Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (25 μέλη και 256 επισκέπτες)

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.984
Κριτικές
490
Like
36.652
Πόντοι
41.447
Τωρα το βραδάκι
Περγάμου 1
Όροφος η ξανθιά σέξι μιλφαρα αιντα,ανακάλυψη του πολύ καλου μου φίλου piatsa
H αιντα ειναι γύρω στο 1,70 με κανονικό θηλυκό κορμί και πλούσιες βυζαρες,οπωσδήποτε τεσσαρες
Πολυ καλή και ενδιαφέρουσα επιλογή για τους λάτρεις των σέξι mlf και όχι μόνο

οντως φοβερες φυσικες βυζαρες! :tits:
οι φιλοι βυζολαγνοι ας σπευσουν! ΑΪΝΤΑ το ονομα αυτης  :rolleyes:
δοκιμαστικε χθες με επιτυχια και θα μεπει αργοτερα κριτικη  :sunglasses:

Ιωαννίνων 3
Ισόγειο ινκα,η λεπτή ξανθιά προgilf απο αλκιβιαδου 16α,αρκετά περιποιημένη

Ωραιος! υπαρχει κοσμος που την Ψαχνει την Ινκα! πολυ καλο μιλφ , πρωην μασατζου με περασμα απο Δροσοπουλου 98, Αλκιβιαδου 16α και αλλα μαγαζια

ΥΓ. πολύ ωραία και περιγραφικη ενημερωση οπως ΠΑΝΤΑ!  :hi:

giphy.gif
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.984
Κριτικές
490
Like
36.652
Πόντοι
41.447
[size=11pt]Κυψέλη, Πλατεία Αττικής, Κολωνός, Μεταξουργείο, Ψυρρή[/size]


11:07-14:41

Ιωαννίνων 3 αριστερά (ισόγειο): Η μιλφογκίλφ 'Ινγκα, με ίσιο ξανθό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, πρόσωπο με σκανδιναβικά χαρακτηριστικά, μεγαλούτσικο στήθος, αδύνατη. Απλό στα 20 ευρώ, στα 30 ευρώ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, μασάζ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.

:cool2: :thumbsup:

giphy.gif
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
οντως φοβερες φυσικες βυζαρες! :tits:
οι φιλοι βυζολαγνοι ας σπευσουν! ΑΪΝΤΑ το ονομα αυτης  :rolleyes:
δοκιμαστικε χθες με επιτυχια και θα μεπει αργοτερα κριτικη  :sunglasses:

Ωραιος! υπαρχει κοσμος που την Ψαχνει την Ινκα! πολυ καλο μιλφ , πρωην μασατζου με περασμα απο Δροσοπουλου 98, Αλκιβιαδου 16α και αλλα μαγαζια

ΥΓ. πολύ ωραία και περιγραφικη ενημερωση οπως ΠΑΝΤΑ!  :hi:

giphy.gif
μέγιστε zero μέχρι τι ώρα τη βρίσκουμε την Αίντα;
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά δε λέω γαμεύσιμο τεμάχιο η Κορίνα από το Ιάσωνος 20
(αν και δεν έχω καμία ανάγκη το αποστειρωμένο πρόγραμμα που προσφέρει ούτε την αποστειρωμένη φάτσα της)
αλλά έχετε παρατηρήσει ότι δεν έχει μέση (καμπύλες) είναι μονοκόμματη  :2funny:
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ξέρεις κάποιος που δουλέυει η Ντιάνα από Ιάσωνος 10 όροφο ?  :huh:
Έχω μέρες να την δω και μου έχει λείψει  :cool2:
 

Επισκέπτης
καμια κοπελα που να κανει ισπανικη δευτερη βαρδια?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πείτε κανα στυλιάρι σε λιγο 2η βαρδια  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλυτερα καψε τα λεφτα σου φιλε, πιο πολυ θα το ευχαριστησεις. Μακρια απο την κουτοπονηρη τσιγγανα, εμενα παλια ουτε μουνι δεν με αφησε να την γαμησω παρ'οτι υποτιθεται και τοτε εκανε φουλ. Εφυγα και αχυστος και ζημιωμενος.

σημερα διαβασα το μηνυμα σου, πηγα τελικα οπως με ενημερωσε ο συναδελφος καρφι στο 72 και δουλευε εκει (δεν δοκιμασα καν να δω κανα αλλο σπιτι), ικανοποιητικη εμφανιση με κωλο στο προγραμμα
περασα

νορμαλ πιπα , απο μονη της αναποδο cow  ... στο μουνι
καποια στιγμη σταματησε να χτυπιεται και της λεω θελω να παρω το κωλο σου τωρα

επεσε στα 4 εβαλε λιγο κρεμα με δαχτυλο και μπηκα πολυ ευκολα .... πηρε φοβερη σταση στα 4 με σπασιμο μεσης , εξαιρετικη θα ελεγα
την επαιζα χαλαρα μπαλιτσα μεχρι που αρχισε να λεει σκισε το κωλο μου και κατι τετοια και ανεβασα ρυθμο ...σε καποια στιγμη βαραγα με ολη μου τη δυναμη πλατς πλουτς πλατς , βογγητα απο το κοριτσι , εχυσα τελειωσε . μια χαρα περασα εγω προσωπικα νεαρη εμφανισιμη που εδωσε κωλο , δεν εψαχνα ακαποτα γλωσσοφυλα και τετοια

Ευχαριστω Πιτσιλιαρη  :erection:  :rockon:
 

Επισκέπτης
τελικα κανει καμια ισπανικη ρε παιδια? το εχω τεραστια αναγκη πειτε καμια να παω να καταθεσω τα φλοκια μου ειτε φυλης ειτε μεταξουργειο ειμαι ετοιμος να εκραγω  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Ρε παιδιά δε λέω γαμεύσιμο τεμάχιο η Κορίνα από το Ιάσωνος 20
(αν και δεν έχω καμία ανάγκη το αποστειρωμένο πρόγραμμα που προσφέρει ούτε την αποστειρωμένη φάτσα της)
αλλά έχετε παρατηρήσει ότι δεν έχει μέση (καμπύλες) είναι μονοκόμματη  :2funny:

[size=11pt]Ακόμα πιο απαγορευμένο. Ένα βήμα πριν την τραμπούκα, δηλαδή  :)[/size]

Συμφωνώ μαζί σας. Δεν γουστάρω τόσο αποστειρωμένες καταστάσεις. Εντούτοις, κάποτε που η αναφερόμενη προσέφερε 69 στο πρόγραμμά της και την είχα δοκιμάσει μια φορά, διαπίστωσα ότι γούσταρε το σπατουλάρισμα, παρά την προσπάθειά της να συγκρατηθεί. Ίσως να έτυχε, δεν είμαι σίγουρος. Ο Picker θα μπορούσε να μας πληροφορήσει αν όντως κάποτε γούσταρε την φροντίδα της αντρικής γλώσσας.

tumblr_lpsdsuWueq1qdc388o1_400.gif

 

Επισκέπτης
Συμφωνώ μαζί σας. Δεν γουστάρω τόσο αποστειρωμένες καταστάσεις. Εντούτοις, κάποτε που η αναφερόμενη προσέφερε 69 στο πρόγραμμά της και την είχα δοκιμάσει μια φορά, διαπίστωσα ότι γούσταρε το σπατουλάρισμα, παρά την προσπάθειά της να συγκρατηθεί. Ίσως να έτυχε, δεν είμαι σίγουρος. Ο Picker θα μπορούσε να μας πληροφορήσει αν όντως κάποτε γούσταρε την φροντίδα της αντρικής γλώσσας.

tumblr_lpsdsuWueq1qdc388o1_400.gif
εισαι και εσυ ρομαντικος δλδ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Πέρασμα από Λιοσίων.
Τίποτα το ιδιαίτερο. Αφού γλίτωσα το βιασμό από την τρελοΜπάρμπορα στο Βέργας 6α  τελικά κατέληξα στο Λιοσίων 76α. Η milf Αλβανίδα Ελένη  δεν λέει τίποτα το ιδιαίτερο από συμμετοχή αλλά κανει φιλοτιμο τσιμπούκι (ακα) με πλήρες αρχιδογλείψιμο. Κάθισε για ξεκώλιασμα χωρίς καμία διαμαρτυρία και στο τέλος τα πήρε στην κοιλιά και στα βυζιά της χωρίς να βγάλει κιχ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom