Νέα

Eirini gr...Το πιο γλυκό πουτανάκι στο ίντερνετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα porcupine
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 655
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotmanq

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε τιποτα νεοτερα απο την Ειρηνη;
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
τα βιντεο ειναι ανεβασμενα με τη συγκαταθεση της? ρωταω καποιους απο δω που λενε οτι την ξερουν
 

hotmanq

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
τα βιντεο ειναι ανεβασμενα με τη συγκαταθεση της? ρωταω καποιους απο δω που λενε οτι την ξερουν
φιλε δε γνωριζω και ουτε τη γνωριζω προσωπικα.αλλα ειναι θα με ενδιεφεραι μια γνωριμια.....
 

hotmanq

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα νεο για το ειρηνακι? :tits2:
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Εξαφανισμενη ειναι γμτ..
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
415
Like
1.088
Πόντοι
201
λες να εχει χορτασει το  :pipa2: :pipa2: :pipa2:  :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  :pipa3: :pipa3:???
 

hotmara

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
... η ειρήνη δε σταμάτησε.. ποτέ δε σταματάει αυτή ;)
Τη ξέρω χρόνιααααα και ξέρω και τι ρόλο βαράει η τύπισσα!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Καλη απορία ειχες porcupine. :think:

Οντως τι ρολο βαραει αυτη η γκομενα? Παντως εκτως των φωτο εχω και ΠΟΛΛΑ βιντεακια της οπου την παιρνουν παρτουζα διαφοροι . Μεγαλο ξεκωλι .  :pipa3:

Δεν ειναι κακο, αφου της αρεσει !!!  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

joannakitty

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω τόσα για την irina (για να είμαστε και ακριβείς.. μιας και είναι ρωσίδα στην πραγματικότητα).. τόσες ανακρίβιες, και τόση λαχτάρα να μάθεται για αυτήν.. την γνωρίζω. Πολλά χρόνια. Κάποτε ήμασταν "συμπαίχτριες". Αναρωτιέστε αν γνωρίζει για την δημοσιοποίηση των φωτογραφιών κ των βιντεων της. Η αλήθεια είναι και ναι και όχι. Υπεύθυνος στην αρχή τουλάχιστον, για τις φωτό και τα βίντεο ο άντρας της. Ο Σωκράτης... άντρας, λέμε τώρα...
Και μην αρχίσετε με τα χαζά σας, πια είσαι εσύ; τι ρόλο βαράς (όπως και στην προηγούμενη απάντηση στο άλλο nick). Οταν κάποιος σας λύνει απορίες, και έχει σκοπό να σας πει τα πραγματικά γεγονότα, δεν κάνετε χαζοειρωνιουλες εεε;;; αν δεν σας ενδιαφέρει, και θέλετε να εξακολουθησετε να γράφετε και να ψάχνετε πια είναι η "ειρήνη", ελεύθερα. Εγώ δε θα συνεχίσω... δε θα πω τίποτε άλλο. Αν δηλαδή διαβάσω απαντησουλες με υφάκι πάπαλα παληκάρια μου. Και επειδή τα λιμανακια είναι κρυα ακόμη και επειδή δε θα τη βρειτε στις μπουρδελοτσαρκες σας, ίσως μπορώ να σας διαφωτίσω λίγο.. αλλά όχι με αγένεια. έτσι; :-* :-*
 

ready4love

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Άραγε και συ είσαι ρωσίδα; Και φίλη της;
 

sotireison

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
79
Like
53
Πόντοι
0
εστελνε μηνυματα ο σωκρατης και τους εστελνες φωτο για το πως εισαι και αν σε γουσταρε σε επαιρνε τηλεφωνο για τα περαιτερω. σωστα??????
η ειρηνη εχει προβλημα με τα μουνοχειλα της και εχει κανει εγχειρηση .σωστα??????
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Κάποτε ήμασταν "συμπαίχτριες".

H Ειρήνη/Irina ή όπως αλλιώς, καλά κάνει και κάνει όσα κάνει.
Δικαίωμά της, γούστο της και καουμποϊλίκι της.

Τα παιδιά ρώτησαν για τη δημοσιοποίηση του υλικού (video + fotos), γιατί αν έγινε χωρίς τη συναίνεσή της, δεν είναι καθόλου μαγκιά αυτουνού που το έκανε.
Άλλωστε, αν δεις μερικά ποστ πίσω, κάποιος ισχυρίστηκε ότι συμμετέχει στις φωτό αυτές (που σημαίνει ότι ξαφνικά, χωρίς τη θέλησή του, έγινε πορνοστάρ ο άνθρωπος), οπότε πιθανότατα υπάρχει θέμα.
Είναι αλήθεια ότι ορισμένοι μίλησαν άσχημα (υποθέτω, λόγω του ότι κατά βάθος ζηλεύουν την Ειρήνη και τη φάση της), αλλά η πλειοψηφία έθεσε όμορφα και σεμνά το θέμα.

Τέλος, δεν μπορώ να καταλάβω την ειρωνία στον σύζυγο, επειδή τον παίρνει
(παραπίσω στο νήμα υπάρχουν πράγματι σχετικές φωτό από gay action, που ο ίδιος έχει δημοσιεύσει στο internet), όταν κι εσύ η ίδια έμμεσα παραδέχεσαι ότι "έπαιζες" με την Ειρήνη.
Εκτός αν μεταξύ γυναικών δεν πιάνεται...

Κλείνω λέγοντας ότι όσοι κάνουμε φάσεις ως ζευγάρια, ξέρουμε πολύ καλά πόσο ευαίσθητο είναι το θέμα της privacy και ότι είναι αδιανόητο προσωπικά στοιχεία να γίνονται προσβάσιμα σε ανεξέλεγκτο αριθμό ατόμων, χωρίς να συμφωνούν αυτοί που συμμετέχουν.
Έχουν γίνει αρκετές τέτοιες μαλακίες στο παρελθόν και έχει καεί πολύς κόσμος.
Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο τα περισσότερα ζευγάρια καταφεύγουν σε επαγγελματικά τρίο, ότι δεν υπάρχει ζήτημα εχεμύθειας και κίνδυνος έκθεσης και εκβιασμού, όταν πρόκειται για καθαρά εμπορική συναλλαγή με μια επαγγελματία.
 

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ !!!!Γαμιέται με στυλ είναι φυλήδωνη είναι σέχυ!!!την αγαπώ και θελω να την παντρευτω!!!
 

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω τόσα για την irina (για να είμαστε και ακριβείς.. μιας και είναι ρωσίδα στην πραγματικότητα).. τόσες ανακρίβιες, και τόση λαχτάρα να μάθεται για αυτήν.. την γνωρίζω. Πολλά χρόνια. Κάποτε ήμασταν "συμπαίχτριες". Αναρωτιέστε αν γνωρίζει για την δημοσιοποίηση των φωτογραφιών κ των βιντεων της. Η αλήθεια είναι και ναι και όχι. Υπεύθυνος στην αρχή τουλάχιστον, για τις φωτό και τα βίντεο ο άντρας της. Ο Σωκράτης... άντρας, λέμε τώρα...
Και μην αρχίσετε με τα χαζά σας, πια είσαι εσύ; τι ρόλο βαράς (όπως και στην προηγούμενη απάντηση στο άλλο nick). Οταν κάποιος σας λύνει απορίες, και έχει σκοπό να σας πει τα πραγματικά γεγονότα, δεν κάνετε χαζοειρωνιουλες εεε;;; αν δεν σας ενδιαφέρει, και θέλετε να εξακολουθησετε να γράφετε και να ψάχνετε πια είναι η "ειρήνη", ελεύθερα. Εγώ δε θα συνεχίσω... δε θα πω τίποτε άλλο. Αν δηλαδή διαβάσω απαντησουλες με υφάκι πάπαλα παληκάρια μου. Και επειδή τα λιμανακια είναι κρυα ακόμη και επειδή δε θα τη βρειτε στις μπουρδελοτσαρκες σας, ίσως μπορώ να σας διαφωτίσω λίγο.. αλλά όχι με αγένεια. έτσι; :-* :-*

αν μπορείς πες μου πληροφορίες!!!!την ΑΓΑΠΑΩΩΩΩ ...σε παρακαλω βοηθεισέ με!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom