Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Να τον ακους τον Τακη!Η φατσα της ειναι ντεκαυλε!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Για την φατσα της το εγραψα απο την αρχη οτι δεν λεει.
για γουστα ειπα σε καλη τιμη ,φατσα ωραια εχουν και η Ελενα στην φριξου και η αλλη η ουκρανα στην κοροβαγκου αλλα κομοδινα και πιπα ακα στα 50 ...  :grin:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Χθες βράδυ βρήκα νέο στανταράκι. Η Μαρία από Μολδαβία στο Λας Βέγκας. Σχεδόν απόλυτη gfe, πανέμορφο πλάσμα. Δυστυχώς πλαστικό στήθος, αλλά δε βαριέσαι. Ας είναι μόνο αυτό το κακό. :P

..oπότε πλέον θα έλεγα ότι γνωρίζω υπεραρκετές γυναικάρες που εμπιστεύομαι 100% για να περάσω υπέροχα. Μετά από πολύ καιρό μια από αυτές είναι Ρουμανομολδαβή. Καλύφθηκε το κενό της Λουίζας. :cheesy:

Χρειαζόμαστε συμμετοχές και από το Ρουμάνικο αλλά και απ' το Ουκρανορωσικό μέτωπο. Είναι το αλάτι και το πιπέρι! :rockon: :rockon:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Θα γράψω κάτι το οποίο ίσως  είναι αδιάφορο για τους περισσότερους από σας αλλά υπάρχουν δίπλα μας άνθρωποι για τους οποίους είναι πολύ σημαντικό.
Επειδή άκουσα παράπονα γιυα τη συμπεριφορά της αφροδίτης  στο ομώνυμο μαγαζί ακόμα μία φορά σε αμεα την επισκέφτηκα σήμερα το μεσημέρι.
Με το ζόρι μου άνοιξε αφού με έβλεπε στην  κάμερα και όταν ήρθε στην πόρτα δεν με θυμήθηκε για τον παλαιότερο καβγά μας.
Αυτό λοιπόν το πέταμα που πατε και της δίνετε τα χρήματα σας μου είπε ότι για μένα και κατ επέκταση για όλους όσοι είναι σε αναπηρικό αμαξίδιο ο τιμοκατάλογος της ξεκινάει από τα 50 ευρώ γιατί θα αργήσω να ντυθώ και να ξεντυθώ.
Να θυμίσω ότι παλαιότερα πάλι μετά από παράπονα κάποιον επιχείρησα να μπω στο μαγαζί της και δεν με έβαλε μέσα λέγοντάς μου με πολύ άσχημο τρόπο ότι δε γουστάρει άτομα με πρόβλημα στο μαγαζί της...
Για να είμαι ειλικρινής και δεν το λέω κατόπιν εορτής και 30 να μου έλεγε δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω βλέποντας την κοιλιά και τα μπούτια της να ξεχειλίζουν...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επίσης τέτοια συμπεριφορά είχα και από την χοντρή ρουμάνα στο ξύλινο στη μινώταυρου

Συνεχίζοντας την βόλτα στα μαγαζιά έπεσα σε ένα πολύ ενδιαφέρον κορίτσι στο δεύτερο του λας βέγκας

Πολωνέζα από το ελμπασάν ξανθούλα κοντούλα με ωραίο βυζί και με έβαλε στον πειρασμό να περάσω
Πολύ καλή στο δωμάτιο τίμησε και με το παραπάνω τα 30 ευρώ
Από ότι μου είπε δουλεύει εδώ και πολύ λίγες μέρες στη θεσσαλονίκη και είναι φίλη της αφροδίτης της κύπριας από τα τίρανα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Καποιος ρωτουσε για την Τζεσυ, ειδα στο σαιτ τους δουλευει εκει ξανα απο αυριο  :hi:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Justine ρε παιδιά τι γίνεται πέρασα από Πέτρου ερημίτη (όλα) τη Κυριακή το βράδυ και με είπε η υπηρεσία ότι έχω τη Νικολ τη Γαλλίδα. :think: επίσης τι εστι Δανάη που λέτε ότι γύρισε? Μιλφονι, μικρή, αδύνατη, χοντρή, βυζαρου? για δώστε μια περιγραφή. Η θεία Μονικα δε θα ξανάρθει?
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Η Justine ρε παιδιά τι γίνεται πέρασα από Πέτρου ερημίτη (όλα) τη Κυριακή το βράδυ και με είπε η υπηρεσία ότι έχω τη Νικολ τη Γαλλίδα. :think: επίσης τι εστι Δανάη που λέτε ότι γύρισε? Μιλφονι, μικρή, αδύνατη, χοντρή, βυζαρου?
βυζαρου κανονικη σε κιλα ενταξει δεν ειναι πιπινι αλλα ουτε μιλφ ειναι κατηγορια ενδιαμεση τριανταριζει
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επίσης τέτοια συμπεριφορά είχα και από την χοντρή ρουμάνα στο ξύλινο στη μινώταυρου

Συνεχίζοντας την βόλτα στα μαγαζιά έπεσα σε ένα πολύ ενδιαφέρον κορίτσι στο δεύτερο του λας βέγκας

Πολωνέζα από το ελμπασάν ξανθούλα κοντούλα με ωραίο βυζί και με έβαλε στον πειρασμό να περάσω
Πολύ καλή στο δωμάτιο τίμησε και με το παραπάνω τα 30 ευρώ
Από ότι μου είπε δουλεύει εδώ και πολύ λίγες μέρες στη θεσσαλονίκη και είναι φίλη της αφροδίτης της κύπριας από τα τίρανα

Καλά η χοντρή στο Μινώταυρου γενικά είναι ότι να ναι.Και γω που μπήκα και ρώτησα για τα προγράμματα με έβρισε,όπως έγραψα και προηγουμένως.Τζάμπα ασχολείσαι,δεν αξίζει
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Χθεσινη τσαρκα-βολτα με Μπουξο,Μαυρο και Αλλανταλα!!!

Με απλα και λιγα λογια:Τα πραγματα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ!!!

Κοπελες εχουν να ερθουν καπου 2 χρονια και αυτες που ερχονται ειναι μονο για αρπαχτη και πισω στην πατριδα  :jerking:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Εχει δρομο ακομα για να ανοιξει... για να δουμε και το studio paradise τι θα μας φερει! :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
που ανοίγει αυτό;

Στη Λήμνου,όπως ξεκινάει η Νικηφόρου Ουρανού από Κωλέττη,στο πρώτο στενό δεξιά.Ένα μεγάλο κτήριο και έχει πινακίδα πάνω που γράφει studio paradise.Έχει είσοδο(αν θεωρείται τουλάχιστον) και από Νικηφόρου Ουρανού.Είναι δίπλα από την παράγκα που μένουν κάτι γύφτοι,δίπλα από το Caligula.Αν κάνεις streetview να το δεις,γράφει Εξατμίσεις Παρασκευόπουλος...Γνωρίζει κανείς σε τι φάση βρίσκεται και πότε περίπου θα ναι έτοιμο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom