Νέα

Ιερόδουλες που άφησαν εποχή στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonderage
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
SΣτο μπουρδελο  αυτο μηπως ειχες παρει  1990-1 ποτε  τη Σόνια/Χριστίνα,μια μελαχροινη,με ωραιο βυζί,ωραιο προσωπο,ελληνιδα? που ειχε  ενα ροδο τατουαζ αριστερα (αν θυμαμαι καλα) στην κοιλιά? Δουλευε πιο παλια και Κολωνακι,πολυ μουναρος,γινοταν χαμος ...
Καλά αυτή ήταν πιο παλιά από την Μελίνα. Της είχα πετάξει τα μάτια έξω.
Αν θυμάμαι έκανε και ακάποτο που τότε ήταν tabu. Aλλά δεν ήταν και πολύ
του social όπως η Μελίνα. Είχε άλλη καρδιά και άλλη ψυχή. Με το τσιμπούκι
και με το που σε κοίταγε στα μάτια έχυνες στο πρώτα λεπτά. Μιλάμε για πολύ κάβλα η Μελίνα. Αλλά μετά παφ χάθηκε.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ανοίγω αυτό  το  ιστορικό θεματάκι για όσους θελήσουν να γράψουν κάτι,να θυμηθούμε κάποιες  ωραίες  αναμνήσεις.Ειδα οτι υπήρξε  ανάλογο για τή Θεσσαλονίκη.Μόνο μην βάλουν μερικοί κοπέλες που πέρασαν για  ενα-δυο μηνες ,να  ανταποκρίνεται  στο θέμα.Εκτος πια κι αν ηταν κατι  το πολύ σπέσιαλ.Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού σε  ολους



παρεμφερη θρεντ απο οπου εμπνευστηκα για το σαλονικιωτικο
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Εγω θα μιλησω για μια κοπελα που ανετα θα μπορουσε να γινει και θρυλος...μιλαω για ενα κοριτσι ονοματι Αντζελα που δουλεψε στην οδο διδυμου 20 την περιοδο 1998-2004...μετα εξαφανιστηκε και δεν την ξαναειδα ποτε μου...

Μιλαμε για ενα κορμι τελειο και προσωπο αγγελικο πιο ομορφη κι απο τη ζωη Λασκαρη...δουλεψε με ενα τσατσο που τον ελεγαν Αρη,γκει θεατρινος συμπεριφορα κι ειχε κι ενα σκυλο μαζι του...Η κοπελα στην αρχη ηταν ξανθια και μετα εγινε καστανη αλλα παρεμεινε μουναρα...

Ακομη τη θυμαμαι και ομοια της δεν συναντησα πουθενα ουτε σε ομορφια,ουτε σε υπηρεσιες ουτε και σε ευγενεια...Δεν θα ταν υπερβολη να πω πως ισως ειναι the best ever!!

Μια αλλη επισης ωραια και εντυπωσιακη ηταν η Βερονικα που δουλευε μεταξουργειο στην οδο Ιασωνος 19 στον κατω οροφο...περιοδος απο 2006-2008 αν θυμαμαι καλα...ξανθια με πολυ ωραιο κορμι,ματαρες σχεδον φωτομοντελο...δηλωνε ρωσο ιταλιδα/...


Πραγματι αυτη στην Διδυμου 20 την ειχα παρει κι εγω,φοβερο μωρο!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29566

Επισκέπτης
Εγω δεν θα ξεχάσω ποτέ την Νόνη. δουλευε Φ59 και αργότερα Αχαρνών 200 κάτι (Studio)....
 

nikgontik69

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το μπουρδελακι στην σαρρη στου ψυρη, ειχε μερικες απο τις πιο διασημες της εποχης 87-97. αν και ''εγχειρησμενες'' οι περισοτερες εβλεπα ουρες ατελειωτες για παρτη τους. πιο πολυ χαμος γινοτανε για την Αφροδιτη που ειχε βγαλει ο τραγκας στις εκπομπες του, και την Αλεκα μια πανεμορφη ψηλη αλογα... μερικες φορες εβλεπα να πληρωνουν 5-6 ατομα με το που εβγαινε στο σαλονι...
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
αλλη  ωραια περιπτωση εκδιδόμενης  γυναικας,δεν την λεω πουτανα ,ηταν κυρια με τα όλα της ,ηταν η παρακάτω,της οποιας δυστυχώς εχω ξεχασει το  ονομα ...
Δουλεψε καποια λιγα χρονια στο Φυλης 54,στο πανω,νομιζω και καποιες φορες και στο κατω.Ηταν ελληνίδα,γυρω στα 40-44,ξανθια,ψηλη,με πολυ ωραιο κορμι ,θα ελεγα στο σωματοτυπο της Αντριάνας απο Διδυμου,αλλα ενω η Αντριανα βγαζει το ψυχρο ρωσικο,εκεινη ειχε πιο καυλωτικη εμφανιση,και ωραιο προσωπο με αριστοκρατικα χαρακτηριστικα,οταν την εβλεπες στο σαλονι,ιδιως τις πρωτες φορες,πριν την συνηθισει το ματι,καυλωνες και περναγες μεσα  σαν σιφουνας...
Το δερμα της ηταν σταρατο ,πολυ καλο,και αρχιζε στο κρεβατι με μια ισπανικη με τις απιθανες βυζαρες της.
Εγω πρεπει να την ειχα γαμισει μεχρι και 20-25  φορες,ποτε δεν την χορταινα,απιθανα και ομορφα γαμισια,μια γυναικα πολυ  εξω απο τα συνηθισμενα των μπουρδελων,σε εμφανιση και  συμπεριφορα.
Τα χρονια πρεπει να ηταν  1990-93,δεν ειμαι σιγουρος εκατο τα εκατο,παντως πολλοι θα την θυμουνται,ηταν πολυ χαρακτηριστικη  κοπέλλα και ειχε παντα πολυ  κοσμο.Μπου ειχε πει καποια φορα οτι βγηκε σ αυτη  την ηλικια στα μπουρδελα γιατι  ο  αντρας της επεσε  εξω και  ειχε χρεη...
Οποιος τυχον θυμαται  ονομα της κλπ,ας γραψει κατι.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Sonderage, σου παραθετω απαντηση μου αλλα και για περιγραφη για το αυτο θρεντ,  σε μηνυμα σου στο θρεντ για τις επικινδυνες ιεροδουλες, περιγραφη μεγαλυτερου μου φιλου, για μια καιτη στα μεγαλα νουμερα της Φυλης, στα μονα νουμερα ηταν, γυρω στο '86, γυρω στο Φ.135 απο ο,τι μου ειχε δειξει ρπιν χρονια που ηταν και ερειπωμενο...

Αγαπητε, δεν εχω ιδία αποψη για την εποχη αυτη, καθοτι τοτε ανηκα στην κατηγορια των παιδων, αλλα απο φιλο 9 χρονια μεγαλυτερο απο μενα που σπουδαζε θεολογια(!!!), (μεγαλο οργιο ο τυπος) απο το '84 αν θυμαμαι καλα, ξεκινουσε τσαρκες απο νωρις βραδυ και τελειωνε τις πρωινες ωρες, καθοτι γυρνουσε ολα τα ιδρυματα του κεντρου, Φυλης-Μεταξουργειο-Ψυρρη-Θησειο-Σολωνος, Κολωνακι-Εξαρχεια...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα, μου ελεγε για μια τυπισσα, Καιτουλα μου την ανεφερε, καπου στα μεγαλα νουμερα της Φυλης, που τα εκανε ολα ακαποτα και μαλιστα τελειωνε μεσα της...
  Απο εκεινη την εποχη, εχει γ@μησει ελαχιστες φορες καθοτι και ανυπαντρος, γιατι του ειχε γινει συνηθιο το ακαποτο και δεν μπορουσε με σαμπρελα..
και εγω που μπηκα στο κολπο το 80 προλαβα πολλες που εκαναν ακαποτο γαμηση ,εεερε μαλακιες που εχουμε κανει και μετα πλεναμε τον πουτσο μας με πρασινο σαπουνι ,με την πουτσοτριχα του προηγουμενου επανω    και το νερο απο δοχειακι το μπρουτζινο με το βρυσακι και ειμασταν ενταξει!!!!
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
και εγω που μπηκα στο κολπο το 80 προλαβα πολλες που εκαναν ακαποτο γαμηση ,εεερε μαλακιες που εχουμε κανει και μετα πλεναμε τον πουτσο μας με πρασινο σαπουνι ,με την πουτσοτριχα του προηγουμενου επανω    και το νερο απο δοχειακι το μπρουτζινο με το βρυσακι και ειμασταν ενταξει!!!!

Κοίταξε,συναγωνιστή,πριν το 1981 ακομα και 82,πολλες εκαναν γαμισι χωρις καπότα,αλλα μετα βγηκε το ειτζ και  αυτος  ο τροπος εξαφανιστηκε.Εκεινο που θυμαμαι και σε αυτό  περισσοτερο  αναφερομουν στα προηγούμενα ποστ μου,ειναι  οτι τσιμπουκι ακαποτο ηταν σπανιώτατο.Νομιζω  αυτο αρχισε με τις ανατολικες μετα  το 1991,και τωρα πια  εχει  γενικευτει.Λεω νομιζω ,διοτι  απο 1993 μεχρι 2008 δεν συχναζα και δε μπορω να μιλησω σιγουρα  για το τι γινοταν.
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Καλά αυτή ήταν πιο παλιά από την Μελίνα. Της είχα πετάξει τα μάτια έξω.
Αν θυμάμαι έκανε και ακάποτο που τότε ήταν tabu. Aλλά δεν ήταν και πολύ
του social όπως η Μελίνα. Είχε άλλη καρδιά και άλλη ψυχή. Με το τσιμπούκι
και με το που σε κοίταγε στα μάτια έχυνες στο πρώτα λεπτά. Μιλάμε για πολύ κάβλα η Μελίνα. Αλλά μετά παφ χάθηκε.......

Οτι εκανε  ακαποτο τσιμπουκι  η Χριστινα /Σονιαδεν το ηξερα.Εμενα δε  μου  ειχε προτεινει παντως ποτε.Εκτος πια κι αν  αναφερεσαι σε αλλη κοπελλα με το ιδιο  ονομα.Το λουλουδι στην κοιλια το ειχε εξαλειψει  μετα απο ενα διαστημα.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
αλλη  ωραια περιπτωση εκδιδόμενης  γυναικας,δεν την λεω πουτανα ,ηταν κυρια με τα όλα της ,ηταν η παρακάτω,της οποιας δυστυχώς εχω ξεχασει το  ονομα ...
Δουλεψε καποια λιγα χρονια στο Φυλης 54,στο πανω,νομιζω και καποιες φορες και στο κατω.Ηταν ελληνίδα,γυρω στα 40-44,ξανθια,ψηλη,με πολυ ωραιο κορμι ,θα ελεγα στο σωματοτυπο της Αντριάνας απο Διδυμου,αλλα ενω η Αντριανα βγαζει το ψυχρο ρωσικο,εκεινη ειχε πιο καυλωτικη εμφανιση,και ωραιο προσωπο με αριστοκρατικα χαρακτηριστικα,οταν την εβλεπες στο σαλονι,ιδιως τις πρωτες φορες,πριν την συνηθισει το ματι,καυλωνες και περναγες μεσα  σαν σιφουνας...
Το δερμα της ηταν σταρατο ,πολυ καλο,και αρχιζε στο κρεβατι με μια ισπανικη με τις απιθανες βυζαρες της.
Εγω πρεπει να την ειχα γαμισει μεχρι και 20-25  φορες,ποτε δεν την χορταινα,απιθανα και ομορφα γαμισια,μια γυναικα πολυ  εξω απο τα συνηθισμενα των μπουρδελων,σε εμφανιση και  συμπεριφορα.
Τα χρονια πρεπει να ηταν  1990-93,δεν ειμαι σιγουρος εκατο τα εκατο,παντως πολλοι θα την θυμουνται,ηταν πολυ χαρακτηριστικη  κοπέλλα και ειχε παντα πολυ  κοσμο.Μπου ειχε πει καποια φορα οτι βγηκε σ αυτη  την ηλικια στα μπουρδελα γιατι  ο  αντρας της επεσε  εξω και  ειχε χρεη...
Οποιος τυχον θυμαται  ονομα της κλπ,ας γραψει κατι.
Μηπως ειναι η Τζουλια.Επαιρνε τα διπλασια λεφτα ,απο τις αλλες.6000δρχ,αντι 3000δρχ,που ειχαν τα υπολοιπα.
 

kds

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Ισως οι παλαιοτεροι θυμουνται ενα απιστευτο τουμπανο με το ψευδωνυμο Ανιττα που δουλευε στην Περγαμου.
Το πραγματικο ονομα της ειναι Μπρουνιλντα αλβανιδα φυσικα μελαχρινη με απιστευτα βυζια και τρελο κωλι.(Μιλαμε για 93-95)
Καποια στιγμη πηγε σε στουντιο της Λ.Βουλιαγμενης και μετα εξαφανιστηκε.
Η τυπισα δεν κωλωνε πουθενα,τα κρατητηρια στο ΑΤ Κολωνου εχουν πολλες ιστοριες να πουν...
Μοναδικο μειονεκτημα της η οχι και τοσο καλη σχεση με το σαπουνι.

Μεγαλο σουξε σε μικρες ηλικιες ειχε και η Νονη.Τον τελευταιο καιρο στη Λιοσιων και για λιγο στο Βρηλισσου 36 ενα πελετη επαιρνε εναν εδιωχνε.
Ζητω η τρελλα.....Εχω την εντυπωση οτι ειναι παντρεμενη τωρα.....(δε βαζω και τη ψωλη μου στη φωτια...)
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Δεν ξερω αν θυμαται κανεις την περιοδο 2000 στο Διδυμου 18α,δουλευε μια Κυπρια,νομιζω την λεγανε Μαρια αν θυμαμαι καλα.Εκανε ακαποτο τσιμπουκι,που την εποχη εκεινη ηταν εξωπραγματικο για τα δεδομενα της πιατσας.Αλλα δεν ηταν μονο αυτο,η γκομενα ηταν πολυ θερμη και το ζουσε.Ακομα και η γκομενα σου δεν σου εδινε τετοια ευχαριστηση.Δουλευε με στανταρ πελατεια και πιστευω οτι αν υπηρχε τοτε το σαιτ,θα ειχα γινει μεγαλος θορυβος γυρω απο το ονομα της :rockon:.Μετα εξαφανιστηκε,αλλα το συγκεκριμενο καταστημα παντα εφερνε καλες επαγγελματιες,με τελευταια την γνωστη Αντριαννα.Ειναι το μονο μαγαζι που δεν εχω κλαψει λεφτα!!!!!!
 

havou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά θυμάμαι την Λίνα από Φυλής στο ύψος της Πιπίνου,(έχει κλείσει)την περίοδο 1998-2001.Μεγάλο σουξέ και όχι αδίκως. 
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Στο ημιυπόγειο της Ιουλιανού 71 ήταν κάποτε μια πουτάνα που σίγουρα άφησε εποχή για όσους την θυμούνται.

Εγώ αυτό που θυμάμαι ήταν ότι την πέτυχα στη δύση της καριέρας της, (με ηλικία κοντά στα 50 ) ήταν ξανθιά με βαμμένο πλατινέ κοντό μαλλί, και το κύριο χαρακτηριστικό της ήταν ότι έδινε κόλο σε μια εποχή που δεν υπήρχαν προγράμματα και που δεν συναντούσες εύκολα Ιερόδουλες που να δίνουν το κολαράκι τους.

Δεν θυμάμαι το όνομα της ίσως το θυμάται κάποιος πιο παλιός εδώ μέσα,  το πει και να το θυμηθώ, ήταν πάντως αρχοντογυναίκα και ήξερε να ζήσει τη ζωή της.

Την είχα πάρει δεκάδες φορές και την θυμάμαι ακόμη πολύ καλά.

Όποιος θυμάται κάτι παραπάνω ας αναφερθεί.
Λίζα
Αποστρατεύτηκε το 2009 .Μια από τις τελευταίες φορές την είχα πάρει απο πίσω.Μάλιστα μια φορά με είδε στην Καλλιθέα και μου το είπε.
Καλή...πολυ καλή και δεν την έπεφτε σε κανένας.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Νατασσα  Φυλης 71 ισογειο Τοτε 12 χιλαδες δραχμες.... :rockon:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Αντριαννα που δουλευε στην αριστοτελους. οτι καλύτερο υπηρχε σε εμφανιση και υπηρεσιες...ειχαν φαει πολλοι στουντιακηδες μαζι της κολλημα.  εποχες 2005-06
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom