Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
Λεει τιποτα το Νεραιδα? με ειπε η αλλη στο φμπ οτι ειναι 5/10 τα ποτα...
φιλε το σαββατο περασα αργα μια βολτα απο την λαμπρακη και λεω δεν πινω καμοια βοτκα να σβησω μια και καλη και μπαινω στο μαγαζι αραζω στο μπαρ και κοβω κινηση.κλαιν μαιν με τα λιγα.ολες απο 40 και πανω.η σοφια πρωην καλλιγουλα ειναι εκει και σωζει λιγο την κατασταση λογο οτι ειναι παλιο βιζιτονι και με λιγα ποτακια παιρνεις τηλ για πλακα.παντως στο ποδηλατο η μιλφαρα τα δινει ολα!!αν και στην τελευταια συνεδρια με το σοφακι το πληγωσα απο πισω και το στεναχωρησα!!!οσο για τα ποτα το δυπλο ειναι 15 ευρω το μονο 7 και το αντρικο 7!!!αφου λεω την μπαργουμαν πως την ειδατε την δουλεια?ουτε στο νταρλινκ καμπαρε στην τσεχια εχουν τοσο τα ποτα και πως αν δεν κανουνε ψαλιδι με αυτην την κριση τους βλεπω για λουκετο σε λιγο καιρο!!!εγω παντως τους εδωσα x απο τωρα και στο εξης αν δεν ριξουν της τιμες!!!απλα πραματα!!!
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
φιλε το σαββατο περασα αργα μια βολτα απο την λαμπρακη και λεω δεν πινω καμοια βοτκα να σβησω μια και καλη και μπαινω στο μαγαζι αραζω στο μπαρ και κοβω κινηση.κλαιν μαιν με τα λιγα.ολες απο 40 και πανω.η σοφια πρωην καλλιγουλα ειναι εκει και σωζει λιγο την κατασταση λογο οτι ειναι παλιο βιζιτονι και με λιγα ποτακια παιρνεις τηλ για πλακα.παντως στο ποδηλατο η μιλφαρα τα δινει ολα!!αν και στην τελευταια συνεδρια με το σοφακι το πληγωσα απο πισω και το στεναχωρησα!!!οσο για τα ποτα το δυπλο ειναι 15 ευρω το μονο 7 και το αντρικο 7!!!αφου λεω την μπαργουμαν πως την ειδατε την δουλεια?ουτε στο νταρλινκ καμπαρε στην τσεχια εχουν τοσο τα ποτα και πως αν δεν κανουνε ψαλιδι με αυτην την κριση τους βλεπω για λουκετο σε λιγο καιρο!!!εγω παντως τους εδωσα x απο τωρα και στο εξης αν δεν ριξουν της τιμες!!!απλα πραματα!!!
ετσι ακριβως οπως τα λεει ο φιλος ειναι.κι εγω απο την πρωτη
στιγμη στραβωσα με τις τιμες,χαλαστηκα μονο που ειδα την αποδειξη
με το ονομα της ρωσσοποντιας του φηβερ,με αποτελειωμα κερασμα σε
μια τσεχα ,εκατσε μετρημενα 5 λεπτα και εφυγε.δασκαλεμενες στο
φουλ για τα παντα,μεχρι και καλσον φορουσαν ολες για να μη χουφτωνεις.
δεν ξαναπαταω με τιποτα και βλεπω λουκετο συντομα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Χθεσινη τσαρκα σε 3 κωλομπαρα με τον pame gi alla  :kneel:  :rockon: :rockon: :rockon:
Μετα την μπουρδελοσυναντηση που ειχαμε και δεν ειδαμε τιποτα το αξιο αναφορας στα σπιτακια,ειπαμε να παμε και στα κωλομπαρα ισως βρουμε τιποτα αξιολογο.
Σταση νουμερο 1 στη Δωρα:αρκετες παρουσιες στο χωρο(9-10)το μαγαζι μεγαλο με πολυ φως  :headbang: πηραμε ποτο και εκεινη την ωρα ηρθε ο ντελιβερας με το φαγητο των κοριτσιων  :headbang: με λιγα λογια μπαχαλο γιατι τα βγαλαν τα σαντουιτς και τα τρωγαν σε κοινη θεα  :headbang:
Ηρθαν 2-3 στο τραπεζι μας,οι περισσοτερες Ρουμανες ειναι εκει μεσα απ'οτι εμαθα,σε μενα εκατσε η Μιχαελα ενα ομορφο Ρουμανακι οπου κερασα "παιδικο ποτο" νερο δλδ το οποιο κοστιζει 6ε  :jerking: το μωρακι εκατσε αρκετη ωρα μαζι μας και ειπαμε αρκετα,τα περισσοτερα μαλακιες με γελακια,υπεροχη κωλαρα και μικρα βυζακια,ελπιζω να κανει και τιποτα εξτρα εκτος μαγαζιου... Οποιος ξερει ας μου πει  :helpplea:
Σταση νουμερο 2 στο Ρωμαιο:Ωραιο μαγαζι με καθαρα ποτα και δω,(ειχε μεσα καπου 10-12 γκομενακια)καθισαμε στο μπαρ οπου πριν ερθουν ακομα τα ποτα εσκασαν 2 κοριτσοπουλα,αυτη που ηρθε σε μενα ηταν ελλεηνιδα ξανθια,με λιγα κιλακια και βυζια 2-3 μεγεθος,τις διωξαμε γιατι δεν ελεγαν και πολλα και χαζευαμε το μαγαζι,τα υπολοιπα κοριτσια και 2 πυρφορους-αγαπουληδες που διναν γλωσσοφιλα στις γωνιες του μαγαζιου σε ευρωρουφηχτρες  :jerking: ηρθε στην παρεα μας μια Ουκρανιδα 33 χρονων,χωρισμενη με 2 παιδια με ωραιο σωματακι για την ηλικια της και βυζακια μικρα(στην παρεα της ειχε ενα ξανθο πολυ δυνατο αλλα δεν ελεγε να σηκωθει απο την παρεα  :headbang:),Αλιονα αν θυμαμαι καλα,ολα πηγαιναν καλα,την κερασαμε ποτο μεχρι που την ρωτησε ο συμπαικτης αμα μπορουμε να κανουμε τιποτα εκτος μαγαζιου και τρελαθηκε,λεει σε μαγαζι ηρθατε οχι σε μπουρδελο  :jerking:
Ισως δεν ηξερε,η δεν καταλαβε σε τι μαγαζι δουλευει το χαιβανι  :jerking: δλδ τι θελεις ν'ακουσεις μανταμ σε τετοιο μαγαζι,να σου πουμε για τα ζωδια η για τον καιρο???Ο συμπαικτης την εστειλε  :rockon: άρον των άρον,πληρωσαμε 20ε για δυο ποτα δικα μας και ενα δικο της και την καναμε με ελαφρα πηδηματακια μετα το σπασιμο αρχιδιων που μας εκανε η ντιβα  :wanker:
Σταση νουμερο 3 στο Φοκους:ωραιο μαγαζι με καθαρα ποτα 6ε ειχε μεσα καμια 7-8 γκομενες αρκετες ρωσιδες,εγω σκαλωσα σε μια Λαρισαια ονοματη Βαλεντινα,ωραιο πιπινακι και γενικα η ολη κατασταση,την κερασα ενα ποτο(πραγματικο ποτο)ο συμπαικτης κερασε και αυτος σε μια ρωσιδα ξανθια ενα ποτο και τα ειπαν,γενικα το μαγαζι ειναι ωραιο με ωραια κομματια,κερασαμε 3 ποτα στο συνολο,ηπιαμε απο δυο ο καθενας και πληρωσαμε 45ε
Αυτα τα ολιγα για την χθεσινη νυχτα  :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
συνολικα η τσαρκα σας βγηκε κανα 80ρι αλλα δεν σας πηραν ουτε πιπα :S :S :S
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Γαμησετα με το πουλι στο χερι μεινατε δλδ  :2funny: μονο ο αγροτης περασε καλα εχθες  ;)
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.434
Πόντοι
2.846
Γαμησετα με το πουλι στο χερι μεινατε δλδ  :2funny: μονο ο αγροτης περασε καλα εχθες  ;)
εχασεσ που δεν ηρθεσ μαλ.καναμε επενδυση για το μελον με τα τηλ που πηραμε.κ απο πολυ δυνατα μουνακια.καλυτερα με το πουλι στο χερι παρα ενα ανουσιο γαμηση στα ιδια μπαζα.ρωτα των αζα πωσ την ειδε ολη την φαση στο 5ωρο που καναμε τσαρκα στα σπιτακια.αφησα κ καποια για την αλλη φορα
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Πιαδιά το Indian bar στην Σταυρουπολή είναι ανοικτό και αν ξέρει κανεις τι παίζει;είναι κολο΄μπαρό ή όχι;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Πιαδιά το Indian bar στην Σταυρουπολή είναι ανοικτό και αν ξέρει κανεις τι παίζει;είναι κολο΄μπαρό ή όχι;
κολομπαρο οχι...πιο πολυ μπουζουκομαγαζο με αθλια μουσικη και μπομπα ποτο!!
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
επισκεψη στο πρωην αφρος  τωρα λεγετε MULIN RUGE LIVE . Παντως live δεν ειχε , 4 κομματια εξω απο το μπαρ τα 3 ειναι για την ολυμπιαδα στην ομαδα της ελληνορωμαικης κ 1 μιλφ ουκρανεζα αδυνατη νεα σχετικα στο χωρο (περασε  μαλλον κ απο το ΕΔΕΜ) Αλινα στο ονομα ψαχνει αγαπουληδες να τησ τα ακουμπανε . ποτα 10 κ 20  αντρικο 8 ΓΙΟΥΡΙΑ !!!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Χθεσινή Επίσκεψη στο Romeo στην Ηλιούπολη! :grin:

Μαζί με Mpotofilo
Azazel και άλλοι 2 Μπακαγιοκοι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού τα πίναμε κι άλλου. Λέμε ας πάμε να κάουμε λιγάκι! :grin:
Ώρα δύσκολη κατά τις 4.30 φτάσαμε, τα πιπινακια του μαγαζιού λένε φήμες ότι την κάνουν πιο νωρίς από το μαγαζί για να πάνε για ποτακι! :tits2:
Μιλφοτζιλφοκατασταση όλη φάση...Τέρμα καλτιλα το μαγαζί όλες τσουβαλες με μποτικα. Καμία 10αρια ήταν! :grin:
Μουσική έπαιζε συνέχεια το κομμάτι " Δημήτρη Χάνομαι.." :orchestra: :2funny:
Πρόσχαρο μαγαζάκι στο μάτι με σταντακια τετράγωνα μεγάλα, στο βάθος και καλά έχει τα πριβέ που φαινονται όλα! Μόνο κάτι φιλία είδα να πέφτουν και δεν νομίζω το παιχνίδι να ξεφεύγει εκεί σε κάτι.. :pipa1:
Στο μπαρ δούλευαν κάτι θειτσες και απέξω ήταν ο dj o Γιωργάκης που οι τρελές του μαγαζιού που ήταν τυφλά στο μεθύσι,του ζητούσαν συνέχεια να βάλει δικά τους κομμάτια! :orchestra: Έλεγε ο τρελός: " ρε που μπλεξαμε με τις τρελές" :2funny:
Ήρθε ή Τάνια από Ρωσία στην παρέα μας ,ευχάριστη γυναίκα με ωραίο προσωπακι αλλά τσουβαλα! :grin: Ξανθιά γύρω στα 35-40! Την κέρασε ο Άζα ένα ποτακι και μετά από λιγο σκάει και το πιάτο - Πλατφόρμα με τα τόσα τοστακια που είχε! :o :o Μέχρι και τουρσιά είχε... :kneel:
Ήρθε σε μένα μια πιωμενη Λίτσα ότι να ναι την μπουλαρισα απευθείας! Αστο της λέω είμαι άλλου... :grin:
Τα ποτά καθαρά μου φάνηκαν!

Τιμή ποτού 6€ τα περαιτέρω δεν ήθελα να μάθω! :grin:
Γιατι ήμουν τόσο χαλιά από το πιωμα που Έλεγα στους Μπακαγιοκους: " Ρε που είναι ή Πιάτσα να την κάνω"  :2funny:

Stade colomparade Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.434
Πόντοι
2.846
Χθεσινή Επίσκεψη στο Romeo στην Ηλιούπολη! :grin:

Μαζί με Mpotofilo
Azazel και άλλοι 2 Μπακαγιοκοι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού τα πίναμε κι άλλου. Λέμε ας πάμε να κάουμε λιγάκι! :grin:
Ώρα δύσκολη κατά τις 4.30 φτάσαμε, τα πιπινακια του μαγαζιού λένε φήμες ότι την κάνουν πιο νωρίς από το μαγαζί για να πάνε για ποτακι! :tits2:
Μιλφοτζιλφοκατασταση όλη φάση...Τέρμα καλτιλα το μαγαζί όλες τσουβαλες με μποτικα. :grin:
Μουσική έπαιζε συνέχεια το κομμάτι " Δημήτρη Χάνομαι.." :orchestra: :2funny:
Πρόσχαρο μαγαζάκι στο μάτι με σταντακια τετράγωνα μεγάλα, στο βάθος και καλά έχει τα πριβέ που φαινονται όλα! Μόνο κάτι φιλία είδα να πέφτουν και δεν νομίζω το παιχνίδι να ξεφεύγει εκεί σε κάτι.. :pipa1:
Στο μπαρ δούλευαν κάτι θειτσες και απέξω ήταν ο dj o Γιωργάκης που οι τρελές του μαγαζιού που ήταν τυφλά στο μεθύσι,του ζητούσαν συνέχεια να βάλει δικά τους κομμάτια! :orchestra: Έλεγε ο τρελός: " ρε που μπλεξαμε με τις τρελές" :2funny:
Ήρθε ή Τάνια από Ρωσία στην παρέα μας ,ευχάριστη γυναίκα με ωραίο προσωπακι αλλά τσουβαλα! :grin: Ξανθιά γύρω στα 35-40! Την κέρασε ο Άζα ένα ποτακι και μετά από λιγο σκάει και το πιάτο - Πλατφόρμα με τα τόσα τοστακια που είχε! :o :o Μέχρι και τουρσιά είχε... :kneel:
Ήρθε σε μένα μια πιωμενη Λίτσα ότι να ναι την μπουλαρισα απευθείας! Αστο της λέω είμαι άλλου... :grin:
Τα ποτά καθαρά μου φάνηκαν!

Τιμή ποτού 6€ τα περαιτέρω δεν ήθελα να μάθω! :grin:
Γιατι ήμουν τόσο χαλιά από το πιωμα που Έλεγα στους Μπακαγιοκους: " Ρε που είναι ή Πιάτσα να την κάνω"  :2funny:

Stade colomparade Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:ουτε ενα ποτακι βρε μαντζιρι
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Χθεσινή Επίσκεψη στο Romeo στην Ηλιούπολη! :grin:

Μαζί με Mpotofilo
Azazel και άλλοι 2 Μπακαγιοκοι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού τα πίναμε κι άλλου. Λέμε ας πάμε να κάουμε λιγάκι! :grin:
Ώρα δύσκολη κατά τις 4.30 φτάσαμε, τα πιπινακια του μαγαζιού λένε φήμες ότι την κάνουν πιο νωρίς από το μαγαζί για να πάνε για ποτακι! :tits2:
Μιλφοτζιλφοκατασταση όλη φάση...Τέρμα καλτιλα το μαγαζί όλες τσουβαλες με μποτικα. Καμία 10αρια ήταν! :grin:
Μουσική έπαιζε συνέχεια το κομμάτι " Δημήτρη Χάνομαι.." :orchestra: :2funny:
Πρόσχαρο μαγαζάκι στο μάτι με σταντακια τετράγωνα μεγάλα, στο βάθος και καλά έχει τα πριβέ που φαινονται όλα! Μόνο κάτι φιλία είδα να πέφτουν και δεν νομίζω το παιχνίδι να ξεφεύγει εκεί σε κάτι.. :pipa1:
Στο μπαρ δούλευαν κάτι θειτσες και απέξω ήταν ο dj o Γιωργάκης που οι τρελές του μαγαζιού που ήταν τυφλά στο μεθύσι,του ζητούσαν συνέχεια να βάλει δικά τους κομμάτια! :orchestra: Έλεγε ο τρελός: " ρε που μπλεξαμε με τις τρελές" :2funny:
Ήρθε ή Τάνια από Ρωσία στην παρέα μας ,ευχάριστη γυναίκα με ωραίο προσωπακι αλλά τσουβαλα! :grin: Ξανθιά γύρω στα 35-40! Την κέρασε ο Άζα ένα ποτακι και μετά από λιγο σκάει και το πιάτο - Πλατφόρμα με τα τόσα τοστακια που είχε! :o :o Μέχρι και τουρσιά είχε... :kneel:
Ήρθε σε μένα μια πιωμενη Λίτσα ότι να ναι την μπουλαρισα απευθείας! Αστο της λέω είμαι άλλου... :grin:
Τα ποτά καθαρά μου φάνηκαν!

Τιμή ποτού 6€ τα περαιτέρω δεν ήθελα να μάθω! :grin:
Γιατι ήμουν τόσο χαλιά από το πιωμα που Έλεγα στους Μπακαγιοκους: " Ρε που είναι ή Πιάτσα να την κάνω"  :2funny:

Stade colomparade Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

:kneel: :kneel: :rockon: :2funny:

 

alexis6666

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη στο reality στην κωνσταντινουπολεως(περιοχη ιπποκρατειο) κατα τις 5 μετα απο αρκετα ποτα.
Η κατασταση μεσα ικανοποιητικη με 4-5 κοπελες εκ των οποιων οι 2 πολυ καλες.
Πολυ χαβαλε και μπαλαμουτι με τις γκομενες αλλα ενω εχω παει παλιοτερα και αλλες φορες ,οι κοπελες με ειπαν πως μεσα στο μαγαζι δεν γινεται κατι,μονο εκτος αν κανονισεις με τις κοπελες.
Μελανο σημειο ο λογαριαμος ο οποιος τα 3 ποτα μιας κοπελας ,τα χρεωσε διπλα χωρις καν να ρωτησει!βεβαια πληρωθηκε και τα 3 σαν μονα γιατι η αφεντικινα εδειχνε να καταλαβε στον υψωμενο τονο της φωνης μου.
Η κοπελα που πηγε να μας κοροιδεψει ηταν η ξανθουλα αλβανιδα μουναρα που δουλευει εκει χρονια (πολυ καλο μουνι!) η οποια μας ειπε με τον φιλο μου πως θελει 1000 για τριο ολο το βραδυ!
χαχαχα οποτε προσοχη με τη συγκεκριμενη αγαπητοι συναγωνιστες.
Γενικα το μαγαζακι ειναι πολυ καλη επιλογη θα ελεγα ,ωραιος χωρος,φωτισμος κλπ
6 το αντρικο ,8 το γυναικειο το οποιο πινουνε τα κοριτσια σε κανα τεταρτακι
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ωραία και πλήρης ενημέρωση αδερφέ
Πρέπει να έχουμε συνέχεια τον νου μας με αυτα τα δίπλα ποτά ρε γαμ...το
Αν σε δούνε λίγο πιωμα το δουλεύουν πολυ το ντεμεκ κανονικό ή το σφηνάκι, όλες
Δώσε άμα θέλεις καμία παραπάνω πληροφορία για την Αλβανη που ανέφερες
Όνομα σωματότυπος και αν αξίζει τον κόπο να πάμε, γιατί είναι και αυτή η απόσταση
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom