Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
στα πριβε και 20 πουσταρια
το θεμα ειναι να καταλαβαινεις νωρις τη λειτουργει και τι οχι...ξερω τυπου που το εχουν καψει εκει μεσα και ακομη δεν βρηκαν τιποτα...παντως συνεχιζουν γιατι εχουν εθιστει...ειναι οπως ο τζογος λες τωρα θα μου κατσει :jerking: :jerking: :jerking:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
το θεμα ειναι να καταλαβαινεις νωρις τη λειτουργει και τι οχι...ξερω τυπου που το εχουν καψει εκει μεσα και ακομη δεν βρηκαν τιποτα...παντως συνεχιζουν γιατι εχουν εθιστει...ειναι οπως ο τζογος λες τωρα θα μου κατσει :jerking: :jerking: :jerking:
δεν προλαβα να μαθω ουτε και να καω εκοψα λασπη :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
να πληρωσω δεν γαμιεται αν ειναι κανα καλο μουνι αλλα ολο πουτσες πεταγονταν :grin:
φιλε μου εκει μεσα εχουν μπει πολλες ελληνιδες οι οποιες δεν εχουν αισθηση ποσο αξιζουν στην αγορα
 

lakis1975

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
209
Πόντοι
21
Το εν λογω ζευγαρι το ξερει κανεις???
(αν εχει αναφερθει παλιοτερα συγνωμη  :- )
 

Hashatalin

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια το zoo ειναι χαλια.Δοκιμασα να βγαλω γκομενα απο εκει τιποτα...Στο τσατ ρουμ καλα τα πηγαινα..εχω μπλα μπλα, αλλα στο τελος εμενα με το πουλι στο χερι..Διοτι, τι γινοταν. .οι κοπελες ενθουσιαζονταν μαζι μου στο τσατ ρουμ, μετα ανταλλαζαμε μσν η facebook και βλεπανε την φοτογραφια μου και γινονταν καπνος....ωραια μουνακια ηταν αλλα ψαχνανε εναν ομορφαντρα με κοιλιακους... Μπορει να φταει και η ηλικια τους , διοτι ηταν μικρες και εγω..20-22 ετων..
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
602
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
6
Γεια σας συναγωνιστες συμπουρδελιαρηδες εχθες ειδα τυχαια μια διαφημηση στον ΑΝΤ1 που διαφημιζε το σαιτ γνωριμιων το οποιο το επισκευτικα και ζηταει να γινεις μελος πραγμα που δεν εκανα  Εχει καποιος σχετικη εμπειρια απο το συγκεκριμενη υπηρεσια του ΑΝΤ1 ???
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
159
Like
39
Πόντοι
1
καλησπέρα, μιλάμε για χοντρή κονόμα οι τύποι αν έχεις λεφτα για πέταμα κανένα πρόβλημα...... ολα free είναι στην αρχή..... αν όμως θέλεις να κάνεις chat πρέπει να περάσεις απο το ταμείο.... δεν ξέρω τι γινετε αν θέλεις να στείλεις μήνυμα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Βρε εβγα εξω να μιλησεις με κοσμο να γνωριστεις ....

Φεις τσατ και μαλακιες στο τετραγωνο.....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Γεια σας συναγωνιστες συμπουρδελιαρηδες εχθες ειδα τυχαια μια διαφημηση στον ΑΝΤ1 που διαφημιζε το σαιτ γνωριμιων το οποιο το επισκευτικα και ζηταει να γινεις μελος πραγμα που δεν εκανα  Εχει καποιος σχετικη εμπειρια απο το συγκεκριμενη υπηρεσια του ΑΝΤ1 ???

Ηλεκτρονικο γραφειο, καβλο εισπραξεων !!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Γεια σας συναγωνιστες συμπουρδελιαρηδες εχθες ειδα τυχαια μια διαφημηση στον ΑΝΤ1 που διαφημιζε το σαιτ γνωριμιων το οποιο το επισκευτικα και ζηταει να γινεις μελος πραγμα που δεν εκανα  Εχει καποιος σχετικη εμπειρια απο το συγκεκριμενη υπηρεσια του ΑΝΤ1 ???

μαλακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom