Νέα

Η πρώτη σας φορά σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.402
Πόντοι
34.612
Καλοκαιρι του 91
Μεταξυ μιας αλλης εποχης
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
1998 φυλής , κοντά 15 μαζί με τον μεγάλο μου αδερφό 17 , σε μια κοπέλα με το καλλιτεχνικό  Χαρά 2.000 δρχ πήρε και με είχε 30' μέσα στο δωμάτιο . Έχυσα κανονικά , αλλα η αίσθηση της βαζελίνης μου έμεινε κανα δυο μέρες (και πλενομουν κανονικά )
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
193
Πόντοι
1
Περίπου αρχές του 2000 μόλις μπήκα στην 1η λυκείου. Το σκηνικό έγινε σε επαρχία και το σπίτι λειτουργεί κανονικά.

Από τέλη γυμνασίου άκουγα φήμες για κάτι σπίτια με κόκκινο φωτάκι, το λέγανε τα παιδιά μεταξύ τους, λέγανε και σε ποια περιοχή είναι. (Στο δικό μου το μυαλό στριπτιτζάδικο και μπουρδέλο ήταν το ίδιο πράγμα και τα αναγνώριζες με το κόκκινο φωτάκι.)

Είχα κάποια λεφτά στην άκρη και εκείνο το πρωί αντί να πάω σχολείο κατευθύνθηκα προς τα σπίτια. Θυμάμαι ρώτησα και κάτι μάστορες σε ένα πάρκο. Οι τύποι ήταν cool ούτε γέλασαν ούτε τίποτα και μου έδειξαν ακριβώς που είναι. Στον δρόμο για εκεί ρώτησα ένα άλλο παλικάρι ο οποίος ήταν φοιτητής και μόλις είχε μετακομίσει - είπε ότι δεν ήξερε.

Τελικά βρήκα το ένα το σπιτάκι και ήταν ένας αγρότης με Datsun και φόρτωνε κάτι πράγματα. Μου λέει αυτή που ξάχνεις λείπει θα έρθει σε 2 εβδομάδες.

Περιπλανώμενος στα μέρη εκείνα βρήκα ένα άλλο σπίτι. Έφτασα μπροστά του και είδα ήταν κλειστό. Δεν έμοιαζε με σπίτι που θα έμενε κάποια οικογένεια. Κάτι δεν μου "κολλούσε". Πριν φύγω κοιτάζω τυχαία πάνω και τι να δω: μια μεγάλη κόκκινη λάμπα. Το χαμόγελο έφτασε μέχρι τα αφτιά. Ένιωσα ικανοποίηση και πως ο κόπος μου ανταμείφθηκε, και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.

(Επειδή ήταν πρωί και ήταν κλειστά δεν γάμησα αλλά ένα απόγευμα πήρα το αστικό και πήγα μέχρι ένα σημείο και από εκεί συνέχισα με τα πόδια ως το συγκεκριμένο σπιτάκι. Ο λόγος ήταν επειδή στο αστικό ο κόσμος κοιτούσε να δει ποιοι θα κατέβουν στην στάση για τα μπουρδέλα, και επειδή ήταν άβολο κατέβηκα 2 στάσεις πριν.)

Στο σπίτι ήταν μια ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά. Δεν γάμησα καλά, αλλά μετά από έναν μήνα που ξαναπήγα ήταν μια σαραντάρα Ελληνίδα. Της είπα ότι αυτή θα 'ναι η δεύτερη μου φορά. Αρχικά με έγδυσε και άρχισε να μου μιλάει χαλαρά. Μου έκανε μια απίστευτη πίπα και όσο την γαμούσα μου έδινε οδηγίες με ήπιο τόνο φωνής πώς να γαμήσω, τι στάση να πάρω, τον ρυθμό, κτλ. Υπόψιν ότι δεν βιαζόταν καθόλου.

Ακόμη έναν μήνα μετά ξαναπήγα στην ίδια και της είπα τι κάναμε την προηγούμενη φορά. Βέβαια δεν με θυμόταν αλλά κατάλαβε ότι έψαχνα κοουτσάρισμα. Έτσι έκανα ένα ακόμα πολύ αξιομνημόνευτο γαμήσι.

Άσχετα οτί δεν ξεπαρθενεύτηκα από αυτήν θεωρώ την συγκεκριμένη την πρώτη μου δασκάλα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Περίπου αρχές του 2000 μόλις μπήκα στην 1η λυκείου. Το σκηνικό έγινε σε επαρχία και το σπίτι λειτουργεί κανονικά.

Από τέλη γυμνασίου άκουγα φήμες για κάτι σπίτια με κόκκινο φωτάκι, το λέγανε τα παιδιά μεταξύ τους, λέγανε και σε ποια περιοχή είναι. (Στο δικό μου το μυαλό στριπτιτζάδικο και μπουρδέλο ήταν το ίδιο πράγμα και τα αναγνώριζες με το κόκκινο φωτάκι.)

Είχα κάποια λεφτά στην άκρη και εκείνο το πρωί αντί να πάω σχολείο κατευθύνθηκα προς τα σπίτια. Θυμάμαι ρώτησα και κάτι μάστορες σε ένα πάρκο. Οι τύποι ήταν cool ούτε γέλασαν ούτε τίποτα και μου έδειξαν ακριβώς που είναι. Στον δρόμο για εκεί ρώτησα ένα άλλο παλικάρι ο οποίος ήταν φοιτητής και μόλις είχε μετακομίσει - είπε ότι δεν ήξερε.

Τελικά βρήκα το ένα το σπιτάκι και ήταν ένας αγρότης με Datsun και φόρτωνε κάτι πράγματα. Μου λέει αυτή που ξάχνεις λείπει θα έρθει σε 2 εβδομάδες.

Περιπλανώμενος στα μέρη εκείνα βρήκα ένα άλλο σπίτι. Έφτασα μπροστά του και είδα ήταν κλειστό. Δεν έμοιαζε με σπίτι που θα έμενε κάποια οικογένεια. Κάτι δεν μου "κολλούσε". Πριν φύγω κοιτάζω τυχαία πάνω και τι να δω: μια μεγάλη κόκκινη λάμπα. Το χαμόγελο έφτασε μέχρι τα αφτιά. Ένιωσα ικανοποίηση και πως ο κόπος μου ανταμείφθηκε, και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.

(Επειδή ήταν πρωί και ήταν κλειστά δεν γάμησα αλλά ένα απόγευμα πήρα το αστικό και πήγα μέχρι ένα σημείο και από εκεί συνέχισα με τα πόδια ως το συγκεκριμένο σπιτάκι. Ο λόγος ήταν επειδή στο αστικό ο κόσμος κοιτούσε να δει ποιοι θα κατέβουν στην στάση για τα μπουρδέλα, και επειδή ήταν άβολο κατέβηκα 2 στάσεις πριν.)

Στο σπίτι ήταν μια ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά. Δεν γάμησα καλά, αλλά μετά από έναν μήνα που ξαναπήγα ήταν μια σαραντάρα Ελληνίδα. Της είπα ότι αυτή θα 'ναι η δεύτερη μου φορά. Αρχικά με έγδυσε και άρχισε να μου μιλάει χαλαρά. Μου έκανε μια απίστευτη πίπα και όσο την γαμούσα μου έδινε οδηγίες με ήπιο τόνο φωνής πώς να γαμήσω, τι στάση να πάρω, τον ρυθμό, κτλ. Υπόψιν ότι δεν βιαζόταν καθόλου.

Ακόμη έναν μήνα μετά ξαναπήγα στην ίδια και της είπα τι κάναμε την προηγούμενη φορά. Βέβαια δεν με θυμόταν αλλά κατάλαβε ότι έψαχνα κοουτσάρισμα. Έτσι έκανα ένα ακόμα πολύ αξιομνημόνευτο γαμήσι.

Άσχετα οτί δεν ξεπαρθενεύτηκα από αυτήν θεωρώ την συγκεκριμένη την πρώτη μου δασκάλα.
τυπε δεν καρφωθηκες καθολου στην περιοχη :S :S :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
καπου 98-99 με μια νεαρα Ρουμανα(?),Βουλγαρα (?) στα τσαρδια του Βαρδαρη επι της οδου Σαπφους...εγινα μουσκιδι στον ιδρωτα γτ ηταν καλοκαιρι κ εχυσα στο 3 λεπτο...κομοδινο η κοπελια,εγω γαμουσα κ δεν το πιστευα οτι γαμουσα...τοσο κομοδινο λεμε... :grin:
τεσπα. τοτε ξεκινησα.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Φυλης...δεν εχω ιδεα τι νουμερο. αλλα απο οτι θυμαμαι σαν ονειρο ηταν περιπου στο 86....ισογειο...η τυπισα παρουσιαστικε με το ονομα μελινα.ηταν μαυρομαλλα ελληνιδα με ξανθια περουκα..πρεπει να ειναι περιπου 16-17 χρονια πισω αυτη η αναμνηση.πηγαμε συνολικα 4 ατομα 2 τοτε τριανταρηδες και εγω με ενα φιλο μου 14-15 χρονων.
Ειχα τοσο αγχος που δεν μπορουσα να εχω στηση  η κοπελα με παρηγορησε αγκαλιαζοντας με,μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και μου ειπε πως 9/10 τυχαινει αυτο και  εφυγε ευγενικα....της εφυγε και ενα ρεψιματακι που μυρισε σουβλακιλα..το θυμαμαι σαν χτες....οταν βγηκα εξω και μιλησα με το συνομηλικο φιλο μου ειπε πως τελειωσε στα πρωτα δευτερολεπτα...τον αγκαλιασε και του ειπε 9/10 συμβαινει αυτο....κλαψαμε απο τα γελια μας φανηκε αστειο.
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Το 94 στη Φυλής , νούμερο δε θυμάμαι , πανεμορφη Ρωσίδα πιτσιρίκα από τις πρώτες φουρνιές , μου κάνει έτσι  :tits2:, μετά πίπα , πισωκολλητό  :fuck2: που να πετύχω μουνί με βοήθησε αυτή ,  δεν έχυνα με τίποτα οπότε μου τον έπαιξε στο τέλος και ξερόχυσα στα χέρια της σαν μπαμπουίνος. Από τότε έγινα θαμώνας για μερικά χρόνια στα μπουρδέλα και ακολουθήσαν τα στριπτιζάδικα, κωλόμπαρα , πουτάνες από αγγελίες στις εφημερίδες και τέλος τα  studio όπου και τερμάτισα την 20ετή καριέρα μου  καλά ήταν
 

vangbot

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
1974,14 ετων, Οδος Σκαλιστηρη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
το πρωτο γαμησι ειναι  και το καλυτερο διοτι  σου εμεινε  η αναμνηση 
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
1998 φυλής , κοντά 15 μαζί με τον μεγάλο μου αδερφό 17 , σε μια κοπέλα με το καλλιτεχνικό  Χαρά 2.000 δρχ πήρε και με είχε 30' μέσα στο δωμάτιο . Έχυσα κανονικά , αλλα η αίσθηση της βαζελίνης μου έμεινε κανα δυο μέρες (και πλενομουν κανονικά )
Σε γαμησε με στραπον;
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
343
Like
377
Πόντοι
21
Επαρχια,μεσα ιουνιου 1994..παρεα με αλλους 3 φιλους..ξανθια,κοντο μαλλι,ωραιο στηθος,ωραια μουνα κοντα στα 40 ελληνιδα ονοματι Ευα...νομιζω 4000 η 5000 δρχ....στυση μεταξυ φθορας και αφθαρσιας....ακομη δεν μπορω να καταλαβω αν οντως την γαμησα εκεινη την μερα...οταν μου τον επιασε και τον εβαλε σε ενα μουνι σαν πηγαδι που ειχε δεν αισθανθηκα τιποτα...κουνιομουν μεσα εξω χωρις να καταλαβαινω τπτ...μετα απο 5 λεπτα εχυσα....αυτο που θυμαμαι απο τοτε ηταν η ατακα που μου ειπε οταν μπηκε και με ειδε στο δωματιο αγχωμενο σχεδον φοβισμενο"μην εισαι ετσι αγορι μου,ακομη και οι παπουδες μας το 1821 γαμουσανε στις μερες τους και συ φοβασαι τετοια εποχη?"χαχαχα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φυλης...δεν εχω ιδεα τι νουμερο. αλλα απο οτι θυμαμαι σαν ονειρο ηταν περιπου στο 86....ισογειο...η τυπισα παρουσιαστικε με το ονομα μελινα.ηταν μαυρομαλλα ελληνιδα με ξανθια περουκα..πρεπει να ειναι περιπου 16-17 χρονια πισω αυτη η αναμνηση.πηγαμε συνολικα 4 ατομα 2 τοτε τριανταρηδες και εγω με ενα φιλο μου 14-15 χρονων.
Ειχα τοσο αγχος που δεν μπορουσα να εχω στηση  η κοπελα με παρηγορησε αγκαλιαζοντας με,μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και μου ειπε πως 9/10 τυχαινει αυτο και  εφυγε ευγενικα....της εφυγε και ενα ρεψιματακι που μυρισε σουβλακιλα..το θυμαμαι σαν χτες....οταν βγηκα εξω και μιλησα με το συνομηλικο φιλο μου ειπε πως τελειωσε στα πρωτα δευτερολεπτα...τον αγκαλιασε και του ειπε 9/10 συμβαινει αυτο....κλαψαμε απο τα γελια μας φανηκε αστειο.

Στον γνωστο μου του ειπε οτι ολοι μπορουν εκτος απο αυτον.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Όραιο θέμα ανοίξατε  :grin: τι μου θημησατε τώρα !!! Αύγουστος 1999 στην καλαμάτα στον παραλιακο δρομο ήταν ενα μεγαλουτσικο στρηπ κλαμπ που με το ανάλογο αντίτιμο επερνες την κοπέλα απάνω στα κυριλέ δωμάτια αν θυμάμαι καλά ήταν 20000δρχ  :think: δεν είμαι και σίγουρος για το ποσό,ηταν μια δημετρη θεα 20-22 ξανθιά ουκρανεζα Ναταλι την έλεγαν που χόρεψε στην πίστα εγώ  :erection: την κάλεσα στο τραπέζι ποτάκι - χορός και μετά μου σκάει το ποίημα αν θέλεις πάμε επάνω εγώ δεν ήξερα πως γηνοντε αυτά τα κόλπα τότε τελικά ήρθε ο υπεύθυνος μου λέει γουστάρεις να πιδηξεις εγώ ντρεπόμουνα να του πω ναι στα ίσα   :grin:
τελικα του δίνω τα φράγκα και με παίρνει απο το χερακι πάνω η θεα μη φανταστείτε σπουδαία πράγματα πάντως τα βασικά γίνανε :pipa1:   :knockinb: αξέχαστο μου εχει μένει, μπουρδελο δεν πιάνεται κι αυτο?? :think: ίσως λίγο ποιο κυριλέ
 

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1
πανε πολλα χρονια 3ης Σεπτεβριου και στην κεφαλληνιας κατεβαινες 2 - 3 σκαλακια ειχε ξυλινη πορτα ακομα υπαρχει η πορτα .θυμαμε ωραιο μωρο μου συμπεριφερθηκε τελεια εβαλε και μαξιλαρι στν μεση να εχω ευκολη διησθηση . το τελος ηρθε γρηγορα . αλλα ηταν η πρωτη φορα .
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Βριλησσού 55 με την θρυλική (πλέον) Πάολα. 2008 ή 2009 δεν θυμάμαι ακριβώς. Ήμουν πολύ αγχωμένος αλλά η Πάολα φρόντισε για όλα.

:knockinb: :fuck1: :tits: :cum: :tits2: :kissass: :fuck2: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom