Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 426K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
εσυ γιατρε να τρως και να σκεπεζεσαι
καληνυχτα
παμε παρακατω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
που να πας παρακατω? παρακατω ειναι ...Big poutsa...σου το ειπα εμεσως πλην σαφως...οτι εισαι out off topick.. αλλα εσυ.. χαμπαρι!!! και μια τελαυταια συμβουλη...μην χρησιμοποιειτε ΕΙΔΩΛΑ για τα αποθημενα σας!!!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.968
Κριτικές
2
Like
317
Πόντοι
36
που να πας παρακατω? παρακατω ειναι ...Big poutsa...σου το ειπα εμεσως πλην σαφως...οτι εισαι out off topick.. αλλα εσυ.. χαμπαρι!!! και μια τελαυταια συμβουλη...μην χρησιμοποιειτε ΕΙΔΩΛΑ για τα αποθημενα σας!!!!
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
kalispera sas euxaristo polu olous kai gia ta kala kai gia ta kaka sxolia sas, sas euxaristo pou me episkeutikate oloi ston neo xoro pou douleuo kai pou me stirizete tosa xronia. sas euxome pragmatika to9 2014 na sas ferei igia kai pragmatiki eytixia, na eiste oloi kala
να σε καλα κουκλιτσα μου πολλα φιλακια ......προσεχε τα αγορακια σου τα εχεις ξεκο@@@σει το λεν κ μονα τους ααα και καλη χρονια παντα τετια βρε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ρε συ για ποιο λογο γινεται η μανουρα?
ειπαμε 30 φορες ο καθενας εχει την αποψη του για το θεμα και αν γραφει κρητικη η οπως αλλιος την λετε τοτε καποιοι τον κραζουν ετσι γινεται παντα παμε παρακατω..καλη χρονια ξα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ειπαμε 30 φορες ο καθενας εχει την αποψη του για το θεμα και αν γραφει κρητικη η οπως αλλιος την λετε τοτε καποιοι τον κραζουν ετσι γινεται παντα παμε παρακατω..καλη χρονια ξα
καλη χρονια και σε σενα

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
οπως δεν απογορευει το σαιτ σε κανεναν να γραφει τις εμπειριες του ετσι δεν απογορευει και σε κανεναν να λεει για αυτες οτι γουσταρει. οκ??
και ολος τυχαιος παλι μολις εσυ πας σε κοντρα με καποιον πεταγεται ο γραφω μια φορα πριν τα χριστουγεννα και μια μετα το πασχα. οκ??
εγω τις δικες μου εμπειριες με τετοιες παπαριες ζουμια δεν τις μοιραζομαι(ασε που δεν τα θυμαμε κιολας)οκ??
και τελος στο εχω πει πολλες φορες στο λεω μια ακομη οτι το να ασχολεισαι με τρανς δεν σημαινει οτι κανεις και παθητικο,βγαλτο απο το μυαλο σου αυτο
κανεις δεν απαγορεύει τίποτα σε κανέναν, είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα πως αντιμετωπίζεις τους άλλους.. αν εσένα ο τρόπς σου είναι το κράξιμο μεγειά σου με χαρά σου.. και δε μου λες για νάχουμε καλό ρώτημα.. τι εννοείς ρε μεγάλε ότι με υπερασπίζονται κάποιοι που συνήθως δεν γράφουν ποτέ; ότι τους βάζω εγώ ή ότι εγώ είμαι "οι άλλοι";; έχω ανάγκη για κάποιο λόγο να κάνω ψεύτικα προφίλ;; με έχεις δει πολλές φορες να τσακώνομαι με τον καθένα εδώ μέσα; ποτέ δεν είπα ότι οταν ασχολείσαι με τρανς κάνεις και παθητικό... απλά είπα ότι όσοι πάνε με τρανς είτε κάνουν ενεργητικό είτε παθητικό είτε και τα δύο δεν ειναι λιγοτερο η περισσοτερο άντρες από τους άλλους.. κι όπως παραδέχτηκες κι εσυ, έχεις δεν έχεις εμπειρίες δεν τις μοιράζεσαι με κανέναν, το μόνο που ξέρεις είναι να πετάγεσαι σε κάθε ποστ σαν πορδη (με το συμπάθειο) και να κάνεις χαβαλέ
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
κανεις δεν απαγορεύει τίποτα σε κανέναν, είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα πως αντιμετωπίζεις τους άλλους.. αν εσένα ο τρόπς σου είναι το κράξιμο μεγειά σου με χαρά σου.. και δε μου λες για νάχουμε καλό ρώτημα.. τι εννοείς ρε μεγάλε ότι με υπερασπίζονται κάποιοι που συνήθως δεν γράφουν ποτέ; ότι τους βάζω εγώ ή ότι εγώ είμαι "οι άλλοι";; έχω ανάγκη για κάποιο λόγο να κάνω ψεύτικα προφίλ;; με έχεις δει πολλές φορες να τσακώνομαι με τον καθένα εδώ μέσα; ποτέ δεν είπα ότι οταν ασχολείσαι με τρανς κάνεις και παθητικό... απλά είπα ότι όσοι πάνε με τρανς είτε κάνουν ενεργητικό είτε παθητικό είτε και τα δύο δεν ειναι λιγοτερο η περισσοτερο άντρες από τους άλλους.. κι όπως παραδέχτηκες κι εσυ, έχεις δεν έχεις εμπειρίες δεν τις μοιράζεσαι με κανέναν, το μόνο που ξέρεις είναι να πετάγεσαι σε κάθε ποστ σαν πορδη (με το συμπάθειο) και να κάνεις χαβαλέ
Σωστός φίλε 100%!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.968
Κριτικές
2
Like
317
Πόντοι
36
κανεις δεν απαγορεύει τίποτα σε κανέναν, είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα πως αντιμετωπίζεις τους άλλους.. αν εσένα ο τρόπς σου είναι το κράξιμο μεγειά σου με χαρά σου.. και δε μου λες για νάχουμε καλό ρώτημα.. τι εννοείς ρε μεγάλε ότι με υπερασπίζονται κάποιοι που συνήθως δεν γράφουν ποτέ; ότι τους βάζω εγώ ή ότι εγώ είμαι "οι άλλοι";; έχω ανάγκη για κάποιο λόγο να κάνω ψεύτικα προφίλ;; με έχεις δει πολλές φορες να τσακώνομαι με τον καθένα εδώ μέσα; ποτέ δεν είπα ότι οταν ασχολείσαι με τρανς κάνεις και παθητικό... απλά είπα ότι όσοι πάνε με τρανς είτε κάνουν ενεργητικό είτε παθητικό είτε και τα δύο δεν ειναι λιγοτερο η περισσοτερο άντρες από τους άλλους.. κι όπως παραδέχτηκες κι εσυ, έχεις δεν έχεις εμπειρίες δεν τις μοιράζεσαι με κανέναν, το μόνο που ξέρεις είναι να πετάγεσαι σε κάθε ποστ σαν πορδη (με το συμπάθειο) και να κάνεις χαβαλέ
οτι θυμασε χαιρεσαι δικε μου
που ειπα εγω οτι εχεις ψευτικα προφιλ και μπαινουν εδω και σε υπερσπιζονται και ολα τα αλλα που γραφεις και βαριεμαι να τα διαβαζω???
τωρα για τις γνωσεις το κατεχεται το αθλημα εσυ με το niced καλα κτλ εγω που να σας πιασω δεν εχω ιδεα πανω στο θεμα αυτο να λεγεται
συνεχιστε την ψωλομαθεια εκει με τη μεζουρα τοσα εκατοστα η μια τοσα η αλλη να μαθαινει ο κοσμος
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
οτι θυμασε χαιρεσαι δικε μου
που ειπα εγω οτι εχεις ψευτικα προφιλ και μπαινουν εδω και σε υπερσπιζονται και ολα τα αλλα που γραφεις και βαριεμαι να τα διαβαζω???
τωρα για τις γνωσεις το κατεχεται το αθλημα εσυ με το niced καλα κτλ εγω που να σας πιασω δεν εχω ιδεα πανω στο θεμα αυτο να λεγεται
συνεχιστε την ψωλομαθεια εκει με τη μεζουρα τοσα εκατοστα η μια τοσα η αλλη να μαθαινει ο κοσμος
είπαμε ότι ξεχνάς αλλά όχι κι ότι γραφεις πριν 2 λεπτά..
"και ολος τυχαιος παλι μολις εσυ πας σε κοντρα με καποιον πεταγεται ο γραφω μια φορα πριν τα χριστουγεννα και μια μετα το πασχα. οκ??" δικά σου λόγια είναι αυτά...
έτσι είναι.. εμεις μετράμε μονο τις ψωλές, ενώ εσύ δίνεις ουσιαστικές πληροφορίες.. συνέχισε να μας διαφωτίζεις
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.968
Κριτικές
2
Like
317
Πόντοι
36
είπαμε ότι ξεχνάς αλλά όχι κι ότι γραφεις πριν 2 λεπτά..
"και ολος τυχαιος παλι μολις εσυ πας σε κοντρα με καποιον πεταγεται ο γραφω μια φορα πριν τα χριστουγεννα και μια μετα το πασχα. οκ??" δικά σου λόγια είναι αυτά...
έτσι είναι.. εμεις μετράμε μονο τις ψωλές, ενώ εσύ δίνεις ουσιαστικές πληροφορίες.. συνέχισε να μας διαφωτίζεις
εγω ξυπνιτζη μιλησα ειδικα για καποιο προσωπο και εσυ γενικα για προφιλ
και τελος θα λεω οτι θελω,οποτε θελω,και για οποιον και οποιο θεμα θελω
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
εγω ξυπνιτζη μιλησα ειδικα για καποιο προσωπο και εσυ γενικα για προφιλ
και τελος θα λεω οτι θελω,οποτε θελω,και για οποιον και οποιο θεμα θελω
μαθε να χρησιμοποιεις τα ελληνικα και τα ξαναλέμε..
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Αλέφαντε, πες τα στα γερμανικά. Τσάμπα έκανες Θητεία δίπλα στον Happel ?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τελικά ον "περιποιήθηκε" η Ντόρα τον Βάτραχό μας  :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom