Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ειμαι ασχετος vidi τα παμε λολ...παντως το κατερινακι παγοβουνο εντελως novosibirsk χαχα με τα χιλια ζορια την εκανα να χαμογελασει
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
μελαχροινη ισιο μαλλι τελειο προσωπο και τατουαζ στο ενα μπρατσο
Μάλλον άλλη είναι γιατί αυτή που λέω δεν έχει τέλειο πρόσωπο (απ' ότι θυμάμαι)!!! Εκτός αν διαφέρουν τα γούστα μας!!! :2funny: :dancing:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
μαλλον αλλα θα λεμε φιλε βιντι γιατι δε μου εμοιαζε για τριαρι το βυζι της.πιο μικρο ηταν
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδαραδες σημερα πιο ειναι ανοικτο,θελω να χουφτωσω που να παω ,εχω να παω καιρο.Ειμαι λατρης του Ρουσουκου εσπρεσο.....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ρε παιδαραδες σημερα πιο ειναι ανοικτο,θελω να χουφτωσω που να παω ,εχω να παω καιρο.Ειμαι λατρης του Ρουσουκου εσπρεσο.....

Τελικα με τη ΜΙΑ τι γινεται ??? - Που βοσκει ???
 

Επισκέπτης
[move][size=22pt]ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ                            :bounce-glasses:[/size][/move]
εγω παντως με τη χθεσινη μου επισκεψη...με 20€...πληρωσα την εισοδο/ποτο μου...κ κερασα 2 τσαμπα σφηνακια σε 2 γκομενες...εκανα κ 1 πριβε με τα ρεστα...πηρα το φραπεδακι μου κ πηγα για υπνο ηρεμος...ολα καλα...αλλα αυτο το μαγαζι ειναι για κοροιδα...οι γκομενες εχουν ξεπουληθει τελειως...δεν υπαρχει παραμυθι κ παιχνιδι...ειναι ολα πολυυυυυυυυυυυυυυυ ευκολααααααα....
το διαγραφω απ'τις λιστες μου για καιρο...οπως κ εκεινοι εχουν ξεγραψει απ'το μυαλο τους την ανανεωση...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω παντως με τη χθεσινη μου επισκεψη...με 20€...πληρωσα την εισοδο/ποτο μου...κ κερασα 2 τσαμπα σφηνακια σε 2 γκομενες...εκανα κ 1 πριβε με τα ρεστα...πηρα το φραπεδακι μου κ πηγα για υπνο ηρεμος...ολα καλα...αλλα αυτο το μαγαζι ειναι για κοροιδα...οι γκομενες εχουν ξεπουληθει τελειως...δεν υπαρχει παραμυθι κ παιχνιδι...ειναι ολα πολυυυυυυυυυυυυυυυ ευκολααααααα....
το διαγραφω απ'τις λιστες μου για καιρο...οπως κ εκεινοι εχουν ξεγραψει απ'το μυαλο τους την ανανεωση...
Αμα μας έλεγες και σε ποιό μαγαζί τα έκανες όλα αυτά με 20 ευρώ ίσως σε πιστεύαμε......
 

Επισκέπτης
Αμα μας έλεγες και σε ποιό μαγαζί τα έκανες όλα αυτά με 20 ευρώ ίσως σε πιστεύαμε......
αααα...λαθος ποστ...δλδ λαθος θρεντ...νομιζα οτι εγραψα στου γκολντ...
τεσπα...ολα αυτα τα ομορφα εγιναν στο γκολντ στις 03:44...περιπου...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
αααα...λαθος ποστ...δλδ λαθος θρεντ...νομιζα οτι εγραψα στου γκολντ...
τεσπα...ολα αυτα τα ομορφα εγιναν στο γκολντ στις 03:44...περιπου...

Χμμ..παλι ειμασταν στο ιδιο μερος την ιδια ωρα..!

Η μονη ανανεωση που προσεξα ηταν οι Στελλα,Ιζαμπελ και Ζαμιρα (η καπως ετσι..) - δυστυχως καμμια δεν αξιζε κατι παραπανω απο μερικες ματιες..

Τελικα το BG, καταντησε να πηγαινεις με 20 € και να φευγεις με ρεστα..

ΤΕΣΤ : Ποια σας θυμιζει τον Μαικλ Τζακσον απο τα πολλα νυστερια ?

 

Επισκέπτης
Χμμ..παλι ειμασταν στο ιδιο μερος την ιδια ωρα..!

Η μονη ανανεωση που προσεξα ηταν οι Στελλα,Ιζαμπελ και Ζαμιρα (η καπως ετσι..) - δυστυχως καμμια δεν αξιζε κατι παραπανω απο μερικες ματιες..

Τελικα το BG, καταντησε να πηγαινεις με 20 € και να φευγεις με ρεστα..

ΤΕΣΤ : Ποια σας θυμιζει τον Μαικλ Τζακσον απο τα πολλα νυστερια ?

ναι ??? παλι δεν ηρθες ομως...με συνθημα κ παρασυνθημα.... :2funny: :2funny: :2funny:

ποια ανανεωση ??? αυτο λεμε ειναι αγνωστη λεξη.... >:( >:( >:(

εεεε...οταν τα λεω δεν με ακουν...με 50€...φευγεις πλουσιος.... :2funny:

δε σου λεμε...δε σου λεμε...για να μην προσβληθει...επειδη καμια φορα διαβαζει... :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom