Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Φαίδωνα,

καταρχάς, καλώς ήρθες.

Αφού διαβάσεις αυτά που λέει ο Παπάς, πες μας και πόσο στοίχισε το κουστούμι στο 171.
file gkrams καποτε ειχαμε πει για τη θησεως 68 που ειχε ενα μωρο παχουλο κατσαρο εμαθα οτι ειχε ανοιξη δικο της με μια ρωσιδα στην κηφισιας ξερεις τιποτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε περιεργε σου ''φευγουν'' οι παραθεσεις σημερα..  :cheesy:
 

Επισκέπτης
παντως οπως ειπε κι αλλος συναγωνιστης τα ιδρυματα εχουν αρχισει να πεινανε..!! σκεφτονται να ριξουν τις τιμες!! ετσι μου ειπε μια στο μαρνης χτες!! (δεν θυμαμαι ονομα)
μηπως να μαζευαμε τα φιδακια-κροκοδιλακια μας και να συνεχιζαμε την αποχη?? :think: :think: :huh: :huh:

τα λεφτα ειναι μια χαρα.Αυτο που πρεπει να αλλαξει ειναι οι υπηρεσιες(εμφανιση τεμαχιων0 κ ο καθαρος χρονος στο δωματειο πρεπει να παει στη μια ωρα κ οποιος τελειωνει γρηγορα να παιζει κ 2ος γυρος.Οσοι εχετε ακρες μαυτα τα μαγαζια αυτο να τους λετε σαν αιτημα
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ε πως θα γινει αποχη αν συνεχιζουμε να πηγαινουμε?? :uglystupid: :headbang: :huh: :grin: :huh: :grin: :sunglasses:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.476
Πόντοι
22.785
τα λεφτα ειναι μια χαρα.Αυτο που πρεπει να αλλαξει ειναι οι υπηρεσιες(εμφανιση τεμαχιων0 κ ο καθαρος χρονος στο δωματειο πρεπει να παει στη μια ωρα κ οποιος τελειωνει γρηγορα να παιζει κ 2ος γυρος.Οσοι εχετε ακρες μαυτα τα μαγαζια αυτο να τους λετε σαν αιτημα
Δεν ειναι ολα ετσι........... απλα διαλεγης 5 σπιτια που σου αρεσουνε
και αποριπτης τα αλλα......... και εαν εισαι πελατης περνας ΖΑΧΑΡΗ.
Και τρως και οτι μαντολατο θελης και σε ποσοτητα.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
file gkrams καποτε ειχαμε πει για τη θησεως 68 που ειχε ενα μωρο παχουλο κατσαρο εμαθα οτι ειχε ανοιξη δικο της με μια ρωσιδα στην κηφισιας ξερεις τιποτα.

Φίλε Περίεργε, δεν το γνωρίζω. Αν γνωρίζεις αριθμό πες μου να τσεκάρω (αύριο θα είμαι στην περιοχή, λόγω δουλειάς).
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι ολα ετσι........... απλα διαλεγης 5 σπιτια που σου αρεσουνε
και αποριπτης τα αλλα......... και εαν εισαι πελατης περνας ΖΑΧΑΡΗ.
Και τρως και οτι μαντολατο θελης και σε ποσοτητα.

εννοεις να εισαι πελατης σενα σγκεκριμενο μασατζιδικο η να παιρνεις συνεχεια την ιδια γκομενα ακομα κ αν αλλαξει μασατζιδικο?Για σενα το τοπ 5 μπριζολαδικα ποια ειναι?(εμφανιση τεμαχιων υπηρεσιες χρονος δωματειο)
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6

αληθεια,που να ειναι αυτο το καυλιαρικο κοντοπουτανο?

προς ολες τις μασαζερι:ανακαλυψτε την τζουλι και παρτε την για δουλεια!!!!!!! :helpplea:

ΥΓ*  πολλοι απο σας θα το υπερβολικο αυτο που λεω,σορυ παιδια αλλα ειχα τρομερη χημεια με το μωρο αυτο,μιλαμε για τρελα μπριζολιασματα :knockinb:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Επισκέφτηκα το Μελινόσπιτο [size=40pt](σολωμου 59)[/size] την περασμένη εβδομάδα για μια συνεδρία με τη Δέσποινα. Τη βρήκα αρκετά πεσμένη τόσο σε εμφάνιση όσο και σε σέρβις σε σχέση με παλιότερα. Δε σκάει και κανένα καινούργιο αστέρι να μας αλλάξει την ψυχολογία.


edit giorgospapa: συμπληρωθηκε η διευθυνση..

Οπς εδώ τόβαλα; Νόμιζα ότι ήμουν στο Μελινόσπιτο thread. Δεν θα επαναληφθεί πάτερ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.476
Πόντοι
22.785
εννοεις να εισαι πελατης σενα σγκεκριμενο μασατζιδικο η να παιρνεις συνεχεια την ιδια γκομενα ακομα κ αν αλλαξει μασατζιδικο?Για σενα το τοπ 5 μπριζολαδικα ποια ειναι?(εμφανιση τεμαχιων υπηρεσιες χρονος δωματειο)
Εγω συναγωνιστη ειμαι ομονος που δεν διαφημιζω σπιτια....
Απο δυο με τρεις φορες την καθε κοπελα.
 

Επισκέπτης
Εγω συναγωνιστη ειμαι ομονος που δεν διαφημιζω σπιτια....
Απο δυο με τρεις φορες την καθε κοπελα.

δεν καταλαβα τι εννοεις?εμεις οι υπολοιποι που γραφουμε κριτικες κανουμε διαφημιση η βγαζουμε λεφτα απο αυτο :think:
νομιζω προς ενημερωση κ για να βοηθιομαστε μεταξυ μας υπαρχει το θρεντακι
Παντως απο τους υπολοιπους που διαβαζω τα αιτηματα που εγραψα περι εμφα
νισης κ χρονου ειναι σωστα.Αν εσυ εχεις καποια καβατζα κ την κρατας μονο για τον εαυτο σου δεκτον αλλα στα υπολιπα μαγαζια ετσι ειναι η κατασταση
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.476
Πόντοι
22.785
δεν καταλαβα τι εννοεις?εμεις οι υπολοιποι που γραφουμε κριτικες κανουμε διαφημιση η βγαζουμε λεφτα απο αυτο :think:
νομιζω προς ενημερωση κ για να βοηθιομαστε μεταξυ μας υπαρχει το θρεντακι
Παντως απο τους υπολοιπους που διαβαζω τα αιτηματα που εγραψα περι εμφα
νισης κ χρονου ειναι σωστα.Αν εσυ εχεις καποια καβατζα κ την κρατας μονο για τον εαυτο σου δεκτον αλλα στα υπολιπα μαγαζια ετσι ειναι η κατασταση
Μην το θεωρησης μομφη...... συναγωνιστη.
Απλα εγω δεν λεω που παω και τι ειναι το καθε τι. :-* :-*
 

Επισκέπτης
Φραντζή 4 πήγα δύο φορές μέσα στον Οκτώβρη.
Πήρα Ελληνίδες και τις δύο φορές. Η μία Ελένη ξανθιά με γυαλιά και η άλλη μελαχροινή, δεν θυμάμαι όνομα , ψηλή-λεπτή (ίσως ειρήνη ή στέλλα, δεν είμαι σίγουρος, ελληνικό όνομα χρησιμοποιεί).
Μασάζ βιαστικό κάπου 10 λεπτά.
Μετά φραπές με καλαμάκι , ΄γυρω στα 15-29=0 λεπτά ακόμη.
Προσέφεραν και μπριζόλα, αλλά δεν πήρα.
Ακόμη πρόσφεραν το φραπέ με καλαμάκι και ξεσκέπαστο, αλλά επίσης δεν ενδιαφερόμουν.
Οι γκόμενες ήταν γαμάτες και με έφτιαξε που είναι Ελληνίδες.

Τιμή;
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Η Τζούλη από Στουρνάρη ?

Και που παίζει τώρα ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Φιλοι συναγωνιστες, θα ηθελα πληροφοριες για ομηρου. Πηγα δυο φορες περσυ και πληρωσα διπλη ταριφα για μπριτζολα.Ισχυει για ολους αυτο η πιαστηκα  :jerking:.Επισης πληροφοριες για Ζησιμοπουλου. Τιμες μενου κλπ.
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά Ποσειδώνος ποσο δίνετε για φουλ ρε παιδιά;

Το μελαχρινό είναι κομπλέ;
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
2 φραπεδιές!
ελπίζω να μπορέσεις να κοιμηθείς το βράδυ.. :grin: :helpplea:
Το μαγαζί πάντως δεν σερβίρει για φαγητό, πέραν του καφέ....
πηγα σημερα και ηταν μονο αυτη στην εισοδο που δεν ελεγε γαι οτιδηποτε...μου πε 1 ωρα,ισχυει? και οτι και καλα θελει ραντεβου...οι υπολοιπεσ κοπελες απο οσο καταλαβα θα ερχοντουσαν πιο μετα....για τους 2 καφεδες μαζι ποσα εδωσες??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
πηγα σημερα και ηταν μονο αυτη στην εισοδο που δεν ελεγε γαι οτιδηποτε...μου πε 1 ωρα,ισχυει? και οτι και καλα θελει ραντεβου...οι υπολοιπεσ κοπελες απο οσο καταλαβα θα ερχοντουσαν πιο μετα....για τους 2 καφεδες μαζι ποσα εδωσες??

ισχύει οτι εκέι το μασάζ είναι 1 ώρα και κοστίζει 65 ευρώ.
Αλλά ανήκει στα "φραπάς" μαγαζια , όχι εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom