Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
πολύ μελό για το τίποτα!
και πρόσεχε το στόμα σου...  :uzi: :uzi: :uzi:
δε μιλάς καλά!
ειχε δικιο που στην ειπε, μη πας να βγεις κι απο πανω.. αν δεν σ'αρεσει το μελό άλλαξε κανάλι, τι τόχεις το τηλεκοντρόλ;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ειχε δικιο που στην ειπε, μη πας να βγεις κι απο πανω.. αν δεν σ'αρεσει το μελό άλλαξε κανάλι, τι τόχεις το τηλεκοντρόλ;

όχι φίλε μου δεν έχει δίκιο... δηλαδή και να είχε το έχασε έτσι όπως μιλαει. δεν νομίζω να τον έβρισα...
όπως και να έχει ήταν  :offtopic: αυτό που έγραψε και γιαυτο η αντίδραση μου.
καλή συνέχεια  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
όχι φίλε μου δεν έχει δίκιο... δηλαδή και να είχε το έχασε έτσι όπως μιλαει. δεν νομίζω να τον έβρισα...
όπως και να έχει ήταν  :offtopic: αυτό που έγραψε και γιαυτο η αντίδραση μου.
καλή συνέχεια  :hi:
επρεπε ν  :knockinb: :knockinb: για ν ειναι on μουτρο?????εισαι λαθος ....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
όχι φίλε μου δεν έχει δίκιο... δηλαδή και να είχε το έχασε έτσι όπως μιλαει. δεν νομίζω να τον έβρισα...
όπως και να έχει ήταν  :offtopic: αυτό που έγραψε και γιαυτο η αντίδραση μου.
καλή συνέχεια  :hi:
το τοπικ ειναι "τραβελια-γενικη συζητηση".. ανεφερε ενα περιστατικο με τραβελια οπότε δεν νομίζω ότι είναι off topic... και δεν ειχες λογο να αντιδρασεις με τον τροπο που αντεδρασες... ας είμαστε λίγο πιο συγκαταβατικοί..
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
δεκτό και πάω πάσο... δεν έχω όρεξη για παρεξηγήσεις! δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου άλλωστε.
καλή συνέχεια σε όλους.  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.432
Πόντοι
3.886

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Γιατι τι σου έκανε;Πηγές και σου έλεγε αλλα απο αυτά που είχατε πει τηλ;;
ναι ρε Μουτρο τις είχα πει ότι είμαι καθαρά ενεργητικός κ ούτε αυτό δεν έγινε εφιγα μ τ πουλί στ χέρι και
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
διάσταση απόψεων Γλυκομούτσουνος vs Βατραχομούρης
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

να αναφερω οτι σ παλιότερο ραντεβου με την βιβιαν ενω ειχαμε κανονίσει 50 για καθαρα ενεργητικο παιχνιδι απο πλευρας μου δεν τηρηθηκαν αυτα που είπαμε τηλ και οταν φτασαμε στο σημειο για να γαμησω δεν δεχτηκε λεγοντας μου οτι ειχα καταλαβει λαθος και οτι δεν γυνεται να την γαμησω γιατι ειχαμε λεει κανονισει ν ειναι ενεργητικη αυτη....βρηκε ανθρωπο ν τ πει ........συκοθηκα εκανα μαλακια που δεν πηρα τ λεφτα πισω αλλα ειμουν τοσο νευριασμενος που φανταστηκα οτι θα παιζαμαι κλοτσες και δεν ειμαι τυπος για φασαριες εκφισεως.....ξεπετα απο τισ λιγες ...εβγε μορακι τετια κανε και θα περασεις καλα καποια στυγμη που θα σε μαθουν οι περησοτεροι.....α και κατι αλλο τωρα τελευτεα ενα πουλακι μ σφηριξε οτι ειναι βουλγαρα κ οχι απο κυπρο !!!!...γνωριζει κανεις αλλος κατυ τετιο????εγω τ πυστευω παντως αυτο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.432
Πόντοι
3.886

να αναφερω οτι σ παλιότερο ραντεβου με την βιβιαν ενω ειχαμε κανονίσει 50 για καθαρα ενεργητικο παιχνιδι απο πλευρας μου δεν τηρηθηκαν αυτα που είπαμε τηλ και οταν φτασαμε στο σημειο για να γαμησω δεν δεχτηκε λεγοντας μου οτι ειχα καταλαβει λαθος και οτι δεν γυνεται να την γαμησω γιατι ειχαμε λεει κανονισει ν ειναι ενεργητικη αυτη....βρηκε ανθρωπο ν τ πει ........συκοθηκα εκανα μαλακια που δεν πηρα τ λεφτα πισω αλλα ειμουν τοσο νευριασμενος που φανταστηκα οτι θα παιζαμαι κλοτσες και δεν ειμαι τυπος για φασαριες εκφισεως.....ξεπετα απο τισ λιγες ...εβγε μορακι τετια κανε και θα περασεις καλα καποια στυγμη που θα σε μαθουν οι περησοτεροι.....α και κατι αλλο τωρα τελευτεα ενα πουλακι μ σφηριξε οτι ειναι βουλγαρα κ οχι απο κυπρο !!!!...γνωριζει κανεις αλλος κατυ τετιο????εγω τ πυστευω παντως αυτο.
Α ρε βάτραχε σου παιξε μαλακια η τυπισσα...Τουλάχιστον από κωλο βυζια και προσοντα τι λεει..?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom