Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (2 μέλη και 72 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Αν θελεις να μιλάς με ψέματα, νο προμπλεμ, αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο.οι μαυρίλες είναι στο δεξί της μουνόχειλο προς κλειτορίδα και δεν είναι ελιές.
Βγάλε φωτογραφία και τα λέμε... Δεν έχω να προσθέσω κάτι.

ΟΚ. Ηρεμησε.

Αν μαθω κατι άλλο, θα σου πω. Φωτογραφιες δυσκολα παιζει, και το ξερεις.

Δεν είναι θεμα ψεματος παντως, ότι θυμαμαι ειπα.

Ειδωμεν.  :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
τωρα live
ΦΩΚΑΙΑς 25 α καστανη με πιασηματακια μικρο βυζι κ κωλαρα απλο προγραμμα
Φωκαιας 25β Τζουλια ξανθια κοντη κανονικο σωμα 2.5αρια βυζια τατου πιρσινγκ ανακοινωθηκε απλο προγραμμα
Φωκαιας 27α Αννα η πολωνεζα λεπτη μικρο βυζι απλο προγραμμα
Φωκαίας 27Β κατω Αλεξανδρα ξανθια κανονικοσωμα μικρο βυζο πολυ ωραιο σφιχτο κωλο τατου χσμηλα στη μεση με ακα και κωλο ,τιμηθηκε(μετριοτατη)θα ακολουθησει κριτικη
Φωκαίας 27Β πανω Μαρια η κοντη αλβανιδουλα με ακα
Φωκαιας 24 Ροζαλιντα ξανθια μιλφ κανονικοσωμα σικικονατα βυζια με το τατου δρακο με ακα τελειωτικο στο στομα και Χριστινα μελαχρινη κοντη λεπτη αβυζι με ακα κ κωλο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
συνεχιζουμε live
Διδυμου 16α Λιλιαν κ Χριστινα κ οι δυο ξανθιε μιλφ με αρκετα πιασηματα με ακα κσι οι δυο κ παρτουζα
Διδυμου 18β Συλβια ξανθια με αντσυγιες μαλλι μεχρι ωμους παχουλη με 4αρια ακα κ κωλο
Διδυμου 18α Αντριαννα το γκρανι με ακα
Διδυμου 20 Ολγα πρωην Αναστασια απο ξανθοκοκκινο μαλλι ψηλξλεπτη με1.5 αρι βυζι με ακα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
συνεχεια στν live ενημερωση
Φυλης 109α Παολα ξανθια με πιασηματα μπουταρες 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα κ μασαζ
Φυλης 109β Αννα πιτσος με ακα
Φυλης 134 Κλαουντια μελαχρινη κοντη αβυζι με ωρσιο κωλο απλο προγραμμα
Φυλης 134α Τζεσικα κανονικο σωμα ωραιο κωλο σιλικονατα βυζια απλο προγραμμα
Φυλης 134β Αννα ξανθια κανονικο σωμα 1.5αρι στητο βυζι με κωλο.
Φυλης 136 κλειστο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Αχαρνων 85 Βικτωρια ξανθο μιλφ κανονικο σωμα με ακα τελειωτικο
Αγκυρας 12α κλειστο
Αγκυρας 12β Κατερινα μελαχρινο μιλφ μες στην ξυνιλα κ με μπλαζε υφακι κανονικο σωμα 2αρι βυζι με ακα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αχαρνων 85 Βικτωρια ξανθο μιλφ κανονικο σωμα με ακα τελειωτικο
Αγκυρας 12α κλειστο
Αγκυρας 12β Κατερινα μελαχρινο μιλφ μες στην ξυνιλα κ με μπλαζε υφακι κανονικο σωμα 2αρι βυζι με ακα.

Επιτέλους,επιστροφή n.smirni76...άντε παιχταρά μου...μέχρι και εγώ "αναγκάστηκα" να κάνω ενημερώσεις ώστε να σε αναπληρώσουμε... :grin:


Σε εμένα αναφέρεσαι billako? Την Αλεξάνδρα από Φωκαίας 27 την έχω πάρει 2 φορές με καλές εντυπώσεις, έχω κάνει ρεκτιφιέ στο μουνί της και δεν ένιωσα κάτι περίεργο μέσα, ενώ γύρω από το μουνί της, αν δεν κάνω λάθος, αλλά όχι εκεί μόνο, γενικά στο σώμα της, έχει κάποιες ελίτσες. Δε θυμάμαι να πρόσεξα τίποτα περίεργο αν και είμαι πολύ καχύποπτος σε αυτά...  :think:

Ναι... :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
τελευτσιο μερος της live ενημερωσης για την 1η βαρδια..
Ελλης 3 Τζοαννα ξανθια παχουλη με μικρο βυζι με ακα κ κωλο.
Διδυμου 27 Αννα ξανθια ψηλη χοντρη με 2.5αρια βυζια κ Ελενη ξανθια χοντρη πιτσιρικα με 2αρι βυζι με ακα κ κωλο
Αλκιβιαδου 16α Ειρηνη κοκκινομαλα μιλφ με κοντο μαλλι χοντρη 1.5αρι βυζι με ακα κ κωλο.
Αλκιβιαδου 16β Νικα ξανθια με πιασηματακια 1.5αρι βυζι με ακα τελειωτικο κ κωλο και Νικολ ξανθιαχοντουλα πιτσιρικα με 2αρι βυζι με ακα κ κωλο ,τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη.
Αλκιβιαδου 16γ Κατερινα ξανθια μιλφογκιλφ κανονικο σωμα 2.5αρια βυζια κ Ντανα μελαχρινη κανονικο σωμα 2 αρι βυζι κ οι δυο με ακα τελειωτικο κ κωλο.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Η σημερινη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στη μνημη του αειμνηστου Κλωναρη Βελουχιωτη  :priest:

Σημερα ειχα αναγκη τσαρκα και γαμησι. Φορεσα το καλο λευκο πουκαμισακι μου και το γυαλι ηλιου και συναντηθηκα στη πιατσα με Milepetrozza, Hoelover και λιγο αργοτερα Akis30. Πρωτα περασαμε απο  ενα γνωστο μου ΖΗΤΙΑΝΟ ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ διακονιαρη φτωχομπινε βλακοπυροσβεστη που εχει ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ μαζι μου να του δωσω μια πιπα γιατι μου χε πρηξει τα παπαρια τοσες μερες αλλα δεν ειχα χρονο.. Να ενα δειγμα απο το βιντεο που τραβηξα


281c93_th.jpg
8ydq1w_th.jpg
15ycguu_th.jpg
2rqiw45_th.jpg


Περισσοτερα ΕΔΩ :
Αφου τον εχυσα στο στομα και τον αφησα να κανει γαργαρες τα χυσια μου, κατευθυνθηκαμε γυρω στις 18:00 προς τη Φυλης. Στοχος ενημερωση 2ης βαρδιας για Φυλης/Λιοσιων και περιξ. Ο κοσμος παραδοξως ηταν αρκετος.

Στο τελος της τσαρκας, εκανα και μια καταθεση στο Καλυμνου 48Α με την Αννα, μια μουναρα ξανθια Ρωσιδα προμιλφ μου ειχα σταμπαρει εδω και μερες, με πολυ καλες εντυπωσεις! (Θα ακολουθησει κριτικη)

Ωραιοςςςςςςςςςςςςς !!!

Αυτη τη βαλερια απο το 54 την εχω δει και εγω και μαλλον σημερα θα τη τιμησω, μου βγαζει κατι το ωραιο παρολο που προσφερει απλο προγραμμα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Στοχευμενη καταδρομικη  πριν λιγα λεπτα...

Πρωτα πηγα Αλκιβιαδου 16Β να δω τη Νικολ, προκειται για μια καυλιαρα σχετικα νεα χοντρουλα, οι λατρεις των γεματουλιδων ισως ενθουσιαστουν.
Ειχε διδυμο με μια αλλη πιο mature , μολις τις ειδα ειπα δε γαμιεται ας κανουμε ενα ερωτικο τριγωνο ... Αλλα εφαγα την κρυαδα απο τη βοηθο που ειπε 40ευρω και οχι 30 οπως συνηθιζεται σε τετοιες περιπτωσεις.
Φυσικα και εφυγα.

Στο 2ο σπιτι που πηγα ηταν εκει που περασα κιολας ...

Φυλης 54 εκει εργαζοταν η Βαλερια, μου εβγαζε κατι το πολυ ερωτικο και δεν επεσα εξω...

Στο δωματιο σε πολυ χαλαρους ρυθμους ειχαμε αρκετο χαμουρεμα (χωρις γλωσσοφυλα , γλυφομουνια κτλ ) ηθελα κατι καυλερο και safe ... το οργανο πηρε το καταλληλο μεγεθος για να μου κανει ενα στοματικο που επικεντροθηκε στο κεφαλι... δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και τη σταματησα για να ανεβει απο πανω, δεν το ειχε ομως ...

την εβαλα απο κατω και τα εδωσα ολα... ειναι η καλυτερη σταση με τη συγκεκριμενη και ηταν πολυ ερωτικη σε ολη τη φαση ... νομιζω  οτι ο xlink θα ενθουσιαστει αφου συνηθιζει να φερεται ερωτικα στα κοριτσια.

Παω να δω μπαλα , αντε και καλες βολτες
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μπράβο BWMPower εξαιρετική ενημέρωαη!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Σουπερ ενημερωση απο Μπεμπα!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Σε εμένα αναφέρεσαι billako? Την Αλεξάνδρα από Φωκαίας 27 την έχω πάρει 2 φορές με καλές εντυπώσεις, έχω κάνει ρεκτιφιέ στο μουνί της και δεν ένιωσα κάτι περίεργο μέσα, ενώ γύρω από το μουνί της, αν δεν κάνω λάθος, αλλά όχι εκεί μόνο, γενικά στο σώμα της, έχει κάποιες ελίτσες. Δε θυμάμαι να πρόσεξα τίποτα περίεργο αν και είμαι πολύ καχύποπτος σε αυτά...  :think:

Από κει και πέρα, γιατρός δεν είμαι, αν τα καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με απλές ελίτσες, ας μας το πει κάποιος που ξέρει! Το μόνο που μπορώ να πω στο billy είναι αν θέλεις πάμε μαζί το απόγευμα τσάρκα και να περάσουμε να ρωτήσουμε το μωρό τι παίζει, να δούμε τι θα μας πει... Και να πω και κάτι ακραίο, δεν ξέρω ΑΝ θα το δεχτεί, να μας δείξει το μουνί της και να το τραβήξουμε μια φωτογραφία να την ανεβάσουμε με την έγκριση της...

Αλλά ρε πούστη μου, να μου πει κάποιος ότι στην επώαση τους τα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, να το δεχτώ, ότι καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, δε μου κολλάει...  :S

Μήπως έχουμε γίνει πολύ καχύποπτοι ρε μύστες με τις κοπέλες; Προφανώς και κάποιες έχουνε και κονδυλώματα περάσει στο παρελθόν και μπορεί να κουβαλάνε ηπατίτιδες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά τουλάχιστον τα δερματικά είναι εμφανή και κάνουν μπαμ, αν ήταν έτσι δε θα δούλευε... Μη σπέρνουμε φήμες και κάνουμε τις κοπέλες να μην μπορούν να δουλέψουν, το λέω εκ πείρας...

Μέχρι νεωτέρας, billy, για μένα η κοπέλα είναι καθαρή, άνευ κονδυλωμάτων. Αν έχω κάτι νεώτερο θα το αναφέρω.  :sunglasses:
Eίναι πολύ πιθανό να κόλλησες εσύ κονδυλώματα στη γλώσσα απ'τη μαρία και μετά κόλλησες το μουνί της αλεξάνδρας.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Η σημερινη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στη μνημη του αειμνηστου Κλωναρη Βελουχιωτη  :priest:
...

Τι παράβαση έκανε ο αείμνηστος και θανατώθηκε;
Σε ποιο link φαίνεται το ανοσιουργήμά του, που επέσυρε την θανατική καταδίκη;
Πραγματικά, είναι σπαρταριστές και εκπάγλου ηδονής, οι στιγμές που οι κρατούντες του ιστοτόπου εκτελούν μέλη - χρήστες...
Ήμουν αυτόπτης μάρτυρας στην εκτέλεση του Picker, όπου δάκρυσα (απ' τα γέλια)...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Το απόγευμα, είχα κάτι "φουσκοδεντριές" και κατέβηκα Φυλής για εντοπισμού καινούργιου τεμαχίου.
Είχα διαβάσει για κάτι νέες αφίξεις σε Φωκ. & Διδ., οπότε πήγα καρφί σε αυτά.

Η τύχη μου όμως με έφερε στην πόρτα του Φωκ. 19, με το να είναι το πρώτο και το τελευταίο μπουρδέλο που επισκέφτηκα.

Συνάντησα , λοιπόν, την Ιζαμπέλα, την πρώην Λίλη από Διδ. 8α, πριν κάτι μήνες.
Αφού αναγνωρίσαμε ο ένας τον άλλον, πέρασα απολαυστικές στιγμές.

Συστήνεται σε στιλιαροπιπινολάτρεις.
 

notakosL

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea:

Χαιρετε Συναγωνιστες!!! καλως να με δεχτειτε και καλως σας βρηκα!
χρονια επισκεπτης...τωρα πια και μελος!

η πολυτιμημενη και απο εμενα Τζωρτζιαννα(μεχρι Γεναρη '13 στο 'φυλακιο' Κολωνού 30Β)...επειτα Διδυμου 7Α(παλι Γεναρη μηνα ,του '14 την εχασα) στην αλλη 'γειτονια'... Εχει καποιος πληροφορηση που εβρισκεται τωρα???
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
:helpplea:

Χαιρετε Συναγωνιστες!!! καλως να με δεχτειτε και καλως σας βρηκα!
χρονια επισκεπτης...τωρα πια και μελος!

η πολυτιμημενη και απο εμενα Τζωρτζιαννα(μεχρι Γεναρη '13 στο 'φυλακιο' Κολωνού 30Β)...επειτα Διδυμου 7Α(παλι Γεναρη μηνα ,του '14 την εχασα) στην αλλη 'γειτονια'... Εχει καποιος πληροφορηση που εβρισκεται τωρα???

στο διδυμου 7β απογευμα ηταν σε προχθεσινη τσαρκα με συναγωνιστη
 

notakosL

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειναι αυτη που αναφερεται ως Τζωρτζια-σκετο?
 

notakosL

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακι...σε υπερευχαριστω!!! Αυριο απογευμα θα παω επισκεψουλα!! :fuck2:

τσαρκαρω συχνα αλλα δεν γινεται ποτε να εχεις πληρη αποψη,για ολες τις ωρες...ασε που ειμαι πολύ της 3ης βαρδιας...  :dancing:
thanx και παλι!!! Καλη συνεχεια
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημερα σε ολους μεταμεσονυχτια βολτα στην ερημη φυλης και περιξ λιγο μετα της 02.00 οποτε εχουμε τα εξης Φωκαίας 27Β ΣΤελλα,Φωκαιας27ΑΡοζαλιντα,Φωκαιας24 το σιτεμενο πλεον μιλφ Αγαπη,ΦΥλης74 Νανσυ με νερουλες βυζαρες,Φυλης59 Μονικα κοντουλα πιπινι μπομπε σωμα,Φυλης61Τζουλια και Βικυ με ξυνισμενα μουτρα,Φυλης69Α Αννα,Φυλης71Β Γκαμπριελλα,Φυλης54Β Ωρορα,Φωκαιας72Μαρια Ελληνιδα,Φυλης134Αλεξανδρα,Φυλης134Α Μικροσωμη ξανθια Μαρια δεν την εχω δει παλι τιποτα το ιδιαιτερο,κατηφοριζοντας προς λιοσιων Βεργας2 Βανεσσα με βλοσυρο και αντιπαθητικο στυλ που προδιαθετει για φολα,Βεργας6ΒΣοφια το πληθωρικο μιλφ με πολυ καλες επιδοσεις τιμημενο,Βεργας3Ελενα και Σαμπρινα,Λιοσιων76 Μελινα μαζι με μια αλλη πολυ μετρια,και για τελος ειπα να κανω ενα περασμα απο μεταξιΚολωνου48 Η αξιολογη Βαλερια,Κολωνου53 Αννα και Σουζανα με πολυ καλο κορμι καπου εδω εληξε και η σημερινη περιπλανηση οπου επιγραμματικα να πω οτι κοσμος δεν επαιζε και γενικοτερα οι παρουσιες μετριες επισης πολλα μαγαζια ηταν κλειστα καλο ξημερωμα σε ολους συναγωνιστες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom