Νέα

Φοβάμαι μήπως έχω ομοφυλοφιλικές τάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 284
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
ειναι φυσικο αν εχει μουνι πηγαδι να σου αρεσει πιο πολυ ο κωλος της για γαμησι.εγω θυμαμαι παλια τα καλοκαιρια στο χωριο προτιμουσανα γαμαω μικρα κατσικακια!!!!ειναι τρυφερα και πολυ στενα!!!!!!
Ρε γατουλη πας καλα?Αν σοβαρολογεις εισαι πυροβολημενος για τα καλα! :helpplea:
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Ενας μονο τροπος υπαρχει για να βεβαιωθει καποιος 1000% οτι δεν ειναι πουστης....να γαμησει αντρα μια φορα η και να τον γαμησουν και να το σιχαθει...Θυμαμαι οταν ημουνα πρωτοετης ειχα μεθυσει με ενα παληκαρι με αποτελεσμα να τον γαμησω στη γκαρσονιερα του...Ε,απο τοτε το σιχαθηκα...και ορκιστηκα να μη ξαναγινει μαλακια...Τοτε ημασταν κι οι δυο λιωμα...
 
OP
OP
P

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Ενας μονο τροπος υπαρχει για να βεβαιωθει καποιος 1000% οτι δεν ειναι πουστης....να γαμησει αντρα μια φορα η και να τον γαμησουν και να το σιχαθει...Θυμαμαι οταν ημουνα πρωτοετης ειχα μεθυσει με ενα παληκαρι με αποτελεσμα να τον γαμησω στη γκαρσονιερα του...Ε,απο τοτε το σιχαθηκα...και ορκιστηκα να μη ξαναγινει μαλακια...Τοτε ημασταν κι οι δυο λιωμα...

μα δεν γίνετε πούστης έτσι ;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ενας μονο τροπος υπαρχει για να βεβαιωθει καποιος 1000% οτι δεν ειναι πουστης....να γαμησει αντρα μια φορα η και να τον γαμησουν και να το σιχαθει...Θυμαμαι οταν ημουνα πρωτοετης ειχα μεθυσει με ενα παληκαρι με αποτελεσμα να τον γαμησω στη γκαρσονιερα του...Ε,απο τοτε το σιχαθηκα...και ορκιστηκα να μη ξαναγινει μαλακια...Τοτε ημασταν κι οι δυο λιωμα...
τωρα εσυ εισαι 500% σιγουρος,πρεπει να κατσεις να σε γαμησουν για να σιγουρευτεις τελειως και να φτασεις το 1000
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Οπως ειχε πει ο Ροκος:

"Αντρας ειναι αυτος που τον εφαγε και δεν του αρεσε".

Αν πχ καποιος γαμιεται στη Συγγρου και δε του αρεσει αλλα το κανει για τα λεφτα δεν ειναι πουστης και τραβελι.

Αν καποιος εχει σπουδασει γιατρος και κανει εγχειρισεις αλλα δε του αρεσει το επαγγελμα που κανει γιατι οταν ηταν μικρος ηθελε να πεταει, δεν ειναι χειρουργος αλλα πιλοτος.


Χεχεχεχεχε.

Παιδια οι πουστηδες γενικα χωριζονται σε 2 κατηγοριες.

Σε αυτους που το κανουν μονο για το σεξ και σε αυτους που ερωτευονται αντρες.

Και οι 2 κατηγποριες πουστηδες ειναι.
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
66
Like
12
Πόντοι
0
Εσύ σε ποια από τισ δυο κατατάσσεις τον εαυτό σου;
Έλα, μην ντρέπεσαι μια οικογένεια είμαστε όλοι εδώ!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ενας μονο τροπος υπαρχει για να βεβαιωθει καποιος 1000% οτι δεν ειναι πουστης....να γαμησει αντρα μια φορα η και να τον γαμησουν και να το σιχαθει...Θυμαμαι οταν ημουνα πρωτοετης ειχα μεθυσει με ενα παληκαρι με αποτελεσμα να τον γαμησω στη γκαρσονιερα του...Ε,απο τοτε το σιχαθηκα...και ορκιστηκα να μη ξαναγινει μαλακια...Τοτε ημασταν κι οι δυο λιωμα...

μπραβο παιδια και εις ανωτερα. Παντως κυκλοφορει πολυ λουγκρα στις μερες μας. Τι εγινε μοδα ειναι?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ενας μονο τροπος υπαρχει για να βεβαιωθει καποιος 1000% οτι δεν ειναι πουστης....να γαμησει αντρα μια φορα η και να τον γαμησουν και να το σιχαθει...Θυμαμαι οταν ημουνα πρωτοετης ειχα μεθυσει με ενα παληκαρι με αποτελεσμα να τον γαμησω στη γκαρσονιερα του...Ε,απο τοτε το σιχαθηκα...και ορκιστηκα να μη ξαναγινει μαλακια...Τοτε ημασταν κι οι δυο λιωμα...
Βαγγελη εσυ εισαι? :2funny: :2funny: :2funny:
ενας κολλητος μου, μου ειχε διηγηθει την ιδια ιστορια,και του λεγα,κοψτο,αφου σε πειραζει :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
ΠΡΕΠΕΙ να υπάρχει σώμα της αστυνομίας που να συλλαμβάνει ομοφυλοφιλους και να τους μπαγλαρώνει .

Αλλά και παρακρατικές οργανώσεις .... π.χ στο ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΙ Εθνικιστές με ρόπαλα και καδρόνια σταμάτησαν την πορεία των gay ! Και εδώ η Χ.Α γιαούρτωσε την gay parade athens 2008 αλλά τα ΜΑΤ σταμάτησαν τους εθνικιστές πριν επιτεθούν ! ( μπατσοι - τι βι - ομοφυλοφιλικοι ολοι δουλέυουνε μαζί ) .

Δεν γίνεται αλλιώς ! Στο τέλος θα λέμε ότι και η παιδεραστία ή η κτηνοβασία είναι ανθρώπινα δικαιώματα ..... ε όχι ! ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ είναι !
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ειναι πολυ ανηθικο γενικα να εισαι ο ομοφυλοφιλος
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
δεν ειναι και οτι καλυτερο να ειναι αδερφη καποιος αλλα ο καθενας κανει οτι θελει στο κρεββατι του αρκει να μη προκαλει δημοσια, οπως επισης και μαλακια οι αντιδρασεις με ροπαλα γιαουρτια τζατζικια κτλ, παντως ειναι πααααααρα πολλοι πλεον καλυτερα για εμας αυξανοντε τα ποσοστα
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
ασε ρε τωρα νιωθεις gayreeks? αν ναι τοτε οκ αν οχι οποια στο πει βγαλε το εργαλειο σου και αποδειξου greek lover
 

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΕΠΕΙ να υπάρχει σώμα της αστυνομίας που να συλλαμβάνει ομοφυλοφιλους και να τους μπαγλαρώνει .

Αλλά και παρακρατικές οργανώσεις .... π.χ στο ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΙ Εθνικιστές με ρόπαλα και καδρόνια σταμάτησαν την πορεία των gay ! Και εδώ η Χ.Α γιαούρτωσε την gay parade athens 2008 αλλά τα ΜΑΤ σταμάτησαν τους εθνικιστές πριν επιτεθούν ! ( μπατσοι - τι βι - ομοφυλοφιλικοι ολοι δουλέυουνε μαζί ) .

Δεν γίνεται αλλιώς ! Στο τέλος θα λέμε ότι και η παιδεραστία ή η κτηνοβασία είναι ανθρώπινα δικαιώματα ..... ε όχι ! ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ είναι !

Μικρέ αν είσαι 19 ετών ακόμη (όπως υποδηλώνει υποθέτω το nick σου), μία συμβουλή: όσο πιο σύντομα ξεπεράσεις τα στερεότυπα και απαλλαχτείς από προκαταλήψεις που επιρρίπτουν συλλογικά και εκ των προτέρων φταίξιμο και ευθύνες σε ανθρώπους που δεν γνωρίζεις, με βάση μόνο μία επιλογή που αφορά την ιδιωτική τους ζωή (ειτε ιδεολογίας, ειτε θρησκείας, ειτε σεξουαλικής προτίμησης κλπ), τόσο γρηγορότερα θα ωριμάσεις και θα κερδίσεις αυτό που θέλεις από τη ζωή σου. Αλλιώς θα παραμείνεις ένας μίζερος που θα αναζητά μονίμως υπεύθυνους γύρω του για το τέλμα στο οποίο θα βρίσκεται η ζωή του.
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
Μικρέ αν είσαι 19 ετών ακόμη (όπως υποδηλώνει υποθέτω το nick σου), μία συμβουλή: όσο πιο σύντομα ξεπεράσεις τα στερεότυπα και απαλλαχτείς από προκαταλήψεις που επιρρίπτουν συλλογικά και εκ των προτέρων φταίξιμο και ευθύνες σε ανθρώπους που δεν γνωρίζεις, με βάση μόνο μία επιλογή που αφορά την ιδιωτική τους ζωή (ειτε ιδεολογίας, ειτε θρησκείας, ειτε σεξουαλικής προτίμησης κλπ), τόσο γρηγορότερα θα ωριμάσεις και θα κερδίσεις αυτό που θέλεις από τη ζωή σου. Αλλιώς θα παραμείνεις ένας μίζερος που θα αναζητά μονίμως υπεύθυνους γύρω του για το τέλμα στο οποίο θα βρίσκεται η ζωή του.
Εχεις δικιο φιλε...εγω ειμαι της αποψης μακρια απο μενα κι ας ειναι και στη μανα μου...(τροπος του λεγειν φυσικα)...απλα δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας...μου αρκει να μην με ενοχλει..μια φορα με εχει ενοχλησει ενας γνωστος μαλιστα ομοφυλοφυλος...(ειναι σοουμαν)..σε μια δεξιωση, οταν στο μπουφε επεσε καταλαθως πανω μου και αντι να ζητησει και συγγνωμη μου ειπε: "Παρ' τον κωλο σου μωρη!"...εε αυτος με ενοχλησε και του ειπα την πρωτη τελευταια και εγινα και ρεζιλι σε ολο τον κοσμο ..αλλα ο καθε πουστης αν δεν με ενοχλησει, απλα δεν με αφορα το τι κανει στην προσωπικη του ζωη...

Οντως ρε γαμωτο..πριν λιγες μερες εμαθα οτι ενας συμμαθητης μου απο το λυκειο τον παιρνει...και στεναχωρηθηκα γιατι καναμε και παρεα και δεν φαινοταν για αδερφη...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Εχεις δικιο φιλε...εγω ειμαι της αποψης μακρια απο μενα κι ας ειναι και στη μανα μου...(τροπος του λεγειν φυσικα)...απλα δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας...μου αρκει να μην με ενοχλει..μια φορα με εχει ενοχλησει ενας γνωστος μαλιστα ομοφυλοφυλος...(ειναι σοουμαν)..σε μια δεξιωση, οταν στο μπουφε επεσε καταλαθως πανω μου και αντι να ζητησει και συγγνωμη μου ειπε: "Παρ' τον κωλο σου μωρη!"...εε αυτος με ενοχλησε και του ειπα την πρωτη τελευταια και εγινα και ρεζιλι σε ολο τον κοσμο ..αλλα ο καθε πουστης αν δεν με ενοχλησει, απλα δεν με αφορα το τι κανει στην προσωπικη του ζωη...

καταλαβα για ποιον λες τετοιοι τυποι ειναι για γιαουρτια!
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
καταλαβα για ποιον λες τετοιοι τυποι ειναι για γιαουρτια!
Για γιαουρτια ειναι..αν νομιζει οτι επειδη ειναι μια διασημη πουστρα "θα του παρουμε και πιπα" να παει στο δι...λο ο μαλακας!!!
Ομοφυλοφιλικες τασεις αν ειχες φιλε μου επειδη σκεφτοσουν οτι επαιρνες μια γκομενιτσα απο τον κωλο..τοτε το 99% των ανδρων θα ηταν πουστηδες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...εχω ριξει μαλακιες και μαλακιες για τον κωλο μιας γκομενας αλλα αυτη δεν μου τον δινει...γαμωτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom