Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
της δωρας στους αμπελοκηπους και το μοργκαν στο κορδελιο!!και στα δυο παιζουν μιλφονια βιζιτακια.αν εχεισ μυτη θα τα βρεις.τα υπολοιπα θελουν τσεπη φιλος!!!

ευχαριστω φιλε μου πηγα και στα 2 το Δωρα μου 6 ανδρικο 6 γυναικειο ποτο ειχε 3 μελαχροινα με το που μπαινεις δεξια σε ενα τραπεζακι αλλα δε μαρεσαν εφυγα μετα πηγα καπταιν μοργκαν ειχε αρκετες 7 νομιζω γυναικες 2 μεγαλες αυτες λογικα ενοεις τα μιλφονια βιζιτακια ηταν ξεκολα ντυμενες και γενικα ειδα προστυχη συμπεριφορα εγω κερασα ενα ποτο μια ναταλια ομορφουλα και εφυγα ποτο ανδρικο 5 γυναικειο απλο 5 διπλο 10 θα ξαναπαω καλουτσικα ειναι :hi:
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε μου πηγα και στα 2 το Δωρα μου 6 ανδρικο 6 γυναικειο ποτο ειχε 3 μελαχροινα με το που μπαινεις δεξια σε ενα τραπεζακι αλλα δε μαρεσαν εφυγα μετα πηγα καπταιν μοργκαν ειχε αρκετες 7 νομιζω γυναικες 2 μεγαλες αυτες λογικα ενοεις τα μιλφονια βιζιτακια ηταν ξεκολα ντυμενες και γενικα ειδα προστυχη συμπεριφορα εγω κερασα ενα ποτο μια ναταλια ομορφουλα και εφυγα ποτο ανδρικο 5 γυναικειο απλο 5 διπλο 10 θα ξαναπαω καλουτσικα ειναι :hi:

:tired: προς ενημέρωση,επίσης στο Κορδελιό υπάρχει στο τέρμα της Παπανδρέου 85 ανεβαίνοντας αριστερά και το μαγαζί της Μαρίας δεν θυμάμαι πως το ονομάζει μικρό μαγαζάκι αλλά το ΠΣΚ έχει καμιά 15αριά γυναίκες διαφόρων ηλικιών 5 το ανδρικό 10 το γυναικείο, επίσης σαν το στυλ της Δώρας υπάρχει και το ΑΜΒΡΟΣΙΑ στην Σταυρούπολη στη Σοφοκλέους με πολλά κοριτσάκια και τιμές 6 ανδρικό κ 6 γυναικείο χαλαρό μαγαζί αλλά πολύ καλύτερος χώρος από της Δώρας και καλύτερη διασκέδαση πάντα αναλόγως τα γούστα  φυσικά.... :hi:
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
:tired: προς ενημέρωση,επίσης στο Κορδελιό υπάρχει στο τέρμα της Παπανδρέου 85 ανεβαίνοντας αριστερά και το μαγαζί της Μαρίας δεν θυμάμαι πως το ονομάζει μικρό μαγαζάκι αλλά το ΠΣΚ έχει καμιά 15αριά γυναίκες διαφόρων ηλικιών 5 το ανδρικό 10 το γυναικείο, επίσης σαν το στυλ της Δώρας υπάρχει και το ΑΜΒΡΟΣΙΑ στην Σταυρούπολη στη Σοφοκλέους με πολλά κοριτσάκια και τιμές 6 ανδρικό κ 6 γυναικείο χαλαρό μαγαζί αλλά πολύ καλύτερος χώρος από της Δώρας και καλύτερη διασκέδαση πάντα αναλόγως τα γούστα  φυσικά.... :hi:

ευχαριστω για την ενημερωση θα τα επισκευτω και θα ενημερωσω :hi:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
9
Like
3.569
Πόντοι
736
Έχει κάνει κανένας ''δημοσιογράφος'' ρεπορτάζ για το το Βιετνάμ live στη Θέρμη να μας ενημερώσει;
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.650
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
ευχαριστω φιλε μου πηγα και στα 2 το Δωρα μου 6 ανδρικο 6 γυναικειο ποτο ειχε 3 μελαχροινα με το που μπαινεις δεξια σε ενα τραπεζακι αλλα δε μαρεσαν εφυγα μετα πηγα καπταιν μοργκαν ειχε αρκετες 7 νομιζω γυναικες 2 μεγαλες αυτες λογικα ενοεις τα μιλφονια βιζιτακια ηταν ξεκολα ντυμενες και γενικα ειδα προστυχη συμπεριφορα εγω κερασα ενα ποτο μια ναταλια ομορφουλα και εφυγα ποτο ανδρικο 5 γυναικειο απλο 5 διπλο 10 θα ξαναπαω καλουτσικα ειναι :hi:
παιζει μπαλαμουτι η σεξ? η μονο παρεουλα στο καπτεν μοργκαν?
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
:tired: ... υπάρχει και το ΑΜΒΡΟΣΙΑ στην Σταυρούπολη στη Σοφοκλέους με πολλά κοριτσάκια και τιμές 6 ανδρικό κ 6 γυναικείο χαλαρό μαγαζί αλλά πολύ καλύτερος χώρος από της Δώρας και καλύτερη διασκέδαση πάντα αναλόγως τα γούστα  φυσικά.... :hi:
Νομίζω οτι τωρα εχει αλλάξει όνομα ,ονομάζεται Lava και απο οτι θυμαμαι δεν ειχε καθολου κεφι και δεν επαιζε ουτε μπαλαμουτι εκει μεσα,είχα γράψει παλιοτερα πληροφοριες για αυτό
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
ααα και καμιά φραπεδιά αν έχεις τρόπους !!! ;)
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Νομίζω οτι τωρα εχει αλλάξει όνομα ,ονομάζεται Lava και απο οτι θυμαμαι δεν ειχε καθολου κεφι και δεν επαιζε ουτε μπαλαμουτι εκει μεσα,είχα γράψει παλιοτερα πληροφοριες για αυτό

:tired: φίλε δεν ξέρω παλιά πως λεγόταν εγώ πήγα πριν καμιά δεκαριά μέρες και το μαγαζί λέγεται ΑΜΒΡΟΣΙΑ μου φάνηκε καινούργιος χώρος μπορεί και να είναι ανακαινισμένο δεν ξέρω με αρκετά κοριτσάκια όπως έγραψα στη Σοφοκλέους 18 και το έχει μια Αννα νομίζω Γεωργιανή...'οσο για το μπαλαμούτι δεν εντόπισα πολλά πράγματα αλλά είμουν  καινούργιος στο μαγαζί ....αυτά...  :hi:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
9
Like
3.569
Πόντοι
736
αυτο μπουζουκτσικο δεν ειναι κοντα στους ταγαραδες? η κανω λαθος?
Είναι στο δρόμο της Θέρμης τώρα και μάλλον πρέπει να άλλαξε χρήση, όποιος ξέρει ας ενημερώσει.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
μια γεωργιανη στο μπαρ της δωρας στην ηλιουπολη ρε μαγκες τι ρολο βαραει?ξερει κανεις?πολυ ξεκωλο το πιτσιρικι και προκλητικο!!απο οτι ξερω την λενε ποπι ειναι 19 χρονων χωρισμενη με παιδι!!!νικος ευοσμος!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Χθεσινή Επίσκεψη στο ΚΑΠΤΕΝ ΜΟΡΓΚΑΝ Κορδελιό! :grin:
Μαζί με Azazel
Και ΦΑΚΙΡΗ :rockon: :rockon:

Πρώτου εισελθουμε στο μαγαζί ,ο Μαλέας Φακίρης τράκαρε στο παρκάρισμα το κατω μερος του προφυλαχτηρα στο πεζοδρομιο! :2funny:

Εισερχομαστε στο μαγαζί και καθισαμε στο μπαρ του μαγαζιού. Εξυπηρέτηση γρήγορη με ποτά μερίδας 2/3 μας τεντωσε ή αφεντικινα με τα ντεποζιτα της! :grin: Τα παραπλήσια ήταν μίνι φρουτοσαλάτα και βρασμενα αμύγδαλα με αλάτι! :o στα δεύτερα μας έβγαλε ένα πιάτο με τοστ,πατάτες τηγανιτές ,τυριά συνοδευμενα με σως καυτερή σάλτσα! Το πιάτο έτσι όπως ηρθε ,εξαφανίστηκε ... :2funny:

Ελληνικά κομματια παίζει με ωραία ένταση ! Κόσμο μπορώ να πω είχε αρκετό!
Είχε γύρω στα 8 γκομενακια! :orchestra:
Μόνικα. Μαυρομαλα 22χρ. Από Ρουμανία με σκουρόχρωμη επιδερμίδα, με ωραία βυζακια και λίγο τσουβαλα ,πήγε κατευθείαν στον Φακίρη... Τι γίνεται ρε μαγνήτη τσουβαλας έχεις μαλακά μου? :2funny:
Ωραίο μωρακι πάντως αν ήταν και λίγο πιο ξεκωλο ίσως να την κέρναγα κι εγώ ένα ποτακι! :orchestra:

Ξένια. Ξανθιά νεαρή κοπελίτσα με ωραίο μαύρο φόρεμα ,ήρθε μόνο λίγο για να μας γνωρίσει! :grin:

Νάταλι. Από γεωργία το μωρό με καστανό μαλλί,φορούσε ζιβανγκο... :tickedoff: Λεπτουλα πολύ αλλά ωραία  :boobies: ! Την ρώτησε ο aza αν κάνει πίπες? :2funny:
Και τον είπε πονάει το στόμα μου! :grin:

2 μαυρομαλες τουμπανα συνέχεια πιασμένες ήταν ! Ή μια έδινε τα γλωσσοφιλα της σε έναν τυπα  που με το ζόρι κρατιόταν ξυπνιος! :grin:

Και πάμε και στην star του μαγαζιού την Βερόνικα. Από Γεωργία Ξανθία μιλφ πάλι πίτα ήταν το μωρο ,αλλά βγαλαμε Γούστα με χουφτωμα τα και χαζογελια! :grin:
Τον έλεγε ή Βερόνικα τον Φακίρη " έχεις καιρό να κανείς sex?"
Φακι: 10 μέρες! :orchestra:
Πεταγομαι και τον λέω " κριτική έγραψες? "... :2funny: :2funny: :2funny:

Βγάζει ο τρελός ο Φακι μετά από λιγο την σφυρίχτρα του και σφυριζε! :2funny: :2funny:
Τον λέει ή Βερόνικα " Διαιτητής εισαι ? Προπονητής είσαι?" :2funny: :2funny:
Την λέω " Μαλάκας είναι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:"
Βγαλαμε τρελό γέλιο με 4 ποτά κερασμένα προς αυτήν! :grin:

Άζα αναμένουμε  :wanker: :wanker: όταν θα την Ξεροχυσεις! :grin:

Τιμή μπύρας 2€!
Τιμή ποτού 5€!
Τιμή κερασμένου ποτού κοπέλας 10€ σε ρετσινοποτηρο! :grin:
Με πολλή διακριτικότητα το παιχνίδι φτάνει ως την .... :pipa1:

Stade colomparade Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom