Νέα

Τζίνα Αλιμόνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrykavlis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ναι τυπε μεγαλη ψωλια.
Θελει να τρωει τις αστακομακαροναδες της στην Ελλαδα ενω ο σύζυγος της προτιμα την Αμερικη.
Η απολυτη δυστυχία. :S :S :S

για να κοιμηθουν σε αυτο το σιναφι θελουν μια χουφτα παστελακια κ για να ξυπνησουν κοκα κολα λαιτ με την κουταλα της σουπιερας
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
για να κοιμηθουν σε αυτο το σιναφι θελουν μια χουφτα παστελακια κ για να ξυπνησουν κοκα κολα λαιτ με την κουταλα της σουπιερας

Ντόπα θεία δίκη για την Τζίνα.

Με τον Αποστόλου είχε βγάλει ακόμη και προσκλητήρια για γάμο και τον παράτησε μπρος στην εκκλησιΆ για τον μπουχεσοΠαύλο

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ντόπα θεία δίκη για την Τζίνα.

Με τον Αποστόλου είχε βγάλει ακόμη και προσκλητήρια για γάμο και τον παράτησε μπρος στην εκκλησιΆ για τον μπουχεσοΠαύλο

καποιοι ειναι τοσο μαλακες που νομιζουν οτι τα λεφτα καθοριζουν τη ζωη μας


ειδαμε κ τον τζαμπο τι επαθε


ηξερα πτυχιουχους αει που δουλευαν τζαμπο ολη μερα με σκατα λεφτα κ τους φερονταν σαν να ειναι ζωα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
καποιοι ειναι τοσο μαλακες που νομιζουν οτι τα λεφτα καθοριζουν τη ζωη μας


ειδαμε κ τον τζαμπο τι επαθε


ηξερα πτυχιουχους αει που δουλευαν τζαμπο ολη μερα με σκατα λεφτα κ τους φερονταν σαν να ειναι ζωα

ειχε κανα καλο βογγητο απο πτυχιουχους στις αποθηκες των τζαμπο;
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
καποιοι ειναι τοσο μαλακες που νομιζουν οτι τα λεφτα καθοριζουν τη ζωη μας


ειδαμε κ τον τζαμπο τι επαθε


ηξερα πτυχιουχους αει που δουλευαν τζαμπο ολη μερα με σκατα λεφτα κ τους φερονταν σαν να ειναι ζωα
γιαυτο μονο πουτανες και και μελι  ;) :sunglasses:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Με τον Παύλο Βαρδινογιάννη και όχι Μπακογιάννη....λάθος από τον αρθρογράφο....

Χώρισε το Τζινάκι και κλαψουρίζει για να τα τσακώσει;;;  :orchestra: :orchestra:  :orchestra:



Αποκάλυψη!
Στην δημοσιότητα η κατάθεση της Αλοιμόνου εναντίον Βαρδινογιάννη: «Δεν έχω να στεγάσω τα παιδιά μου κι εκείνος….»


Σαν βόμβα έσκασε η είδηση τους διαζυγίου για την Τζίνα Αλοιμόνου και τον Παύλο Μπακογιάννη…

Η αλήθεια είναι πως στους δημοσιογραφικούς κύκλους είχε ακουστεί πως υπάρχουν σύννεφα στον γάμο του ζευγαριού.



Όλα ξεκίνησαν όταν το ζευγάρι μαζί με τα παιδιά τους μετακόμισαν για την Αμερική πριν 2 χρόνια…

Μια μετακόμιση που τελείωσε το καλοκαίρι όπου επέστρεψαν και μόνιμα στην Αθήνα και οι φήμες οργίασαν ότι κάτι δεν πάει καλά μεταξύ τους…

Η τελευταία τους κοινή εμφάνιση μάλιστα, ήταν τον περασμένο Οκτώβριο, μόλις είχαν επιστρέψει από Αμερική, όπου ο φωτογραφικός φακός τους είχε απαθανατίσει στο σκάφος τους, να κάνουν διακοπές στο Πόρτο Χέλι…
Μόλις τον περασμένο μήνα ο φωτογραφικός φακός του Youweekly.gr απαθανάτισε κατ’αποκλειστικότητα την Τζίνα Αλοιμόνου με τα παιδιά της βόλτα σε εμπορικό κέντρο, ανανεωμένη και ευτυχισμένη και τίποτα δεν πρόδιδε την άσχημη οικογενειακή τους κατάσταση..



Ωστόσο, σήμερα στο φως της δημοσιότητας ήρθε μία καταγγελία φωτιά από την Τζίνα Αλοιμόνου  και σας την παρουσιάζει το Youweekly.gr, εναντίον του Παύλου Βαρδινογιάννη…

Είναι οι αποκαλύψεις που έκανε η ίδια στο δικαστήριο, αποκαλύπτοντας τον λόγο που αποφάσισε να χωρίσουν… Η Τζίνα Αλοιμόνου, όπως ανέφερε και ο Ελεύθερος τύπος, μόλις επέστρεψε από την Αμερική έκανε κρυφές συναντήσεις με δικηγόρους για να ζητήσει γνώμη για το πως μπορεί να χειριστεί την συγκεκριμένη κατάσταση όσο πιο λεπτά γίνεται…
Φυσικά αυτό δεν έμεινε για πολύ κρυφό και το ζευγάρι ήρθε σε οριστική ρήξη! Μάλιστα η ίδια αποκάλυψε στο δικαστήριο και σας το παρουσιάζω ακριβώς:



«Θέλει να πάρει τα παιδιά στην Αμερική!
Κοιτάξτε, πριν κάποια χρόνια είχαμε μετακομίσει δοκιμαστικά στην Αμερικπή.
Συγκεκριμένα στο «Κονέκτικατ».
Τον Ιούλιο επιστρέψαμε στην Ελλάδα. Εγώ έπρεπε έτσι κι αλλιώς, αφού εκεί ήμουν σαν τουρίστας.
Με την επιστροφή μας μείναμε 1,5 μήνα προσωρινά σε ξενοδοχείο της οικογένειας και μετακομίσαμε τελικά στο σπίτι στην Εκάλη.

Δήλωσα στον σύζυγο μου ότι θα ήταν ωφέλιμο για τα παιδιά να μείνουμε στην Ελλάδα φέτος και σε κάθε περίπτωση εγώ έπρεπε και ήθελα να είμαι κοντά στους γονείς μου.
Του πρότεινα να το συζητήσουμε ξανά του χρόνου!

Εκείνος δεν το δέχεται και γι’αυτό τον λόγο έχουμε φτάσει εδώ..
Εγώ προτίθεμαι, αν υπάρχει καλό κλίμα, να πηγαίνουμε με τα παιδιά όλες τις γιορτές, Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι.

Μέχρι στιγμής όμως δεν υπάρχει καλό κλίμα.
Στα δύο χρόνια που βρισκόμαστε εκεί, δούλευε στις 5 το πρωί γιατί έπρεπε να είναι σε επαφή με Ελλάδα.
Δύο χρόνια μετά κάνει απλά κάποιες συζητήσεις.
Δεν έχει επαγγελματική υποχρέωση εκεί.
Εγώ δεν είμαι σε θέση, και το γνωρίζει, να εξασφαλίσω κατοικία στα παιδιά μου!«, ανέφερε χαρακτηριστικά η ηθοποιός στην αίθουσα του δικαστηρίου…

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
για να κοιμηθουν σε αυτο το σιναφι θελουν μια χουφτα παστελακια κ για να ξυπνησουν κοκα κολα λαιτ με την κουταλα της σουπιερας
... τυπε  dopa  ειναι  σιγουρο  οτι η Τζινα  πινει  κολα λαιτ ???  διοτι  εγω  ξερω  οτι τρωει  λαχανικα στον  ατμο και ξηγιεται πιλατες  και πιλαφια ,  στειλε  πμ  πλιζ  αν ξερεις κατι  :hi: :hi: :hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.661
Πόντοι
2.606

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ανεκαθεν η νο 1 δικαιολογια των τεμπεληδων και παράσιτων  :S :S :S  :effemine: :gay:

θα διωξω εσας τους ιακωβους απο το φορουμ

επειδη δεν τα καταφερε ο νωντας να σας αφανισει δεν σημαινει οτι θα αποτυχω κ εγω
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.241
Like
26.015
Πόντοι
5.506
θα σε φανε τα φιδια
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.269
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Κλάμα είστε ρεεεεεεεεεε
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
θα διωξω εσας τους ιακωβους απο το φορουμ

επειδη δεν τα καταφερε ο νωντας να σας αφανισει δεν σημαινει οτι θα αποτυχω κ εγω
.... κακομοιρη μου  θα  σε στραγγαλισουν ανακοντες  ετσι  και κανεις  κινηση  να ακουμπησεις Ιακωβο , φλερταρεις με  ασχημο πνιγμο  ,... εγω  ειδοποιησα  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom