Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

faidonas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου ισχύει η μία ώρα. οι δύο καφέδες ήταν μεσα στην ώρα και στο τέλος έδωσα τα 65 συν 15 από μόνος μου. Η αλήθεια είναι ότι στην πόρτα σου λένε μόνο μασάζ. Οι κοπέλες συνήθως μαζεύονται το μεσημέρι, αλλά οι περισσότερες είναι πολύ μέτριες
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ρε παιδια, τι εγινε εχθες? τι ξεραιλα ηταν αυτη??
ολα κλειστα απο τισ 4.30!! τσαμπα κατεβηκα αθηνα.... :tickedoff:
 

Επισκέπτης



Σύντροφοι Χριστίνα από Πατησίων 131 όλα τα λεφτά!!! ΜΟΥΝΑΡΟΣ από Λεττονία!!! Απίστευτο πρόσωπο και ΚΩΛΑΡΑ!!!!
 

bunny.bunny

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις να μου προτεινει καποιο μασαζ αθηνα και ονομα κοπελας (δεν με ενδιαφερει εαν κανει μονο φραπε ή μπριζολα) αλλα που να κανει πραγματικο και ΚΑΛΟ μασαζ ?

ΥΓ. Μην μου ζητησετε να διαβασω 1162 σελιδες...
 

Επισκέπτης
Εχει κανεις να μου προτεινει καποιο μασαζ αθηνα και ονομα κοπελας (δεν με ενδιαφερει εαν κανει μονο φραπε ή μπριζολα) αλλα που να κανει πραγματικο και ΚΑΛΟ μασαζ ?

ΥΓ. Μην μου ζητησετε να διαβασω 1162 σελιδες...

Καλά δύο ποστ πιο πάνω δεν μπορείς να διαβάσεις? :uglystupid:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές .. μετά από καιρό και λόγω συγκυριών πέρασα την περασμένη Παρασκευή από 3ης Σεπτεβρίου 25 (3ος όροφος). Καθώς παρήλασαν 2 μόνο θεραπεύτριες η Νάντια και μια άλλη ψηλή με καστανοκόκκινα μαλλία και ακμή στο πρόσωπο (νομίζω ... γιατί πέρασε λίγο σαν σίφουνας) πήρα Νάντια με φουλ πακέτο στα 80 ευρω (χωρίς φουλ.. 60). Η Νάντια νομίζω ότι τα τίμησε αν και από μασσάζ ... θέλει σεμινάρια! Φεύγοντας είδα ότι υπήρχαν 2-3 τεμάχια ακόμα μια κοντούλα γεματούλα με κατσαρό μαλλί και μια  λεπτή ξανθιά με ίσιο μαλλί και μίνι (ωραία πόδια!) ... εκείνη την ώρα ετοίμαζαν και φαγητό ... αλλά δεν με κάλεσαν! χαχαχα ... άντε παιδιά καλή εβδομάδα!

Ξέχασα να αναφέρω (και νομίζω ότι κάποιους μπορεί να τους ενδιαφέρει) ότι, κσε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας η Νάντια δεν έβγαλε ούτε τις μαύρες κάλτσες που φορούσε ούτε τις ψιλοτάκουνες γόβες της!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Ξέχασα να αναφέρω (και νομίζω ότι κάποιους μπορεί να τους ενδιαφέρει) ότι, κσε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας η Νάντια δεν έβγαλε ούτε τις μαύρες κάλτσες που φορούσε ούτε τις ψιλοτάκουνες γόβες της!

ακούς heelover?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
ρε παιδια που ειναι το μαγαζι με τις κορασιδες που φορανε ψηλοτακουνα κ καλτσες???
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μα ο εκλεκτος συναδελφος θελη και μασαζακι φουλ........
και προγραματακι φουλ.

Εγώ έχω δοκιμάσει μόνο στο Σ[size=20pt]ολωμου[/size] 59 1ος όροφος και έφαγα με τη δεύτερη φορά τη Δέσποινα. Εχω ποστάρει και εδώ, και στο thread του οίκου.


συμπληρωθηκε η διευθυνση..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πως μου ξεγλιστρας......... :2funny: :2funny: :2funny:
Περιμενη  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: ο εκλεκτος συναδελφος λεμεεεεεεεε.

Αν ο φίλος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm για να πάμε μαζί την μεθεπόμενη Κυριακή 2/11.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
τελικα ρε παιδια, θα μας πειτε που βρισκετε αυτη η ιστορια?? :tickedoff:
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Ξερης τι μου ηρθε τωρα ...... παρατηρησες οτι και οι 15 κοπελες εκει μεσα φορανε
ψιλοτακουνα και ζαρτιερες ......... θα εχουμε για κανενα μηνα μαχη......... εκει μεσα.
Ο 'άλλος' είναι αποσυνδεδεμένος - αφού πρώτα μας 'σύνδεσε' κανονικά-, εσύ που τα γράφεις αυτά, δε θέλεις να μας πεις.
Ο.Κ., πάντως δεν είναι σωστό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom