Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168
Εγω κανεναν...
Αλλοι μανουριαζουν...

Μπαναρισματα μου μυριζει..

:rockon: :rockon:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Μόνος μου και όλοι σας ρε μουνιά!! :afro:
χαχαχα έλεος ρε
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168
Καμικαζι ο ΝΑΚΑΓΙΑΜΑ..
Θα τους παρει ολους μαζι του!!!

:blowup:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
By the way σήμερα περνούσα από την περιοχή και μπήκα μόνο στης Έφης έτσι επειδη...
τύποι ο τρόπος που με κοίταξε η τσατσά ήταν σα να έλεγε καλά αυτός ο αλαφρός δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι τον δουλεύουμε...  :'(

Δε ρώτησα καν...  :S
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Εγώ πέρασα σήμερα το απόγευμα στη περιοχή, μπαίνω Φρίξου 14 α μετά β, και ήταν η τσατσα έξω για τσιγάρο στην εφης και με λέει: σε μας δε θα ρθεις έχω μικρή κοπέλα, τη λέω θα σε χω στα υπόψην κι έφυγα
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Ειμαι προβληματισμένος συναγωνιστες! Μωλις γύρισα απο Νατάσα και στο καπάκι Άντζελα (βίλλες). Η Νατάσα ειναι αλλη κλάση και η πίπα της .... τι να λεμε, οσοι την έχετε τιμήσει ξέρετε. Η Άντζελα ειναι επικύνδυνη περίπτωση ! Η κοπέλα το έχει τρέλα και γουστάρει να γαμίεται και να την γλύφουν ή ειναι απίστευτα καλή στο να προσποιηται, δεν με νοιάζει καθόλου ακομα και αυτό να ειναι, η άσθηση που έχεις μαζί της ειναι τρέλα και τιμάει με το παραπάνω τον πελάτη. Το πρόβλημα μου ειναι οτι με στράγγιξαν και απο ευρώ και απο σπέρμα, Δύσκολες επιλογές - δυσκολοι καιροι. Αν με αφήσει το συστημα θα ανεβάσω κριτικές και για τις δυο ετσι για να θυμάμαι.
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Επίσης να ευχαριστήσω όλους οσους ανεβάζουν κριτικές και σχόλια, ειναι ανεκτήμιτης αξίας ενα καλο γαμήσι σε σχέση με μια φόλα. ωρίς να θελω να προσβάλω τα κομοδίνα της πιάτσας, ο καθένας με τα γούστα του και αυτά έχουν τους φανατικους τους.Διαβάζοντας εδω πίανεις εύκολα πια κοπέλα σου ταιρίαζει πιο πολυ και πας σιγουράκι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Αυτή όλο παίρνει μεταγραφή, πρέπει να ψάξεις για να τη πετυχεις :grin:
 

Anomalakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Για να μην λενε τιποτα οι συναδελφοι..μαλλον το μετα το πασχα πηγε για το οχι πριν το καλοκαιρι.Μεταξυ μας συναδελφε δεν πιστευω να ξαναδουλεψει...αυτη τωρα θα ειναι αφεντικο εκει,χαζη ειναι να κατσει να δουλεψει.


εμαθα νεα απο τστσα που δουλευε παλαιοτερα με εφη...δυστηχως η εφη  εχει κανει μια αλλου ειδους επιχειρηση (καμια σχεση με σεξ,αν θελετε λεπτομερειες ΠΜ),αρα το κοριτσι δυσκολα θα ξαναγυρισει...αλλωστε λειπει καμια 8-9 μηνες ηδη..........το μονο που με πειραζει ειναι οτι θα περιμενα απο την εφη να δωσει γραμμη να μην μας κοροιδευουν ετσι και να μας ελεγαν την αληθεια απο την αρχη...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το χάσατε το κορμί πατριώτες  :2funny:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
εμαθα νεα απο τστσα που δουλευε παλαιοτερα με εφη...δυστηχως η εφη  εχει κανει μια αλλου ειδους επιχειρηση (καμια σχεση με σεξ,αν θελετε λεπτομερειες ΠΜ),αρα το κοριτσι δυσκολα θα ξαναγυρισει...αλλωστε λειπει καμια 8-9 μηνες ηδη..........το μονο που με πειραζει ειναι οτι θα περιμενα απο την εφη να δωσει γραμμη να μην μας κοροιδευουν ετσι και να μας ελεγαν την αληθεια απο την αρχη...
Αφου δεν εχει να κανει με το σεξ η νεα της δουλεια εγω δεν ενδιαφερομαι να μαθω.Παντως το μαγαζι αν συνεχισει να κοροιδευει ετσι και δεν πουν την αληθεια θα φανε μαυρο απο εμενα.Το εχω κανει και με αλλο στουντιο εδω και μηνες δεν πατησα, θα το κανω και με αυτους...ειπαμε να σεβονται τους πελατες οπως εμεις σεβομαστε τα μαγαζια τους.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291
Δηλαδη για να καταλαβω γιατι δεν ειμαι απ τα μερη,καπου ενδιαμεσα απο το χωριο και το παλιο στουντιο;
Ναι.Μολις βγαινεις απο τον Σβορωνο στα αριστερα,πολυ πριν φτασεις στο παλιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: aivory

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Ανοίξτε ένα δικό σας μπουρδέλο εσείς που έχετε αρκετά λεφτά και τα ξοδεύετε σε ιερόδουλες

Οι λόγοι που αυτό είναι μια καλή ιδέα :
1.Θα γαμάς πολύ και πολλές και διάφορες, μέσω των γνωριμιών που θα κάνεις μέσω αυτής της δουλειάς.
2.Θα βγάζεις και λεφτά. Ενώ τώρα απλώς ξοδεύεις λεφτά.
3.Επειδή είστε τόσο καιρό πελάτες των μπουρδέλων, ξέρετε πλέον πολύ καλά τι θέλει ένας πελάτης ενός μπουρδέλου. Οπότε η επιτυχία θα είναι εγγυημένη.

ΣΥΝΟΨΗ : Εγγυημένη επιτυχία αφού ξέρεις τι θέλει ο πελάτης, άρα δε θα χάσεις τα λεφτά σου. Όχι μόνο δε θα χάσεις τα λεφτά σου, αλλά θα βγάλεις και λεφτά. Επιπλέον θα γαμάς και πολύ και πολλές και διάφορες μέσω του κύκλο.

Υπάρχει κανένας λόγος να μην ανοίξετε κι εσείς ένα μπουρδέλο ?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Στα λόγια είναι πολύ εύκολο
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Ανοίξτε ένα δικό σας μπουρδέλο εσείς που έχετε αρκετά λεφτά και τα ξοδεύετε σε ιερόδουλες

Οι λόγοι που αυτό είναι μια καλή ιδέα :
1.Θα γαμάς πολύ και πολλές και διάφορες, μέσω των γνωριμιών που θα κάνεις μέσω αυτής της δουλειάς.
2.Θα βγάζεις και λεφτά. Ενώ τώρα απλώς ξοδεύεις λεφτά.
3.Επειδή είστε τόσο καιρό πελάτες των μπουρδέλων, ξέρετε πλέον πολύ καλά τι θέλει ένας πελάτης ενός μπουρδέλου. Οπότε η επιτυχία θα είναι εγγυημένη.

ΣΥΝΟΨΗ : Εγγυημένη επιτυχία αφού ξέρεις τι θέλει ο πελάτης, άρα δε θα χάσεις τα λεφτά σου. Όχι μόνο δε θα χάσεις τα λεφτά σου, αλλά θα βγάλεις και λεφτά. Επιπλέον θα γαμάς και πολύ και πολλές και διάφορες μέσω του κύκλο.

Υπάρχει κανένας λόγος να μην ανοίξετε κι εσείς ένα μπουρδέλο ?
τύπε μήπως με την εν Ελλάδι επικρατούσα κρίση φοβούνται ότι στην αρχή θα το δουλεύουν μόνοι τους σαν το ανέκδοτο....Μέχρι να βρουν κοπέλα
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΈΝΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΣΑΝ ΔΙΑΒΆΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΆ ΑΛΛΆ ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΓΡΆΦΩ.Ποια είναι ρε παιδιά αυτή η Άντζελα ΠΟΥ γράφετε στης βίλες.ΚΑΙ σε ποιο μαγαζί?σας ενημερώσω ότι επέστρεψε Ή Νικόλ.Πέτρου εριμητη 5 βράδυ
 

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Valkyrion : πες μου τι δυσκολίες υπάρχουν στο να ανοίξει ένα μπουρδέλο ? Πες τις όλες, να το δούμε.

Colonel Nathan Jessup :
1.Η οικονομική κρίση μπορεί να δώσει αφθονία γυναικών που θα μπορούσαν να ενδιαφερθούν να εργαστούν ως ιερόδουλες.
2.Το πρόβλημα είναι ότι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ Ελληνίδες είναι λίγο κολλημένες, αλλά ΟΧΙ ΟΛΕΣ. Υπάρχουν κι Ελληνίδες τρελά ξεκωλιάρες. Επιπλέον υπάρχουν και πολλές ξένες στην Ελλάδα που θα μπορούσαν να το κάνουν. Άλλωστε όλες σχεδόν οι ιερόδουλες είναι ξένες, οπότε ο στόχος δεν είναι οπωσδήποτε να βρεις Ελληνίδα.
3.Αν το σεξ που θα κάνει η κοπέλα θα είναι καλό, θα βγουν λεφτά. Ο πελάτης θα τα δώσει τα λεφτά. Ανοίγει ένας τύπος με λεφτά και με μυαλό ένα μπουρδέλο, και διαλέγει την κατάλληλη ξεκωλιάρα. Την δοκιμάζει ο ίδιος. Η τιμή παραμένει στα 30 αλλά αλλάζει η ποιότητα της υπηρεσίας. Ο κόσμος θα έρθει.
Ποιο άλλο πρόβλημα βλέπεις ?
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Valkyrion : πες μου τι δυσκολίες υπάρχουν στο να ανοίξει ένα μπουρδέλο ? Πες τις όλες, να το δούμε.

Colonel Nathan Jessup :
1.Η οικονομική κρίση μπορεί να δώσει αφθονία γυναικών που θα μπορούσαν να ενδιαφερθούν να εργαστούν ως ιερόδουλες.
2.Το πρόβλημα είναι ότι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ Ελληνίδες είναι λίγο κολλημένες, αλλά ΟΧΙ ΟΛΕΣ. Υπάρχουν κι Ελληνίδες τρελά ξεκωλιάρες. Επιπλέον υπάρχουν και πολλές ξένες στην Ελλάδα που θα μπορούσαν να το κάνουν. Άλλωστε όλες σχεδόν οι ιερόδουλες είναι ξένες, οπότε ο στόχος δεν είναι οπωσδήποτε να βρεις Ελληνίδα.
3.Αν το σεξ που θα κάνει η κοπέλα θα είναι καλό, θα βγουν λεφτά. Ο πελάτης θα τα δώσει τα λεφτά. Ανοίγει ένας τύπος με λεφτά και με μυαλό ένα μπουρδέλο, και διαλέγει την κατάλληλη ξεκωλιάρα. Την δοκιμάζει ο ίδιος. Η τιμή παραμένει στα 30 αλλά αλλάζει η ποιότητα της υπηρεσίας. Ο κόσμος θα έρθει.
Ποιο άλλο πρόβλημα βλέπεις ?
τα 50000 ευρώ τυπε για την επενδυση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom