Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Κουβαρντα σε κοβω..
Κονομησαμε!!
:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Καλησπέρα Παίδες!

Σήμερα μένω Θεσσαλονίκη και έλεγα να....κάνω ένα δωράκι στην πάρτι μου....
Ψάχνω κοντό, λεπτό και γενικά μινιόν φάση με... καλή περιποίηση στο 25-30αρι....
Έχετε κάμια πρόταση?!?!

Ευχαριστώ όπως και να έχει!

Δες λιγο πιο πισω στο thread ρε αδερφε, αλ, μπουχος και το team ελιωσαν σολες, πουτσες και μουνια για να μας ενημερωσουν  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
:2funny: :2funny: :2funny:

Δες λιγο πιο πισω στο thread ρε αδερφε, αλ, μπουχος και το team ελιωσαν σολες, πουτσες και μουνια για να μας ενημερωσουν  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Κι εμείς αδέλφια έχουμε λιώσει σόλες και πολλές λόγω ποσότητας δελων στην Αθήνα... κι αν κάποιος κατηφορησει θα του δώσουμε και μια βοήθειουλα ως αλληλεγγύη...

Anyway thanx παιδιά Καλή συνέχεια και καλά σπρωξιματα!!
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
0
γεια σας αλανια...ξερει κανεις ποιες μερες δουλευει η ελενα απο φριξου 15 και αν η αφρο απο κωλετη ειναι εκει αυτη την περιοδο??
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κι εμείς αδέλφια έχουμε λιώσει σόλες και πολλές λόγω ποσότητας δελων στην Αθήνα... κι αν κάποιος κατηφορησει θα του δώσουμε και μια βοήθειουλα ως αλληλεγγύη...

Anyway thanx παιδιά Καλή συνέχεια και καλά σπρωξιματα!!

Σε αποπήραν τα καρντάσια! :babycry: :afro:
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο την πρωινη τσαρκα δεν εχω κατι να προσθεσω παραπανω απο τον αλ, παρα μονο οτι πηρα ποξανη απο ν.ο. 28 νομιζω 1,73-76 μικρο χαλαρο πεσμενο βυζακι 2±. Περασμα λαστιχου σε πεσμενο εργαλειο πιπα μονο το κεφαλι. Ειχα παρει απλο στα 30 οποτε τις λεω βγαλε καποτουχτεν γιατι εστι θα γλυφεις μεχρι την δευτερα παρουσια κ εδωσα ενα 10ααρικα ακομα. Ελληνικα γιοκ. Στο σεξ προσπαθει να κλεψει οσο μπορει κ να μην τον φαει ολον. Φιλια 0 μονο σαχλοχαιδεματακια.Στα τεσερα που την γαμαγα νομιζα οτι πεθανε με καμπουρα. Επισης εχει 2-3 κυστες τουμπανες μια στο αριστερο πλευρο οπισθεν κ αλλη μια κοκκιδος.Μουνακι στενο ομορφη παρουσια σε γενικες γραμμες αλλα αχαριλα εκλιαγα που δεν πηρα ελενα ροσιδα απο το 15 που επεζε αλλα ρε παιδι μου 0 βυζι η καργιολα.κριτικη αμα βρω πσ γιατι ειμαι σε ταμπλετ κ δεν χω εμπνευση. Παντως μετα απο μαντονα στην αθηνα μου ηρθε να βαλω τα κλαματα κουραγιο καρντασακια. Λογικα μεθαυριο θα εχει βαδυνη τσαρκα οποτε θα  ενημερωσω παλι.
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Την θεια νικολ την γαμαγα απο εποχη βαρδαρη τοτε που ελεγε ακομα οτι ειναι στρπερ πλεον δεν μπορω να την γαμησω νιωθω οτι γαμω την θεια μου παρολο που ειναι γαμω τα ατομα. Να προσθεσω οτι κ σημερα μικρη η κινηση κ αν εξαιρεσουμε την τσαχ2 της ελενας ολες οι υπολοιπες διακριτικοτατες κ ευγενεστατες κ με προθυμεια να βοηθησουν τον πειναμεσμο βυζολαγνο λαο. Αλλη μια φορα συγχαρητηρια κ στην υπηρεσια απεναντι απο εκει που πηδηξα την κυρια γαληνη που αποτελει την καλυτερη στην θεσσαλονικη μαζι με το κατερινακι απο το παρανταις που με θυμοταν απο τοτε που ημουνα φανταρος στην επαρχια. Θα το ξαναλεω η υπηρεσια ειναι αναποσπαστο κομματι του οικου. Την διαφορα μπουρδελο με στουντιο την κανη η υπηρεσια κ οι υπηρεσιες της τανας κατ εμε κ οχι η τιμη συγνωμη αν κουρασα αυτα τα ολιγα οποιος θελει να ερθει μαζι μου μεθαυριο το βραδυ ας στειλει πμ αρκει να εχει τουλαχιστον μια κριτικη.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Σε αποπήραν τα καρντάσια! :babycry: :afro:
ισα ισα του δωσανε την καλυτερη βοηθεια...του ειπαν να παει μια σελιδα ποιο πισω να δει την αναφορα του μπουξου...δεν υπαρχει μεγαλυτερη βοηθεια απο αυτο...μπουξος=εγγυηση
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Σε αποπήραν τα καρντάσια! :babycry: :afro:
Οχι ρε πλακα καναμε..
Μιλησα με τον φιλο μετα με πμ..
Τον καλεσα στη τσαρκα μας το ΠΣΚ..αλλα θα φυγει..
Ολοι απο κατω ειστε καλοδεχουμενοι στη πολη μας!!
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Μουνακια καλεσατε τον αθηναιο  κ δεν ειοατε τίποτα  απο τον αρηανο το περιμενα όπως  κ με την πιτα αλλα απο καποια αλλα μελοι μενω εκπληκτος
:tickedoff: :vomit: :effemine:

Χιουμορ χιουμορ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Μουνακια καλεσατε τον αθηναιο  κ δεν ειοατε τίποτα  απο τον αρηανο το περιμενα όπως  κ με την πιτα αλλα απο καποια αλλα μελοι μενω εκπληκτος
:tickedoff: :vomit: :effemine:

Χιουμορ χιουμορ
Παντα ειμαστε ευγενεις..
Εσενα που να σε ξεναγησουμε?Τα ξερεις?
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Ρε φακ ιδια τα ματια του λαγου ιδια τις κουκουβαγιας? Ψηνομαι για καβλαντα αλλα κ να μην γινεται στις αρχιδαρες μου τις ξεφτιλισμενες  :happy: :afro: :happy:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Ρε φακ ιδια τα ματια του λαγου ιδια τις κουκουβαγιας? Ψηνομαι για καβλαντα αλλα κ να μην γινεται στις αρχιδαρες μου τις ξεφτιλισμενες  :happy: :afro: :happy:
Ασε που εισαι και εξαφανισμενος..
Κανενα διμηνο ειχες να ποσταρεις..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Οχι ρε πλακα καναμε..
Μιλησα με τον φιλο μετα με πμ..
Τον καλεσα στη τσαρκα μας το ΠΣΚ..αλλα θα φυγει..
Ολοι απο κατω ειστε καλοδεχουμενοι στη πολη μας!!

Μια χαρά παιδιά είστε εκεί πάνω τελικά.

Εμείς εδώ κυκλοφορούμε με στυλιάρια,τσεκούρια,σκεπάρνια για την περίπτωση που πετύχουμε κάποιον από τους υπόλοιπους.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Μια χαρά παιδιά είστε εκεί πάνω τελικά.

Εμείς εδώ κυκλοφορούμε με στυλιάρια,τσεκούρια,σκεπάρνια για την περίπτωση που πετύχουμε κάποιον από τους υπόλοιπους.
Ναι αλλα εσεις πηδατε με 10ευρα και 20ευρα..
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
500
Like
1.215
Πόντοι
206
Το απόγευμα πέρασα από την Αφροδίτη στην Κωλέττη και μου είπε κάτι που πιθανώς κάποιοι να το ξέρουν ήδη. Το μαγαζί σε 2-3 εβδομάδες μετακομίζει. Θα πάει στην Νικηφόρου Ουρανού δίπλα στο Lux. Ο νέος χώρος θα είναι πιο σύγχρονος αλλά και πιο μικρός από τον τωρινό.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Καλησπέρα παιδιά, παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό τη σελίδα αλλά γράφω πρώτη φορά, έχω κάποιες εμπειρίες στα στούντιο της πόλης και θα τις παραθέτω σιγά σιγά, τις παλιές ετεροχρονισμένα, τις νέες αμέσως. Θα αναφέρω μόνο πως τον λίγο καιρό που επισκέπτομαι τα σπιτάκια, το στανταράκι μου είναι η Βανέσσα από βίλλες.
Η Βανέσσα θα είναι αυρίο πρωί στο Red diamond μέχρι τις 8 το βράδυ.Είναι και δικό μου στανταράκι (έχω πάει αρκετές φορές μαζί της).Πάντως δεν είναι και κάθε μέρα και μπορείς να ενημερώνεσαι απ το site των βιλλών και γι αυτήν αλλά και για όλα τα κορίτσια της αλυσίδας και στα studio που δουλεύουν με τις βάρδιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom