Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 183 άτομα (11 μέλη και 172 επισκέπτες)

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Μπάρμπαρα από Συγγρού 144 παίζει πουθενά εκτός στούντιο;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μα πως να ζητήσει συγνώμη, κ. συνάδελφε;
Δεν της εξήγησα...

Δεν ξέρω τον τρόπο για να χειρίζομαι αυτές τις περιπτώσεις.

ούτε καν να ρωτήσει γιατί, αν έγινε κάτι; Τόσο ζώων. Τέσπα, άβυσσος η ψυχή της πόρνης.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η Μπάρμπαρα από Συγγρού 144 παίζει πουθενά εκτός στούντιο;

μαγια - λαουρα - μπαρμπορα ??? όχι δεν παιζει μονο στουντιο ειχε ερθει τον σεπτεμβρη για λιγο φυλης και προλαβαμε και την πηραμε με μετριες προς κακες εντυπωσεις
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Εγώ θα ψήφιζα τους αλβανικούς μύκητες στην κορυφή.

Να σημειώσω ότι η Αλεξάνδρα στο φωκ27 υπερυψωμένο ισόγειο, έχει κονδυλώματα στα μουνόχειλα.
Έχει έντονα ολόμαυρα σημάδια, πιθανώς από καυτηριασμό.
Οι ειδήμονες ας μας πούνε τί μπορεί να σημαίνουν αυτά τα σημάδια όμως...

και εχει ωραιο κωλαρακι το μωρο ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μαγια - λαουρα - μπαρμπορα ??? όχι δεν παιζει μονο στουντιο ειχε ερθει τον σεπτεμβρη για λιγο φυλης και προλαβαμε και την πηραμε με μετριες προς κακες εντυπωσεις

Εγώ πέρασα τέλεια... :cum:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Χαιρετω τους συναγωνιστες ...Μηπως καποιος μπορει να ενημερωσει αν κανει η Ζανα με το βασιλικο τσιμπουκι καποια βραδινη βαρδια στο Μεταξι..Το πρωι ξερω οτι ειναι στο Αδανων και τελευτεια φορα πανω απο μηνα ηταν Στο Κολωνου 23 νομιζω αλλα πλεον την εχω χασει....
Ιασωνος στο σαπιο και βρωμερο σπιτι με την αυλη πριν φτασεις στην πορτα, το ισογειο...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καλησπέρα σε ολους. Είμαι νέο μελος. Ενδιαφέρομαι για παρτουζα με 2 κορίτσια, σε μπουρδελο, όχι στουντιο, τα οποια να κανουν και τα 2 ακα τελειωτικο και γενικα να παρεχουν καλο service. Ποια σπιτια μου προτείνετε?  :dancing:
Λιοσιων 76 απογευμα και βραδυ
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Ρε μαγκες, εχω φαει πολυ πικρα απο μερικους συναγωνιστες που μιλανε για "βαθυ τσιμπουκι" απο πουτανες που "τον πηρε ολο στο στομα ακα"...κλπ κλπ. Και εχω γραψει και κριτικες που λεω οτι αν η κοπελα ΔΕΝ τον κατεβαζει μετα το λαρυγγι, μη μιλατε για deepthroat λαρυγγωτο κλπ. Πειτε βαθυ οχι dt. Τωρα ξερει κανενας καμια ταλαντουχα λερυγγοπνιχτρα να ρεφαρουμε ?????
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Η σημερινη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στη μνημη του αειμνηστου Κλωναρη Βελουχιωτη  :priest:

Σημερα ειχα αναγκη τσαρκα και γαμησι. Φορεσα το καλο λευκο πουκαμισακι μου και το γυαλι ηλιου και συναντηθηκα στη πιατσα με Milepetrozza, Hoelover και λιγο αργοτερα Akis30. Πρωτα περασαμε απο  ενα γνωστο μου ΖΗΤΙΑΝΟ ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ διακονιαρη φτωχομπινε βλακοπυροσβεστη που εχει ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ μαζι μου να του δωσω μια πιπα γιατι μου χε πρηξει τα παπαρια τοσες μερες αλλα δεν ειχα χρονο.. Να ενα δειγμα απο το βιντεο που τραβηξα


281c93_th.jpg
8ydq1w_th.jpg
15ycguu_th.jpg
2rqiw45_th.jpg


Περισσοτερα ΕΔΩ :
Αφου τον εχυσα στο στομα και τον αφησα να κανει γαργαρες τα χυσια μου, κατευθυνθηκαμε γυρω στις 18:00 προς τη Φυλης. Στοχος ενημερωση 2ης βαρδιας για Φυλης/Λιοσιων και περιξ. Ο κοσμος παραδοξως ηταν αρκετος.

Στο τελος της τσαρκας, εκανα και μια καταθεση στο Καλυμνου 48 με την Αννα, μια μουναρα ξανθια Ρωσιδα προμιλφ μου ειχα σταμπαρει εδω και μερες, με πολυ καλες εντυπωσεις! (Θα ακολουθησει κριτικη)



Καπου εδω οι συναγωνιστες πετυχαν την ατακτη Προεδραρα να περιφερεται στην Αχαρνων μονος του σα την αδικη καταρα, και να παραμιλαει..


RESPECT για την μεγα ενημερωση.ξεροχυνω με ατακτη προεδραρα που παραμιλαγε σαν αδικη καταρα  :rockon: :rockon:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Ωραιος ρε Μπεμπα..σουπερ ενημερωση!

Αξιος και ο Φανουρης το πρωι!

Συνεχιστε δυναμικα χυστες!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η σημερινη ενημερωση ειναι αφιερωμενη στη μνημη του αειμνηστου Κλωναρη Βελουχιωτη  :priest:

Σημερα ειχα αναγκη τσαρκα και γαμησι. Φορεσα το καλο λευκο πουκαμισακι μου και το γυαλι ηλιου και συναντηθηκα στη πιατσα με Milepetrozza, Hoelover και λιγο αργοτερα Akis30. Πρωτα περασαμε απο  ενα γνωστο μου ΖΗΤΙΑΝΟ ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ διακονιαρη φτωχομπινε βλακοπυροσβεστη που εχει ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ μαζι μου να του δωσω μια πιπα γιατι μου χε πρηξει τα παπαρια τοσες μερες αλλα δεν ειχα χρονο.. Να ενα δειγμα απο το βιντεο που τραβηξα


281c93_th.jpg
8ydq1w_th.jpg
15ycguu_th.jpg
2rqiw45_th.jpg


Περισσοτερα ΕΔΩ :
Αφου τον εχυσα στο στομα και τον αφησα να κανει γαργαρες τα χυσια μου, κατευθυνθηκαμε γυρω στις 18:00 προς τη Φυλης. Στοχος ενημερωση 2ης βαρδιας για Φυλης/Λιοσιων και περιξ. Ο κοσμος παραδοξως ηταν αρκετος.


65 Νικολετα που εργαζοταν προσφατα σαν Νικη στα Φυλης59, Διδυμου 27, Μαραθωνος59  κλπ κλπ και παλιοτερα ως Ρομπερτα στο 74. Παλιοτερα ανακοινωνε και κωλο. Σημερα ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε


Αυτα τα ολιγα συναγωνιστες.
Τα σεβη μου σε οσους συμμετεχουν στο θρεντ και κυριως σε οσους γραφουν ενημερωσεις.
Καλα γαμησια
 :rockon: :rockon:




Φοβερή ενημέρωση....όπως πρέπει να είναι,μπράβο...όπως και στον Φανούρη... Τι απλό ρε Ρομπέρτα.....εδώ με κώλο και δεν είχες δουλειά... Πάντως τώρα που την βρήκες,ίσως δώσω μια ευκαιρία...αν ανακοινώσει και κώλο το καυλωτικό στυλιάρι... :cum:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ωραια ενημερωση BMWPOWER ! ;)
η Ρενατα απο το Φ.66α δηλωνει 26 χρονων
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ΟΚ,θα ρωτήσω ένα παιδί που την πήρε....να μου πει και αυτός...


Σε εμένα αναφέρεσαι billako? Την Αλεξάνδρα από Φωκαίας 27 την έχω πάρει 2 φορές με καλές εντυπώσεις, έχω κάνει ρεκτιφιέ στο μουνί της και δεν ένιωσα κάτι περίεργο μέσα, ενώ γύρω από το μουνί της, αν δεν κάνω λάθος, αλλά όχι εκεί μόνο, γενικά στο σώμα της, έχει κάποιες ελίτσες. Δε θυμάμαι να πρόσεξα τίποτα περίεργο αν και είμαι πολύ καχύποπτος σε αυτά...  :think:

Από κει και πέρα, γιατρός δεν είμαι, αν τα καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με απλές ελίτσες, ας μας το πει κάποιος που ξέρει! Το μόνο που μπορώ να πω στο billy είναι αν θέλεις πάμε μαζί το απόγευμα τσάρκα και να περάσουμε να ρωτήσουμε το μωρό τι παίζει, να δούμε τι θα μας πει... Και να πω και κάτι ακραίο, δεν ξέρω ΑΝ θα το δεχτεί, να μας δείξει το μουνί της και να το τραβήξουμε μια φωτογραφία να την ανεβάσουμε με την έγκριση της...

Αλλά ρε πούστη μου, να μου πει κάποιος ότι στην επώαση τους τα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, να το δεχτώ, ότι καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, δε μου κολλάει...  :S

Μήπως έχουμε γίνει πολύ καχύποπτοι ρε μύστες με τις κοπέλες; Προφανώς και κάποιες έχουνε και κονδυλώματα περάσει στο παρελθόν και μπορεί να κουβαλάνε ηπατίτιδες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά τουλάχιστον τα δερματικά είναι εμφανή και κάνουν μπαμ, αν ήταν έτσι δε θα δούλευε... Μη σπέρνουμε φήμες και κάνουμε τις κοπέλες να μην μπορούν να δουλέψουν, το λέω εκ πείρας...

Μέχρι νεωτέρας, billy, για μένα η κοπέλα είναι καθαρή, άνευ κονδυλωμάτων. Αν έχω κάτι νεώτερο θα το αναφέρω.  :sunglasses:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Βαθυ και ανθεκτικο λαρυγγι εχει ο βλακοπυροσβεστης που εχω στο αβαταρ!
Αν θες μαθαινω ποτε ξαναεχει βαρδια και σε ενημερωνω να πας, τσαμπα ειναι...  :rockon:
Το πολυ πολυ δωστου κανα 2ευρω να το παιξει στο στοιχημα :grin:
Ρε μαγκακο εσυ που τον ξερεις για ρωτησε τον βαφεται καθολου? να βαζε και καμια περουκα? κανα foundation της AVON για την αξυρισια? Αραια και που τον εδινω σε κανα καλο τραβελι αλλα οι μαντραχαλοι με χαλανε...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σε εμένα αναφέρεσαι billako? Την Αλεξάνδρα από Φωκαίας 27 την έχω πάρει 2 φορές με καλές εντυπώσεις, έχω κάνει ρεκτιφιέ στο μουνί της και δεν ένιωσα κάτι περίεργο μέσα, ενώ γύρω από το μουνί της, αν δεν κάνω λάθος, αλλά όχι εκεί μόνο, γενικά στο σώμα της, έχει κάποιες ελίτσες. Δε θυμάμαι να πρόσεξα τίποτα περίεργο αν και είμαι πολύ καχύποπτος σε αυτά...  :think:

Από κει και πέρα, γιατρός δεν είμαι, αν τα καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με απλές ελίτσες, ας μας το πει κάποιος που ξέρει! Το μόνο που μπορώ να πω στο billy είναι αν θέλεις πάμε μαζί το απόγευμα τσάρκα και να περάσουμε να ρωτήσουμε το μωρό τι παίζει, να δούμε τι θα μας πει... Και να πω και κάτι ακραίο, δεν ξέρω ΑΝ θα το δεχτεί, να μας δείξει το μουνί της και να το τραβήξουμε μια φωτογραφία να την ανεβάσουμε με την έγκριση της...

Αλλά ρε πούστη μου, να μου πει κάποιος ότι στην επώαση τους τα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, να το δεχτώ, ότι καυτηριασμένα κονδυλώματα μοιάζουν με ελιές, δε μου κολλάει...  :S

Μήπως έχουμε γίνει πολύ καχύποπτοι ρε μύστες με τις κοπέλες; Προφανώς και κάποιες έχουνε και κονδυλώματα περάσει στο παρελθόν και μπορεί να κουβαλάνε ηπατίτιδες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά τουλάχιστον τα δερματικά είναι εμφανή και κάνουν μπαμ, αν ήταν έτσι δε θα δούλευε... Μη σπέρνουμε φήμες και κάνουμε τις κοπέλες να μην μπορούν να δουλέψουν, το λέω εκ πείρας...

Μέχρι νεωτέρας, billy, για μένα η κοπέλα είναι καθαρή, άνευ κονδυλωμάτων. Αν έχω κάτι νεώτερο θα το αναφέρω.  :sunglasses:
Αν θελεις να μιλάς με ψέματα, νο προμπλεμ, αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο.οι μαυρίλες είναι στο δεξί της μουνόχειλο προς κλειτορίδα και δεν είναι ελιές.
Βγάλε φωτογραφία και τα λέμε... Δεν έχω να προσθέσω κάτι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom