Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

καλη σε γενηκες γραμμες θα την ξανα επερνα αν δεν ειχε κατυ ψιλο κοληματα με τ χαρακτηρατης
περασα καλα παντος ......η αναφορα ειναι οταν ειχε πρωτο βγει συγγρου απο τοτε εχουν περασει καποια χρονι μπορει ν χει αλαξει προς τ καλητερο μπορει κ οχι ....παντος ωραο παιδι ειναι αν και λιγο κοντουλα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
πάσχει απ το σύνδρομο της Συγγρού.. αφου σου πάρει τα χρήματα σου λέει "δωσε μου κι  αλλα να περασουμε καλα".. κρίμα γιατι είναι πολύ όμορφη και με δυνατό εργαλείο..
 

vargburz

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
16
τις εχω παρει ολες εκτος απο τ ν3 που μαλον ειναι η καλητερη γιατι οι αλλες ηταν φολες μακρια ουτε απο τ παιζοδρομειο
          Για μενα η νο 4 η Στελλα οσες φορες πηγα μαζι της περασα υπεροχα καθαρα ενεργητικος
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
κάνει σοου στις κούκλες και μένει απέναντι . είναι καλή στα του αγώνα. Αξίζει μία επίσκεψη.



Εχετε παρει χαμπαρι αυτο το καυλι ; Και αν ναι παρακαλω ας με ενημερωσει αλλιως παω με 10000 και οτι ειναι ας κατεβασει  :o :o
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ρε παιδιά, μη ποστάρετε από το kanesex δεν υποστηρίζεται.
είναι κουραστικό το κοπυ πεϊστ.
Βρείτε αυτή που θέλετε και ποστάρετε από το sexgr.net .
είναι και πιό εύκολο για τον άλλο να δει τι θέλετε και να έχετε περισσότερες πιθανότητες για απάντηση
Δεν ξέρω αν συμφωνείτε, αλλά τι να κάνουμε?
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
2
Like
2.634
Πόντοι
456
ρε παιδιά, μη ποστάρετε από το kanesex δεν υποστηρίζεται.
είναι κουραστικό το κοπυ πεϊστ.
Βρείτε αυτή που θέλετε και ποστάρετε από το sexgr.net .
είναι και πιό εύκολο για τον άλλο να δει τι θέλετε και να έχετε περισσότερες πιθανότητες για απάντηση
Δεν ξέρω αν συμφωνείτε, αλλά τι να κάνουμε?
Σωστός!!!
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Λοιπον Ψαχνω απο τις 12 παρα να βρω ενα καλο Τραβελακι να ξεκολιασω και ολες μαζι με Cross Το Εχουν κλειστο Οτι Σε Φαση Τελειωσαμε και για σημερα .... Το Δεχομαι Για Καποιες γιατι σας ξερω και ξεκινατε απο τις 10:00 αλλα υπολοιπες που ξεκινατε ποιο αργα ειναι απαραδεκτο και στο φιναλε οι καυλες ερχονται βραδυ απ'οτι ξερω οχι μεσημεριατικα κ απογευμα ... και περνετε που περνετε 50ευρα τουλαχιστον αξιοπιστετα (και ναι βγαζω χολη γιατι ειχα καυλες και με ξενερωσανε ενω στη τελικη κυνηγαω να δωσω 50ευρω ) Κριμα.... >:(
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Λοιπον Ψαχνω απο τις 12 παρα να βρω ενα καλο Τραβελακι να ξεκολιασω και ολες μαζι με Cross Το Εχουν κλειστο Οτι Σε Φαση Τελειωσαμε και για σημερα .... Το Δεχομαι Για Καποιες γιατι σας ξερω και ξεκινατε απο τις 10:00 αλλα υπολοιπες που ξεκινατε ποιο αργα ειναι απαραδεκτο και στο φιναλε οι καυλες ερχονται βραδυ απ'οτι ξερω οχι μεσημεριατικα κ απογευμα ... και περνετε που περνετε 50ευρα τουλαχιστον αξιοπιστετα (και ναι βγαζω χολη γιατι ειχα καυλες και με ξενερωσανε ενω στη τελικη κυνηγαω να δωσω 50ευρω ) Κριμα.... >:(
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:μουτρο απλα δεσ ποιο χαλαρα
 

zerar

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα συναγωνιστες!!
Προχτες συναντηση με Nikole
Πολυ καλο κρεβατι (αν και αντεξα οχι πανω απο 10λεπτο με τη Θεικη κωλαρα της) -Εξαιρετικος χαρακτηρας και παιδι
Το τιμα το 50 ευρω χαλαρα.Μακαρι να ειχαν ολες το χαρακτηρα της...
Ε

Το προηγουμενο μηνα συνευρεθηκα με Nadia Moore...(Πρωην Trannoula)...εκει τα ειδα ολα-καλυτερη girlfriend εμπειρια μακραν!!
Οτι καλυτερο εχω παει
Σαν ενεργητικος μιλαω παντα  :pipa3:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Kαλησπερα συναγωνιστες!!
Προχτες συναντηση με Nikole
Πολυ καλο κρεβατι (αν και αντεξα οχι πανω απο 10λεπτο με τη Θεικη κωλαρα της) -Εξαιρετικος χαρακτηρας και παιδι
Το τιμα το 50 ευρω χαλαρα.Μακαρι να ειχαν ολες το χαρακτηρα της...
Ε

Το προηγουμενο μηνα συνευρεθηκα με Nadia Moore...(Πρωην Trannoula)...εκει τα ειδα ολα-καλυτερη girlfriend εμπειρια μακραν!!
Οτι καλυτερο εχω παει
Σαν ενεργητικος μιλαω παντα  :pipa3:
moytro 50 ε για 10λεπτα είναι πολλα
 

zerar

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Batraxomouris/ ναι σιγουρα ειναι πολλα/ το θεμα ειναι οτι μου το ξεκαθαρισε απ το τηλεφωνο/ 1 εκτονωση 50 ευρω  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom