Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Ωστε ήρθε η ανάπτυξη?

   :think: :think: :think:

Ρε τι ποσά  διαβάζω πρωι πρωι  και δεν κάνω delete....  Μαζοχισμος μαλλον.
γιατι σου φαινεται περιεργο? Φυσικα και τα δινουν... Υπαρχει ενας τιμοκαταλογος που οταν τον δεις θα τρελαθεις φιλε...Ακου να σου πω μονο ενα παραδειγμα....Κοπελα απο διαγωνισμο ομορφιας. Μια κανονικη κοπελα που αν τη δεις στο δρομο μπορει και να μην γυρισεις να κοιταξεις...Απλη καθημερινη κοπελα...Επειδη ηταν σε διαγωνισμο ομορφιας Ms Μπροστομουνα 2000  τιμολογειται σε 500 ευρω την ωρα. Αλλο τι βαζει αυτη στην τσεπη. Αλλωστε η δουλεια ατζεντηδων αυτη ειναι. Σε πληροφορω οτι εχει δουλεια. Και μπολικη.

Αλλα ρε φιλε οταν παει καποιος σε κωλομπαρο και προσπαθει να γαμησει το αγαμητο και δωστου να πηγαινει καθε μερα και να δινει 300 τη βραδια σε ποτα και σαμπανιτσες, και να εχει φτασει σε σημειο απελπισιας και στο τελος να εχει δωσει 1000 και η γκομενα να του λεει συνεχεια ελα απο εδω παλι αυριο και βλεπουμε κλπ κλπ.....και αυτο τι ειναι? Παλι για ποσά μιλαμε και μεγαλα ποσά! Και δε γαμαει κιολας....Αστα φιλε παντου υπαρχουν "οι αλλοι"...Μην παιρνεις ΠΟΤΕ παραδειγμα μονο απο εδω...Εμεις διαβαζουμε και ενημερωνομαστε...Ο κοσμος εξω ομως φιλε δεν ειναι σαν τους "εδω"...Το "εκει" ειναι ακριβο και δινουν μεχρι και 700 την ωρα να πανε με μια κοπελα μεθυσμενη απο ανατολικη ευρωπη απο κωλομαγαζα....και πολλες φορες δεν ειναι καν ωρα....ασε που στο τελος καταληγει και σε ενα απλο δειπνο.... :grin:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
μην παραπληροφορείται όμως το κόσμο.

Ρε Moutro69, μετά από όσα σου έχω γράψει με τεκμηριωμένες απαντήσεις και σε έχω ξεμπροστιάσει ουκ ολίγες φορές... βγαίνεις και
συνεχίζεις να λες πάλι στο άσχετο ότι εμεις παραπληροφορούμε τον κόσμο???
Εσύ που πετάγεσε στο άσχετο και μιλάς χωρίς να διαβάζεις προηγούμενα πόστς... τι κάνεις δηλαδή βγαίνοντας να λες την κάθε βλακεία σου???
Δεν παραπληροφορείς?????  :think: :think: :think:




Με 50 πας στα δωμάτια , με 10 πας στο απλό.
Πάντα 50 ζήταγε απλά αν έβρισκε κανέναν χαζούλη ζήταγε παραπάνω,
το ίδιο και η μαυρούλα που εφυγε φέτος. Μην παραπληροφορείται τον κόσμο για να καλύωετε τα κέρδη σας.
Ουτε καν ποτό παραπάνω δεν ζήταγε, σου έλεγε 50 σεξ παμε ?

Συμφωνούμε... ΔΕΝ είπαμε διαφωνούμε. Αυτό όμως που ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ότι πρέπει σε κάποιες περιπτώσεις
να πληρώσεις και 10 ευρώ είσοδο, όπως επίσης ότι ΠΟΤΕ ΔΕΝ πας σε αυτά τα μαγαζιά μέσα χωρίς να πάρεις έστω ένα ποτό.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ μπουρδέλα φίλε που μπαίνεις μέσα, βγαίνει η τσατσά και σου λέει αυτή είναι η κοπέλα, πάρε γάμησε.
Στριπτιζάδικο είναι και το μαγαζί πουλάει ποτά, και εσύ να βλέπεις μουνιά. Κοινός "φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο".




τώρα αν το κάνατε εσείς 200. δικαίωμα σας

Που είδες εσύ, εγώ και παπά(ρας) Zadren να λέμε 200???????  :think: :think: :think:
Έλα... για πες???? Για δείξε μας που ακριβώς και σε ποιόν γράφουμε για 200??????
Μήπως... λέω μήπως γουστάρεις τρελά εσύ να παραπληροφορείς τον κόσμο??????
Και συνεχίζεις να λες τις παπαρίες σου ότι εμείς το κάναμε 200.





Με 100-130 έκλεινε ραντεβού έξω 1,5 ώρα

Πρώτον ποτέ δεν είχε αυτό το κασέ.... αλλά τόσα ξέρεις τόσα λες... και δεύτερον η συγκεκριμένη φίλε για να
σου κλείσει ραντεβού έξω... πρέπει να περάσεις από χίλια στρώματα ταυτοποίησεις. Άστο... πάλι μαλακίες λες.




Οτιδήποτε άλλο χαλάσεις είναι την καύλα σου, μπορεί να  κεράσεις όλο το μαγαζί,
δεν θα το προσθέτεις όμως στην τιμή της.

Από την στιγμή που πας για να γαμίσεις σε ένα μαγαζί, ότι χρήματα έχεις σπαταλήσει για να φτάσεις στην Ιθάκη
του μουνιού, συναθροίζονται και υπολογίζονται στο τέλος για να δεις εν τέλει πόσο κόστισε στο πουλάκι σου να
το βάλεις σε ζεστό ζυμάρι (βλέπε Papa John).




Άντε... τις ευλογίες μου!
          :priest:

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
μην ευλογεις μαλακες....ειναι μεγαλη αμαρτια αδελφε παπα(ρα) Ελληνα!
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Μην παραπληροφορείται τον κόσμο για να καλύωετε τα κέρδη σας.

Τι εννοής με αυτή την λέξη?????
Καλύωετε = Καλύβετε???
Καλυώετε = Καυλώνετε???

Άμα μου πεις τι εννοής θα σου απαντήσω κι αναλόγως.  :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Ελα μωρε...απλα ηθελε να πει

"Να μουν το Μαη γαιδαρος, τον Αυγουστο κριαρι, ολο το χρονο πετεινος και γατης το Γεναρη"
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Τι εννοής με αυτή την λέξη?????
Καλύωετε = Καλύβετε???
Καλυώετε = Καυλώνετε???

Άμα μου πεις τι εννοής θα σου απαντήσω κι αναλόγως.  :hi:
Μάλλον καλύψετε θέλει να πει και θα εννοει τις σακούλες με τα 500ευρα που κουβαλουσατε μετά το παρτυ......... :2funny: :2funny: :2funny: Έλα καλημέρα
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.387
Πόντοι
1.706
Πόσα μου δίνετε στο επόμενο πάρτι να ντυθώ γυναίκα. ..... :orchestra:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Πόσα μου δίνετε στο επόμενο πάρτι να ντυθώ γυναίκα. ..... :orchestra:
ελα εσυ οπως εισαι και σε βαζω στην προεδρικη....το θεμα ειναι μη σε δει καμια απο τις γνωστες μας και φλιπαρει! αρα μαλλον εσυ θα μας δωσεις να σε βαλουμε μεσα ως γυναικα... ;)
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.387
Πόντοι
1.706
Γνωστές εννοείς που  στρες η γυναίκες. ..γιατί να φλιπαρει μαζί μου , με άλλους πιο πιθανό, για γυναίκα εννοώ. ..για το άλλο είδος δεν υπόσχομαι τίποτα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Γνωστές εννοείς που  στρες η γυναίκες. ..γιατί να φλιπαρει μαζί μου , με άλλους πιο πιθανό, για γυναίκα εννοώ. ..για το άλλο είδος δεν υπόσχομαι τίποτα
εισαι παιδαρος!! Προχωραμε!
 

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
πρωτη φορα που συμφωνω με σενα ....στρωνεις βλεπω και ο λογος σου εχει βελτιωθει για τα καλα...

Δεν στρώνω εγώ , χαλάς εσύ μάλλον, και ο λόγος μου έχει βελτιωθεί γιατι δεν διαφωνείς ή γιατί δεν μπορείς να διαφωνήσεις σε αυτά που λέω.


στο κοκκινο διαφωνω...γιατι η ΤΖ. ποτε δεν επερνε 100-150 για ραντεβου εξω γιατι απλα ο τυπος που την εκανε deal δεν ειναι τοσο ανοιχτοφουχτης....ενταξει, δεν μπορεις να τα ξερεις και ολα....παντως ναι, στο 50 ρι για πιπα και καμπινατο!


Επιτέλους πήρες τα ίσια σου,
Δεν ξέρω αν έβαλε τώρα νταβά στο κεφάλι της, αλλά μέχρι πέρυσι κανόνιζε μόνη της, έφευγε και νωρίτερα για να κάνει ραντεβού.



τωρα για το σερβις ειναι τελειως Λαερτικο το θεμα....θεμα πουτσοφυλαξης...Εμενα μου αρεσε....Και μπορω να σου πω πολυ.

Δεν ειναι μόνο η πουτσοφύλαξη ειναι θέμα και επιπέδου, δεν μπορώ να πω ότι ειναι καλή ούτε για στούντιο, άσχετα την πουτσοφύλαξη.

ΥΓ το αν εμεις το καναμε 200 δεν ξερω ακριβως τι εννοεις...Γιατι δεν παιρνεις την ιδια να σου πει γιατι το εχει 200 και οχι 600 οπως καποιοι της δινουν? Γιατι εγω προσωπικα της μιλησα για το θεμα αυτο και ετσι ειπε....Θα μου πεις, οκ τα παιρνει? Ναι, τα παιρνει τα 600 απο πολλους. Στην τσεπη παλι 200 βαζει...
Το ποιος την έκανε 600 ή 200 δεν το ξέρω, όπως δεν γνωρίζω να έχει και νταβά , γιατι με τον θάνατο του ιδιοκτήτη του Λίντο που ήταν φίλος , έχω παέι μόνο 2 φορές.
Απλά παρατήρησα την αύξηση της τιμής μετά το πάρτυ οπότε για μένα εσείς κάνατε την αύξηση.

Τι εννοής με αυτή την λέξη?????
Καλύωετε = Καλύβετε???
Καλυώετε = Καυλώνετε???

Άμα μου πεις τι εννοής θα σου απαντήσω κι αναλόγως.  :hi:
Καλύπτεται , κοιτα από πάνω γιατι το λέω, δεν περιμένω καμιά απάντηση, παρα μόνο άρνηση και χλευασμό.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Το ποιος την έκανε 600 ή 200 δεν το ξέρω, όπως δεν γνωρίζω να έχει και νταβά , γιατι με τον θάνατο του ιδιοκτήτη του Λίντο που ήταν φίλος , έχω παέι μόνο 2 φορές.
Απλά παρατήρησα την αύξηση της τιμής μετά το πάρτυ οπότε για μένα εσείς κάνατε την αύξηση.
Καλύπτεται , κοιτα από πάνω γιατι το λέω, δεν περιμένω καμιά απάντηση, παρα μόνο άρνηση και χλευασμό.

Βρε εσύ... δεν βάζεις μυαλό με τίποτα έτσι???
Πριν καιρό... πριν ακόμα βάλουμε φώτος από τις κοπέλες που ήρθαν στο πάρτυ μας έλεγες για τα ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ που βάζουμε στις τσέπες μας από το πάρτυ.
Τώρα μετά το πάρτυ, μόλις αρχίσαμε να βάζουμε και φώτος από τις κοπέλες που μας τίμησαν με την παρουσία τους, μας ΛΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΤΑΒΑΔΕΣ.

Απλά αποφάσισε σε ποια κατηγορία θα μας βάλεις. Είμαστε στην κατηγορία της αρπαχτής με τα πάρτυ ή στην κατηγορία των νταβάδων με τις γυναίκες???
Πες μου μόνο να ξέρω και εγώ τι θα λέω. Με έχεις μπερδέψει.

 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Βρε εσύ... δεν βάζεις μυαλό με τίποτα έτσι???
Πριν καιρό... πριν ακόμα βάλουμε φώτος από τις κοπέλες που ήρθαν στο πάρτυ μας έλεγες για τα ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ που βάζουμε στις τσέπες μας από το πάρτυ.
Τώρα μετά το πάρτυ, μόλις αρχίσαμε να βάζουμε και φώτος από τις κοπέλες που μας τίμησαν με την παρουσία τους, μας ΛΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΤΑΒΑΔΕΣ.

Απλά αποφάσισε σε ποια κατηγορία θα μας βάλεις. Είμαστε στην κατηγορία της αρπαχτής με τα πάρτυ ή στην κατηγορία των νταβάδων με τις γυναίκες???
Πες μου μόνο να ξέρω και εγώ τι θα λέω. Με έχεις μπερδέψει.
:2funny: :2funny: :2funny: Θα μπορούσατε να είστε μια κατηγορία από μόνοι σας... Νταβάδες που κάνουν αρπαχτές σε πάρτυ  :2funny: :2funny:
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Αυτά είναι.... πάντα πρωτοτυπούμε!  :grin: :grin: :grin:
Δυστυχώς σε αυτό το πάρτυ δε θα μπορέσω να έρθω αλλά στο επόμενο να με υπολογίζεται και μένα.  Αλλά θα κάνεις μια καλύτερη τιμή από 600 σε 500 και δώρο τα προφυλακτικά
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Δυστυχώς σε αυτό το πάρτυ δε θα μπορέσω να έρθω αλλά στο επόμενο να με υπολογίζεται και μένα.  Αλλά θα κάνεις μια καλύτερη τιμή από 600 σε 500 και δώρο τα προφυλακτικά

Εγώ αυτό που μπορώ να σου κόψω είναι ένα πενηντάρικο. Το άλλο πενηντάρικο πρέπει να στο κόψει ο παπά(ρας) Zadren.  :grin: :grin: :grin:
 

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.202
Πόντοι
376
Δυστυχώς σε αυτό το πάρτυ δε θα μπορέσω να έρθω αλλά στο επόμενο να με υπολογίζεται και μένα.  Αλλά θα κάνεις μια καλύτερη τιμή από 600 σε 500 και δώρο τα προφυλακτικά

Nap παρε την εκπτωση ρε συ θα μας μεινει και ενα καταστορικο να το φαμε μεσα!
με ενα κατοσταρικο ξερεις ποσες βρισκεις ?
Θα μας ερθει ΤΖΑΜΠΑ !
Θα ζητησω και εγω αλλο ενα κατοσταρικο και τη ΨΗΣΑΜΕ μιλαμε!
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Nap παρε την εκπτωση ρε συ θα μας μεινει και ενα καταστορικο να το φαμε μεσα!
με ενα κατοσταρικο ξερεις ποσες βρισκεις ?
Θα μας ερθει ΤΖΑΜΠΑ !
Θα ζητησω και εγω αλλο ενα κατοσταρικο και τη ΨΗΣΑΜΕ μιλαμε!

Εσένα θα σε χρεώσουμε 50 ευρώ εγώ και 50 ευρώ ο παπά(ρας) Zadren για να βγάλουμε την χασούρα από τον Ναπολέων.   :grin: :grin: :grin:
 

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.202
Πόντοι
376
Εσένα θα σε χρεώσουμε 50 ευρώ εγώ και 50 ευρώ ο παπά(ρας) Zadren για να βγάλουμε την χασούρα από τον Ναπολέων.   :grin: :grin: :grin:
Κι απο μενα πατε να βγαλετε ? Εκει καταντησατε? ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΝΟΜΙ ?
Ενα μονο θελω να μου πεις ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ !!!


 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
το νημα μαλακιστηκε...πεφτει...αντε να παρουμε ενα ΟΚ που περιμενουμε να ξεκινησουμε...βαστατε παλικαρια...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom