Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Patrick Jo

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Τι εγινε ρε παιδια;
(οπως ελεγε και ο Παπαδοπουλος στους Απαραδεκτους)

Γιατι σταματησατε τα μηνυματα; διασκεδαζα πολυ με το νημα σας...
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Καλημερα τι εγινε το σκορπισατε τελικα  :orchestra:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Καλημερα τι εγινε το σκορπισατε τελικα  :orchestra:
μπα οχι! ακομα προσπαθω να συνελθω απο το μαλακα τον JohnPAPAS που με εκανε και αισθανθηκα ντροπη...

με τις παπαριες που λεει δεν μπορεσα να συγκεντρωθω....
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Οπου λαλουν πολλα κοκορια δεν ξημερωνει ποτε λει μια λαικη ρηση......................
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Αυτη την παπαρια τωρα την σκεφτηκες  :headbang:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Πάντως κύριοι εμένα Zad και Ελληνας με βοήθησαν απλόχερα όταν το ζήτησα.ουδεποτε με είχαν ειρωνευτει εδώ μέσα πριν τους γνωρίσω στο πάρτυ.τι να πω......δεν βλέπω λόγο εχθρας εδώ είμαστε όλοι για την κοινή μας καύλα. Δεν υπάρχει λόγος κόντρας! :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Πάντως κύριοι εμένα Zad και Ελληνας με βοήθησαν απλόχερα όταν το ζήτησα.ουδεποτε με είχαν ειρωνευτει εδώ μέσα πριν τους γνωρίσω στο πάρτυ.τι να πω......δεν βλέπω λόγο εχθρας εδώ είμαστε όλοι για την κοινή μας καύλα. Δεν υπάρχει λόγος κόντρας! :hi:
στα κωλοπαιδα ειμαι πολυ καριολης φιλε....εσυ απο την αρχη ποτε δεν ειπες κατι το κακο εδω μεσα...ποτε δεν ηρθες να βγαλεις την κακογαμησια σου εδω...καποιοι αλλοι προσπαθουν να γιατρεψουν τα παρασημα τους εδω μεσα απο την αρχη....και να σου πω και κατι...ο Καρολος (τρομαρα του) τι το ηθελε το μαλακισμενο σχολιο που εκανε? δεν αρχισα εγω τιποτα εδω μεσα....αν διαβασεις θα δεις....

τα αρχιδια μου κουνιουνται ξερεις....εμενα δεν με απασχολουν οι παπαρες εδω μεσα.....
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
στα κωλοπαιδα ειμαι πολυ καριολης φιλε....εσυ απο την αρχη ποτε δεν ειπες κατι το κακο εδω μεσα...ποτε δεν ηρθες να βγαλεις την κακογαμησια σου εδω...καποιοι αλλοι προσπαθουν να γιατρεψουν τα παρασημα τους εδω μεσα απο την αρχη....και να σου πω και κατι...ο Καρολος (τρομαρα του) τι το ηθελε το μαλακισμενο σχολιο που εκανε? δεν αρχισα εγω τιποτα εδω μεσα....αν διαβασεις θα δεις....

τα αρχιδια μου κουνιουνται ξερεις....εμενα δεν με απασχολουν οι παπαρες εδω μεσα.....
Χαχαχα εντάξει ηρεμία..... Για το πάρτυ έχουμε κανένα νέο????
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Χαχαχα εντάξει ηρεμία..... Για το πάρτυ έχουμε κανένα νέο????
απο δευτερα του πασχα φιλε

ειχαμε ενα δυσαρεστο γεγονος και ειπαμε να  ξεκουρασουμε τον Παπα Ελληνα λιγο.... :grin:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
απο δευτερα του πασχα φιλε

ειχαμε ενα δυσαρεστο γεγονος και ειπαμε να  ξεκουρασουμε τον Παπα Ελληνα λιγο.... :grin:
Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.αναμενουμε νέα....
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
sad  απο επιπεδο εισαι ο καλυτερος .... :think:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Πάντως κύριοι εμένα Zad και Ελληνας με βοήθησαν απλόχερα όταν το ζήτησα.ουδεποτε με είχαν ειρωνευτει εδώ μέσα πριν τους γνωρίσω στο πάρτυ.τι να πω......δεν βλέπω λόγο εχθρας εδώ είμαστε όλοι για την κοινή μας καύλα. Δεν υπάρχει λόγος κόντρας! :hi:
Συμφωνώ και εγώ με τον φίλο gk1981...Για να περνάμε καλά με τις συστάσεις των φίλων,τα υπόλοιπα είναι υπερβολές εκτός άν γίνονται για ποικιλία!
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Αγαπητέ Anton55, δεν νομίζω να θέλεις να κάτσεις μαζί του, γιατί ο παπά(ρας) Ζadren θα κάθετε σε αναμμένα παλούκια λόγο αμαρτιών.
Αυτό το καταλαβαίνω "Ελληνα" και δεν έχω τέτοια απαίτηση από τον Zadren γιατί υπάρχουν πολλά παλούκια σε τέτοιες εκδηλώσεις...να γνωρίσω από κοντά φίλους που έχουμε ανταλλάξει μερικές κουβέντες,συστάσεις,κριτικές και μερικά κορίτσια(όσες έρθουν) από πολύ κοντά σε χαλαρό περιβάλλον και όχι ανοίγοντας μία πόρτα ξενοδοχείου!!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Αυτό το καταλαβαίνω "Ελληνα" και δεν έχω τέτοια απαίτηση από τον Zadren γιατί υπάρχουν πολλά παλούκια σε τέτοιες εκδηλώσεις...να γνωρίσω από κοντά φίλους που έχουμε ανταλλάξει μερικές κουβέντες,συστάσεις,κριτικές και μερικά κορίτσια(όσες έρθουν) από πολύ κοντά σε χαλαρό περιβάλλον και όχι ανοίγοντας μία πόρτα ξενοδοχείου!!
Αυτο το αγχος της πορτας...........
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
Πάντως κύριοι εμένα Zad και Ελληνας με βοήθησαν απλόχερα όταν το ζήτησα.ουδεποτε με είχαν ειρωνευτει εδώ μέσα πριν τους γνωρίσω στο πάρτυ.τι να πω......δεν βλέπω λόγο εχθρας εδώ είμαστε όλοι για την κοινή μας καύλα. Δεν υπάρχει λόγος κόντρας! :hi:

προσυπογραφω...και μενα το ιδιο,και πολυ καιρο πριν το παρτυ,που δεν γνωριζομασταν.

διαβασα κατι για δυσαρεστο γεγονος...παιδια επλιζω να ειναι ολα καλα,και απλα να ειναι κατι το περαστικο :(

σας εχω χασει..αγιες μερες,νηστεια και προσευχη εεε!
εγω περιμενα να γινει η πρωτη ανασταση,και μπηκα να σας γραψω της ευχες μου :dancing:
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ καλη μου φιλοι!να εχετε ολοι ενα καλο και χαρουμενο πασχα!
και με ρεγουλο τον οβελια αυριο εεε!εχουμε να βγουμε και στης πλαζ σε κανα μηνα! :2funny:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Τελικα το  :heavymetalbig: παει περιπατο τι εγινε ανθρακας ο θυσαυρος ????
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom