Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
μην ζητατε να γαμησετε οταν δεν σας λενε που,προφανως και σιγουρα οτι οι κυριοι ανηκουν σε κλειστο club.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
μην ζητατε να γαμησετε οταν δεν σας λενε που,προφανως και σιγουρα οτι οι κυριοι ανηκουν σε κλειστο club.

το θέμα είναι οτι γαμήθηκε το θρέντ της ενημέρωσης με μισόλογα και παπαριες.
Υπάρχει και το τσατ και τα πμ....
 

Επισκέπτης
το θέμα είναι οτι γαμήθηκε το θρέντ της ενημέρωσης με μισόλογα και παπαριες.
Υπάρχει και το τσατ και τα πμ....

+

ειδικα τα μισολογα ειναι απραδεκτα.Μαγκες οποιος θελει να γραψει κριτικη για να ενημερωθουν κ οι υπολοιποι ας το κανει.Αν εχει δικες του καβατζες η ανηκει σε κλειστο κλαμπ που ανταλασουν ινφος μεταξυ τους δεκτον αλλα μην γραφουν μισολογα.
κ οπως εγραψα σε προηγουμενο ποστ μου το θρεντακι αυτο ειναι για να βοηθιομαστε μεταξυ μας
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
το θέμα είναι οτι γαμήθηκε το θρέντ της ενημέρωσης με μισόλογα και παπαριες.
Υπάρχει και το τσατ και τα πμ....
μα συγνωμη τωρα δεν μπορω να καταλαβω,που αποσκοπει να γραφεις για πληροφοριες και να μην δινεις την πηγη,εξαλου δεν ειναι η πρωτη φορα αυτο και πμ οταν στελνεις να σου πουν δεν ξερω δεν γνωριζω,ΧΑΡΑΜΟΦΑΗΔΕΣ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θέμα είναι οτι γαμήθηκε το θρέντ της ενημέρωσης με μισόλογα και παπαριες.
Υπάρχει και το τσατ και τα πμ....
νο προμπλεμ. σβηστηκαν αρκετα off-topic ποστ.

παρεπιπτοντως, ΜΟΝΟ ενα του ιβλι..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλοι συναγωνιστες, θα ηθελα πληροφοριες για ******. Πηγα δυο φορες περσυ και πληρωσα διπλη ταριφα για μπριτζολα.Ισχυει για ολους αυτο η πιαστηκα  :jerking:.Επισης πληροφοριες για Ζησιμοπουλου. Τιμες μενου κλπ.
να, κατι τετοια κανει η ομυρου και δεν την γουσταρω..

ενω ειναι αστερι μαγαζι σαν χωρος και φερνει πολυ αξιολογα τεμαχια, ολοι και ολα εκει προσπαθουν να σε πιασουν μαλακα με το παραμικρο..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
τη μια θα σου πει το τεμαχιο ''μωρο μου την αλλη φορα θα περασουμε καλλιτερα'', την αλλη ''αυτη ειναι η αλλη φορα, αλλα εχω περιοδο, αλλα αμα θελεις με τιποτα 20άρικα εξτρα θα σου ριξω κανενα καλαμακι'' και την παράλλη ''ξερεις μωρο μου το καλλιτερα ειναι τοσα ευρω..'' κλπ κλπ κλπ κλπ..  :headbang: :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.677
Κριτικές
36
Like
35.361
Πόντοι
18.565
Οταν λεω 2πλη ταριφα εννοω πληρωσα πρωτα για μασαζ με φραπε και μετα καπακι δευτερο μασαζ για μπριτζολα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οταν λεω 2πλη ταριφα εννοω πληρωσα πρωτα για μασαζ με φραπε και μετα καπακι δευτερο μασαζ για μπριτζολα
κι εγω οταν λεω οτι κανουν τρίπλες και δεν τους γουσταρω, κατι τετοια εννοω..  :tooth:

το συνολακι (φουστα-μπλουζα) ποσο πηγε ?
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
  Επίσκεψη Δημοκρίτου 9. 2 milf, η κινεζούλα που ήταν ανδρονίκου, μία αδιάφορη και τέλος μία πολύ συμπαθητική που τη λένε Αφροδίτη. Επιλέγω λοιπόν την Αφροδίτη, της λέω για φραπεδάκι και μου λέει ότι αυτή κάνει μόνο μασάζ και μου πρότειναν να επιλέξω κάποια άλλα για φραπεδάκι άλλα δε μου άρεσε καμία κι έφυγα. Έχει κάνει κανείς με την Αφροδίτη; Όντως μόνο μασάζ κάνει;
  Επίσκεψη σε αυτό στην Πανόρμου: παιδιά υπάρχει κάποιος που πάει εκεί; και να με πλήρωναν δεν καθόμουν.
  Επίσκεψη πατησίων 175: έχει χαλάσει το ντους μου είπαν. μάλλον με πέρασαν για μπάτσο.
  Ρε μάγκες δώστε καμιά πληροφορία για αυτό που λέει στην αγγελία ...κοντά στο χίλτον - κάραβελ.. κάτι τέτοιο. Δεν έχω δει ούτε μία ενημέρωση για αυτό.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
  Ρε μάγκες δώστε καμιά πληροφορία για αυτό που λέει στην αγγελία ...κοντά στο χίλτον - κάραβελ.. κάτι τέτοιο. Δεν έχω δει ούτε μία ενημέρωση για αυτό.

κοντά στο Χιλτον (πίσω απο το Κάραβελ) συγκεκριμενα έχει 2 που προσφέρουν μονο φραπέ.
Για άλλο μαγαζί εκεί δεν ξέρω.
Επίσης στην Πανόρμου έχει φραπέ άντε και κανενα καλαμάκι.Τα τεμαχια ομως αδιαφορα.
Το Δημοκρίτου είναι ειδική περιπτωση μαγαζίου.
ειναι στο στηλ της Μαντζαριωτακη (αλλή κάνει μόνο μασάζ, άλλη κάνει και φραπέ, άλλη δινει μπριζόλα κτλ), μονο που κοιτάνε να στα πάρουν πιο χοντρα. Την Αφροδίτη που είπες δεν την έχω πάρει  έιναι όμως ομολογουμένως πολύ όμορφη
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ρε παιδια..τι εγινε στην στουρναρη? περασα κατα τις 7 και το βρηκα παλι κλειστο! μετα κατευθυνθηκα, ντουγρου, στο ζανοσπιτο!! μου ανοιξαν με τρομο στα ματια..(αν και δεν μοιαζω για μπατσος), επειδη μπηκα μαζι με εναν συναγωνιστη...(αν μπαινει εδω μεσα, να δηλωσει το παρον..)και πηρα μια κοκκινομαλλα τσαχπινα! οι πληροφοριες που μου δοθηκαν απο αλλη κοπελα ηταν οτι, εχει γινει εφοδος απο μπατσους στην περιοχη και ειναι ολοι τρομοκρατημενοι!! την στουρναρη την εκλεισαν εχθες..(μαλλον οι μπατσοι..)που ηταν και πελατες 6 μηνες!!! ακους, τι γινετε?? πραματα και θαματα!! ρε παλιοχαμουρια, κωλομπατσοι..δε πα να πιασετε κανενα εμπορο, που ασχοληστε μονο με τον πουτσο σας...καριολικια!! :jerking: :jerking: :birdman: :birdman:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ειπα κι εγω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ηταν οφ-τοπικ παπα μου,
καποιος-οι ρωτησαν για μια κοπελα απο Στουρναρη...
τεσπα προσωπικα θα απεχω πολυ καιρο απο καθε ειδος πληρωμενου ερωτα...
μπουχτισα...
;) ;) ;) ;) ;)
παρεπιπτοντως, ΜΟΝΟ ενα του ιβλι..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom