Νέα

TS14 Trans Bar Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lia(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Θα υπάρξει κάποιο event στο μαγαζί τις μέρες που γίνεται το Thessaloniki pride;

Ναι θα ειναι ένας καμικάζι Αφγανός πανω στον λευκό Πύργο με 2 καλαζνικοφ και 50 γεμιστήρες!!!
Θα γίνει καλο σόου..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
οδυσσεως 5 απεναντι απο τα δικαστηρια :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
174
Like
40
Πόντοι
1
χθες περασα απ εξω με τα ποδια οταν πηγαινα για φαγητο todaylicius  :P και πετυχα μια με μελαχρινη με ενα ροζοκοκκινο φορεμα. δε καταλαβα ποια ηταν . αλλα ηταν πολυ εντυπωσιακη παιδια πραγματικα.ποια ηταν?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
2 σεπτεμβριου που ανοιγει θα ενημερωθεις :hi:
 

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
174
Like
40
Πόντοι
1
δουλευει μια εκει.. φωτια. μακαρι να ηταν της δουλειας  :headbang:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
επιστροφη στα παλια γνωστα μερη.... ;) ;) :cheesy: :cheesy:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας....αν και λιγο αργοπορημενη η αναφορα μου βρισκομαι στις επαλξεις της ενημερωσης ξανα..opening party sto ts14....για να αρχισουμε λοιπον...
Το μαγαζι στο γνωστο μερος....δεν εγιναν αλλαγες στην εμφανιση του μαγαζιου.Ειχε χορευτικο σωου και ντραγκ σωου...που κινηθηκαν σε πολυ καλο επιπεδο.
Μουσικη με την ντιανα στις μουσικες επιλογες....με αρκετο κεφι ολο το μαγααζι...καθαρα ποτα.
Ο κοσμος..πολυ καινουργιος κοσμος στο μαγαι..ειχε τις τρανς ειχε γκευ ειχε ομως και αρκετες αφεντρες με τους σκλαβους τους οπως και αρκετες λεσβιες...πολυ ενδιαφερον... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Προσωπικο καινουριο....με αγορια στο μπαρ....ειχε αρκετο κοσμο το μαγαζι και υπηρχε ελλειψη συντονισμου στην εξυπηρετηση των πελατων....αυτο ειναι κατι πουδιορθωνεται ευκολα....χρονος χρειαζεται...
Γενικα ειναι ενα μαγαζι που μπορεις ελευθερα να εκφρασεις την σεξουαλικοτητα σου χωρις να σε κοιταζει ο κοσμος περιεργα...
Απο κοσμο....η ιωαννα σουπερ σεξυ ντυμενη :cheesy: :cheesy: αννυ...αυτο το ασπρο που φορουσες μωρακι με εφτιαξες...λαουρα...σταθερη αξια με ενα σωμα απο τα καλυτερα για την ηληκια της....
Ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω πως η ιωαννα επισττρεφει δυναμικα με ενα σωου δυναμιτη... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:σοι ξερουν τι εστι ιωαννα μπορουν να καταλαβουν τι θα γινει...μην με ρωτατε ημερομηνιες τι και πως δεν θα σας πω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εν κατακλειδι περασα καλα...αλλα εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο...
 

curious_panos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία ακούγονται όλα αυτά, αλλά πως μπορεί ενας τύπος μόνος του σαν κι εμένα να πάει να στηθεί σε ένα μαγαζί χωρίς να ξέρει κανεναν εκεί; κοινώς κανονίστε οι πιο παλιοί καμία μάζωξη εκεί να βοηθήσετε κι εμάς τους νεότερους να ανακατευτούμε! :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.316
Πόντοι
34.168
Ωραία ακούγονται όλα αυτά, αλλά πως μπορεί ενας τύπος μόνος του σαν κι εμένα να πάει να στηθεί σε ένα μαγαζί χωρίς να ξέρει κανεναν εκεί; κοινώς κανονίστε οι πιο παλιοί καμία μάζωξη εκεί να βοηθήσετε κι εμάς τους νεότερους να ανακατευτούμε! :P
Πανε κατσε στο μπαρ και πιες το ποτο σου..
Ουτε θα σε αρπαξουν, ουτε θα σε κοιταν περιεργα..
Το περιβαλλον ειναι ανετο και ζεστο...

Οπως πας σε ενα μπαρακι για ποτο..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ωραία ακούγονται όλα αυτά, αλλά πως μπορεί ενας τύπος μόνος του σαν κι εμένα να πάει να στηθεί σε ένα μαγαζί χωρίς να ξέρει κανεναν εκεί; κοινώς κανονίστε οι πιο παλιοί καμία μάζωξη εκεί να βοηθήσετε κι εμάς τους νεότερους να ανακατευτούμε! :P
κανενας δεν προκειται να σε πειραξει εκει μεσα κανεις...θα δεις εκει πολλα μελη της λοτκι κοινοτητα...γκευ τρανς λεσβιες...και μπορεις να κανεις και το λεγομενο ψωνηστηρι....αναλογα με το τι ψαχνεις...εχει και αρκετες κρος.Σε αυτο τα μαγαζι αν εισαι πχ γκευ και εισαι με το αμορε δεν θα σε κοιταξουν παραξενα...ποσο μαλλον αν εισαι στρειτ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
κανενας δεν προκειται να σε πειραξει εκει μεσα κανεις...θα δεις εκει πολλα μελη της λοτκι κοινοτητα...γκευ τρανς λεσβιες...και μπορεις να κανεις και το λεγομενο ψωνηστηρι....αναλογα με το τι ψαχνεις...εχει και αρκετες κρος.Σε αυτο τα μαγαζι αν εισαι πχ γκευ και εισαι με το αμορε δεν θα σε κοιταξουν παραξενα...ποσο μαλλον αν εισαι στρειτ.

εγω μουτρο μικρος που ειμουν στο γκαζι 20 22 μου την μπεφταν ασχημα οι γκεοι να φανταστεις μια μερα τρομαξα οπως μπηκα σε μαγαζι μετα απο 30 βγηκα ουτε τ ποτο δεν ηπια ....απο τοτε δεν εχω ξαναπαει σε τετια μαγαζια ...ασε που δεν μ αφωρουν δεν βρυσκω αυτο που ψαχνω .....οσο μεγαλωνω μαν βλεπω οτι εχω κλεισει εντελυ ποιο πολυ σε γυναικες κατα κυρια βαση ......ασε που δεν μ αρεσει ν των τρωω κιολας ξενερωνω
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εγω μουτρο μικρος που ειμουν στο γκαζι 20 22 μου την μπεφταν ασχημα οι γκεοι να φανταστεις μια μερα τρομαξα οπως μπηκα σε μαγαζι μετα απο 30 βγηκα ουτε τ ποτο δεν ηπια ....απο τοτε δεν εχω ξαναπαει σε τετια μαγαζια ...ασε που δεν μ αφωρουν δεν βρυσκω αυτο που ψαχνω .....οσο μεγαλωνω μαν βλεπω οτι εχω κλεισει εντελυ ποιο πολυ σε γυναικες κατα κυρια βαση ......ασε που δεν μ αρεσει ν των τρωω κιολας ξενερωνω
Βατραχε λες ολο μαλακιες,διαβαζε καλυτερα χωρις να μιλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom