεν απαντάω στο τηλέφωνα σιμενι έχο δουλίτσα . Και ποτέ πίσω δεν κανό κλίση . Για τον λόγω ότι δεν θέλω να εκθέσω κάποιον  μπορεί να βρίσκεται κάπου.
Όσο για το μπρατσομενη αγαπιτε μου. Γυμνάζομαι κάθε μέρα ούτε να ειμε κορμάρα σφιγμένη .οταν έρχεστε να ευχαριστιεστε να αγγίζετε το βελούδινη επιδερμίδα μου κε το σφιχτό κορμί μου. Και μου αίρεση που είμαι τύμπανο :) .
Βατραχεεεεεεεε όσο για το σινεχια πετάς μπηχτές ότι κσεσκιζο κανό ρανω. Ναι με γλυκότσουτσουνη :) χαχαχχαχαχα μια φορά με δοκιμάζεις κε εθιζεσε. Παίδες είμαι εκτός Αθηνών για πρώτο χρόνια . Όποτε από της 2 του γιαναρη θα είμαι Αθήνα. Να περάσετε όμορφα καυλαροπανα . Σας φίλο η μπρατσομενη:)
καυλοτουμπανο καλα να παιρνας αλλα δεν βλεπω ν σ ρχομαι ποτε φοβάμαι :grin: :grin: :grin:
 

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αχχ  με  απατησες μπαγασα  χαα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ  Καλη Χρονια  και  με  καυλες τρελες  !!! 

με πεθαινεις να το ξερεις.....με τρελλαινεις.....δεν ηρθα γιατι δεν μπορεσα......συγνωμη αγαπουλα μου...οπου και να μπαινεις εγω θα σε ακολουθω παντως.......παρε και ενα αστειακι για να χαμογελασουμε τουτες τις αγιες μερες........

Πως προέκυψε η φράση "Είσαι για τον Πούτσο"
Ο Πούτσος (427 π.Χ.-347 π.Χ.) ήταν αρχαίος Έλληνας ανθοπώλης από την Αθήνα, ο οποίος έγινε γνωστός και έμεινε στην ιστορία για την ομορφιά, την γοητεία και το ευγενές του χαρακτήρος του.
Παρόλο που υπήρξε φτωχός, ήταν ο πιο περιζήτητος γαμπρός της αρχαίας Αθήνας και όλοι πατεράδες προόριζαν τις ομορφότερες κόρες τους για τον Πούτσο.
Εξού και η φράση: "Το κορίτσι αυτό είναι για τον Πούτσο".
Όσο μεγάλωνε ο Πούτσος, οι γυναίκες τον λάτρευαν ακόμα περισσότερο.
Όταν περπατούσε στο δρόμο, υπήρχαν ασυγκράτητες γυναίκες που τον φιλούσαν παντού, τον έγλυφαν, τον μύριζαν, τον χάιδευαν και τον έφτυναν.
Όλες αυτές ήταν για τον Πούτσο.
Πραγματικά ήταν αδύνατο να βγάλει κανείς τον Πούτσο από το μυαλό μιας γυναίκας.
Κι απ' το 347 π.Χ που πέθανε κυκλοφορεί η φράση "Τον Πούτσο Κλαίγανε!!
 
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Like
40
Καλησπερα μωρακια....Απο την αλλη εβδομαδα θα βρισκομαι αθηνα.Για πληροφοριες προγραμματα τηλεφωνο θα σας ενημερωσω εγκαιρως... :rose: :rose: :rose:
 

TS mpempa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
32
Πόντοι
0
:2funny:
με πεθαινεις να το ξερεις.....με τρελλαινεις.....δεν ηρθα γιατι δεν μπορεσα......συγνωμη αγαπουλα μου...οπου και να μπαινεις εγω θα σε ακολουθω παντως.......παρε και ενα αστειακι για να χαμογελασουμε τουτες τις αγιες μερες........

Πως προέκυψε η φράση "Είσαι για τον Πούτσο"
Ο Πούτσος (427 π.Χ.-347 π.Χ.) ήταν αρχαίος Έλληνας ανθοπώλης από την Αθήνα, ο οποίος έγινε γνωστός και έμεινε στην ιστορία για την ομορφιά, την γοητεία και το ευγενές του χαρακτήρος του.
Παρόλο που υπήρξε φτωχός, ήταν ο πιο περιζήτητος γαμπρός της αρχαίας Αθήνας και όλοι πατεράδες προόριζαν τις ομορφότερες κόρες τους για τον Πούτσο.
Εξού και η φράση: "Το κορίτσι αυτό είναι για τον Πούτσο".
Όσο μεγάλωνε ο Πούτσος, οι γυναίκες τον λάτρευαν ακόμα περισσότερο.
Όταν περπατούσε στο δρόμο, υπήρχαν ασυγκράτητες γυναίκες που τον φιλούσαν παντού, τον έγλυφαν, τον μύριζαν, τον χάιδευαν και τον έφτυναν.
Όλες αυτές ήταν για τον Πούτσο.
Πραγματικά ήταν αδύνατο να βγάλει κανείς τον Πούτσο από το μυαλό μιας γυναίκας.
Κι απ' το 347 π.Χ που πέθανε κυκλοφορεί η φράση "Τον Πούτσο Κλαίγανε!!
μεγαλος  φιλοσοφος εισαι  και  πλυ αληθινο προφιλ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom