Νέα

Τζίνα Αλιμόνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrykavlis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 87K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.783
Πόντοι
1.206
Και, τελικα, ο χοντρος σαλιγκαρος της Αλιμονου εχει χρημα?
Ή μονο το ονομα?

Με τα δικά μας μέτρα έχει πολλά, με τα δικά τους είναι μάλλον φτωχομπινεδιάρης!
Επιχείρηση δεν φαίνεται να έχει (σιγά να μην μπορούσε να την διευθύνει δηλαδή), έχει όμως μετρητά κάμποσες δεκάδες μύρια με ότι αυτό σημαίνει...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Με τα δικά μας μέτρα έχει πολλά, με τα δικά τους είναι μάλλον φτωχομπινεδιάρης!
Επιχείρηση δεν φαίνεται να έχει (σιγά να μην μπορούσε να την διευθύνει δηλαδή), έχει όμως μετρητά κάμποσες δεκάδες μύρια με ότι αυτό σημαίνει...

Μαλλον αποτυχημενη επιλογη για την Αλιμονου.

Νταξει, καλα περναει, αλλα δεν εχει ουτε πρεστιζ, ουτε ωραιο αντρα διπλα της...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.783
Πόντοι
1.206
Μαλλον αποτυχημενη επιλογη για την Αλιμονου.

Νταξει, καλα περναει, αλλα δεν εχει ουτε πρεστιζ, ουτε ωραιο αντρα διπλα της...

Αν αναλογισθείς τον τρόπο γνωριμίας τους ("συνοδεία"), μάλλον δεν θα είχε και καλύτερες επιλογές. Προφανώς βέβαια ούτε κι αυτός.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Αν αναλογισθείς τον τρόπο γνωριμίας τους ("συνοδεία"), μάλλον δεν θα είχε και καλύτερες επιλογές. Προφανώς βέβαια ούτε κι αυτός.

Αυτος δεν ειχε, σιγουρα!

Αυτη μπορουσε να βρει καναν ηθοποιο - ή να μεινει με τον Αποστολου (ο οποιος, μετα απο τετοιο σουξε των Δυο Ξενων, λογικα κρατησε 5 φραγκα)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.783
Πόντοι
1.206
Αυτος δεν ειχε, σιγουρα!

Αυτη μπορουσε να βρει καναν ηθοποιο - ή να μεινει με τον Αποστολου (ο οποιος, μετα απο τετοιο σουξε των Δυο Ξενων, λογικα κρατησε 5 φραγκα)

Τί λες τώρα; Κατάλαβες πως ο τύπος έχει οχταψήφια ρευστότητα; Αντιλαμβάνεσαι πόσες γενιές ζούνε μ' αυτά τα λεφτά;
Ο Αποστόλου ούτε εξαψήφια δεν θα έχει, αν δεν έχει και χρέη. Ξέρεις εσύ πολλούς της σώου μπιζ στην Ελλάδα σήμερα με λεφτά, διότι εγώ όλους να κλαίγονται τους ακούω, εκτός από τον ΛΕ-ΠΑ ίσως! :grin:
Και επί τέλους ο Αποστόλου δεν είναι και ούτε κανένας παιδαράς, ούτε και πιο "άντρας" από τον άλλον.

Εν τέλει δε άνεργες ηθοποιοί, πρώην μοντέλα και νυν "συνοδεύτριες" υπάρχουν πολλές διαθέσιμες ως σύζυγοι πλουσίων, έστω με τα "κουσούρια" τους.
Αυτή να δεχθώ πως ήταν πολύ ωραία και πολύ κλασσάτη, αλλά αν είχε βρει καλύτερο θα τον είχε επιλέξει να είσαι σίγουρος! Αυτές οι γυναίκες είναι killers και δεν καταλαβαίνουν τίποτα, σίγουρα όχι έρωτες πάντως...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Τί λες τώρα; Κατάλαβες πως ο τύπος έχει οχταψήφια ρευστότητα; Αντιλαμβάνεσαι πόσες γενιές ζούνε μ' αυτά τα λεφτά;
Ο Αποστόλου ούτε εξαψήφια δεν θα έχει, αν δεν έχει και χρέη. Ξέρεις εσύ πολλούς της σώου μπιζ στην Ελλάδα σήμερα με λεφτά, διότι εγώ όλους να κλαίγονται τους ακούω, εκτός από τον ΛΕ-ΠΑ ίσως! :grin:
Και επί τέλους ο Αποστόλου δεν είναι και ούτε κανένας παιδαράς, ούτε και πιο "άντρας" από τον άλλον.

Εν τέλει δε άνεργες ηθοποιοί, πρώην μοντέλα και νυν "συνοδεύτριες" υπάρχουν πολλές διαθέσιμες ως σύζυγοι πλουσίων, έστω με τα "κουσούρια" τους.
Αυτή να δεχθώ πως ήταν πολύ ωραία και πολύ κλασσάτη, αλλά αν είχε βρει καλύτερο θα τον είχε επιλέξει να είσαι σίγουρος! Αυτές οι γυναίκες είναι killers και δεν καταλαβαίνουν τίποτα, σίγουρα όχι έρωτες πάντως...

Ρε παιδι μου, καλη ειναι η 8ψηφια ρευστοτητα, αλλα αμα ο αντρας σου ειναι χαλιας, τι να το κανεις?

Ο αλλος τουλαχιστον ηταν (υποθετω) ενδιαφερων τυπος και, ναι μεν υστερουσε σε τσεπη, αλλα μπορουσε να την προωθησει σε σιριαλ κλπ.

Αλλα τι να πω, δικο της ειναι το μουνι, ο,τι θελει το κανει.  :2funny:
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
σιγά τα σίριαλ που υπάρχουν στην τηλεόραση πια και πόσο θα πληρωνόταν;
ενώ έτσι έχει σίγουρο βαρβάτο μηνιάτικο  :cheesy:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Παντως, για καποιες γυναικες, η δοξα μπαινει πανω κι απο το χρημα.
(Προφανως οχι για τη συγκεκριμενη)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.103
Like
68.596
Πόντοι
12.756
Ποιος την γαμαει την δοξα οταν υπαρχει το χρημα ...

Το χρημα τα φερνει ολα ,διαλεγεις και φερνεις οτι θες
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ποιος την γαμαει την δοξα οταν υπαρχει το χρημα ...

Το χρημα τα φερνει ολα ,διαλεγεις και φερνεις οτι θες
:thumbsup:
Οσοι λενε πως το χρημα δεν αγοραζει την ευτυχια, απλα δεν ξερουν απο που να ψωνισουν(Μπο Ντερεκ).
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Χώρισε το Τζινάκι και κλαψουρίζει για να τα τσακώσει;;;  :orchestra: :orchestra:  :orchestra:



Αποκάλυψη!
Στην δημοσιότητα η κατάθεση της Αλοιμόνου εναντίον Βαρδινογιάννη: «Δεν έχω να στεγάσω τα παιδιά μου κι εκείνος….»


Σαν βόμβα έσκασε η είδηση τους διαζυγίου για την Τζίνα Αλοιμόνου και τον Παύλο Μπακογιάννη…

Η αλήθεια είναι πως στους δημοσιογραφικούς κύκλους είχε ακουστεί πως υπάρχουν σύννεφα στον γάμο του ζευγαριού.



Όλα ξεκίνησαν όταν το ζευγάρι μαζί με τα παιδιά τους μετακόμισαν για την Αμερική πριν 2 χρόνια…

Μια μετακόμιση που τελείωσε το καλοκαίρι όπου επέστρεψαν και μόνιμα στην Αθήνα και οι φήμες οργίασαν ότι κάτι δεν πάει καλά μεταξύ τους…

Η τελευταία τους κοινή εμφάνιση μάλιστα, ήταν τον περασμένο Οκτώβριο, μόλις είχαν επιστρέψει από Αμερική, όπου ο φωτογραφικός φακός τους είχε απαθανατίσει στο σκάφος τους, να κάνουν διακοπές στο Πόρτο Χέλι…
Μόλις τον περασμένο μήνα ο φωτογραφικός φακός του Youweekly.gr απαθανάτισε κατ’αποκλειστικότητα την Τζίνα Αλοιμόνου με τα παιδιά της βόλτα σε εμπορικό κέντρο, ανανεωμένη και ευτυχισμένη και τίποτα δεν πρόδιδε την άσχημη οικογενειακή τους κατάσταση..



Ωστόσο, σήμερα στο φως της δημοσιότητας ήρθε μία καταγγελία φωτιά από την Τζίνα Αλοιμόνου  και σας την παρουσιάζει το Youweekly.gr, εναντίον του Παύλου Βαρδινογιάννη…

Είναι οι αποκαλύψεις που έκανε η ίδια στο δικαστήριο, αποκαλύπτοντας τον λόγο που αποφάσισε να χωρίσουν… Η Τζίνα Αλοιμόνου, όπως ανέφερε και ο Ελεύθερος τύπος, μόλις επέστρεψε από την Αμερική έκανε κρυφές συναντήσεις με δικηγόρους για να ζητήσει γνώμη για το πως μπορεί να χειριστεί την συγκεκριμένη κατάσταση όσο πιο λεπτά γίνεται…
Φυσικά αυτό δεν έμεινε για πολύ κρυφό και το ζευγάρι ήρθε σε οριστική ρήξη! Μάλιστα η ίδια αποκάλυψε στο δικαστήριο και σας το παρουσιάζω ακριβώς:



«Θέλει να πάρει τα παιδιά στην Αμερική!
Κοιτάξτε, πριν κάποια χρόνια είχαμε μετακομίσει δοκιμαστικά στην Αμερικπή.
Συγκεκριμένα στο «Κονέκτικατ».
Τον Ιούλιο επιστρέψαμε στην Ελλάδα. Εγώ έπρεπε έτσι κι αλλιώς, αφού εκεί ήμουν σαν τουρίστας.
Με την επιστροφή μας μείναμε 1,5 μήνα προσωρινά σε ξενοδοχείο της οικογένειας και μετακομίσαμε τελικά στο σπίτι στην Εκάλη.

Δήλωσα στον σύζυγο μου ότι θα ήταν ωφέλιμο για τα παιδιά να μείνουμε στην Ελλάδα φέτος και σε κάθε περίπτωση εγώ έπρεπε και ήθελα να είμαι κοντά στους γονείς μου.
Του πρότεινα να το συζητήσουμε ξανά του χρόνου!

Εκείνος δεν το δέχεται και γι’αυτό τον λόγο έχουμε φτάσει εδώ..
Εγώ προτίθεμαι, αν υπάρχει καλό κλίμα, να πηγαίνουμε με τα παιδιά όλες τις γιορτές, Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι.

Μέχρι στιγμής όμως δεν υπάρχει καλό κλίμα.
Στα δύο χρόνια που βρισκόμαστε εκεί, δούλευε στις 5 το πρωί γιατί έπρεπε να είναι σε επαφή με Ελλάδα.
Δύο χρόνια μετά κάνει απλά κάποιες συζητήσεις.
Δεν έχει επαγγελματική υποχρέωση εκεί.
Εγώ δεν είμαι σε θέση, και το γνωρίζει, να εξασφαλίσω κατοικία στα παιδιά μου!«, ανέφερε χαρακτηριστικά η ηθοποιός στην αίθουσα του δικαστηρίου…

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
ποσο μ αρεσει ολες αυτες που νομιζουν οτι αν παντρευτουν λεφταδες θα ζουν ζωη χαρισαμενη κ μετα τρωνε ψωλια!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
ποσο μ αρεσει ολες αυτες που νομιζουν οτι αν παντρευτουν λεφταδες θα ζουν ζωη χαρισαμενη κ μετα τρωνε ψωλια!

Ναι τυπε μεγαλη ψωλια.
Θελει να τρωει τις αστακομακαροναδες της στην Ελλαδα ενω ο σύζυγος της προτιμα την Αμερικη.
Η απολυτη δυστυχία. :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom